قیمت تدریس خصوصی

قیمت تدریس خصوصی جاوا اسکریپت Javascript استادبانک در سال 1402 چقدر است؟

استادبانک نویسنده
497 0
22 اسفند 1401

زبان برنامه‌نویسی جاوا اسکریپت (javascript) هم جذاب است و هم سرگرم‌کننده! علاوه بر اینها، جاوااسکریپت بسیار انعطاف‌پذیر هم هست. یعنی به عنوان یک برنامه‌نویس می‌توانید از آن برای کارهای مختلف استفاده کنید.

یاد گرفتن جاوا اسکریپت که یکی از فناوری‌های اصلی توسعه وب است، می‌تواند به شما کمک کند بازار کار خوبی پیدا کنید. قطعا برای یاد گرفتن زبان برنامه‌نویسی، بهتر است از یک معلم حرفه‌ای در زمینه تدریس خصوصی جاوا اسکریپت کمک بگیرید. در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین اساتید جاوااسکریپت در استادبانک و هزینه کلاس آنها آشنا کنیم.

قیمت تدریس خصوصی برنامه نویسی جاوا اسکریپت Javascript

جاوا اسکریپت هم یکی دیگر از زبان‌های برنامه‌نویسی است گفته می‌شود از جمله پرکاربردترین‌ها است. از زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت برای متحرک‌سازی تصاویر، کنترل فایل‌های چندرسانه‌ای و توسعه صفحات وب استفاده می‌شود.

قیمت تدریس خصوصی جاوا اسکریپت آنلاین

قیمت تدریس خصوصی آنلاین جاوا اسکریپت در سال 1402 از 155 هزار تومان تا 305 هزارتومان است. در واقع میانگین قیمت تدریس خصوصی جاوااسکریپت 230 هزار تومان است.

قمیت تدریس خصوصی جاوا اسکریپت حضوری

قیمت تدریس خصوصی حضوری جاوا اسکریپت در سال 1402 جلسه‌ای 350 هزارتومان است.

گرانترین استاد جاوااسکریپت استادبانک

محمد علائی گران‌ترین استاد جاوااسکریپت در استاد بانک است. رزومه این استاد شامل این موارد است:

 • ارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر از دانشگاه تبریز
 • کارشناسی مهندسی کامپیوتر از دانشگاه تبریز
 • سابقه 6 سال فعالیت در حوزه برنامه نویس
 • سابقه تدریس به عنوان استادیار در دانشگاه

ارزان‌ترین استاد جاوااسکریپت در استادبانک

آقای امیررضا سهیلی، ارزان‌ترین استاد جاوااسکریپت در استادبانک است. رزومه این استاد شامل این موارد است:

 • کارشناسی مهندسی کامپیوتر از دانشگاه زنجان
 • تدریس مبانی کامپیوتر در دانشگاه زنجان
 • تدریس وردپرس به دانشجویان علاقه‌مند در دانشگاه زنجان
 • تدریس برنامه‌نویسی به دانشجویان دانشگاه زنجان

تعیین قیمت تدریس خصوصی جاوااسکریپت با سیستم ارزیابی اساتید استادبانک

تعیین قیمت تدریس خصوصی جاوااسکریپت همانند قیمت تدریس خصوصی جاوا در استادبانک با سیستم ارزیابی اساتید انجام می‌شود. کارشناسان استادبانک برای سنجش معلمان از معیارهای متعددی استفاده می‌کنند تا همه‌ اساتید از جبنه‌های مختلف آموزشی و سطح علمی مورد بررسی قرار بگیرند. لیست زیر به خوبی حساسیت و دقت این روش را نشان می‌دهد:

 • میزان تحصیلات و رزومه تحصیلی (رتبه کنکور، معدل و دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده)
 • سابقه تدریس (مدارس، آموزشگاه‌ها، مراکز علمی و کلاس‌های خصوصی)
 • شیوه‌های تدریس (آشنایی با شیوه‌های مدرن و تنوع در نوع تدریس)
 • نحوه‌ی برقراری ارتباط با دانش‌آموز (به خصوصی شاگرد کم سن)
 • میزان علاقه و انگیزه معلم خصوصی برنامه نویسی
 • نوشتن مقالات، کتاب و جزوات آموزشی در بازار نشر و فضای آموزشی کشور
 • عملکرد دانش‌آموزان پیشین معلم جاوااسکریپت
 • میزان رضایت و نظرات مثبت شاگردان
 • افتخارات علمی و آموزشی معلم

معلمان بعد از مراحل ارزیابی، بین یک تا پنج ستاره و در بالاترین سطح لقب VIP (بهترین اسایتد استادبانک) را دریافت می‌کنند که ملاک اصلی تعیین قیمت تدریس خصوصی جاوااسکریپت است. این شیوه‌ی نرخ‌گذاری باعث می‌شود تا کاربران سایت استادبانک، طیف وسیعی از برترین معلمان را با متنوع‌ترین قیمت‌ها در دسترس داشته باشند.

