مقالات معلم خصوصی

چگونه امتحان زبان را ۲۰ بگیریم؟

محمد مرادی نویسنده
192 0
24 خرداد 1403
چگونه امتحان زبان را ۲۰ بگیریم؟

زبان انگلیسی آنقدر برای بعضی دانش‌آموزان شیرین است که مثل آب خوردن در آن نمره 20 می‌گیرند. از طرف مقابل دانش‌آموزانی هستند که می‌خواهند بدانند چگونه امتحان زبان را 20 بگیریم؟ شاید به این دلیل که نمی‌توانند به خوبی با این درس ارتباط بگیرند یا حتی این درس جزو علایقشان نیست. اگر نگران نمره 20 در امتحان زبان انگلیسی هستید هم به کلاس خصوصی زبان فکر کنید و هم این مقاله را تا انتها بخوانید. در این مقاله به بررسی روش‌های درس خواندن برای نمره 20 می‌پردازیم. همچنین برای دانش‌آموزان نگران نمره، نکات مفید خواندن زبان انگلیسی در شب امتحان برای کسب نمره 20 ارائه می‌کنیم.

صرفا درس خواندن یک موضوع است و درس خواندن برای 20 گرفتن یک موضوع دیگر. زمانی که می‌خواهید با هدف 20 شدن در امتحانی درس بخوانید زمان، برنامه ریزی، هدف گذاری، روش یادگیری و خواندن مباحث اهمیت پیدا می‌کند. حال اگر بخواهید درسی مانند زبان را آنقدر خوب و عمیق بخوانید که در امتحان نمره 20 بگیرید، این مقاله به شما راهکارهایی ارائه می‌کند. با خواندن این مقاله می‌توانید روش درس خواندن خود را به دوستانتان که از شما می‌پرسند چگونه امتحان زبان را 20 بگیریم، آموزش دهید.

چگونه در امتحان انگلیسی هفتم 20 بگیریم؟

برای 20 گرفتن در امتحان انگلیسی نیاز دارید تا در طول ترم به اندازه کافی تلاش کنید. از آنجا که زبان انگلیسی فرار است و مخصوصا ممکن است لغات فرامش شوند، از روش‌های تثبیت لغات کمک بگیرید. جعبه لایتنر یک گزینه عالی برای حفظ لغات انگلیسی است. همچنین فلش کارت‌ها و برچسب زدن روی وسایلی که لغت آن‌ها را یاد گرفته‌اید نیز به یادگیری بخش لغت امتحان زبان انگلیسی کمک می‌کند.

از جعبه لایتنر حتی برای یادگیری گرامر نیز می‌توانید استفاده کنید. به این ترتیب که جملات گرامری را روی آن می‌نویسید و با تکرار هر روز آن جملات نکته گرامری را نیز حفظ می‌شوید. این موضوع مخصوصا برای امتحان زبان انگلیسی بسیار عالی کار می‌کند. برای آن که در امتحان زبان انگلیسی هفتم، آن هم پایه‌ای که اولین بار زبان انگلیسی در برنامه درسی دانش‌آموزان وارد می‌شود، باید مباحث امتحان را بشناسید. در ادامه مباحث امتحان زبان انگلیسی هفتم و درس خواندن برای 20 گرفتن در آن را خواهید دید.

ارزیابی مهارت شنیدن

Listening مهمترین مهارت در زبان انگلیسی است. در امتحانات پایه هفتم نیز این بخش بین 8 تا 10 نمره دارد. هرچند که برای دانش‌آموزان کلاس هفتمی این مبحث مقداری سخت ممکن است باشد، اما با خواندن و یادگیری درست به نتیجه مطلوبی خواهید رسید.

مهارت شنیدن در طول ترم نیز با ارزشیابی‌های مستمر سنجیده می‌شود. مونولوگ و دیالوگ‌ها و همچنین رول پلی های کلاسی، نمره این بخش را تعیین می‌کنند. معمولا 5 نمره برای این بخش در نظر گرفته می‌شود.

امتحان زبان؛ درس خواندن طول ترم یا شب امتحانی

اگر قصد دارید نمره 20 برای امتحان زبان بگیرید. اولین و اصلی‌ترین نکته درس خواندن در طول ترم است. خوب گوش دادن سر کلاس و یادگیری مباحث در کلاس و تمرین و تکرار رمز 20 گرفتن در امتحان زبان است. هیچوقت درس خواندن را به شب امتحان موکول نکنید. آن هم درس فراری مانند زبان که نیاز به زمان برای تثبیت شدن در ذهن دارد.

