قیمت تدریس خصوصی

هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی هفتم استادبانک در سال 1401 چقدر است؟

استادبانک نویسنده
0
17 اردیبهشت 1401
قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی هفتم

زبان انگلیسی از دوران متوسطه دوم و از پایه هفتم وارد دروس مدرسه دانش‌آموزان می‌شود و به نوعی یک درس جدید برای محصلان به حساب می‌آید. یادگیری یک زبان جدید، همراه با چالش‌های بزرگ و کوچک فراوانی است و بیشتر دانش‌آموزان را دچار دردسر تحصیلی می‌کند. بنابراین والدین تصمیم می‌گیرند تا از معلم خصوصی زبان انگلیسی هفتم برای آموزش به فرزندشان استفاده کنند.

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی هفتم، اولین فاکتوری است که والدین یا دانش‌آموز در زمان انتخاب مدرس زبان به آن توجه می‌کنند. پیدا کردن معلمی که کیفیت آموزش خوب را همراه با نرخ تدریس مناسب، داشته باشد، چندان ساده نیست. اما، سامانه استادبانک به لطف سیستم ارزیابی اساتید بهترین هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی هفتم را در دسترس همه‌ی دانش‌آموزان قرار داده است.

در این مقاله با نحوه‌ی تعیین قیمت کلاس خصوصی زبان هفتم استادبانک، معیارها، کیفیت اساتید باتوجه به تعرفه دستمزدشان و روش‌های برگزاری جلسات تدریس خصوصی در استادبانک به خوبی آشنا می‌شوید.

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی هفتم با سیستم ارزیابی اساتید استادبانک 

تعیین قیمت تدریس خصوصی فیزیک در استادبانک با سیستم ارزیابی اساتید

کلاس‌ها و آموزشگاه‌های مختلفی در سراسر کشور وجود دارد که قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در آن‌ها متفاوت است و مشخص نیست که این قیمت‌گذاری با چه معیاری انجام شده است. والدین در زمان انتخاب معلم خصوصی، حق دارند درباره تجربیات، کارنامه‌ی کاری و میزان سواد و تسط استاد اطلاعات کافی داشته باشند.

استادبانک برای رفع این مشکل اطلاع‌رسانی و شفافیت بیشتر، از سیستم ارزیابی اساتید کمک می‌گیرد. در این روش هر معلم با چندین معیار مختلف، بررسی می‌شود تا منصفانه‌ترین دستمزد را بر اساس توانایی خود دریافت کند. به همین دلیل، محدوده تعرفه تدریس خصوصی زبان انگلیسی هفتم در استادبانک گسترده است و از طرفی دیگر، کیفیت اساتید هم تا سطح مناسبی حفظ می‌شود.

معیارهایی که کارشناسان استادبانک هر معلم را با آن می‌سنجند، شامل موارد زیر است:

 • میزان تحصیلات و رزومه تحصیلی (رتبه کنکور، معدل و دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده)
 • سابقه تدریس (مدارس، آموزشگاه‌ها، مراکز علمی و کلاس‌های خصوصی) 
 • شیوه‌های تدریس (آشنایی با شیوه‌های مدرن و تنوع در نوع تدریس)
 • نحوه‌ی برقراری ارتباط با دانش‌آموز (به خصوصی شاگرد کم سن)
 • میزان علاقه و انگیزه معلم خصوصی ریاضی ابتدایی
 • نوشتن مقالات، کتاب و جزوات آموزشی در بازار نشر و فضای آموزشی کشور
 • عملکرد دانش‌آموزان پیشین معلم خصوصی ریاضی ابتدایی
 • میزان رضایت و نظرات مثبت شاگردان
 • افتخارات علمی و آموزشی معلم

معلمان بعد از پشت‌سر گذاشتن سنجش ارزیابی، بین یک تا پنج ستاره و در بالاترین سطح لقب VIP (بهترین اساتید استادبانک) را دریافت می‌کنند که ملاک اصلی تعیین شهریه کلاس خصوصی زبان انگلیسی هفتم در استادبانک است. تنوع قیمت در کنار کیفیت تدریس، فضای آموزشی بسیار خوبی را ایجاد می‌کند تا همه‌ی دانش‌آموزان با هر میزان بودجه از اساتید باکیفیت بهره ببرند.

تعداد ستاره‌ها در نرخ تدریس خصوصی زبان انگلیسی هفتم استادبانک چه تاثیری دارد؟

پشتیبانی استادبانک، پس از اتمام جلسه اول و آخر کلاس، با شما تماس می‌گیرند، تا مطمئن شوند از معلم خود راضی بوده‌اید. اگر استاد نتوانسته باشد رضایت شما را جلب کند، استادبانک پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد تا شما به هیچ عنوان متضرر نشوید.

