قیمت تدریس خصوصی

قیمت تدریس خصوصی پایتون Python استادبانک در سال 1402 چقدر است؟

استادبانک نویسنده
2004 0
06 خرداد 1403
قیمت تدریس خصوصی برنامه نویسی پایتون Python استادبانک در سال 1402 چقدر است؟

یاد گرفتن اصول برنامه‌نویسی مثل این است که در یک جهان دیگر از نو به دنیا بیایید. جهانی که راه‌حل همه مشکل‌ها در عین پیچیده بودن، ساده است. جهانی که شما در آن توانایی انجام هر کاری را دارید. آن هم فقط با نوشتن چند کد! این فوق‌العاده نیست؟ یاد گرفتن پایتون، کلید ورود شما به این جهان است.

با یاد گرفتن پایتون که محبوب‌ترین زبان برنامه‌نویسی در دنیاست، می‌توانید هم آینده‌تان را تضمین کنید و هم مهارت‌های ذهنی خودتان را بهبود ببخشید. اما برای یاد گرفتن آن، حتما به یک معلم خصوصی حرفه‌ای نیاز دارید. در این مقاله و بعد از انتشار مقاله قیمت تدریس خصوصی Nodejs قصد داریم درباره قیمت تدریس خصوصی پایتون و اساتید آن صحبت می‌کنیم.

قیمت تدریس خصوصی برنامه نویسی پایتون Python

اگر پایتون یاد بگیرید، در واقع می‌توانید از کوچکترین و ساده‌ترین کدها، تا پیچیده‌ترین‌ها را اجرا کنید. پایتون بعد از زبان برنامه‌نویسی جاوا اسکریپت یکی از محبوب‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی در سراسر دنیاست.

قیمت تدریس خصوصی جاوا اسکریپت

 

قیمت تدریس خصوصی پایتون آنلاین

قیمت  تدریس خصوصی پایتون آنلاین در سال 1402 از 155 هزار تومان تا 505 هزارتومان است. در واقع میانگین قیمت تدریس خصوصی پایتون 230 هزار تومان است.

قمیت تدریس خصوصی پایتون حضوری

قیمت تدریس خصوصی حضوری پایتون در سال 1402 از 175 هزار تومان تا555 هزارتومان است. در واقع میانگین قیمت تدریس خصوصی پایتون 350 هزار تومان است.

معرفی اساتید پایتون استادبانک

در این قسمت به معرفی اساتید پایتون که در استادبانک می‌توانید به آنها دسترسی  داشته باشید می‌پردازیم.

گرانترین استاد پایتون استادبانک

نغمه جمالی گران‌ترین استاد پایتون در استاد بانک است. رزومه این استاد شامل این موارد است:

 • کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران
 • تدریس به مدت 3 سال در مجتمع آموزشی راه رشد و مجتمع فنی تهران
 • بیش از چهار سال همکاری با مجموعه استادبانک
 • آموزش زبان برنامه نویسی پایتون از پایه با رویکرد علوم داده

برای مشاهده پروفایل استاد نغمه جمالی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک کنید

ارزان‌ترین استاد پایتون در استادبانک

امیررضا سهیلی، ارزان‌ترین استاد پایتون در استادبانک است. رزومه این استاد شامل این موارد است:

 • کارشناسی مهندسی کامپیوتر از دانشگاه زنجان
 • تدریس مبانی کامپیوتر در دانشگاه زنجان
 • تدریس وردپرس به دانشجویان علاقه‌مند در دانشگاه زنجان
 • تدریس برنامه‌نویسی به دانشجویان دانشگاه زنجان

برای مشاهده پروفایل استاد امیررضا سهیلی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک کنید

تعیین قیمت تدریس خصوصی پایتون با سیستم ارزیابی اساتید استادبانک

تعیین قیمت تدریس خصوصی برنامه نویسی اسکرچ در استادبانک با سیستم ارزیابی اساتید انجام می‌شود. کارشناسان استادبانک برای سنجش معلمان از معیارهای متعددی استفاده می‌کنند تا همه‌ اساتید از جبنه‌های مختلف آموزشی و سطح علمی مورد بررسی قرار بگیرند. لیست زیر به خوبی حساسیت و دقت این روش را نشان می‌دهد:

