قیمت تدریس خصوصی
قیمت کلاس خصوصی ریاضی استادبانک

قیمت کلاس خصوصی ریاضی استادبانک چقدر است؟

سردبیر 13 دی 1400
901 0

استادبانک به عنوان نتیجه‌گراترین و برترین سامانه تدریس خصوصی در ایران، شرایطی را فراهم کرده‌است که افراد بتوانند در سریع‌ترین زمان،‌ بالاترین کیفیت تدریس و خدمات آموزشی را از اساتید برتر ایرانی دریافت کنند. شیوه تعیین هزینه تدریس خصوصی در استادبانک تابع عوامل مختلفی است و این عوامل باعث تنوع قیمتی گسترده خدمات استادبانک شده است. در ادامه ملاک‌های تعیین قیمت هر جلسه تدریس خصوصی را به شما خواهیم گفت.

هزینه تدریس خصوصی استادبانک، بهترین سایت تدریس خصوصی ایران

سیستم تعیین قیمت تدریس خصوصی ریاضی در استادبانک

۱. ارزیابی مستمر و ستاره‌دهی

ارزیابی معلم خصوصی ریاضی در استادبانک، توسط معیار‌های متفاوت و دقیقی انجام می‌شود. پس از این ارزیابی، معلم‌های خصوصی ریاضی، از یک تا پنج ستاره دریافت کرده و تعداد ستاره‌ها قیمت یک جلسه تدریس خصوصی ریاضی هر معلم را تعیین می‌کند. معیارهای ارزیابی و ستاره‌دهی به معلم‌های ریاضی در استادبانک:

 1. انگیزه و شوق معلم خصوصی ریاضی برای تدریس خصوصی؛
 2. سوابق تدریس ریاضی؛
 3. تعداد کلاس‌های خصوصی که تابحال برگزار کرده است؛
 4. تعداد شاگردان موفق و رتبه‌های برتر کنکور؛
 5. نوشتن کتاب یا طراحی سوالات کنکور؛
 6. رزومه تحصیلی معلم (رتبه کنکور، معدل و دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده)؛
 7. افتخارات و دست‌آوردهای معلم؛
 8. نظرات والدین و دانش‌آموزان قبلی نسبت به معلم خصوصی ریاضی؛
 9. خروجی کلاس؛

قیمت تدریس خصوصی ریاضی براساس ستاره

معلم‌های یک و دوستاره: این دسته از معلمان، معلم‌های خصوصی کم‌تجربه‌‌تر هستند اما این مسئله دلیل بر پایین بودن سطح کیفی آموزشی آن‌ها نیست. آن‌ها به کتاب‌ها و متدهای تدریس جدید تسلط دارند و تعداد شاگردان خصوصی آن ها کمتر از بیست نفر نبوده است.

معلم‌های سه و چهار ستاره: این معلم‌ها سابقه بیشتری در تدریس دارند. علاوه بر آن کیفیت آموزشی کاملاً مناسبی نیز دارند. اکثر آن‌ها از دانشگاه‌های معتبر در رشته های مهندسی و ریاضی فارغ‌التحصیل شده‌ و در بهترین مدارس در حال تدریس هستند. تعداد شاگردان خصوصی آن‌ها کمتر از 50 نفر نبوده است.

معلم‌های پنج ستاره: این دسته از معلم‌ها جزو بهترین‌ها در کل کشور هستند. سوابق علمی درخشان، سابقه تدریس طولانی و موفقیت‌های عالی در تمامی در تمام زمینه‌ها دارند. آن‌ها در مدارس تیزهوشان و نمونه تدریس می‌کنند و رتبه‌های تک رقمی کنکور و المپیادهای علمی را دارند، همینطور فارغ التحصیل در رشته های مهندسی و ریاضی از بهترین دانشگاه‌ها هستند. ظرفیت اکثر کلاس‌های این دسته از معلم‌ها به سرعت به پر می شود. تعداد شاگردان خصوصی این اساتید کم تر از 100 نفر نیست.

