بهترین اساتید تدریس خصوصی روانشناسی کنکور سراسری - معلم خصوصی خود را انتخاب کنید

تدریس خصوصی روانشناسی کنکور سراسری - کلاس، معلم، دبیر، مدرس

لطفا نوع تدریس (حضوری یا آنلاین) و‌ درس را وارد نمایید:
جنسیت استاد

برای انتخاب استاد مناسب نیاز به کمک دارید؟

معنی : درجه بندی اساتید توسط استادبانک
امیرحسین قاسمی نژاد
امیرحسین قاسمی نژاد

استاد تایید شده

5 از 5

(مشاهده 29 نظر)

تدریس آنلاین

تدریس حضوری - کرمان

202 جلسه موفق

دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک

دانشجو کارشناسی ارشد روانشناسی (گرایش بالینی) از دانشگاه شیراز

کارشناسی الهیات و معارف اسلامی از دانشگاه فردوسی مشهد

بیش از شش ماه همکاری با مجموعه استادبانک

برای مشاهده قیمت، نوع تدریس و درس را وارد نمایید:

رضا یوسف زاده
رضا یوسف زاده

استاد تایید شده

نظری ثبت نشده است

تدریس آنلاین

تدریس حضوری - مشهد

استاد جدید

کارشناسی الهیات از دانشگاه ازاد اسلامی بهارستان

تدریس به مدت 3 سال

تدریس به مدت 2 سال در مدارس

تدریس دراموزشگاه های برتر

برای مشاهده قیمت، نوع تدریس و درس را وارد نمایید:

به اساتید این صفحه امتیاز دهید.

امتیاز 1 از 1 نظر

نظرات دانش‌آموزان

استاد بسیار خوبی هستند روش تدریس شون به گونه ای بود که مباحث رو خیلی خوب می فهمیدم. من با استاد طباطبایی 17 جلسه کلاس داشتم که در طی این جلسات استاد علاوه بر مرور کل کتاب با من نمونه سوال هم کار میکردند.و خدارو شکر تونستم با کمک استاد و همت خودم به نتیجه مطلوب برسم

name نگین خشکباری

سرکار خانم آرمان یکی از بی نظیر ترین اساتید عربی هستن من از ایشون بابت زحماتی که برای پیشرفت فرزندم کشیدن خیلی خیلی متشکرم

name بهار عزیزی

خانم موسوی معلم خیلی خوبی هستند و با برگزاری کلاسها و پیگیری مناسب باعث پیشرفت نازنین شدند. تشکر از استادبانک بابت معرفی استاد موسوی

name نازنین اصغری

شیوه درس دادن استاد بسیار عالی و مفید بوده و از ادب و متانت و سواد بالاشون بسیار راضی ام و این موضوع روی پیشرفت پسرم موثر بوده است

name امیر حسین آزاد

استاد رحیمی، استادی با تجربه و دلسوز هستند و با تمام انرژی کنار دانش اموز هستند تا نتیجه مطلوب بگیرند

name عرفان میرزایی

ما دو سال هست که از استاد بانک معلم میگیریم. خیلی راضی هستیم، حق التدریس استادها خیلی مناسب هست و میتونیم با توجه به نیازهای مون استادهای مناسب که همگی بسیار دلسوز و پیگیر بودند پیدا کنیم . کار با استاد بانک هم خیلی ساده و سریع هست و کمتر از یک روز استاد مورد نظر بهمون معرفی و پیگیری میشد

name ایمان کاویانی

آقای حیدرنیای عزیز بهترین و با اخلاق‌ترین معلم ریاضی که همیشه واسه دانش‌آموزشون وقت میذازن

name علی کرمی

ممنونم از استادبانک. معلم بنده بسیار خوش برخورد و با علم هستند و در زمینه ی ریاضی خیلی کمک ام کردند

name علیرضا تیغ نورد

گستردگی علم روانشناسی، موجب الزام شرکت در کلاس خصوصی روانشناسی کنکور می‌شود. معلم خصوصی روانشناسی کنکور ، خود باید یک روانشناس حرفه‌ای باشد و در کوتاه‌ترین طمان متوجه شکل یادگیری شما شود. اصلاح روش برخورد شما با سوالات حفظی، مفهومی، تصویری، چالشی و ترکیبی از وظایف معلم خصوصی روانشناسی کنکور است، که با شناختی که معلم از شخصیت شما پیدا می‌کند انجام می‌شود. با توجه به این که شناخت روش دریافت و یادگیری تک تک دانش‌آموزان در کلاس‌های عمومی ممکن نیست، معلم خصوصی روانشناسی کنکور می‌تواند مانند یک ابرقهرمان مسیر آینده تحصیلیتان را اصلاح کند.

برای بهره‌مندی از کلاس خصوصی روانشناسی کنکور در منزل و یا رزرو جلسات کار با معلم آنلاین روانشناسی کنکور، کافی است استاد مورد نظرتان را از لیست حرفه‌ای‌ترین اساتید ایران انتخاب کنید. کارشناسان استادبانک برای انجام هماهنگی بیشتر و ارائه شماره معلم روانشناسی کنکور با شما تماس خواهند گرفت.

