قیمت تدریس خصوصی

قیمت تدریس خصوصی آزمون IMAT استادبانک در سال 1402 چقدر است؟

استادبانک نویسنده
1444 0
10 خرداد 1403
قیمت تدریس خصوصی آزمون آیمت ایتالیا

آنچه مطالعه خواهید کرد

آزمون آیمت ایتالیا یک آزمون پزشکی استاندارد است توسط برخی از دانشکده‌های پزشکی و دندانپزشکی ایتالیا برگزار می‌شود. این آزمون برای ارزیابی سطح آمادگی آزمون‌دهندگان برای قبولی و حضور در دانشکده‌ پزشکی استفاده می‌شود. به دلیل تقاضا برای شرکت در این آزمون، بعد از انتشار مقاله هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و به درخواست شما در این محتوا راجع به قیمت تدریس خصوصی آزمون IMAT و معرفی برترین اساتید تدریس خصوصی TMAT صحبت خواهیم کرد و معیارهای پلتفرم تدریس خصوصی استادبانک برای تعیین قیمت تدریس خصوصی اساتید خود را بیان می‌کنیم.

کلاس‌های آی مت برای گذراندن آزمون آن برگزار می‌شوند. از آنجا که آی مت یک آزمون بین المللی در ایتالیا و به زبان انگلیسی است. علاقه‌مندان به تحصیل در رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی در ایتالیا برای قبولی در این آزمون باید تلاش زیادی کنند.

یکی از راه‌های قبولی در این آزمون شرکت در کلاس‌های تدریس خصوصی با محوریت آزمون آی مت است. هزینه کلاس آی مت برای هر درس جداگانه محاسبه می‌شود. می‌توانید هم به صورت جداگانه برای هر درس و هم به طور کلی برای این آزمون آماده شوید که هزینه متفاوتی خواهد داشت. هزینه کلاس آی مت با‌توجه‌به عوامل مختلفی تعیین می شود که در ادامه بررسی شده‌اند.

عوامل تاثیر گذار روی قیمت کلاس های آی مت

برای آن که بخواهید برای آزمون آی مت آماده شوید باید تمام دروس مورد نیاز برای ورود به رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی را بخوانید. از بودجه‌بندی سوالات و مباحث آگاه باشید و با توجه به آن برای خود برنامه ریزی درسی کنید. همچنین با شرکت در کلاس‌های تدریس خصوصی آی مت تمام مباحث را با معلمی مجرب و حرفه‌ای پیش می‌برید و به برنامه درسی خود می‌رسید.

هزینه کلاس‌های خصوصی آی مت در وهله اول باتوجه‌به حضوری یا آنلاین بودن کلاس تعیین می‌شود. هزینه‌های کلاس های حضوری نسبت به کلاس‌های آنلاین بیشتر است. همچنین اگر می‌خواهید در هزینه و وقت صرفه جویی کنید، بسته‌های آموزشی و پکیج‌های تدریس آفلاین آی مت را تهیه کنید. محتویات این پکیج‌ها شامل ساعات مشخصی تدریس برای برنامه درسی حداقل یک سال، نمونه سوال و حل تمرین است.

رزومه استاد شامل سطح تحصیلات و سابقه کاری نیز روی هزینه کلاس آی مت تاثیر دارد. به این معنی که معلم باتجربه‌تر حق‌الزحمه بیشتری دریافت می‌کند. این موضوع زمانی که فقط به سراغ یک درس و به دنبال یک معلم متخصص می‌گردید نیز صدق می‌کند. یعنی معلمی که سال‌های زیادی در رشته فیزیک برای آزمون آی مت تدریس کرده است نسبت به معلمی که تمام درس‌ها را تدریس می‌کند، حق‌الزحمه بیشتری دریافت خواهد کرد.

هزینه متفاوت کلاس آی مت در هر درس

تعداد سوالات هر درس در آخرین آزمون آی مت برگزار شده در جدول زیر آمده است. تعداد کل سوالات این آزمون 60 سوال است که باید در 100 دقیقه پاسخ داده شود.