درس خواندن تا 20 شدن زبان مسیر سختی نیست، تنها کافی است به اندازه کافی بعد از کلاس و مدرسه تمرین کنید. حتی اگر پایه زبان خوبی دارید و در یادگیری این درس قوی هستید، کافی است روزی چند دقیقه را صرف مرور مباحث تدریس شده در کلاس کنید. در ادامه روش‌های زبان خواندن برای نمره 20 را خواهید خواند.

روش های درس خواندن زبان برای نمره 20

قبل از هر چیز بهتر است بارم بندی امتحانات را بدانید. در هر مقطع تحصیلی بارم سوالات امتحان زبان متفاوت خواهد بود. به طور مثال بارم‌بندی امتحان زبان نهایی به شرح زیر است.

 • برای مهارت شنیدن (Listening) دوازده نمره در نظر گرفته می شود.
 • بارم مهارت خواندن (Reading) هشت نمره است.
 • مهارت‌های نوشتن (Writing)، دایره لغات (Vocabulary) و دستور زبان (Grammer) هر کدام 6 نمره دارند.

باتوجه‌به این بودجه‌بندی می‌توانید برای هر مهارت برنامه ریزی مشخصی داشته باشید. یکی از فاکتورهای مهم برای برنامه ریزی درس خواندن برای امتحان زبان، سطح تسلط شما در هر بخش است. به طور مثال اگر در مهارت نوشتن تسلط خوبی دارید می توانید زمان آن را به بخشی که در آن ضعیف هستید مانند Listening اختصاص دهید. بخش‌های مختلف امتحانات را با تمرکز کافی و به کمک ابزارها بخوانید تا در هر کدام به تسلط خوبی برسید.

نمره صرفا یک عدد است و به هیچ وجه نشان دهنده استعداد، توانایی‌ها و بهتر یا بدتر بودن وضعیت درسی شما نیست. بااین‌حال از آنجا که همین اعداد تاثیر مستقیم روی معدل و پس از آن کنکور و در نهایت سرنوشت شما دارند، مجبورید برای کسب بهترین نمرات تلاش کنید. گرفتن نمره 20 در هر درس نیازمند تلاش و تمرین مستمر است. حال اگر این درس زبانی غیر مادری باشد چه؟ چگونه برای امتحان زبان درس بخوانیم تا 20 بگیریم؟ باید بیشتر از قبل تلاش کنید. در کلاس حضور مستمر داشته باشید و به آموزش‌های معلم توجه کنید.

باید از روش‌های تقویت زبان انگلیسی و متد یادگیری عمیق استفاده کنید تا در این درس نمره بیست بگیرید. در ادامه کارآمدترین روش‌های درس خواندن برای گرفتن نمره 20 در درس زبان انگلیسی را بررسی خواهیم کرد.

بودن یا نبودن در کلاس زبان؛ مسئله این است

همه به مدرسه می‌روند. همه سر کلاس زبان انگلیسی حاضر می‌شوند و همه در حال شنیدن تدریس معلم هستند. اما چه کسی به این روش می‌تواند نمره درس زبان را 20 بگیرد؟ کسی که در این حضور فعال باشد. سوال بپرسد، سوال جواب دهد و با فعالیت کلاسی یادگیری خود را عمیق‌تر کرده و نمرات داخل کلاسی خود را نیز بالا ببرد

حتی می‌توانید از کلاس خصوصی زبان انگلیسی استفاده کنید. در این حالت فقط دانش‌آموز و معلم حضور دارند. به این ترتیب تمام تمرکز هر دو نفر بر یادگیری و مباحث درسی خواهد بود. در واقع کمک گرفتن از معلم خصوصی و شرکت در کلاس‌های خصوصی خود یکی از روش‌های عالی برای کسب نمره 20 در درس زبان انگلیسی است.

پیدا کردن قلق یادگیری زبان انگلیسی

چه خودخوان درس بخوانید چه از معلم خصوصی کمک بگیرید باید روش یادگیری مختص خودتان را پیدا کنید.