استادبانک برای دسته‌بندی و تفکیک اساتید از سیستم ستاره‌دهی استفاده می‌کند. در این روش معلمان به 4 گروه: یک یا دو ستاره، سه یا چهار ستاره، پنج ستاره و معلم VIP تقسیم‌بندی می‌شوند. برای اینکه درک بهتری از تفاوت تعداد ستاره‌ها در سیستم ارزیابی اساتید داشته باشید، ویژگی‌های  هر دسته از معلمان را برا شما توضیح می‌دهیم:

معلم یک و دو ستاره: کم‌تجربه‌ترین معلمان استادبانک در این گروه قرار می‌گیرند. معلم جوان و باانگیزه که فقط به دلیل نداشتن سابقه‌ی طولانی‌ تدریس، تعداد ستاره کمی دارد. کیفیت آموزش این اساتید قابل‌قبول است و تسلط کافی برای برگزاری را کلاس دارند. پایین‌ترین قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی هفتم در استادبانک، متعلق به این دسته از معلمان است.

معلم سه و چهار ستاره: سابقه تدریس این معلمین بیشتر است و از نظر کیفیت تدریس نیز در سطح بسیار خوبی قرار داند. معلمان این گروه، معمولا فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های معتبر کشور هستند. معلمان سه تا چهار ستاره، هزینه کلاس خصوصی زبان انگلیسی هفتم متوسطی دارند که مناسب بسیاری از دانش‌آموزان است.

معلمان پنج ستاره: معلمان پنج ستاره استادبانک از اساتید برتر کشور هستند و علاوه بر تحصیل در دانشگاه‌های معتبر، مقالات و دستاوردهای علمی مختلفی دارند. این اساتید در مراکز علمی، مدارس تیزهوشان و آماده‌سازی دانش‌آموز برای المپیادها، سابقه تدریس طولانی دارند و معمولا به سرعت ظرفیت کلاس آن‌ها پر می‌شود. نرخ تدریس اساتید پنج ستاره استادبانک با توجه به تجربه و تسلط آن‌ها، تقریبا بالا است.

اساتید VIP: این معلمان از نوابغ تدریس خصوصی و آموزش شناخته می‌شوند. موفقیت‌های علمی این معلمان بسیار متنوع و درخشان است و بیشتر آن‌ها از رتبه‌های تک رقمی کنکور سال‌ها قبل و سایر المپیادهای علمی هستند. ویژگی بارز این اساتید، داشتن مهارت بالا در تدریس، استفاده از روش‌های مختلف آموزش و ارتباط موثر با محصلان است. گران‌ترین هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی هفتم در استادبانک به اساتید وی‌آی‌پی تعلق دارد.

قیمت کلاس خصوصی حضوری و آنلاین زبان انگلیسی هفتم با هم متفاوت است؟

کلاس خصوصی زبان انگلیسی هفتم در استادبانک به دو روش برگزار می‌شود. روش اول، همان کلاس سنتی و به صورت تدریس حضوری یا در منزل تشکیل می‌شود. شیوه‌ی دوم نیز تدریس آنلاین زبان انگلیسی هفتم است. اما، قیمت تدریس خصوصی زبان هفتم در این روش با یکدیگر، کمی تفاوت دارد و برای کلاس حضوری زبان نرخ بالاتری از تدریس آنلاین تعیین شده است.

دلیل اصلی این تفاوت، هزینه رفت و آمد معلم تا محل مورد نظر شاگرد برای برپایی کلاس است. در حال حاضر امکان برگزاری تدریس در منزل استادبانک برای دانش‌آموزان ساکن شهرهای تهران، کرج، اهواز، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز و کرمان وجود دارد. اما، تدریس آنلاین زبان انگلیسی هفتم در دسترس دانش‌آموزان سراسر کشور است.

کلاس‌های آنلاین استادبانک، بهترین فرصت برای محصلان است تا از آموزش‌های برترین اساتید کشور با مناسبت‌ترین هزینه معلم خصوصی انگلیسی هفتم استفاده کنند. تیم استادبانک، جلسات آنلاین را با جدیدترین و کاربردی‌ترین نرم‌افزارهای ارتباط آنلاین، برگزار می‌کند تا در روند برپایی کلاس اختلالی به وجود نیاید.