 • میزان تحصیلات و رزومه تحصیلی (رتبه کنکور، معدل و دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده)
 • سابقه تدریس (مدارس، آموزشگاه‌ها، مراکز علمی و کلاس‌های خصوصی)
 • شیوه‌های تدریس (آشنایی با شیوه‌های مدرن و تنوع در نوع تدریس)
 • نحوه‌ی برقراری ارتباط با دانش‌آموز (به خصوصی شاگرد کم سن)
 • میزان علاقه و انگیزه معلم خصوصی
 • نوشتن مقالات، کتاب و جزوات آموزشی در بازار نشر و فضای آموزشی کشور
 • عملکرد دانش‌آموزان پیشین معلم پایتون
 • میزان رضایت و نظرات مثبت شاگردان
 • افتخارات علمی و آموزشی معلم

معلمان بعد از مراحل ارزیابی، بین یک تا پنج ستاره و در بالاترین سطح لقب VIP (بهترین اسایتد استادبانک) را دریافت می‌کنند که ملاک اصلی تعیین قیمت تدریس خصوصی پایتون است. این شیوه‌ی نرخ‌گذاری باعث می‌شود تا کاربران سایت استادبانک، طیف وسیعی از برترین معلمان را با متنوع‌ترین قیمت‌ها در دسترس داشته باشند.

کاربردهای پایتون

همانطور که گفتیم، پایتون یکی از پرکاربردترین زبان‌های برنامه‌نویسی در دنیاست. با یاد گرفتن پایتون می‌توانید در هر یک از این حوزه‌ها مشغول به کار شوید:

 • علم داده
 • آنالیز داده
 • شبکه عصبی و ماشین لرنینگ (machine learning)
 • مهندسی داده
 • توسعه وب
 • توسعه نرم‌افزار

بنابراین با مسلط شدن به پایتون، می‌توانید در حوزه‌های مختلف مرتبط با داده‌ و نرم‌افزار کار پیدا کنید.

قیمت تدریس خصوصی جاوا

تعداد ستاره‌ها در هزینه تدریس خصوصی برنامه نویسی استادبانک چه تاثیری دارد؟

هرچه مدرس برنامه‌نویسی توانایی و صلاحیت بیشتر در تدریس داشته باشد و همچنین سوابق آموزش بیشتری در آموزشگاه‌های برنامه‌نویسی داشته باشد، هزینه جلسات تدریس خصوصی او بیشتر است. در استادبانک میزان توانایی و کیفیت رزومه تدریس استاد، از طریق ستاره و امتیاز او نمایش داده می‌شود. به طور کلی ستاره اساتید با توجه به توضیحات زیر نمایش داده می‌شود:

اساتید یک تا دو ستاره:

این دسته از اساتید، توانایی تدریس خوبی دارند، ولی به دلیل تجربه کم یا تازه‌کار بودن در این دسته‌بندی قرار می‌گیرند. داشتن انگیزه و آشنایی با شیوه‌های مدرن تدریس از بهترین ویژگی‌های معلمان یک و دو ستاره است.

اساتید سه تا چهار ستاره:

اساتید سه تا چهار ستاره جزو اساتید خوب استادبانک هستند که تجربه تدریس‌شان در آموزشگاه‌ها و مراکز بالا است. این اساتید، شاگردان تقریبا زیادی دارند و به همین دلیل تجربه خوبی به دست آورده‌اند. کیفیت تدریس، تجربه و آشنایی با روحیات دانش‌آموزان مختلف از ویژگی‌های معلمان سه و چهار ستاره است.

اساتید پنج ستاره:

اساتید پنج ستاره استادبانک، مدرسین حرفه‌ای در تدریس هستند که توانایی بالایی در انتقال مفاهیم و مباحث به شاگرد دارند. معمولاً معلمان آموزش و پرورش و رسمی جزو این دسته از اساتید هستند. بسیاری از این اساتید فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های برتر کشور هستند و از نظر آموزش و برقراری ارتباط با محصلین مهارت ویژه‌ای دارند.

اساتید vip:

این معلمان از نوابع تدریس خصوصی و آموزش شناخته می‌شوند. موفقیت‌های علمی این معلمان بسیار متنوع و درخشان است و بیشتر آن‌ها از رتبه‌های تک رقمی کنکور سال‌ها قبل و سایر المپیادهای علمی هستند. ویژگی بارز این معلمان، داشتن مهارت بالا در تدریس خصوصی برنامه نویسی و  پرورش دانش‌آموزان موفق است. اساتید وی‌آی‌پی، بالاترین سطح قیمت تدریس خصوصی را دارند.