 • بصری / سمعی: یادگیری با فیلم، سریال، داستان و موزیک
 • خواندن / نوشتن: کتاب‌های آموزشی و کمک آموزشی و نت برداری

دو روش موثر برای یادگیری زبان انگلیسی هستند که به کمک آن‌ها می‌توانید در درس زبان 20 بگیرید.

نت برداری؛ مهمترین راز درس خواندن برای نمره 20

فرقی نمی‌کند زبان انگلیسی می‌خوانید یا هندسه و حسابان، یادداشت برداری و حاشیه نویسی کمک می‌کند تا تمام نکات و مباحث مهم را تنها با چند کلمه به یاد آورید. نت برداری برای گرفتن نمره 20 در امتحان زبان انگلیسی می‌تواند به شکل نوشتن کلمات مهم و جدید، یادداشت گرامر یا دیگر مباحث زبان باشد.

تقویت مهارت های اصلی زبان انگلیسی

برای گرفتن نمره 20 در امتحان زبان انگلیسی باید هر 4 مهارت اصلی این درس را تقویت کنید.

 • مهارت شنیداری (Listening)
 • مهارت گفتاری (Speaking)
 • مهارت نوشتاری (Writing)
 • مهارت خواندن (Reading)

به کمک تمرین‌های مکرر می‌توانید در این مهارت‌ها حرفه‌ای شوید. خواندن کتاب‌های آموزشی و کمک آموزشی، گوش دادن به پادکست‌ها و مکالمات ساده، دیدن فیلم‌های آموزشی و همچنین کلاس خصوصی زبان به تقویت این مهارت‌ها کمک می‌کند.

دقت، دقت و باز هم دقت؛ اصلی ترین روش موفقیت در زبان انگلیسی

از هر روش و متدی که برای درس خواند استفاده کنید، اگر با دقت نباشد و از آنچه آموخته‌اید با دقت کامل سر جلسه امتحان استفاده نکنید، نمره 20 نخواهید گرفت. برای گرفتن نمره 20 در امتحان زبان انگلیسی، باید تمام سوالات را به دقت بخوانید و با دقت نیز به آن‌ها پاسخ دهید.

شرکت در آزمون های شبیه سازی شده یا تست زنی

اگر قرار است برای امتحان نهایی زبان انگلیسی آماده شوید یا قرار است زبان انگلیسی را برای کنکور بخوانید، حتما در آزمون‌های شبیه‌سازی شده شرکت کنید. همچنین کتاب‌های تست داشته باشید و با آن‌ها تمرین کنید. شبیه‌سازی محیط امتحان کمک زیادی به درک حس و حال امتحان می‌کند.

غرق شدن در استرس امتحان چیزی است ک شما را از نمره 20 دور می‌کند. اگر یاد بگیرید اضطراب خود را در جلسه امتحان به کمک این آزمون‌های مشابه کنترل کنید، نیمی از راه رسیدن به نمره 20 را طی کرده‌اید.

لغات را حفظ کنید

چگونه امتحان زبان را 20 بگیریم؟ یکی از بخش‌های مهم امتحانات زبان سنجش دایره لغات شما است. برای بالا بردن دایره لغات خود کتاب درسی را خوب بخوانید. کلمات جدید را یادداشت کنید و هر روز مرور کنید. جعبه لایتنر برای حفظ کردن لغات کمک خوبی خواهد بود. کتاب 504 نیز یک کتاب مناسب در کنار کتاب درسیتان خواهد بود که لغات کاربردی را می‌توانید از آن یاد بگیرید.

هرچه دایره لغاتتان گسترده‌تر باشد، راحت‌تر می‌توانید متن‌های امتحان زبان را بخوانید و درک کنید. در کنار آن فیلم دیدن، مکالمه کردن و آهنگ گوش دادن نیز راحت‌تر می‌شود؛ زیرا لغات زیادی را بلد هستید.

گرامر را اصولی یاد بگیرید

اگر سر کلاس گرامر را کامل یاد نگرفتید، از فیلم‌های آموزشی استفاده کنید. دنیای اینترنت پر از فیلم‌های آموزشی برای دستور زبان است. به کمک یوتیوب می‌توانید تمام قواعد زبان را یاد بگیرید. انواع کتاب‌های گرامر کمک آموزشی نیز برای بهبود دستور و قواعد زبان انگلیسی وجود دارند مانند grammar in use. علاوه بر این تنها یک تا دو جلسه رفع اشکال با استاد زبان انگلیسی خصوصی در استادبانک کمک می‌کند تا گرامر خود را تقویت کنید.