کاربردهای جاوا

همانطور که می‌دانید جاوااسکریپت یکی از اولین و قدیمی‌ترین زبان‌‌های برنامه‌نویسی بوده است. کاربردهای مختلف آن، این موارد هستند:

 • توسعه وب
 • توسعه نرم‌افزارها
 • طراحی و توسعه بازی
 • طراحی ساعت‌های هوشمند
 • توسعه و مدیریت سرور

بنابراین با یاد گرفتن این زبان برنامه‌نویسی، می‌توانید فرصت‌های شغلی زیادی پیدا کنید.

تعداد ستاره‌ها در هزینه تدریس خصوصی برنامه نویسی استادبانک چه تاثیری دارد؟

هرچه مدرس برنامه‌نویسی جاوا اسکریپت همانند مدرس تدریس خصوصی جاوا برنامه‌نویسی توانایی و صلاحیت بیشتر در تدریس داشته باشد و همچنین سوابق آموزش بیشتری در آموزشگاه‌های برنامه‌نویسی داشته باشد، هزینه جلسات تدریس خصوصی او بیشتر است. در استادبانک میزان توانایی و کیفیت رزومه تدریس استاد، از طریق ستاره و امتیاز او نمایش داده می‌شود. به طور کلی ستاره اساتید با توجه به توضیحات زیر نمایش داده می‌شود:

اساتید یک تا دو ستاره:

این دسته از اساتید، توانایی تدریس خوبی دارند، ولی به دلیل تجربه کم یا تازه‌کار بودن در این دسته‌بندی قرار می‌گیرند. داشتن انگیزه و آشنایی با شیوه‌های مدرن تدریس از بهترین ویژگی‌های معلمان یک و دو ستاره است.

اساتید سه تا چهار ستاره:

اساتید سه تا چهار ستاره جزو اساتید خوب استادبانک هستند که تجربه تدریس‌شان در آموزشگاه‌ها و مراکز بالا است. این اساتید، شاگردان تقریبا زیادی دارند و به همین دلیل تجربه خوبی به دست آورده‌اند. کیفیت تدریس، تجربه و آشنایی با روحیات دانش‌آموزان مختلف از ویژگی‌های معلمان سه و چهار ستاره است.

اساتید پنج ستاره:

اساتید پنج ستاره استادبانک، مدرسین حرفه‌ای در تدریس هستند که توانایی بالایی در انتقال مفاهیم و مباحث به شاگرد دارند. معمولاً معلمان آموزش و پرورش و رسمی جزو این دسته از اساتید هستند. بسیاری از این اساتید فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های برتر کشور هستند و از نظر آموزش و برقراری ارتباط با محصلین مهارت ویژه‌ای دارند.

اساتید vip:

این معلمان از نوابع تدریس خصوصی و آموزش شناخته می‌شوند. موفقیت‌های علمی این معلمان بسیار متنوع و درخشان است و بیشتر آن‌ها از رتبه‌های تک رقمی کنکور سال‌ها قبل و سایر المپیادهای علمی هستند. ویژگی بارز این معلمان، داشتن مهارت بالا در تدریس خصوصی برنامه نویسی و  پرورش دانش‌آموزان موفق است. اساتید وی‌آی‌پی، بالاترین سطح قیمت تدریس خصوصی را دارند.