معلم‌های vip: این معلم‌ها نوابغ تدریس خصوصی محسوب می‌شوند. کیفیت فوق‌العاده کلاس، موفقیت‌‌های درخشان در داخل و خارج از کشور و پرورش دانش‌آموزان موفق از جمله ویژگی‌های این دسته از معلم‌ها است. آن‌ها علاوه بر اینکه رتبه‌های تک رقمی در کنکور و المپیادهای علمی کسب کرده اند و فارغ التحصیل از دانشگاه‌های معتبر هستند، در برگزاری کلاس خصوصی ریاضی سابقه و مهارت فوق العاده‌ای دارند و دانش‌آموزان موفق و تک رقمی بسیاری داشته‌اند.

۲. تفاوت قیمت‌ تدریس خصوصی ریاضی در مقطع تحصیلی مورد نظر

مسئله دیگر درباره قیمت کلاس خصوصی ریاضی، مقطع و پایه درسی دانش‌آموز است. قیمت معلم خصوصی ریاضی در مقاطع ابتدایی کمتر است از مقاطع متوسطه است. بیشترین قیمت کلاس خصوصی ریاضی برای کلاس‌های خصوصی کنکور می باشد.

۳. تفاوت قیمت معلم خصوصی ریاضی در شهرهای مختلف

استادبانک خدمات خود را علاوه بر تهران به شهرهایی همچون: کرج، اصفهان، شیراز، اهواز، تبریز، مشهد و کرمان آورده است. قیمت معلم خصوصی ریاضی در شهرستان‌ها درصدی کمتر از تهران است.

۴. تفاوت هزینه تدریس خصوصی ریاضی حضوری و آنلاین

در صورت انتخاب شیوه تدریس حضوری، معلم خصوصی ریاضی به صورت حضوری و در منزل به دانش‌آموز درس خواهد داد. در زمان شیوع ویروس کرونا، تمام معلم‌های خصوصی موظف اند تا پروتکل‌های بهداشتی لازم را رعایت‌ کنند. مقرراتی و دستورات دقیقی درباره پروتکل‌های بهداشتی به معلم‌ها ابلاغ شده است که این مقررات در سایت قابل دسترس است.

برخی از والدین و دانش‌آموزان ترجیح می‌دهند تا کلاس‌ از راه دور برگزار شود. استادبانک علاوه بر تدریس حضوری، شیوه تدریس خصوصی آنلاین را هم در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد. استادبانک برای راحتی اساتید و دانش آموزان، سه پلتفرم:

 1. اسکای روم
 2. ادوبی کانکتی
 3. بیگ بلو باتن

را در اختیار دارد و از کیفیت برگزاری کلاس‌های آنلاین خود مطمئن است. معلم و دانش آموز می‌توانند، هر سه پلتفرم را امتحان و بنا بر راحتی خودشان یکی را انتخاب کنند.

توجه داشته باشید که قیمت کلاس خصوصی ریاضی آنلاین با توجه به نبود هزینه رفت‌ و آمد، 15 تا 20 درصد از تدریس خصوصی حضوری، کم‌تر است.

قیمت کلاس خصوصی ریاضی استادبانک

قبل از درخواست و پرداخت هزینه کلاس خصوصی ریاضی از کار معلم مطمئن شوید

در فرایند انتخاب معلم خصوصی ریاضی، توجه به نکات متعددی ضروری است. استادبانک این نکات را در این فرآیند به شکلی ساده در اختیار دانش‌آموزان و والدین قرار می‌دهد. پیش از هر چیز در این فرایند، سوابق تدریس و نظرات والدین و دانش‌آموزان برای تک تک معلم‌‌ها قابل دسترسی است.

در استادبانک هنگام انتخاب کلاس ریاضی، لیستی از اساتید با ستاره‌ها و قیمت‌های متفاوت برای شما نمایش داده می‌شود، در پروفایل اساتید مواردی هست که به شما برای شناختن بیشتر استاد کمک می کند.