تدریس خصوصی روانشناسی کنکور سراسری در شهر تهران تدریس خصوصی روانشناسی کنکور سراسری در شهر کرج تدریس خصوصی روانشناسی کنکور سراسری در شهر مشهد تدریس خصوصی روانشناسی کنکور سراسری در شهر اصفهان تدریس خصوصی روانشناسی کنکور سراسری در شهر شیراز تدریس خصوصی روانشناسی کنکور سراسری در شهر اهواز تدریس خصوصی روانشناسی کنکور سراسری در شهر تبریز تدریس خصوصی روانشناسی کنکور سراسری در شهر کرمان تدریس خصوصی روانشناسی کنکور سراسری در شهر یزد تدریس خصوصی روانشناسی کنکور سراسری در شهر قم تدریس خصوصی روانشناسی کنکور سراسری در شهر قزوین تدریس خصوصی روانشناسی کنکور سراسری در شهر ارومیه تدریس خصوصی روانشناسی کنکور سراسری در شهر زنجان تدریس خصوصی روانشناسی کنکور سراسری در شهر رشت تدریس خصوصی روانشناسی کنکور سراسری در شهر گرگان تدریس خصوصی روانشناسی کنکور سراسری در شهر ساری تدریس خصوصی روانشناسی کنکور سراسری در شهر کرمانشاه تدریس خصوصی روانشناسی کنکور سراسری در شهر همدان تدریس خصوصی روانشناسی کنکور سراسری در شهر اراک تدریس خصوصی روانشناسی کنکور سراسری در شهر اردبیل تدریس خصوصی روانشناسی کنکور سراسری در شهر بندرعباس تدریس خصوصی روانشناسی کنکور سراسری در شهر بوشهر تدریس خصوصی روانشناسی کنکور سراسری در شهر چابهار تدریس خصوصی کنکور سراسری علوم انسانی

سوالات متداول

کلاس های آنلاین استادبانک چگونه است؟

کلاس های آنلاین استادبانک به صورت مکالمه ویدئویی زنده و دونفره بین استاد و شاگرد است. در این تماس ویدئویی شاگرد و استاد صدا و تصویر یکدیگر را داشته و امکان پرسش و پاسخ درست مانند یک کلاس حضوری وجود دارد.

تاکنون تجربه کلاس آنلاین نداشته ام

اگر تاکنون تجربه برگزاری کلاس آنلاین نداشته اید این اطمینان خاطر را به شما میدهیم که استاد شما پیش از جلسه تمامی موارد لازم برای برگزاری یک کلاس آنلاین باکیفیت و مفید را به شما توضیح خواهند داد.

کلاس های آنلاین به صورت گروهی است یا فردی؟

کلاس ها به طور معمول به شکل فردی و بین استاد و شاگرد برگزار میشود. همچنین امکان برگزار کلاس گروهی نیز وجود دارد. درصورتی که شما و دوستان تان قصد برگزاری کلاس گروهی را داشته باشید، کافی ست این موضوع را در هنگام درخواست به استاد مطرح کنید.

چطور درخواست کلاس خصوصی آنلاین بدهم؟

شما میتوانید از طریق وب سایت و پس از بررسی و انتخاب معلم، درخواست خود را ثبت کنید.

همچنین شما میتوانید از طریق تماس با استادبانک درخواست خود را به صورت تلفنی ثبت کنید.

اساتید سایت استادبانک چطور تایید شده اند؟

در ابتدا تیم داوری استادبانک نمونه تدریس تمامی اساتید را بررسی میکند. در صورت رضایت از شیوه تدریس، استاد مجوز فعالیت در استادبانک را دریافت میکند.

در ادامه تیم پشتیبانی استادبانک پس از هرجلسه، عملکرد استاد را بر اساس رضایت شاگرد بررسی میکند.

قیمت و ستاره اساتید بر چه اساس انتخاب شده است؟

قیمت هرجلسه تدریس اساتید بر اساس ستاره آنها در سیستم استادبانک میباشد.

ستاره اساتید به معنای سابقه تدریس آنها در استادبانک است.

بنابراین تمامی اساتید استادبانک (1 ستاره تا VIP) از نظر کیفیت تدریس مورد ارزیابی قرار گرفته و تایید شده اند.

کلاس چه زمانی و در کجا تشکیل میشود؟

زمان برگزاری کلاس ها به صورت توافقی بین شما و استاد تعیین خواهد شد.

همچنین کلاس های خصوصی به طور کلی در منزل شاگرد برگزار میشود. در صورتی که چنین امکانی برای شما مقدور نیست، میتوانید جهت برگزاری کلاس در یک مکان عمومی مانند کتابخانه با استاد خود هماهنگی لازم را انجام دهید.

میخوام درخواست استاد بدهم، از کجا شروع کنم؟

شما میتوانید از دو طریق استاد مطلوب خود را پیدا کنید.

در روش اول، میتوانید پس از بررسی رزومه ها استاد مطلوب را انتخاب کرده و درخواست خود را برای استاد ارسال کنید.

در روش دوم، میتوانید از طریق دکمه"استاد را به من پیشنهاد دهید" و یا "تماس با پشتیبانی" درخواست خود را ثبت کنید تا بخش پشتیبانی استادبانک شما را در انتخاب استاد مطلوب یاری کند.

در فاصله 5 الی 30 دقیقه پس از ثبت درخواست از طرف شما، همکاران بخش پشتیبانی استادبانک با شما تماس گرفته و راهنمایی کامل و پیگیری لازم جهت تکمیل درخواست شما را انجام میدهند.

همچنین میتوانید درخواست خود را از طریق تماس مستقیم با شماره 02154435000 نیز ثبت کنید.

تلفن پشتیبانی
021-54435000