مقالات معلم خصوصی

تاثیر گوش دادن در آموزش سریع زبان انگلیسی

استادبانک نویسنده
896 0
28 آذر 1401

زبان انگلیسی یکی از مهارت‌های مهم بوده که بسیاری از افراد آن را فرا می‌گیرند. دانش‌آموزان از دوره متوسطه شروع به یادگیری این درس کرده و برخی دیگر از کودکی به کلاس‌های زبان مراجعه می‌کنند. اما یادگیری این درس در صورت رعایت برخی نکات بسیار آسان خواهد بود.

گوش دادن از جمله مهارت‌های مهم بوده که تاثیر بالایی بر آموزش سریع زبان انگلیسی می‌گذارد. اغلب معلمان خصوصی زبان انگلیسی این روش را به شاگردان خود پیشنهاد می‌کنند. در ادامه، تاثیر گوش دادن در آموزش سریع زبان انگلیسی را برای شما بیان خواهیم کرد.

پیشنهاد ویژه: فواید و مزایای داشتن معلم خصوصی زبان انگلیسی آنلاین خوب و مجرب

روش‌های گوش دادن در آموزش سریع زبان انگلیسی

به منظور یادگیری زبان از طریق گوش دادن، روش‌های متفاوتی وجود دارد. مراجعه به کلاس خصوصی و صرف هزینه برای این کار با گوش کردن درست به بهترین شکل صورت خواهد گرفت. جهت انجام هرچه بهترین این کار در کنار کلاس تدریس خصوصی مراحل زیر را هم انجام دهید.

تمرین مکالمات پایه در آموزش سریع زبان انگلیسی

تمرین مکالمات پایه‌ای به صورت روزانه تاثیر قابل توجهی بر آموزش سریع زبان انگلیسی می‌گذارد. اما مکالمات پایه‌ای شامل مهارت‌هایی شده که باید از طریق گوش دادن آن‌ها را فرا بگیرید. گوش دادن به پادکست‌های مکالمات و غیره در این زمینه موثر هستند.

گوش دادن به موزیک انگلیسی در آموزش سریع زبان انگلیسی

تاثیر گوش دادن در آموزش سریع زبان انگلیسی به موسیقی‌های انگلیسی را فراموش نکنید. در مواقع بیکاری، گوش دادن به موسیقی زبان انگلیسی را فراموش نکرده و به متن و تلفظ‌ها دقت کنید. تکرار متن در موسیقی انگلیسی، یادگیری سریع مکالمات و کلمات را تسریع می‌بخشد. موسیقی‌های آهسته را انتخاب کرده تا قادر به درک راحت‌تر کلمات باشید.

  • در صورت عدم تشخیص بلافاصله کلمه‌های موجود در متن، نگران نباشید. تنها موسیقی را گوش داده و در صداهای زبان انگلیسی غوطه‌ور شوید. گسترش واژگان زبان، موجب فهم بیشتر انگلیسی خواهد شد.

پیشنهاد ویژه: بهترین زمان برای آموزش زبان انگلیسی

گوش دادن به اپلیکیشن‌های موبایل در آموزش سریع زبان انگلیسی

جهت آموزش سریع زبان انگلیسی، اپلیکیشن‌های مناسب را در موبایل خود دانلود کنید. اغلب اپلیکیشن‌های موبایلی کلمات را با تلفظ آن‌ها بیان می‌کنند. تاثیر گوش دادن در آموزش سریع زبان انگلیسی با تقویت مهارت شنیداری در موبایل نیز به راحتی صورت می‌گیرد. بهترین معلم خصوصی زبان در استادبانک هم با گوش دادن به این موارد به موفقیت در حوزه خود رسیده است.

تماشای فیلم‌های انگلیسی در آموزش سریع زبان انگلیسی

گوش دادن به فیلم‌ها و انیمیشن‌های انگلیسی در آموزش سریع زبان موثر است. در مواقع بیکاری، فیلم‌های انگلیسی را با زبان اصلی تا انتهای آن تماشا کنید. بسیاری از افراد با توجه به این نکته به موفقیت‌های بسیاری دست یافته‌اند. اغلب معلمان خصوصی در استادبانک نیز این روش را به شاگردان خود توصیه می‌کنند. جهت یادگیری سریع زبان انگلیسی به نکات زیر توجه داشته باشید.