 

مبحث تعداد سوالات
مطالعات، اطلاعات عمومی و تفکر انتقادی 9
زیست شناسی 23
شیمی 15
ریاضی و فیزیک 13

 

همان‌طورکه می‌بینید درس زیست شناسی تعداد سوالات زیادی را به خود اختصاص داده است. به همین دلیل باید پایه زیست خود را قوی کنید. معمولا هزینه کلاس آی مت برای درس زیست نسبت به درس‌های دیگر بیشتر است. همچنین می‌توانید تمام دروس را یک جا و با هم شرکت کنید که نیاز به پرداخت هزینه‌های جداگانه برای هر کلاس نداشته باشید. در این صورت هم کل هزینه کمتر می‌شود و هم با احتساب تخفیف می‌توانید در کلاس‌ها شرکت کنید.

قیمت تدریس خصوصی آزمون آیمت ایتالیا IMAT

قیمت تدریس خصوصی آزمون آیمت ایتالیا آنلاین استادبانک

قیمت تدریس خصوصی آنلاین آزمون آیمت ایتالیا در سال 1402 از 180 هزار تومان تا 640 هزارتومان است. در واقع میانگین قیمت تدریس خصوصی آزمون آیمت ایتالیا 430 هزار تومان است.

قیمت تدریس خصوصی حضوری آزمون آیمت ایتالیا استادبانک

قیمت تدریس خصوصی حضوری آزمون آیمت ایتالیا در سال 1402 در استادبانک از 360 هزارتومان تا 900 هزار تومان است. در واقع میانگین قیمت تدریس خصوصی  آزمون آیمت ایتالیا  360 هزار تومان است.

قیمت تدریس خصوصی استدلال منطقی آزمون آیمت IMAT

قیمت تدریس خصوصی آنلاین استدلال منطقی آزمون آیمت IMAT

قیمت تدریس خصوصی آنلاین استدلال منطقی آزمون آیمت IMAT در سال 1402 از 180 هزار تومان شروع می‌شود.

قیمت تدریس خصوصی زیست شناسی آزمون آیمت IMAT

قیمت تدریس خصوصی آنلاین زیست شناسی آزمون آیمت IMAT

قیمت تدریس خصوصی آنلاین زیست شناسی آزمون آیمت، در سال 1402 از 360 هزار تومان شروع می‌شود.

قیمت تدریس خصوصی شیمی آزمون آیمت IMAT

قیمت تدریس خصوصی آنلاین شیمی آزمون آیمت IMAT

قیمت تدریس خصوصی آنلاین شیمی آزمون آیمت در سال 1402 از 180 هزار تومان شروع می‌شود.

قیمت تدریس خصوصی فیزیک و ریاضی آزمون آیمت IMAT

قیمت تدریس خصوصی آنلاین فیزیک و ریاضی آزمون آیمت IMAT

قیمت تدریس خصوصی آنلاین فیزیک و ریاضی آزمون آیمت در سال 1402 از 180 هزار تومان تا 640 هزارتومان است. در واقع میانگین قیمت تدریس خصوصی فیزیک و ریاضی آزمون آیمت 430 هزار تومان است.

قیمت تدریس خصوصی حضوری فیزیک و ریاضی آزمون آیمت IMAT

قیمت تدریس خصوصی حضوری فیزیک و ریاضی آزمون آیمت، در سال 1402 در استادبانک از 360 هزار تومان شروع می‌شود.

تعیین قیمت تدریس خصوصی آزمون آیمت ایتالیا IMAT با سیستم ارزیابی اساتید استادبانک

تعیین قیمت تدریس خصوصی در استادبانک با سیستم ارزیابی اساتید انجام می‌شود. کارشناسان استادبانک برای سنجش معلمان از معیارهای متعددی استفاده می‌کنند تا همه‌ اساتید از جبنه‌های مختلف آموزشی و سطح علمی مورد بررسی قرار بگیرند. لیست زیر به خوبی حساسیت و دقت این روش را نشان می‌دهد:

 • میزان تحصیلات و رزومه تحصیلی (رتبه کنکور، معدل و دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده)
 • سابقه تدریس (مدارس، آموزشگاه‌ها، مراکز علمی و کلاس‌های خصوصی)
 • شیوه‌های تدریس (آشنایی با شیوه‌های مدرن و تنوع در نوع تدریس)
 • نحوه‌ی برقراری ارتباط با دانش‌آموز (به خصوصی شاگرد کم سن)
 • میزان علاقه و انگیزه معلم خصوصی
 • نوشتن مقالات، کتاب و جزوات آموزشی در بازار نشر و فضای آموزشی کشور
 • عملکرد دانش‌آموزان پیشین معلم زبان اسپانیایی
 • میزان رضایت و نظرات مثبت شاگردان
 • افتخارات علمی و آموزشی معلم

معلمان بعد از مراحل ارزیابی، بین یک تا پنج ستاره و در بالاترین سطح لقب VIP (بهترین اسایتد استادبانک) را دریافت می‌کنند که ملاک اصلی تعیین قیمت تدریس خصوصی آزمون آیمت ایتالیا IMAT است. این شیوه‌ی نرخ‌گذاری باعث می‌شود تا کاربران سایت استادبانک، طیف وسیعی از برترین معلمان را با متنوع‌ترین قیمت‌ها در دسترس داشته باشند.

