مقالات معلم خصوصی

چگونه بهترین معلم تدریس خصوصی انگلیسی هفتم را پیدا کنیم؟

محمد مرادی نویسنده
67 0
23 خرداد 1403
بهترین معلم تدریس خصوصی انگلیسی هفتم

معلم زبان انگلیسی برای تدریس در پایه هفتم باید خبره و با تجربه باشد. از آنجا که زبان انگلیسی در پایه هفتم وارد برنامه درسی دانش‌آموزان می‌شود، معلم باید بتواند از پایه و اساس این درس را تدریس کند. اگرچه اغلب دانش‌آموزان از قبل با این زبان آشنایی دارند و حتی برخی از آن‌ها در 15 سالگی و ورود به کلاس هفتم خیلی بیشتر از کلاس درس انگلیسی بلد هستند. بااین‌حال پیشبرد برنامه درسی مدرسه، آمادگی برای امتحان و کنکور به عهده معلم است.

اگر دانش‌آموز شما نتواند با معلم مدرسه ارتباط موثر برقرار کند، مخصوصا اگر تا به حال به کلاس انگلیسی نرفته است و برای اولین در مدرسه پای این درس می‌نشیند، از معلم خصوصی کمک بگیرید. شاید از خود بپرسید چگونه بهترین معلم تدریس خصوصی هفتم را پیدا کنیم؟ این مقاله پرسش شما را پاسخ می دهد. آشنایی با ویژگی‌های بهترین معلم تدریس خصوصی انگلیسی هفتم و روشهای تدریس برتر دیگر مباحث مورد بررسی در این مقاله هستند.

ویژگی های مهم بهترین معلم تدریس خصوصی انگلیسی هفتم

برای آن که بتوانید از بین معلمهای زیادی که امروزه به تدریس خصوصی زبان انگلیسی میپردازند بهترین را انتخاب کنید باید برخی ویژگی‌های مهم او را بشناسید. قبل از هر چیز فارغ از درسی که برای آن معلم خصوصی می‌خواهید بگیرید، هدف خود از معلم گرفتن را مشخص کنید.

دانش‌آموز کلاس هفتمی دیگر با نقاط ضعف و اشکالات خود آنقدر آشنا هست که بتواند اهداف خود را مشخص کند. پس قبل از اقدام برای استخدام معلم، نیاز خود را مشخص کنید. اگر می‌خواهید زبان انگلیسی را از ابتدا و پایه‌ای یاد بگیرید، معلمی بگیرید که سابقه تدریس زیادی دارد. اگر قصد دارید مهارت‌های خود را تقویت کنید، معلمی مناسب است که در 4 مهارت اصلی زبان انگلیسی حرفه‌ای باشد.

رزومه کاری؛ اولین راه پیدا کردن معلم خوب تدریس زبان

برای پایه هفتم، معلم‌های زبان انگلیسی زیادی وجود دارند. از آنجا که دانش‌آموز قرار است با مباحث اولیه زبان انگلیسی آشنا شود، تدریس این درس کار سختی نخواهد بود. با این‌حال معلمی نتیجه خوبی برای شما به ارمغان می‌آورد که رزومه خوبی داشته باشد. به همین دلیل برای چگونه پیدا کردن بهترین معلم تدریس خصوصی هفتم اولین نگاهتان به رزومه معلم باشد.

پیدا کردن معلم خوب تدریس زبان
معلم خوب تدریس زبان

معلم خصوصی زبان انگلیسی برای کلاس هفتم بهتر است تحصیلات مرتبط داشته باشد. هم در زمینه تدریس و هم در زبان انگلیسی. چه تحصیلات آکادمیک زبان انگلیسی باشد، چه مدارج بالا مانند آیلتس و تافل، معلم خوب کسی است که خودش به درسی که می‌دهد، مسلط باشد.

معلم سابقه دار پیدا کنید!

وقتی به دنبال یافتن بهترین معلم تدریس خصوصی انگلیسی می‌گردید، معلمی که سابقه خوبی در تدریس این درس دارد را انتخاب کنید. معلمی که مدت طولانی مشغول تدریس زبان انگلیسی به نوجوانان 15 تا 17 سال است، با روحیات آن‌ها به اندازه کافی آشنایی دارد. به این ترتیب راحت‌تر می‌تواند با آن‌ها ارتباط برقرار کند.

