قیمت کلاس خصوصی ریاضی چقدر است؟

0 1,061

یکی از مسائلی که در مورد کلاس‌های خصوصی ریاضی وجود دارد، مسئله قیمت و عوامل تاثیرگذار بر نرخ کلاس است. در این مقاله با بررسی جزئیات به عوامل مهم در خصوص قیمت کلاس خصوصی ریاضی می‌پردازیم. در تعیین هزینه کلاس خصوصی ریاضی، معیارهای متعددی وجود دارد. مهم‌ترین مسئله مربوط به موفقیت‌های معلم، رزومه‌ او و ویژگی‌های تدریسش است. ما در استادبانک، با سیستم دقیق ارزیابی بر اساس ستاره، نرخ معلم خصوصی ریاضی را مشخص می‌کنیم.

در ادامه سیستم قیمت‌گذاری استادبانک برای هر جلسه کلاس خصوصی را شرح داده و معیارهای تفاوت قیمت را توضیح می‌دهیم. همینطور به بررسی عملکرد اساتید خصوصی ریاضی استادبانک می‌پردازیم.

سیستم تعیین قیمت کلاس خصوصی ریاضی در استادبانک


Ostadbank Quotes
استادبانک؛ معتبرترین مرجع معلم خصوصی کشور

فضای مجازی و تراکت های تبلیغاتی پر است از آگهی‌های معلم خصوصی با قیمت‌های مختلف، هر معلمی برای یک جلسه تدریس خود قیمت مشخصی دارد، اما شما چطور می‌توانید به این معلم‌ها اعتماد کنید و از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید؟

چه تضمینی وجود دارد که اگر معلمی قیمت بالایی داشته باشد، حتما معلم خوبی است؟ شما باید همه این گزینه‌های متنوع و زیاد را از لحاظ رزومه کاری، تحصیلات، دستاوردهایی که توسط شاگردان قبلی‌شان به دست آمده، افتخاراتی که داشته اند و… بسنجید و در نهایت یک معلم را انتخاب کنید و با او کلاس بگیرید. اما اگر پس از پایان جلسه از عملکرد معلم راضی نبودید، جایی نیست که بتوانید از او شکایت کنید و فقط پولتان را هدر داده‌اید.

چه بسیارند خانواده‌هایی که از این طریق معلم خصوصی می‌گیرند و وقت و هزینه‌شان را صرف می‌کنند اما نتیجه مطلوبی که انتظار داشته‌اند را نمی‌گیرند. اما یک مرجع بزرگ معلم خصوصی در کشور وجود دارد که کار ارزیابی معلمان را برای شما انجام می‌دهد، و البته! این مرجع معلمان خود را با سخت‌گیری‌ها و آزمون‌های زیاد از بین بهترین‌های کشور انتخاب می‌کند.

هر ساله از بین 20000 نفر متقاضی تدریس در استادبانک، تنها 500 نفر پذیرفته می‌شوند و سیستم ارزشیابی استادبانک با بررسی دقیق رزومه معلمان به آن‌ها از 1 تا 5 ستاره می‌دهد که نشان‌دهنده قیمت یک جلسه (90 دقیقه) کلاس خصوصی آن معلم می‌باشد.

علاوه بر این استادبانک، به صورت مداوم کار اساتید خود را مورد بررسی قرار می‌دهد و اگر خانواده‌ای از کار معلم‌ ناراضی باشند، یا مشکلی وجود داشته باشد پیگیری می‌کند تا دانش‌آموز متضرر نشوند. استادبانک با این عملکرد خود توانسته رضایت بیش از 95 درصدی کاربرانش را به دست‌آورد.


استادبانک، یک شرکت دانش بنیان است که به عنوان بزرگترین سایت تدریس خصوصی کشور شناخته می شود. ارائه بالاترین سطح کیفی آموزش، هدف اصلی استادبانک است. در این راستا، استادبانک با نظارتی سخت‌گیرانه معلم‌های خصوصی را انتخاب می‌کند. برای استادبانک مهم است که تنها بهترین معلمان خصوصی کشور را در اختیار داشته باشد. در ادامه به بررسی سیستم ارزشیابی استادبانک بر اساس ستاره‌دهی می‌پردازیم. عاملی که در تعیین قیمت کلاس خصوصی ریاضی، بسیار مهم است.

هر ساله بیش از 20000 نفر از معلمان کشور برای تدریس در استادبانک ثبت نام می کنند و سیستم ارزشیابی استادبانک پس از بررسی های سخت گیرانه خود تنها 500 نفر از آن ها را جذب می کند.

ارزیابی مستمر و ستاره‌دهی

ارزیابی معلم خصوصی ریاضی در استادبانک، توسط معیار‌های متفاوت و دقیقی انجام می‌شود. پس از این ارزیابی، معلم‌های خصوصی ریاضی، از یک تا پنج ستاره دریافت می‌کنند. تعداد ستاره‌ها قیمت یک جلسه تدریس خصوصی ریاضی هر معلم را تعیین می‌کند. معیارهای ارزیابی و ستاره‌دهی به معلم‌های ریاضی در استادبانک:

 1. انگیزه و شوق معلم خصوصی ریاضی برای تدریس خصوصی؛
 2. سوابق تدریس ریاضی؛
 3. تعداد کلاس‌های خصوصی که تابحال برگزار کرده است؛
 4. تعداد شاگردان موفق و رتبه‌های برتر کنکور؛
 5. نوشتن کتاب یا طراحی سوالات کنکور؛
 6. رزومه تحصیلی معلم (رتبه کنکور، معدل و دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده)؛
 7. افتخارات و دست‌آوردهای معلم؛
 8. نظرات والدین و دانش‌آموزان قبلی نسبت به معلم خصوصی ریاضی؛
 9. خروجی کلاس؛

قیمت کلاس خصوصی ریاضی براساس ستاره

قیمت معلم خصوصی در استادبانک براساس تعداد ستاره معلم

قیمت معلم خصوصی ریاضی، براساس ستاره‌ها تعیین می‌شود، تعداد ستاره ها نشان دهنده چیست؟

معلم‌های یک و دوستاره: این دسته از معلمان، معلم‌های خصوصی کم‌تجربه‌‌تر هستند اما این مسئله دلیل بر پایین بودن سطح کیفی آموزشی آن‌ها نیست. آن‌ها به کتاب‌ها و متدهای تدریس جدید تسلط دارند و تعداد شاگردان خصوصی آن ها کمتر از بیست نفر نبوده است.

