بهترین اساتید فیزیک دهم علوم تجربی

دانش‌آموزان با ورود به مقطع متوسطه دوم با دروس جدیدی مواجه می‌شوند که درس فیزیک، یکی از مهم‌ترین و دشوارترین آن‌ها است. محصلان رشته‌های ریاضی و تجربی باید در سال‌های دهم، یازدهم و دوازدهم درس فیزیک را بخوانند. فیزیک، درسی با محتوای حل‌کردنی، مفهومی و تحلیلی است که معمولا بیشتر دانش‌آموزان را به دردسر می‌اندازد. مباحث این درس، گسترده و متنوع هستند و یادگیری آن‌ها کار چندان ساده‌ای نیست. به همین دلیل، همیشه تاکید می‌شود تا از برترین معلم های فیزیک، برای درک و فهم بهتر این مفاهیم کمک گرفته شود.

دیگر مسئله‌ای که فیزیک را تبدیل به یک درس بسیار مهم کرده است، نقش و تاثیر آن در آزمون کنکور سراسری است. برای هر دو رشته‌ی ریاضی و تجربی، فیزیک یک درس تخصصی با ضریب قابل‌توجهی محسوب می‌شود که می‌تواند روی نتیجه کنکور دانش‌آموز اثر بگذارد. بنابراین برای یادگیری این درس باید از بهترین اساتید فیزیک دهم علوم تجربی کمک گرفت. تیم استادبانک از اهمیت داشتن یک معلم خصوصی فیزیک باکیفیت آگاه است و مجموعه‌ای از برترین معلم های فیزیک را در دسترس شما قرار داده است.

PHYSICS

اصول یادگیری صحیح درس فیزیک

یادگیری فیزیک را باید از بررسی کتاب درسی شروع کرد. این کار به دانش‌آموز کمک می‌کند تا چشم‌انداز مسیر درس خواندن خود را مشخص کند. واقعیت این است که فیزیک، درس سختی است و باید برای آن زمان و انرژی کافی را صرف کرد و از ابزار کمک آموزشی برای ساده‌تر کردن روند یادگیری، بهره برد. شرکت در جلسات تدریس خصوصی بهترین اساتید فیزیک، مناسب‌ترین انتخاب برای کمک کردن به دانش‌آموز است.

البته که کمک گرفتن از معلم خصوصی فیزیک دهم علوم تجربی، برای موفقیت در این درس کافی نیست و شما باید اصول یادگیری صحیح این درس را رعایت کنید. قبل از هر بار شرکت در جلسات تدریس، مباحث مربوط به آن جلسه را بررسی کنید تا با ذهنی آماده سر کلاس حاضر شوید. حل مسئله و تمرین و تکرار، جزئی جدایی ناپذیر برای یادگیری دقیق مطالب درسی فیزیک هستند. به طور پیوسته، فصل‌های کتاب را مرور کنید و یادداشت بردارید.

از طرفی دیگر، چالش آماده شدن دانش‌آموز برای آزمون کنکور وجود دارد. بنابراین باید در کنار حل مسئله‌های تشریحی با تست‌های طبقه‌بندی شده و متنوعی نیز کار کنید. استفاده از تکنیک‌های تست‌زنی و رفع اشکالات مداوم و مستمر را در برنامه‌ی خود داشته باشید و نکات لازم و مهم را یادداشت کنید. مهم‌ترین دلیلی که به طور دائم تاکید می‌شود تا از برترین معلم هایفیزیک دهم علوم تجربی کمک گرفته شود، این است که یک استاد باتجربه به شما برای طی همه‌ این مراحل کمک می‌کند و سرعت فرآیند یادگیری و رفع اشکال شما را بالا می‌برد.