چرا قیمت کلاس خصوصی حضوری و آنلاین پایتون با هم متفاوت است؟

تعرفه تدریس خصوصی برنامه نویسی به دو صورت آنلاین و تدریس خصوصی در منزل برگزار می‌شود. قیمت کلاس پایتون خصوصی آنلاین از قیمت کلاس تدریس خصوصی پایتون در منزل کمتر است. علت بالا بودن کلاس تدریس خصوصی حضوری به این دلیل است که استاد بخشی از زمان خود را صرف رفت و آمد به منزل شاگرد می‌کند. اما قیمت کلاس پایتون خصوصی آنلاین چون محدودیتی از لحاظ مکانی و زمانی ندارد، هزینه کمتری دارد. به طور کل حدود ۱۵ درصد هزینه کلاس خصوصی برنامه‌نویسی آنلاین کمتر از هزینه کلاس خصوصی در منزل است.

کیفیت اساتید استادبانک با توجه به قیمت تدریس خصوصی پایتون

خوب است بدانید که تیم استادبانک ابتدا به داوری و ارزیابی کیفیت اساتید می‌پردازد. یعنی تیم داوری نمونه‌های تدریس هر استاد را بررسی می‌کند. در صورت رضایت از شیوه تدریس، استاد مجوز فعالیت در استادبانک را دریافت میکند. پس از این تیم پشتیبانی استادبانک پس از هر جلسه، عملکرد استاد را بر اساس رضایت شاگرد بررسی میکند.

در نتیجه قیمت هر جلسه تدریس اساتید برنامه‌نویسی براساس ستاره آنها در سامانه استادبانک تعیین می‌شود. ستاره اساتید به معنای سابقه تدریس آنها در استادبانک است. بنابراین تمامی اساتید از نظر کیفیت تدریس مورد ارزیابی قرار گرفته‌اند.

البته اساتیدی هم که هزینه کلاس درس آنها نسبت به سایر اساتید پایین‌تر است کیفیت تدریس مطلوبی دارند. علت اختلاف هزینه به دلیل سابقه کاری کمتر این دسته از اساتید است.

قبل از انتخاب و پرداخت هزینه تدریس خصوصی برنامه نویسی، رزومه معلم را بررسی کنید

در فرایند انتخاب معلم خصوصی پایتون، توجه به نکات متعددی ضروری است. استادبانک این نکات را در این فرآیند به شکلی ساده در اختیار دانش‌آموزان و والدین قرار می‌دهد. پیش از هر چیز در این فرایند، سوابق تدریس و نظرات والدین و دانش‌آموزان برای تک تک معلم‌‌ها قابل دسترسی است.

در استادبانک هنگام انتخاب کلاس برنامه نویسی، لیستی از اساتید با ستاره‌ها و قیمت‌های متفاوت برای شما نمایش داده می‌شود، در پروفایل اساتید مواردی هست که به شما برای شناختن بیشتر استاد کمک می کند.

 • تعداد ستاره‌ها
 • منطقه‌ی جغرافیایی استاد برای تدریس خصوصی (در تهران مناطق مشخص می‌شوند)
 • تعداد شاگردان فعال
 • تعداد جلسات موفق
 • امتیازی که دانش آموزان از 5 به استاد داده‌اند
 • نظرات دانش‌آموزان و والدی
 • ویدئو نمونه تدریس استاد
 • رزومه و مدرک تحصیلی
 • افتخارات و سوابق تدریس
 • مدرک دوره اخلاق حرفه ای که توسط آکادمی اساتید پس از گذراندن دوره به اساتید تعلق می‌گیرد.

استادبانک تمامی مدارک و سوابق معلم‌ها را صحت سنجی می‌کند و در صورت تأیید، علامت تیک سبزی در کنار سوابق آن‌ها قرار می‌گیرد.

عوامل موثر در تعیین قیمت برنامه نویسی پایتون

برای آموزش برنامه نویسی زبان پایتون قیمت تدریس خصوصی یکی از مهم‌ترین عوامل در تعیین کیفیت آموزش است. پیش از اینکه معلمی را برای تدریس خصوصی زبان پایتون برای خود انتخاب کنید، بد نیست بدانید که چه عواملی در تعیین قیمت آموزش برنامه نویسی پایتون موثرند:

 • نحوه برگزاری کلاس: اینکه اموزش حضوری است یا مجازی، به روی هزینه تاثیر گذار است که عموما کلاس‌های مجازی ارزانتر از حضوری می‌باشند.
 • سرفصل‌های آموزشی: به طبع هرچه سرفصل‌های آموزشی بیشتر و جامع‌تر باشد، هزینه آموزش پایتون بیشتر خواهد بود.
 • مهارت معلم: هرچه تخصص، سابقه یا شهرت معلم بیشتر باشد، دستمزدی که برای آموزش برنامه نویسی پایتون دریافت می‌کند، بیشتر خواهد بود.