معلم‌های سه و چهار ستاره: این معلم‌ها سابقه بیشتری در تدریس دارند. علاوه بر آن کیفیت آموزشی کاملاً مناسبی نیز دارند. اکثر آن‌ها از دانشگاه‌های معتبر در رشته های مهندسی و ریاضی فارغ‌التحصیل شده‌اند و در بهترین مدارس در حال تدریس هستند. تعداد شاگردان خصوصی آن‌ها کمتر از 50 نفر نبوده است.

معلم‌های پنج ستاره: این دسته از معلم‌ها جزو بهترین‌ها در کل کشور هستند. سوابق علمی درخشان، سابقه تدریس طولانی و موفقیت‌های عالی در تمامی در تمام زمینه‌ها دارند. آن‌ها در مدارس تیزهوشان و نمونه تدریس می‌کنند و رتبه‌های تک رقمی کنکور و المپیادهای علمی را دارند، همینطور فارغ التحصیل در رشته های مهندسی و ریاضی از بهترین دانشگاه‌ها هستند. ظرفیت اکثر کلاس‌های این دسته از معلم‌ها به سرعت به پر می شود. تعداد شاگردان خصوصی این اساتید کم تر از 100 نفر نیست.

معلم‌های vip: این معلم‌ها نوابغ تدریس خصوصی محسوب می‌شوند. کیفیت فوق‌العاده کلاس، موفقیت‌‌های درخشان در داخل و خارج از کشور و پرورش دانش‌آموزان موفق از جمله ویژگی‌های این دسته از معلم‌ها است. آن‌ها علاوه بر اینکه رتبه‌های تک رقمی در کنکور و المپیادهای علمی کسب کرده اند و فارغ التحصیل از دانشگاه‌های معتبر هستند، در برگزاری کلاس خصوصی ریاضی سابقه و مهارت فوق العاده‌ای دارند و دانش‌آموزان موفق و تک رقمی بسیاری داشته‌اند.


اگر فرم زیر را پر کنید، مشاوران ما با شما تماس می‌گیرند و همه چیز را در مورد یک آموزش شخصی سازه شده باکیفیت با بهترین هزینه به شما توضیح می‌دهند.


استادبانک سعی می کند با کاهش قیمت تدریس خصوصی، تعداد شاگردان هر استاد را افزایش دهد. برای کاهش قیمت، استادبانک اساتید را بین مناطق جغرافیایی مختلف تقسیم بندی کرده است و می تواند به هر شاگرد اساتید نزدیک به او را معرفی کند. بدین ترتیب، هزینه کلاس خصوصی به پایین ترین حالت ممکن می رسد.

تفاوت قیمت‌ کلاس خصوصی ریاضی در مقطع

مسئله دیگر درباره قیمت کلاس خصوصی ریاضی، مقطع و پایه درسی دانش‌آموز است. قیمت معلم خصوصی ریاضی در مقاطع ابتدایی کمتر است از مقاطع متوسطه است. بیشترین قیمت کلاس خصوصی ریاضی برای کلاس‌های خصوصی کنکور می باشد.

قیمت کلاس خصوصی ریاضی در شهرهای مختلف

استادبانک خدمات خود را علاوه بر تهران به شهرهایی همچون: کرج، اصفهان، شیراز، اهواز، تبریز، مشهد و کرمان آورده است. قیمت معلم خصوصی ریاضی در شهرستان‌ها درصدی کمتر از تهران است.

قیمت کلاس خصوصی ریاضی؛ حضوری و آنلاین

در صورت انتخاب شیوه تدریس حضوری، معلم خصوصی ریاضی به صورت حضوری و در منزل به دانش‌آموز درس خواهد داد. در زمان شیوع ویروس کرونا، تمام معلم‌های خصوصی موظف اند تا پروتکل‌های بهداشتی لازم را رعایت‌ کنند. مقرراتی و دستورات دقیقی درباره پروتکل‌های بهداشتی به معلم‌ها ابلاغ شده است که این مقررات در سایت قابل دسترس است.

برخی از والدین و دانش‌آموزان ترجیح می‌دهند تا کلاس‌ از راه دور برگزار شود. استادبانک علاوه بر تدریس حضوری، شیوه تدریس خصوصی آنلاین را هم در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد. استادبانک برای راحتی اساتید و دانش آموزان، سه پلتفرم:

 1. اسکای روم
 2. ادوبی کانکتی
 3. بیگ بلو باتن

را در اختیار دارد و از کیفیت برگزاری کلاس‌های آنلاین خود مطمئن است. معلم و دانش آموز می‌توانند، هر سه پلتفرم را امتحان کنند و بنا بر راحتی خودشان یکی را انتخاب کنند.

توجه داشته باشید که قیمت کلاس خصوصی ریاضی آنلاین با توجه به نبود هزینه رفت‌ و آمد، 15 تا 20 درصد از تدریس خصوصی حضوری، کم‌تر است.

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.