 رابطه کیفیت اساتید استادبانک با نرخ تدریس خصوصی زبان انگلیسی هفتم

داشتن معلم کاربلد، یک شانس بزرگ برای هر دانش‌آموزی است. بسیاری از محصلان به دلیل وجود نداشتن امکانات آموزشی کافی در شهرشان به معلم خصوصی با کیفیت دسترسی ندارند. اولین هدف تیم استادبانک، ایجاد ارتباط راحت، میان معلم خوب با محصل پرتلاش است. اما، امکان دارد تنوع قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در استادبانک، سوال یا تردیدی را در ذهن شما به وجود بیاورد.

برای مثال، معلمان یک یا دو ستاره را جمعی از مدرسین کم تجربه ولی جوان تشکیل می‌دهند که نرخ تدریس مقرون‌به‌صرفه‌ای دارند. شاید تصور کنید که سطح علمی پایین این معلمان دلیل قیمت پایین‌تر آن‌ها باشد. ولی، مهم‌ترین علت دستمزد کم‌تر این دسته از معلمان، نداشتن تجربه در حوزه تدریس است. برخلاف تجربه کم، انگیزه معلمان یک و دو ستاره بسیار بالا است و پتانسیل خوبی برای پیشرفت دارند.

از سمت دیگر، اساتید درجه یک استادبانک یا پنج ستاره یا لقب وی‌آی‌پی حضور دارند. قیمت تدریس خصوصی زبام انگلیسی هفتم این معلمان بالا است. این معلمان از برترین و برجسته‌ترین اساتید در رشته تحصیلی خود هستند و برخی از آن‌ها را نوابغ کشور تشکیل می‌دهند. اساتید VIP با اینکه نرخ تدریس قابل‌توجه‌ای دارند، اما روش تدریس خاص، تسلط بالا و از همه‌ی مهم‌تر، تجربه‌ی ارزشمند و چندین ساله در حوزه‌ی آموزش را دارند که آن‌ها را از دیگر معلمان متمایز می‌کند.

بنابراین، شما در استادبانک با توجه به نیاز، بودجه و حتی سلیقه، می‌توانید استاد زبان انگلیسی هفتم مناسب خود را پیدا کنید و از نظر کیفیت و قیمت دغدغه نداشته باشید.

قبل از انتخاب و پرداخت هزینه تدریس خصوصی انگلسی هفتم، رزومه معلم را بررسی کنید

معلم خصوصی استادبانک ملزم است: پس از ارزیابی ئ نیازسنجی دانش آموز برای او هدفگذاری کند، سپس با والدین به توافق رسد که رسیدن به این هدف چند جلسه طول می کشد، معلم خصوصی پس از هر جلسه گزارش کاملی از روند رشد دانش آموز به والدین می دهد.

شرایط انتخاب معلم در استادبانک، فقط محدود به دیدن قیمت تدریس خصوصی انگلیسی هفتم نمی‌شود. سایت استادبانک قبل از انتخاب نهایی معلم، اطلاعات کامل و خوبی در اختیار والدین و دانش‌آموز قرار می‌دهد تا به شناخت کاملی از معلم و روش تدریس او دست پیدا کنند.

شما بعد از انتخاب هر معلم، می‌توانید اطلاعات زیر را در رزومه‌ی او مشاهده کنید:

 • تعداد ستاره‌ها
 • حضوری بودن یا نبودن او برای محل سکونت شما  
 • تعداد برگزاری جلسات موفق تدریس
 • نظرات شاگردان
 • ویدئو معرفی
 • میانگین امتیاری که شاگردان به معلم داده‌اند
 • رزومه تحصیلی و کاری
 • افتخارات و دستاوردها
 • قیمت کلاس خصوصی به ازای هر 90 دقیقه

خواندن این اطلاعات به شما کمک می‌کند تا انتخاب دقیق‌تری داشته باشید و از زمان و بودجه‌ی خود به بهترین شکل استفاده کنید.

مناسب‌ترین هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی هفتم در استادبانک

در این مطلب شما را با روش ارزیابی اساتید و نحوه‌ی تعیین قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی هفتم استادبانک آشنا کردیم. استادبانک، سعی می‌کند بهترین معلم خصوصی زبان را با مناسب‌ترین نرخ در دسترس دانش‌آموزان سراسر کشور قرار دهد. روش‌های متنوع برگزاری کلاس خصوصی، قیمت مقرون‌به‌صرفه در کنار کیفیت بالا اساتید، شرایطی را ایجاد می‌کند تا با خیالی راحت دست به انتخاب بزنید.

اگر برای انتخاب معلم خصوصی زبان انگلیسی هفتم نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره 91005343 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما کاربران عزیز است.