تعداد ستاره‌ها در هزینه تدریس خصوصی آزمون آیمت ایتالیا IMAT استادبانک چه تاثیری دارد؟

هرچه مدرس آزمون آیمت ایتالیا IMAT توانایی و صلاحیت بیشتر در تدریس داشته باشد و همچنین سوابق آموزش بیشتری در آموزشگاه‌های آزمون آیمت ایتالیا IMAT داشته باشد، هزینه جلسات تدریس خصوصی او بیشتر است. در استادبانک میزان توانایی و کیفیت رزومه تدریس استاد، از طریق ستاره و امتیاز او نمایش داده می‌شود. به طور کلی ستاره اساتید با توجه به توضیحات زیر نمایش داده می‌شود:

اساتید یک تا دو ستاره:

این دسته از اساتید، توانایی تدریس خوبی دارند، ولی به دلیل تجربه کم یا تازه‌کار بودن در این دسته‌بندی قرار می‌گیرند. داشتن انگیزه و آشنایی با شیوه‌های مدرن تدریس از بهترین ویژگی‌های معلمان یک و دو ستاره است.

اساتید سه تا چهار ستاره:

اساتید سه تا چهار ستاره جزو اساتید خوب استادبانک هستند که تجربه تدریس‌شان در آموزشگاه‌ها و مراکز بالا است. این اساتید، شاگردان تقریبا زیادی دارند و به همین دلیل تجربه خوبی به دست آورده‌اند. کیفیت تدریس، تجربه و آشنایی با روحیات دانش‌آموزان مختلف از ویژگی‌های معلمان سه و چهار ستاره است.

اساتید پنج ستاره:

اساتید پنج ستاره استادبانک، مدرسین حرفه‌ای در تدریس هستند که توانایی بالایی در انتقال مفاهیم و مباحث به شاگرد دارند. معمولاً معلمان آموزش و پرورش و رسمی جزو این دسته از اساتید هستند. بسیاری از این اساتید فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های برتر کشور هستند و از نظر آموزش و برقراری ارتباط با محصلین مهارت ویژه‌ای دارند.

اساتید vip:

این معلمان از نوابع تدریس خصوصی و آموزش شناخته می‌شوند. موفقیت‌های علمی این معلمان بسیار متنوع و درخشان است و بیشتر آن‌ها از رتبه‌های تک رقمی کنکور سال‌ها قبل و سایر المپیادهای علمی هستند. ویژگی بارز این معلمان، داشتن مهارت بالا در تدریس خصوصی آزمون آیمت ایتالیا IMAT و  پرورش دانش‌آموزان موفق است. اساتید وی‌آی‌پی، بالاترین سطح قیمت تدریس خصوصی را دارند.

چرا قیمت کلاس خصوصی حضوری و آنلاین آزمون آیمت ایتالیا IMAT با هم متفاوت است؟

 تدریس خصوصی آزمون‌های مختلف نظیر، آزمون آیمت ایتالیا IMAT یا آزمون دیگری مانند تدریس خصوصی یوس ترکیه، به دو صورت آنلاین و خصوصی در منزل برگزار می‌شود. قیمت کلاس آزمون آیمت ایتالیا IMAT خصوصی آنلاین از قیمت کلاس تدریس خصوصی آزمون آیمت ایتالیا IMAT در منزل کمتر است. علت بالا بودن کلاس تدریس خصوصی حضوری به این دلیل است که استاد بخشی از زمان خود را صرف رفت و آمد به منزل شاگرد می‌کند. اما قیمت کلاس آزمون آیمت ایتالیا IMAT خصوصی آنلاین چون محدودیتی از لحاظ مکانی و زمانی ندارد، هزینه کمتری دارد. به طور کل حدود ۱۵ درصد هزینه کلاس خصوصی آزمون آیمت ایتالیا IMAT آنلاین کمتر از هزینه کلاس خصوصی در منزل است.