خوب گوش دهید

چگونه امتحان زبان را 20 بگیریم؟ مهارت Listening یکی از اصلی‌ترین نیازهای 20 گرفتن در امتحان زبان است. این مهارت نه تنها برای امتحانات مدرسه، بلکه برای آزمون‌های بین‌المللی و استاندارد مانند آیلتس و تافل نیز ضرورت دارد. با داشتن قدرت شنیداری و درک مطلب بالا است که می‌توانید هنگام مهاجرت نیازهای خود را رفع کنید و با دیگران ارتباط برقرار کنید.

برای تقویت مهارت Listening خود کتاب صوتی گوش دهید. از سی‌دی‌های آموزشی و پادکست‌ها کمک بگیرید و مهمتر از همه با دوستانتان به انگلیسی حرف بزنید. صحبت کردن به انگلیسی با همسن و سالانتان هم به تقویت مهارت شنیداری کمک می‌کند و هم speaking شما تقویت می‌کند.

خلاصه نویسی فراموش نشود

هنگامی که می‌خواهید برای گرفتن نمره 20 در امتحان زبان درس بخوانید، از خلاصه نویسی غافل نشوید. خلاصه نویسی چه به شکل نت‌های کوتاه از متن درس یا حتی حاشیه نویسی در گوشه و کنار کتاب کمک می‌کند تا مطالب بهتر در ذهنتان ثبت شود و به حافظه بلند مدت منتقل شود.

حل تمرین و تست پس از یادگیری

حال که یک دور کامل درس‌ها را خوانده‌اید، به سراغ تست زدن و سوال حل کردن بروید. با این روش آن چه خوانده‌اید را محک بزنید و نقاط قوت و ضعف خود را بیابید. تمرین حل کردن به کارگیری عملی درس‌های خوانده شده است.

تنها با درس خواندن خالی نمی‌توانید در امتحان زبان 20 بگیرید. باید آنچه را خوانده‌اید را به عمل درآورید و با آزمایش مباحث خوانده شده بفهمید در کدام بخش‌ها نیاز به تسلط بیشتر دارید. اگر در خانه تمرین حل می‌کنید اصلا به سراغ کتاب و جواب‌های آماده نروید. برای این کار از آزمون‌های آنلاین و نمونه سوالات اینترنتی استفاده کنید. به شرطی که در فضای اینترنت به دنبال جواب نگردید. همچنین می‌توانید از معلم خصوصی زبان نیز کمک بگیرید تا امتحان کوچکی از شما بگیرد و سطح تسلطتان را بسنجد.

زبان خواندن گروهی؛ 20 گرفتن گروهی

هنگامی که با دوستانتان درس می‌خوانید گیرایی بیشتری خواهید داشت. هرم یادگیری می‌گوید 90 درصد یادگیری زمانی اتفاق می‌افتد که آنچه بلد هستید را به دیگران آموزش دهید. با شرکت کردن در کلاس‌ها و درس خواندن تنها، فقط 15 درصد یادگیری اتفاق می‌افتد. زمانی که با دیگران به مباحثه و تمرین می‌پردازید این عدد تا 50 درصد بالا می‌رود. با آموزش به دیگران خودتان هم تا 90 درصد آن مبحث را یاد خواهید گرفت.

باتوجه‌به این موضوع بین دوستانتان تقسیم وظایف کنید. هر کدام از شما بخشی از کتاب زبان انگلیسی که در آن ضعف دارد را بخواند و سعی کند آنچه فرا گرفته به دیگران آموزش دهد. به این ترتیب هر بخش هم یک دور خوانده می‌شود و هم با دیگران به اشتراک گذاشته می‌شود. در نهایت یادگیری اتفاق می‌افتد و به گرفتن نمره 20 در امتحان زبان منجر می‌شود. بیستی که مزه‌اش از هر 20 دیگری بیشتر خواهد بود. چرا که حاصل زحمت گروهی است.

روش گرفتن نمره کامل در listening امتحان زبان

برای آن‌که بتوانید در امتحان زبان انگلیسی نمره 20 بگیرید باید با سوالات شنیداری شروع کنید. اگر این بخش را به طور کامل جواب دهید، انگیزه بیشتری خواهید گرفت. برای تمرین مهارت listening از ضبط کردن صدای معلم خصوصی خود شروع کنید. پس از کلاس به صدا گوش دهید و به یاد بیاورید در هر بخش چه گفتگویی داشتید.