بهترین معلم با مناسب‌ترین شهریه کلاس خصوصی برنامه نویسی در استادبانک

کیفیت تدریس برنامه نویسی پایتون در استادبانک توسط تیم داوری و همچنین توسط دانش‌آموزان بعد از هر کلاس تایید می‌شود. این اساتید از شهرهای مختلف با استادبانک همکاری دارند. در صورتی که به دنبال معلم خوب برای تدریس خصوصی زبان پایتون هستید، می‌توانید از طریق استادبانک برای هماهنگی کلاس آموزش زبان برنامه نویسی پایتون اقدام کنید. مواردی که باید حین انتخاب بهترین معلم برنامه نویسی پایتون، آگاه باشید:

 1. اطمینان حاصل کنید که زمان تدریس معلم با برنامه شما مطابقت دارد.
 2. از سابقه تدریس خصوصی معلم در مقاطع مختلف آموزشی با سطح دانش و نیازهای مختلف جویا شوید.
 3. تخصص معلم در زمینه‌های خاص پایتون مانند داده کاوی، تحلیل و ارزیابی کدها را بررسی کنید.
 4. دانش و تسلط معلم بر مفاهیم پایه تا پیشرفته پایتون را ارزیابی کنید.
 5. از معلم در مورد روش تدریس و ابزارهای آموزشی که استفاده می‌کند، سوال کنید.
 6. مطمئن شوید که روش تدریس معلم با سبک یادگیری شما مطابقت دارد (با دیدن فیلم‌های آموزشی معلم).
 7. معلمی را انتخاب کنید که بتواند مفاهیم را به طور واضح، مختصر و جذاب به شما منتقل کند.

در لیست زیر معلمانی که با بهترین قیمت برنامه نویسی پایتون برای تدریس در استادبانک مشغولند، قابل مشاهده است. با انتخاب از لیست بهترین معلم‌های خصوصی یا حضوری زبان برنامه نویسی پایتون، مهارت خود را در این درس بالا برده و موفقیت را از آن خود کنید. لیست بهترین استاد برنامه نویسی پایتون عبارتند از:

 • حسین عباسی
 • مینا حمیدی
 • رضا ابراهیمی
 • مهدیه نادی
 • بهین علیپور
 • رضا داوری
 • ریحانه یوسفی
 • نوید عربی
 • علی ارخودی قلعه نوئی
 • سعید ستوده
 • امیررضا سهیلی
 • نغمه جمالی

بهترین معلم با مناسب‌ترین شهریه کلاس خصوصی برنامه نویسی در استادبانک

در این مقاله با جزئیات شیوه‌ تعیین قیمت تدریس خصوصی پایتون در استادبانک آشنا شدید. معلمان جوان و باتجربه در استادبانک با دو روش تدریس آنلاین و حضور، آماده‌ی برگزاری باکیفیت‌ترین کلاس‌های پایتون برای علاقمندان در سراسر کشور هستند. همان‌طور که در این مطلب خواندید، تنوع تعرفه تدریس خصوصی پایتون در سایت استادبانک شرایطی را ایجاد کرده است که شما با هر میزان بودجه بتوانید از معلم پایتون باکیفیت بهره ببرید.

اگر برای انتخاب معلم خصوصی برنامه نویسی نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره 91005343 – 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما کاربران عزیز است.

سوالات متداول در مورد قیمت برنامه نویسی پایتون

 1. قیمت برنامه نویسی پایتون خصوصی به صورت حضوری چقدر است؟
  در سال 1403 قیمت آموزش برنامه نویسی پایتون خصوصی به صورت حضوری بین 200 تا 600 هزار تومان است.
 2. قیمت برنامه نویسی پایتون خصوصی به صورت آنلاین چقدر است؟
  در سال 1403 قیمت آموزش برنامه نویسی پایتون خصوصی به صورت مجازی (آنلاین) بین 150 تا 500 هزار تومان است.