کیفیت اساتید استادبانک با توجه به قیمت تدریس خصوصی آزمون آیمت ایتالیا IMAT

خوب است بدانید که تیم استادبانک ابتدا به داوری و ارزیابی کیفیت اساتید می‌پردازد. یعنی تیم داوری نمونه‌های تدریس هر استاد را بررسی می‌کند. در صورت رضایت از شیوه تدریس، استاد مجوز فعالیت در استادبانک را دریافت میکند. پس از این تیم پشتیبانی استادبانک پس از هر جلسه، عملکرد استاد را بر اساس رضایت شاگرد بررسی میکند.

در نتیجه قیمت هر جلسه تدریس خصوصی آزمون آیمت ایتالیا IMAT براساس ستاره آنها در سامانه استادبانک تعیین می‌شود. ستاره اساتید به معنای سابقه تدریس آنها در استادبانک است. بنابراین تمامی اساتید از نظر کیفیت تدریس مورد ارزیابی قرار گرفته‌اند.

البته اساتیدی هم که هزینه کلاس درس آنها نسبت به سایر اساتید پایین‌تر است کیفیت تدریس مطلوبی دارند. علت اختلاف هزینه به دلیل سابقه کاری کمتر این دسته از اساتید است.

قبل از انتخاب و پرداخت هزینه تدریس خصوصی آزمون آیمت ایتالیا IMAT، رزومه معلم را بررسی کنید

در فرایند انتخاب معلم خصوصی آزمون آیمت ایتالیا IMAT، توجه به نکات متعددی ضروری است. استادبانک این نکات را در این فرآیند به شکلی ساده در اختیار دانش‌آموزان و والدین قرار می‌دهد. پیش از هر چیز در این فرایند، سوابق تدریس و نظرات والدین و دانش‌آموزان برای تک تک معلم‌‌ها قابل دسترسی است.

در استادبانک هنگام انتخاب کلاس آزمون آیمت ایتالیا IMAT، لیستی از اساتید با ستاره‌ها و قیمت‌های متفاوت برای شما نمایش داده می‌شود، در پروفایل اساتید مواردی هست که به شما برای شناختن بیشتر استاد کمک می کند.

 • تعداد ستاره‌ها
 • منطقه‌ی جغرافیایی استاد برای تدریس خصوصی (در تهران مناطق مشخص می‌شوند)
 • تعداد شاگردان فعال
 • تعداد جلسات موفق
 • امتیازی که دانش آموزان از 5 به استاد داده‌اند
 • نظرات دانش‌آموزان و والدی
 • ویدئو نمونه تدریس استاد
 • رزومه و مدرک تحصیلی
 • افتخارات و سوابق تدریس
 • مدرک دوره اخلاق حرفه ای که توسط آکادمی اساتید پس از گذراندن دوره به اساتید تعلق می‌گیرد.

استادبانک تمامی مدارک و سوابق معلم‌ها را صحت سنجی می‌کند و در صورت تأیید، علامت تیک سبزی در کنار سوابق آن‌ها قرار می‌گیرد.

بهترین معلم با مناسب‌ترین شهریه کلاس خصوصی آزمون آیمت ایتالیا IMAT در استادبانک

در این مقاله با جزئیات شیوه‌ تعیین قیمت تدریس خصوصی آزمون آیمت ایتالیا IMAT در استادبانک آشنا شدید. معلمان جوان و باتجربه در استادبانک با دو روش تدریس آنلاین و حضور، آماده‌ی برگزاری باکیفیت‌ترین کلاس‌های آزمون آیمت ایتالیا IMAT برای علاقمندان در سراسر کشور هستند. همان‌طور که در این مطلب خواندید، تنوع تعرفه تدریس خصوصی آزمون آیمت ایتالیا IMAT در سایت استادبانک شرایطی را ایجاد کرده است که شما با هر میزان بودجه بتوانید از معلم آزمون آیمت ایتالیا IMAT باکیفیت بهره ببرید.

اگر برای انتخاب معلم خصوصی آزمون آیمت ایتالیا IMAT نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره 91005343 – 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما کاربران عزیز است.

عوامل موثر در تعیین هزینه کلاس آی مت

نوع و میزان محتوای آموزشی: محتوای کلاس آی مت و پیچیدگی مطالب آموزشی بر تعیین هزینه آن تاثیر گذار است. محتوای پیشرفته‌تر و پیچیده‌تر معمولا نیاز به تدریس تخصصی‌تر و هزینه‌های بیشتر دارد.