در روش بعد می‌توانید به موزیک‌های ساده انگلیسی یا پادکست‌های داستان کوتاه گوش دهید. گوش دادن و تکرار کردن را ادامه دهید تا کاملا متوجه کلمات شوید. همچنین می‌توانید با دوستان خود مکالمه انگلیسی داشته باشید. در امتحان زبان انگلیسی کلاس هفتم، Speaking ندارید، اما شنیدن و درک مطلب به خصوص با دوستان، کمک بزرگی به مهارت listening نیز می‌کند.

Writing و reading دو بخش مهم امتحان زبان انگلیسی هفتم

دو بخش مهم دیگر که در امتحان زبان انگلیسی از آن سوال می‌آید، نوشتن و خواندن است. خواندن مربوط به بخش لغات، گرامر و درک مطلب است. در نوشتن نیز میزان یادگیری شما از این بخش‌ها با املا و جمله‌سازی سنجیده می‌شود.

از این بخش‌ها بین 10 تا 12 نمره پرسش طرح می‌شود. این دو بخش را سوالاتی از قبیل پر کردن جای خالی با کلمات مناسب، مرتب کردن جمله، انتخاب گزینه صحیح و پاسخ به سوالات Reading تشکیل می‌دهند.

گرفتن نمره کامل در بخش خواندن و نوشتن امتحان زبان هفتم

Writing و reading شاید در طول ترم و در کتاب درسی خیلی کار نشوند، اما بیشترین بارم را امتحان پایانی دارند. برای تقویت این دو مهارت باید روی دایره لغات خود کار کنید. باید خواندن متن و روان‌خوانی را یاد بگیرید و همچنین باید بتوانید متن‌ها را درک کرده و خلاصه کنید. به این ترتیب هر دو این مهارت‌ها به صورت توامان تقویت می‌شوند.

با داستانک‌های انگلیسی شروع کنید. داستان‌ها را بخوانید، لغات جدید را حاشیه نویسی یا هایلایت کنید و در نهایت خلاصه داستان را گوشه‌ای بنویسید. به این ترتیب هم لغات جدید یاد می‌گیرید و هم درک مطلب را فرا گرفته‌اید.

چگونه امتحان انگلیسی نهم را 20 بگیریم؟

برای اینکه بتوانید در امتحان زبان انگلیسی نهم 20 بگیرید، باید نکاتی که در ادامه ذکر شده‌اند را به خوبی رعایت کنید تا بتوانید نمره 20 بگیرید.

 1. توجه و تمرکز بالا: برای گرفتن نمره 20 در امتحان زبان کلاس نهم، توجه و تمرکز در کلاس درس بسیار مهم است. این امر نیازمند تمرکز بر روی مطالب درسی، شرکت فعال در بحث‌ها و پرسش‌هاست. در صورت داشتن توجه و تمرکز بالا در کلاس دیگر نیازی نیست در خانه یا کتابخانه وقت برای آموزش مجدد برای خود بگذارید، تنها به تمرین باید بپردازید. همچنین تمرین زیاد برای ارتقای مهارت‌های زبانی بسیار پر اهمیت است. پس سعی کنید از حواس پرتی‌های سر کلاس دوری کنید و به نکاتی که معلم آموزش می‌دهد؛ گوش جان بسپارید.
 2. روش خواندن: برای خواندن زبان انگلیسی قبل از امتحان باید برنامه ریزی مناسبی از قبل داشته باشید؛ زیرا کلید طلایی برای درک و یادگیری مفاهیم انگلیسی، مرور و خواندن پیوسته است.
 3. یادداشت برداری: جهت جلوگیری از نکات و دروس زیاد زبان انگلیسی نهم، بهتر هنگام تمرین برای امتحان زبان انگلیسی، برای خود نکات مهم و طلایی را یادداشت برداری کنید. با این روش دیگر زمان زیادی برای شب امتحان نخواهید گذاشت و تنها با مرور یادداشت‌هایتان می‌توانید برای گرفتن نمره 20 گام بزرگی بردارید.
 4. آشنایی با سبک یادگیری: از نحوه تمرین و آموزش دیگران برای خود کپی برداری نکنید. بهترین روش برای یادگیری و تمرین بهتر مفاهیم و گرامر‌های زبان انگلیسی کلاس نهم باید با سبک یادگیری خود آشنا باشید. انواع سبک یادگیری وجود دارد مثل شنیداری، خواندن و نوشتن، لمسی و حرکتی و دیداری. خود را بیازمایید و ببینید با کدامیک از این روش‌ها می‌توانید هر درس جدید یا تمارین درسی را به خوبی یاد بگیرید.
 5. انجام تکالیف در زمان درست: یکی از عوامل موثر در چگونگی گرفتن نمره 20 در امتحان زبان انگلیسی نهم، تکالیف هر روز را همان روز انجام دادن است. در واقع این عمل باعث می‌شود تا به خوبی آموزشی که در آن روز دیده‌اید در پس ذهنتان جای بیفتد و به راحتی فراموش نشود.
 6. تمرین با دوستان: دوستانی که دارید را صدا بزنید و با هم تمرین کنید. این کار نه تنها باعث می‌شود تا ایرادات یکدیگر را برطرف کنید، بلکه به خوبی مفاهیم و گرامرهای زبان انگلیسی را درک خواهید کرد.