  • هنگام تماشای فیلم انگلیسی زیرنویس فارسی آن را روشن کنید. تاثیر گوش دادن در آموزش سریع زبان انگلیسی و تماشای همزمان زیرنویس بسیار بالا است. هر فیلم یا انیمیشن را حداقل 3 بار تماشا کنید. بار دوم با زیر نویس انگلیسی و بار سوم بدون زیر نویس تا تاثیر آن را متوجه شوید.
  • به دنبال بهترین فیلم‌های تاریخ جهت تقویت زبان انگلیسی باشید. دانلود انیمیشن‌ها به زبان اصلی نیز جهت آموزش و یادگیری زبان در مدت کوتاه موثر است.

پیشنهاد ویژه: تعداد جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی لازم برای یادگیری خوب زبان

پیشنهاد ویژه: نکاتی مفید برای یادگیری زبان انگلیسی

تماشای گفتگوهای TED در آموزش سریع زبان انگلیسی

لکچرهای TED بسیار فوق‌العاده بوده و جهت صحبت طبیعی و راحت بسیار مناسب است. گوش دادن به گفتگوهای TED به بسیاری از افراد مشتاق برای یادگیری سریع زبان انگلیسی توصیه می‌شود. با گوش دادن به این گفتگوها، حتی با وقفه‌های معمول و حالت‌های طبیعی انگلیسی آشنا خواهید شد.

تاثیر گوش دادن در آموزش سریع زبان انگلیسی با گفتگوهای TED توسط بسیاری از معلم‌های خصوصی نیز پیشنهاد می‌شود. به علاوه، در این سایت امکان فعال کردن زیرنویس فارسی جهت یادگیری بهتر زبان انگلیسی وجود دارد. کلاس خصوصی انگلیسی در استادبانک نیز با پیشنهاد این روش‌ها به بهترین شکل برگزار می‌شود.

گوش دادن به رادیوهای انگلیسی زبان در آموزش سریع زبان انگلیسی

از دیگر موارد موثر در آموزش سریع زبان از طریق گوش دادن رادیوهای انگلیسی زبان است. رادیوهای بسیاری وجود داشته که زبان پایه آن‌ها انگلیسی بوده و هیچ نشانی از زبان فارسی در آن‌ها نمی‌بینید. برای مثال، رادیو بی‌بی‌سی پادکست‌های بسیار باکیفیت در زمینه آموزش زبان انگلیسی تهیه می‌کند. از این پادکست‌ها، جهت تقویت مهارت شنیداری و ویدیوهای دارای متن استفاده کنید.

تاثیر گوش دادن در آموزش سریع زبان انگلیسی با تمرین روزانه 1 تا 4 بار بسیار مناسب خواهد بود. رادیوی دیگری نیز در این زمینه وجود داشته که بهترین‌ فایل‌های تقویت مهارت شنیداری را ارائه می‌دهد. این فایل‌ها به صورت رایگان در دسترس بوده و تمرین مداوم آن‌ها در آموزش سریع زبان موثر خواهد بود. با توجه به این موارد، قادر به یادگیری زبان از طریق گوش کردن در کنار مراجعه به کلاس خصوصی هستید.

پیشنهاد ویژه: تأثیر معلم خصوصی زبان انگلیسی برای قبولی در آزمون های زبان

آموزش سریع زبان انگلیسی در استادبانک

استادبانک فضایی آموزنده را برای شاگردان خود فراهم کرده است. دقت و سختگیری استادبانک در انتخاب اساتید تضمینی بوده و شما بهترین معلمان را در اختیار خواهید داشت. به علاوه، تعرفه معلم خصوصی زبان در این سایت نیز به راحتی قابل مشاهده است. معلمان استادبانک مهارت‌های شنیداری شاگردان را تقویت کرده و شاگردان را در مدت کوتاه به نتیجه می‌رسانند.

جهت ارتباط با مشاوران استادبانک از طریق شماره تماس 02191005343 حاصل کنید. کارشناسان ما، به صورت رایگان به ارائه مشاوره پرداخته و شما را به صورت کامل راهنمایی خواهند کرد. به علاوه، در استادبانک علاوه بر تدریس حضوری در منزل، امکان تدریس به صورت آنلاین نیز وجود دارد. در این صورت، تاثیر گوش دادن در آموزش سریع زبان انگلیسی را مشاهده خواهید کرد.