 1. تعداد ستاره‌ها؛
 2. منطقه‌ی جغرافیایی استاد برای تدریس خصوصی (در تهران مناطق مشخص می‌شوند)؛
 3. تعداد شاگردان فعال؛
 4. تعداد جلسات موفق؛
 5. امتیازی که دانش آموزان از 5 به استاد داده‌اند؛
 6. نظرات دانش‌آموزان و والدین؛
 7. ویدئو نمونه تدریس استاد؛
 8. رزومه و مدرک تحصیلی؛
 9. افتخارات و سوابق تدریس؛
 10. مدرک دوره اخلاق حرفه ای که توسط آکادمی اساتید پس از گذراندن دوره به اساتید تعلق می‌گیرد؛

استادبانک تمامی مدارک و سوابق معلم‌ها را صحت سنجی می‌کند و در صورت تأیید، علامت تیک سبزی در کنار سوابق آن‌ها قرار می‌گیرد. فیلم‌ نمونه تدریس معلم‌های ریاضی نیز در سایت استادبانک قابل مشاهده است تا دانش‌آموزان بتوانند جزئیات تدریس معلم را ببیند.

معلم خصوصی ریاضی استادبانک چه فرقی با دیگران دارد؟

در استادبانک، معلم‌های خصوصی ریاضی موظف به رعایت مواردی دقیق و کامل در جلسات تدریس خصوصی هستند. این درس‌نامه شامل این موارد می‌شود:

 1. تماس معلم خصوصی ریاضی با دانش‌آموز و هماهنگ کردن جزئیات نحوه برگزاری کلاس؛
 2. تعیین سطح دقیق از دانش‌آموز؛
 3. معلم با توجه به نقاط ضعف و قوت دانش‌آموز برنامه‌ریزی دقیقی انجام می‌دهد؛
 4. در میان گذاشتن برنامه خود با دانش‌آموز و والدین؛
 5. صبر و انگیزه دادن به دانش‌آموز؛
 6. تعیین خروجی دقیق کلاس؛
 7. رفع اشکال تمام موارد درسی دانش‌آموز حتی خارج از زمان کلاس؛
 8. گزارش‌دهی دقیق به والدین بعد از هر جلسه؛

در تمام این مراحل تیم پشتیبانی استادبانک، در خدمت دانش‌آموزان و والدین هستند. نظرات و انتقادات آن‌ها را می‌شوند و در راستای بهبود کیفیت آموزش تلاش می‌کنند.

معلم خصوصی استادبانک ملزم است: پس از ارزیابی ئ نیازسنجی دانش آموز برای او هدفگذاری کند، سپس با والدین به توافق رسد که رسیدن به این هدف چند جلسه طول می کشد، معلم خصوصی پس از هر جلسه گزارش کاملی از روند رشد دانش آموز به والدین می دهد.

پیشرفت سریع در درس ریاضی با اساتید تدریس خصوصی ریاضی استادبانک

سایت استادبانک با چندین سال تجربه در حوزه‌ی تدریس خصوصی، بهترین خدمات آموزشی را در اختیار شما گذاشته است. شما می‌توانید در کنار استفاده از امکانات آموزش مختلف مانند دانلود نمونه سوال امتحانی، نسبت به انتخاب و رزرو معلم خصوصی اقدام نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر به سامانه تدریس خصوصی استادبانک مراجعه کنید. همچنین کارشناسان تیم ما از طریق شماره‌‌ی 91005343-۰۲۱ آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند.

 

قیمت تدریس خصوصی ریاضی بهترین سامانه معلم خصوصی ایران چقدر است؟

هزینه تدریس خصوصی براساس معیارهای مختلفی مثل حضوری یا آنلاین بودن شیوه تدریس، شهر برای تدریس حضوری، مقطع تحصیلی و کیفیت تدریس استاد مشخص می‌شود.

بهترین معلم با بالاترین کیفیت تدریس را کجا می‌توانم پیدا کنم؟

استادبانک به عنوان نتیجه‌گرا و برترین سامانه تدریس خصوصی در ایران، رنج قیمتی متنوعی را برای ارائه خدمات خود در نظر گرفته است. با چند کلیک ساده براساس مقطع تحصیلی یا شهر مورد نظر خود لیست بهترین اساتید ریاضی ایران و تعرفه تدریس خصوصی آن‌ها را مشاهده نمایید.

برچسب ها:,

نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید:

دیدگاهی ثبت نشده است.
×
دانلود رایگان اپلیکیشن نمونه سوالات و گام به گام