بهترین اساتیدفیزیک دهم علوم تجربی ، همگی در استادبانک

سایت استادبانک به عنوان برترین سامانه تدریس خصوصی کشور، بهترین اساتید تدریس خصوصی فیزیک را به دو صورت آنلاین و حضور (درمنزل) در دسترس شما قرار داده است. امکان برگزاری جلسات تدریس خصوصی فیزیک در منزل استادبانک، در حال حاضر برای شهرهای تهران، کرج، شیراز، اهواز، تبریز، اصفهان، کرمان و مشهد وجود دارد. اما تدریس آنلاین فیزیک استادبانک در دسترس دانش‌آموزان سراسر کشور قرار دارد تا از آموزش‌های برترین معم ‌های فیزیک بهره ببرند.

تیم استادبانک برای برگزاری کلاس‌های آنلاین از جدیدترین و کاربردی‌ترین نرم‌افزارهای ارتباط آنلاین استفاده می‌کند تا در روند آموزش دانش‌آموزان، اختلالی ایجاد نشود. با کمک استادبانک، همه دانش‌آموزان در هرکجای ایران می‌توانند از باکیفیت‌ترین شیوه‌های آموزش استفاده کنند و به راحتی در جلسات تدریس خصوصی فیزیک اساتید برجسته شرکت نمایند. اگر برای انتخاب معلم خصوصی فیزیک، نیاز به راهنمایی دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره‌ی 91005343 – 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما عزیزان است.

بهترین معلم فیزیک دهم تجربی

انتخاب بهترین معلم فیزیک دهم تجربی می‌تواند تاثیر بسزایی بر عملکرد تحصیلی و انگیزه دانش‌آموزان داشته باشد. با توجه به اهمیت و پیچیدگی مطالب فیزیک، داشتن یک معلم ماهر که می‌تواند مفاهیم را به زبان ساده و قابل فهم توضیح دهد، ضروری است. به خصوص مقطع دهم که دانش‌آموزان برای اولین بار با مطالب تخصصی‌تر و ساختارمدارتر روبه رو شده و پایه نیازهای آموزشی مقطع کنکور را نیز از همین سال برای خود تشکیل می‌دهند.

فیزیک پایه دهم تجربی هم همانند ریاضی می‌تواند در این مقطع برای دانش‌آموزان درسی چالشی و سخت باشد. اما می‌توان از همین پایه با یک تصمیم هوشمندانه یعنی همراهی با یک آموزش دهنده خوب، تجربه یادگیری لذت‌بخشی از این درس داشت. در واقع کلاس بهترین معلم فیزیک دهم تجربی همان انتخاب هوشمندانه‌ای است که می‌تواند این تجربه لذت‌بخش را رقم بزند. اما چگونه می‌توان به کلاس بهترین دبیر فیزیک دهم دسترسی پیدا کرد؟

ویژگی‌های یک معلم فیزیک ممتاز

قبل از اینکه به سراغ پاسخ این سوال برویم که از چه طریق می‌توان به کلاس بهترین استاد فیزیک دهم دسترسی پیدا کرد؟ بهتر است کمی از مزایا و ویژگی‌های بهترین معلم فیزیک دهم تجربی را بیان کنیم:

 • درک عمیق موضوع: بهترین معلمان فیزیک از درک عمیقی برخوردار هستند و می‌توانند مفاهیم پیچیده را به شکل ساده‌تری به دانش‌آموزان منتقل کنند.
 • روش‌های تدریس نوآورانه: استفاده از روش‌ها و فنون تدریس مدرن و جذاب که می‌تواند تفکر انتقادی و خلاقیت دانش‌آموزان را تحریک کند.
 • مهارت در برقراری ارتباط: توانایی برقراری ارتباط مؤثر با دانش‌آموزان، که کلید موفقیت در تدریس است.
 • آموزشی متناسب با نیاز دانش‌آموز: بهترین استاد فیزیک براساس سطح دانش‌آموز و نقاط ضعف او، بهترین منابع کمک درسی، جزوات آموزشی و تمرین‌های دوره‌ای را تهیه کرده و همه مطالب را براساس میزان درک شاگرد خود و نیازهای آموزشی او بیان می‌کند.
 • آموزش شخصی‌سازی شده: هر دانش‌آموزی آموزش مخصوص به خود را دریافت می‌کند. اتفاقی که در کلاس‌های گروهی امکان‌پذیر نیست.
 • بازخورد فوری از معلم: بعد از هر آموزش، معلم خصوصی به اندازه کافی فرصت داشته تا میزان یادگیری شاگرد خود را بسنجد و بهتر با نقاط ضعف او آشنا شود. در کلاس امکان بازخورد فوری معلم بعد از تدریس هر مطلب وجود دارد. بنابراین این امتیاز باعث می‌شود تمام مطالب بیان شده در همان جلسه برای شاگرد تکرار و تمرین شود و نکته قابل ابهامی باقی نماند.
 • افزایش اعتماد به نفس دانش‌آموز: شاگرد اگر مطالب را خوب یاد بگیرد، می‌تواند به سوالات نیز به هر درجه از سختی پاسخ دهد. اشتباهات دانش‌آموزان به این دلیل بوده که مطالب را به خوبی درک نکرده‌اند. بنابراین وقتی دانش‌آموز متوجه می‌شود که می‌تواند حتی به سخت‌ترین سوالات فیزیک نیز پاسخ دهد، اعتماد به نفسش در یادگیری بیشتر شده و همین تغییر ذهنیت منجر به کسب نتایج درخشان تحصیلی و نمرات بالا در فیزیک می‌شود.

بنابراین باتوجه به این مزایا، می‌توان کلاس تدریس خصوصی فیزیک را بهترین و بهینه‌ترین نوع آموزش دانست. اما چطور و چگونه می‌توان به کلاس بهترین معلم فیزیک دهم تجربی دسترسی پیدا کرد؟

استفاده از پلتفرم تدریس خصوصی استادبانک برای درخواست کلاس بهترین معلم فیزیک دهم تجربی

یکی از روش‌های مطمئن و قابل اعتماد برای درخواست کلاس بهترین معلم فیزیک دهم تجربی، مراجعه به پلتفرم تدریس خصوصی استادبانک است. این پلتفرم با مزایا و خدماتی که به شما برای ثبت درخواست معلم خصوصی می‌دهد، امکان برقراری ارتباط راحت با استاد و ثبت درخواست سریع را فراهم کرده است. در واقع شما می‌توانید با کمک استادبانک و خدمات این مجموعه که شامل موارد زیر است، نزدیک‌ترین و بهترین استاد فیزیک دهم را برای فرزند خود انتخاب نمایید:

۱.گستردگی انتخاب معلمین:

استادبانک دسترسی به تنوع گسترده‌ای از معلمین مجرب و تخصصی فیزیک را فراهم می‌کند. دانش‌آموزان و والدین می‌توانند از بین معلمان با تجربیات و رویکردهای مختلف، گزینه‌ای را که بیشتر با نیازها و سبک یادگیری دانش‌آموز سازگار است، انتخاب کنند.

۲.فیلتر و جستجوی پیشرفته:

این پلتفرم امکان جستجوی پیشرفته بر اساس معیارهای مختلف مانند محل زندگی، سطح تجربه و نظرات دیگر کاربران را دارد. این امر به والدین و دانش‌آموزان کمک می‌کند تا سریع‌تر و دقیق‌تر بهترین انتخاب را داشته باشند.

۳.نظرات و رتبه‌بندی‌ها:

امکان مشاهده نظرات و رتبه‌بندی‌های قبلی معلمان توسط دانش‌آموزان دیگر وجود دارد که این می‌تواند به ارزیابی کیفیت تدریس و تاثیرگذاری معلم در یادگیری کمک کند.

۴.تنظیم زمانبندی انعطاف‌پذیر:

استادبانک امکان تنظیم جلسات آموزشی بر اساس زمان‌بندی مناسب برای دانش‌آموز و خانواده‌ها را فراهم می‌کند، این امر امکان هماهنگی بهتر و استفاده موثرتر از زمان را می‌دهد.