چرا قیمت کلاس خصوصی حضوری و آنلاین جاوااسکریپت با هم متفاوت است؟

تعرفه تدریس خصوصی برنامه نویسی به دو صورت آنلاین و تدریس خصوصی در منزل برگزار می‌شود. قیمت کلاس جاوااسکریپت خصوصی آنلاین از قیمت کلاس تدریس خصوصی جاوااسکریپت در منزل کمتر است. علت بالا بودن کلاس تدریس خصوصی حضوری به این دلیل است که استاد بخشی از زمان خود را صرف رفت و آمد به منزل شاگرد می‌کند. اما قیمت کلاس جاوااسکریپت خصوصی آنلاین چون محدودیتی از لحاظ مکانی و زمانی ندارد، هزینه کمتری دارد. به طور کل حدود ۱۵ درصد هزینه کلاس خصوصی برنامه‌نویسی آنلاین کمتر از هزینه کلاس خصوصی در منزل است.

کیفیت اساتید استادبانک با توجه به قیمت تدریس خصوصی  جاوااسکریپت

خوب است بدانید که تیم استادبانک ابتدا به داوری و ارزیابی کیفیت اساتید می‌پردازد. یعنی تیم داوری نمونه‌های تدریس هر استاد را بررسی می‌کند. در صورت رضایت از شیوه تدریس، استاد مجوز فعالیت در استادبانک را دریافت میکند. در ادامه تیم پشتیبانی استادبانک پس از هر جلسه، عملکرد استاد را بر اساس رضایت شاگرد بررسی میکند.

در نتیجه قیمت هر جلسه تدریس اساتید برنامه‌نویسی براساس ستاره آنها در سامانه استادبانک تعیین می‌شود. ستاره اساتید به معنای سابقه تدریس آنها در استادبانک است. بنابراین تمامی اساتید از نظر کیفیت تدریس مورد ارزیابی قرار گرفته‌اند.

البته اساتیدی هم که هزینه کلاس درس آنها نسبت به سایر اساتید پایین‌تر است کیفیت تدریس مطلوبی دارند. علت اختلاف هزینه به دلیل سابقه کاری کمتر این دسته از اساتید است.

قبل از انتخاب و پرداخت هزینه تدریس خصوصی برنامه نویسی، رزومه معلم را بررسی کنید

در فرایند انتخاب معلم خصوصی برنامه نویسی اسکرچ ، توجه به نکات متعددی ضروری است. استادبانک این نکات را در این فرآیند به شکلی ساده در اختیار دانش‌آموزان و والدین قرار می‌دهد. پیش از هر چیز در این فرایند، سوابق تدریس و نظرات والدین و دانش‌آموزان برای تک تک معلم‌‌ها قابل دسترسی است.

در استادبانک هنگام انتخاب کلاس برنامه نویسی، لیستی از اساتید با ستاره‌ها و قیمت‌های متفاوت برای شما نمایش داده می‌شود، در پروفایل اساتید مواردی هست که به شما برای شناختن بیشتر استاد کمک می کند.

 • تعداد ستاره‌ها
 • منطقه‌ی جغرافیایی استاد برای تدریس خصوصی (در تهران مناطق مشخص می‌شوند)
 • تعداد شاگردان فعال
 • تعداد جلسات موفق
 • امتیازی که دانش آموزان از 5 به استاد داده‌اند
 • نظرات دانش‌آموزان و والدی
 • ویدئو نمونه تدریس استاد
 • رزومه و مدرک تحصیلی
 • افتخارات و سوابق تدریس
 • مدرک دوره اخلاق حرفه ای که توسط آکادمی اساتید پس از گذراندن دوره به اساتید تعلق می‌گیرد.

استادبانک تمامی مدارک و سوابق معلم‌ها را صحت سنجی می‌کند و در صورت تأیید، علامت تیک سبزی در کنار سوابق آن‌ها قرار می‌گیرد.

بهترین معلم با مناسب‌ترین شهریه کلاس خصوصی برنامه نویسی در استادبانک

در این مقاله با جزئیات شیوه‌ تعیین قیمت تدریس خصوصی جاوااسکریپت در استادبانک آشنا شدید. معلمان جوان و باتجربه در استادبانک با دو روش تدریس آنلاین و حضور، آماده‌ی برگزاری باکیفیت‌ترین کلاس‌های جاوااسکریپت برای علاقمندان در سراسر کشور هستند. همان‌طور که در این مطلب خواندید، تنوع تعرفه تدریس خصوصی جاوااسکریپت در سایت استادبانک شرایطی را ایجاد کرده است که شما با هر میزان بودجه بتوانید از معلم جاوااسکریپت باکیفیت بهره ببرید.

اگر برای انتخاب معلم خصوصی برنامه نویسی نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره 91005343 – 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما کاربران عزیز است.