 1. تعداد ساعت آموزش: تعداد ساعات کلاس آی مت نیز بر ارزش آن تاثیر گذار است. هر چه تعداد ساعات بیشتر باشد، هزینه آن نیز افزایش پیدا می‌کند
 2. تجهیزات و امکانات مورد نیاز: استفاده از تجهیزات خاص یا امکانات خاص در کلاس آموزشی آی مت باعث می‌شود هزینه آن را افزایش دهد. به عنوان مثال، استفاده از
 3. لپ‌تاپ‌های پیشرفته یا نرم‌افزار‌های خاص آموزشی.
 4. تجربه و تخصص مدرس: سابقه و تجربه مدرس که در تدریس زبان آی مت مورد نیاز است، نیز بر تعیین هزینه کلاس آی مت تاثیر گذار است.
 5. شیوه برگزاری: مکانی که کلاس آی مت برگزار می‌شود، برای مثال، کلاس‌های برگزار شده در مراکز آموزشی یا آموزشگاه‌های خصوصی هزینه‌های بیشتری خواهند داشت. از طرف دیگر تدریس خصوصی یا آنلاین نیز دیگر عوامل موثر در تعیین هزینه کلاس آی مت هستند.

بهترین آموزشگاه برای ثبت نام کلاس آزمون آیمت ایتالیا

برای انتخاب بهترین آموزشگاه برای ثبت نام در کلاس آزمون آی مت ایتالیا باید به نکات زیر توجه کنید:

 • کیفیت تدریس
 • منابع آموزشی آموزشگاه
 • توانایی‌های سطح زبانی شما
 • پشتوانه یادگیری
 • نظرات سایر هنرجویان
 • امتیازات و اعتبار آموزشگاه

شما می‌توانید در مجموعه استادبانک که شامل بهترین و با تجربه‌ترین استادهای آموزشی است، در دروس ریاضی، بیولوژی، فیزیک، شیمی، استدلال منطقی و زیست شناسی آزمون آی مت به صورت حضوری یا آنلاین ثبت نام کنید.

بهترین معلم با مناسب‌ترین شهریه کلاس خصوصی آزمون آیمت ایتالیا IMAT در استادبانک

کیفیت تدریس کلاس‌های آیمت در استادبانک توسط تیم داوری و همچنین توسط دانش‌آموزان بعد از هر کلاس تایید می‌شود. این اساتید از شهرهای مختلف با استادبانک همکاری دارند. در صورتی که به دنبال معلم خوب برای تدریس خصوصی آزمون آی مت ایتالیا هستید، می‌توانید از طریق استادبانک برای هماهنگی کلاس آی مت اقدام کنید. مواردی که باید حین انتخاب بهترین معلم آزمون آی مت ایتالیا، آگاه باشید:

 • اطمینان حاصل کنید که زمان تدریس معلم با برنامه شما مطابقت دارد.
 • از سابقه تدریس خصوصی معلم در مقاطع مختلف آموزشی با سطح دانش و نیازهای مختلف جویا شوید.
 • تخصص معلم در زمینه‌های خاص آیمت مانند فیزیک، شیمی، زیست شناسی و ریاضی را بررسی کنید.
 • دانش و تسلط معلم بر مفاهیم پایه تا پیشرفته دروس مربوطه را ارزیابی کنید.
 • از معلم در مورد روش تدریس و ابزارهای آموزشی که استفاده می‌کند، سوال کنید.
 • مطمئن شوید که روش تدریس معلم با سبک یادگیری شما مطابقت دارد (با دیدن فیلم‌های آموزشی معلم).
 • معلمی را انتخاب کنید که بتواند مفاهیم را به طور واضح، مختصر و جذاب به شما منتقل کند.

در لیست زیر معلمانی که با بهترین قیمت برای تدریس آزمون آی مت در استادبانک مشغولند، قابل مشاهده است. با انتخاب از لیست بهترین معلم‌های خصوصی یا حضوری آزمون آی مت، مهارت خود را در این زمینه بالا برده و موفقیت را از آن خود کنید. لیست بهترین معلم آزمون آی مت عبارتند از:

 • زهرا تاج آبادی
 • رویا کاتوزیان
 • حمیدرضا مهدوی
 • سیده فاطمه موسوی زاویه
 • حسین محمدخانی