۵.قیمت‌های رقابتی و شفاف:

 استادبانک قیمت‌های رقابتی و شفافی را ارائه می‌دهد. والدین می‌توانند هزینه‌ها را مقایسه کرده و با توجه به بودجه خود بهترین گزینه را انتخاب کنند.

۶.پشتیبانی آنلاین و مشاوره:

پشتیبانی آنلاین و امکان دریافت مشاوره قبل از انتخاب معلم وجود دارد که می‌تواند به والدین و دانش‌آموزان در فرآیند انتخاب کمک کند.

۷.امکانات آموزشی دیگر:

استادبانک علاوه بر ارتباط با معلم، منابع آموزشی مانند جزوات، نمونه سوالات و ویدئوهای آموزشی را نیز ارائه می‌دهد تا دانش‌آموزان بتوانند به صورت مستمر و فراگیر یادگیری خود را تقویت کنند.

با توجه به این امکانات، استادبانک یک گزینه جامع و کارآمد برای انتخاب معلم خصوصی فیزیک پایه دهم تجربی به شمار می‌رود. این سیستم به دانش‌آموزان و والدین امکان می‌دهد تا با اطمینان بیشتری تصمیم‌گیری کرده و به بهترین نتیجه ممکن در یادگیری دست یابند.

نحوه ثبت درخواست بهترین معلم فیزیک دهم تجربی در استادبانک

باتوجه به مزایای گفته شده در این مطلب، شما می‌توانید برای ثبت درخواست معلم فیزیک خود، وارد سایت استادبانک به نشانی www.ostadbank.com شده و در صفحه اساتید تدریس خصوصی فیزیک دهم تجربی، براساس سوابق و تجربیات تدریس اساتید، نظرات شاگردان قبلی استاد و سایر افتخارات آموزشی ایشان، نزدیک‌ترین معلم فیزیک به معیارها و بودجه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

در صورتی که برای جستجو و انتخاب معلم یا حتی ثبت درخواست نیاز به راهنمایی و مشاوره تلفنی نیز داشته، می‌توانید با بخش پشتیبانی این مجموعه تماس گرفته و با کمک این تیم درخواست کلاس بهترین معلم فیزیک دهم تجربی را ثبت نمایید.

1) احسان علیزاده

ribbon-vip
احسان علیزاده

احسان علیزاده

استاد تایید شده

سطح استاد:

3325 جلسه موفق
تدریس آنلاین
تدریس حضوری - تهران
9 بار برترین استاد در گروه درسی و فصول مختلف
 • کارشناسی ارشد مهندسی شیمی از دانشگاه علم و صنعت ایران
 • تدریس به مدت 2 سال در مجموعه بزرگ انجمن ریاضیدانان جوان و تدریس خصوصی به دانش آموزان خارجی مقیم ایران
 • بیش از هفت سال همکاری با مجموعه استادبانک
 • سابقه ی تدریس به شاگردان مدارس برتر، نمونه دولتی، تیزهوشان، سلام و ...

2) صادق هاشمی

ribbon-vip
صادق هاشمی

صادق هاشمی

استاد تایید شده

سطح استاد:

426 جلسه موفق
تدریس حضوری - تهران
دکترا مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی شریف
 • مدرس دانشگاه آزاد اسلامی و مدارس برتر تهران(علامه حلی،علامه طباطبایی، سلام و...) به مدت 12 سال
 • بیش از دو سال همکاری با مجموعه استادبانک
 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک

3) مجتبی نریموسی

ribbon-vip
مجتبی نریموسی

مجتبی نریموسی

استاد تایید شده

سطح استاد:

4649 جلسه موفق
تدریس آنلاین
11 بار برترین استاد در گروه درسی و فصول مختلف
 • کارشناسی ارشد فیزیک از دانشگاه شهید چمران اهواز
 • کسب نمره 20 در امتحانات نهایی فیزیک و ریاضی توسط شاگردان و عضو بنیاد ملی نخبگان
 • بیش از هفت سال همکاری با مجموعه استادبانک
 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک

4) مسعود انصاری نو

مسعود انصاری نو

مسعود انصاری نو

استاد تایید شده

سطح استاد:

57 جلسه موفق
تدریس آنلاین
دکترا فیزیک از دانشگاه مازندران
 • 30 سال تدریس در دانشگاه و عضو هیات علمی
 • بیش از سه ماه همکاری با مجموعه استادبانک
 • بیش از 30 سال تدریس فیزیک دبیرستان در موسسات

5) احمدرضا کلانتریان

ribbon-vip
احمدرضا کلانتریان

احمدرضا کلانتریان

استاد تایید شده

سطح استاد:

1741 جلسه موفق
تدریس حضوری - تهران
کارشناسی ارشد مهندسی عمران از دانشگاه علم و صنعت ایران و فارغ التحصیل کارشناسی از دانشگاه امیرکبیر(پلی تکنیک)
 • تدریس به مدت 9 سال در دبیرستان دوره اول خاتم، شاگردان مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی و تدریس خصوصی
 • بیش از پنج سال همکاری با مجموعه استادبانک
 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک

6) سید محسن ایزدیار

سید محسن ایزدیار

سید محسن ایزدیار

استاد تایید شده

سطح استاد:

865 جلسه موفق
تدریس آنلاین
دکترا مهندسی فوتونیک از دانشگاه کردستان
 • تدریس به مدت 9 سال در دانشگاه های دولتی، آزاد و غیر انتفاعی
 • بیش از دو سال همکاری با مجموعه استادبانک
 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک

7) محمد محرابی نسب

ribbon-vip
محمد محرابی نسب

محمد محرابی نسب

استاد تایید شده

سطح استاد:

3888 جلسه موفق
تدریس حضوری - تهران
8 بار برترین استاد در گروه درسی و فصول مختلف
 • کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی شریف
 • 5 دوره نفر اول مسابقه تلویزیونی هوش برتر
 • بیش از هشت سال همکاری با مجموعه استادبانک
 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک

8) محمد پوررضا

ribbon-vip
محمد پوررضا

محمد پوررضا

استاد تایید شده

سطح استاد:

3244 جلسه موفق
تدریس آنلاین
تدریس حضوری - تهران
10 بار برترین استاد در گروه فیزیک دبیرستان و کنکور در فصول مختلف
 • کارشناسی ارشد فیزیک از دانشگاه صنعتی شریف
 • مدرس فیزیک رتبه‌های دو و سه رقمی کنکور سراسری
 • بیش از شش سال همکاری با مجموعه استادبانک
 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک

9) امیر محمد بابائی پارسا

امیر محمد بابائی پارسا

امیر محمد بابائی پارسا

استاد تایید شده

سطح استاد:

249 جلسه موفق
تدریس آنلاین
تدریس حضوری - تهران
کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی از دانشگاه تهران
 • نویسنده یک مقاله ISI در دوران لیسانس در مجله‌ی بین المللی Springer
 • بیش از دو سال همکاری با مجموعه استادبانک
 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک

10) علی کیب الهی

ribbon-vip
علی کیب الهی

علی کیب الهی

استاد تایید شده

سطح استاد:

1368 جلسه موفق
تدریس آنلاین
تدریس حضوری - تهران
دکترا مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)
 • تدریس خصوصی ریاضیات به مدت 10 سال
 • بیش از سه سال همکاری با مجموعه استادبانک
 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک

پرسش‌های شما

میانگین قیمت تدریس خصوصی فیزیک دهم علوم تجربی به ازای ستاره چقدر است؟

چطور می توان در فیزیک موفق شد؟

بهترین مدرس فیزیک دهم علوم تجربی چه ویژگی ‌هایی باید داشته باشد؟

چگونه می توانیم بهترین معلم های خصوصی فیزیک دهم علوم تجربی را در استادبانک رزرو کنیم؟