معلمی که تجربه تدریس زبان انگلیسی به صورت خصوصی یا گروهی در آموزشگاه‌ها یا منزل را داشته است می‌تواند کلاس را مدیریت کند. مهارت حل مسئله دارد و می‌داند کی و کجا، چه رفتاری داشته باشد تا دانش‌آموزان علاوه بر انگیزه پیدا کردن، از چارچوب کلاس خارج نشوند.

اگر می‌خواهید از سابقه تدریس و رضایت شاگردان آن معلم خبردار شوید، بخش نظرات و دیدگاه‌های معلم‌ها را بخوانید. این موضوع برای معلم‌های آنلاین صادق است. اگر قرار است به صورت حضوری و دهان به دهان دنبال معلم خصوصی زبان انگلیسی بگردید، بهتر است دانش‌آموزان او را نیز پیدا کنید. همچنین می‌توانید سراغ آموزشگاهی که تدریس می‌کند بروید و نظر خانواده‌ها و همکارانش را در مورد او بپرسید.

روش های تدریس را بشناسید

معلم‌های برتر تدریس زبان انگلیسی مخصوصا در پایه هفتم باید از روش‌های جذاب تدریس استفاده کنند. بهره‌گیری از روش‌های تدریس متنوع و به‌روز در آموزش زبان انگلیسی به یادگیری عمیق دانش‌آموز کمک می‌کند. این موضوع برای درس زبان انگلیسی که در عین شیرینی، فرار و سخت هم هست، اهمیت زیادی دارد.

کمک گرفتن از کتاب‌های کمک آموزشی، فیلم‌ها و موزیک ویدئو‌ها یکی از روش‌های مناسب برای آموزش زبان انگلیسی است. درست کردن فلش کارت‌ها به کمک دانش‌آموزان، ایده‌پردازی و خلق روش‌های تدریس جدید با یکدیگر از دیگر راهکارهای تدریس زبان انگلیسی به دانش‌آموزان کلاس هفتمی است.

وقت خالی، برنامه ریزی، نرخ حق التدریس؛ سه فاکتور مهم

معلم‌های خوب اکثرا زمان خالی ندارند. مخصوصا در بازه امتحانات مدرسه، برنامه کاری بهترین معلم‌ها زودتر از همه پر می‌شود. ضمن آن‌که این معلم‌ها معمولا هزینه تدریس بیشتری از سایرین دریافت می‌کنند. هرچند که هزینه بالا لزوما به معنای بهترین معلم بودن، نیست، اما اغلب هرچه معلم معروف‌تر باشد، حق‌الزحمه بیشتری نیز دارد.

بهترین معلم تدریس خصوصی انگلیسی هفتم، بین دانش‌آموز نیازمند به کمک فوری با دانش‌آموز تقویتی اولویت‌بندی می‌کند. برنامه تدریس خود را مرتب کرده و برای تمام دانش‌آموزانش به مقدار کافی زمان می‌گذارد. همچنین یک معلم خوب، وضعیت مالی والدین دانش‌آموز را نیز در نظر می‌گیرد. به طور مثال اگر از او بخواهید هزینه‌ها را ماهانه یا جلسه‌ای پرداخت کنید، قبول می‌کند.

استادبانک؛ بهترین پلتفرم برای انتخاب بهترین استاد زبان

اگر از گشتن مدرسه به مدرسه و آموزشگاه به آموزشگاه برای معلم زبان انگلیسی هفتم خسته شده‌اید، سری به استادبانک بزنید. در استادبانک دنیایی از معلم‌های این درس را پیدا می‌کنید. معلم‌هایی که با توجه به رزومه، سابقه کاری، توانمندی‌ها و هزینه دریافتی دسته‌بندی شده‌اند.

استادبانک پلتفرمی آنلاین برای متصل کردن برترین اساتید تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تمام پایه‌ها به دانش‌آموزان است. در استادبانک می‌توانید اساتید برتر شهر خود را پیدا کنید و با آن‌ها کلاس خصوصی زبان در منزل بگیرید. همچنین می‌توانید از سراسر ایران با هر استادی کلاس آنلاین نیز برگزار کنید. با استادبانک دیگر لازم نیست نگران پاسخ سوال چگونه بهترین معلم تدریس خصوصی انگلیسی هفتم را پیدا کنیم باشید. تنها با چند کلیک ساده بهترین‌ها را پیدا خواهید کرد.