آزمون و تست: از معلمتان بخواهید تا یک کتاب را برای آزمون و تست زبان انگلیسی مختص کلاس نهم معرفی کند. انجام آزمون و تست‌های مربوط به زبان انگلیسی نهم به شما کمک می‌کند تا با شرایط سوالات و گزینه آشنایی لازم را داشته باشید. همچنین در زمان امتحان ذهنتان درگیر استرس نخواهد شد و با مطالعه درست و کافی نمره 20 را از آن خود خواهید کرد.

نکات شب امتحانی زبان انگلیسی

اگر می‌خواهید با شب امتحان درس خواندن نمره بیست بگیرید. باید در طول ترم هم تلاش کافی کرده باشید. احتمال اینکه صرفا با شب امتحان زبان خواندن 20 بگیرید، مانند احتمال جک گفتن دلقک ماهیان است. اول از همه در طول ترم درس بخوانید و تمرین کنید. در کلاس‌های درس حضور داشته باشید یا برای بهبود عملکرد تحصیلی خود در درس زبان انگلیسی کلاس خصوصی زبان بگیرید. دوما برای امتحانات از قبل آماده باشید. تمرین‌های خود را همان روز انجام دهید و از کتاب‌های کمک آموزشی برای تمرینات بیشتر استفاده کنید.

نکات شب امتحانی زبان انگلیسی
نکات شب امتحان زبان انگلیسی

هرگاه از خود پرسیدید چگونه امتحان زبان را 20 بگیریم؟ فورا به خودتان جواب بدهید با تمرین. هیچ چیز به اندازه تمرین و تکرار نمی‌تواند به شما برای کسب نمره 20 در امتحان زبان انگلیسی کمک کند. با دوستانتان درس بخوانید تا تمرین مضاعفی کرده باشید. استفاده عملی از هر آنچه خوانده‌اید کمک می‌کند تا آموخته‌های خود را به یاد آورید. آزمون‌های شبیه‌سازی شده، تست زنی، حل تمرین و به اشتراک گذاشتن آموزش‌ها و چیزهایی که یاد گرفته‌اید با دوستانتان، روش‌های عملی و کارآمد درس خواندن برای نمره 20 است.

گرفتن نمره 20 در امتحان زبان با استادبانک

یکی از مفیدترین روش‌هایی که می‌توانید با آن به نمره 20 در امتحان زبان انگلیسی برسید، گرفتن کلاس زبان خصوصی است. به کم معلم خصوصی هم قلق یادگیری خود را می‌فهمید و هم برنامه‌ریزی هدفمندتری خواهید داشت. با برنامه‌ریزی هدفمند درس خواندن برای نمره 20 راحت‌تر خواهد بود.

به کمک استاد بانک دیگر نگران چگونه 20 گرفتن در امتحان زبان نباشید. معلم‌های خصوصی زبان انگلیسی این مجموعه تخصص و مهارت بالایی در زبان انگلیسی دارند. تجربه تدریس این درس به طیف وسیعی از دانش‌آموزان سبب شده تا دانش‌اموزانی که با این معلم‌ها کلاس خصوصی زبان داشته‌اند، از نمرات پایین به نمره 20 در امتحان زبان انگلیسی برسند.