قیمت تدریس خصوصی

قیمت تدریس خصوصی آزمون IMAT استادبانک در سال 1402 چقدر است؟

استادبانک نویسنده
419 0
24 فروردین 1402
قیمت تدریس خصوصی آزمون آیمت ایتالیا

آزمون آیمت ایتالیا یک آزمون پزشکی استاندارد است توسط برخی از دانشکده‌های پزشکی و دندانپزشکی ایتالیا برگزار می‌شود. این آزمون برای ارزیابی سطح آمادگی آزمون‌دهندگان برای قبولی و حضور در دانشکده‌ پزشکی استفاده می‌شود. به دلیل تقاضا برای شرکت در این آزمون، در این محتوا راجع به قیمت تدریس خصوصی آزمون IMAT و معرفی برترین اساتید تدریس خصوصی TMAT صحبت خواهیم کرد و معیارهای پلتفرم تدریس خصوصی استادبانک برای تعیین قیمت تدریس خصوصی اساتید خود را بیان می‌کنیم.

قیمت تدریس خصوصی آزمون آیمت ایتالیا IMAT

قیمت تدریس خصوصی آزمون آیمت ایتالیا آنلاین استادبانک

قیمت تدریس خصوصی آنلاین آزمون آیمت ایتالیا در سال 1402 از 180 هزار تومان تا 640 هزارتومان است. در واقع میانگین قیمت تدریس خصوصی آزمون آیمت ایتالیا 430 هزار تومان است.

قیمت تدریس خصوصی حضوری آزمون آیمت ایتالیا استادبانک

قیمت تدریس خصوصی حضوری آزمون آیمت ایتالیا در سال 1402 در استادبانک از 360 هزارتومان تا 900 هزار تومان است. در واقع میانگین قیمت تدریس خصوصی  آزمون آیمت ایتالیا  360 هزار تومان است.

قیمت تدریس خصوصی استدلال منطقی آزمون آیمت IMAT

قیمت تدریس خصوصی آنلاین استدلال منطقی آزمون آیمت IMAT

قیمت تدریس خصوصی آنلاین استدلال منطقی آزمون آیمت IMAT در سال 1402 از 180 هزار تومان شروع می‌شود.

قیمت تدریس خصوصی زیست شناسی آزمون آیمت IMAT

قیمت تدریس خصوصی آنلاین زیست شناسی آزمون آیمت IMAT

قیمت تدریس خصوصی آنلاین زیست شناسی آزمون آیمت، در سال 1402 از 360 هزار تومان شروع می‌شود.

قیمت تدریس خصوصی شیمی آزمون آیمت IMAT

قیمت تدریس خصوصی آنلاین شیمی آزمون آیمت IMAT

قیمت تدریس خصوصی آنلاین شیمی آزمون آیمت در سال 1402 از 180 هزار تومان شروع می‌شود.

قیمت تدریس خصوصی فیزیک و ریاضی آزمون آیمت IMAT

قیمت تدریس خصوصی آنلاین فیزیک و ریاضی آزمون آیمت IMAT

قیمت تدریس خصوصی آنلاین فیزیک و ریاضی آزمون آیمت در سال 1402 از 180 هزار تومان تا 640 هزارتومان است. در واقع میانگین قیمت تدریس خصوصی فیزیک و ریاضی آزمون آیمت 430 هزار تومان است.

قیمت تدریس خصوصی حضوری فیزیک و ریاضی آزمون آیمت IMAT

قیمت تدریس خصوصی حضوری فیزیک و ریاضی آزمون آیمت، در سال 1402 در استادبانک از 360 هزار تومان شروع می‌شود.

تعیین قیمت تدریس خصوصی آزمون آیمت ایتالیا IMAT با سیستم ارزیابی اساتید استادبانک

تعیین قیمت تدریس خصوصی در استادبانک با سیستم ارزیابی اساتید انجام می‌شود. کارشناسان استادبانک برای سنجش معلمان از معیارهای متعددی استفاده می‌کنند تا همه‌ اساتید از جبنه‌های مختلف آموزشی و سطح علمی مورد بررسی قرار بگیرند. لیست زیر به خوبی حساسیت و دقت این روش را نشان می‌دهد:

 • میزان تحصیلات و رزومه تحصیلی (رتبه کنکور، معدل و دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده)
 • سابقه تدریس (مدارس، آموزشگاه‌ها، مراکز علمی و کلاس‌های خصوصی)
 • شیوه‌های تدریس (آشنایی با شیوه‌های مدرن و تنوع در نوع تدریس)
 • نحوه‌ی برقراری ارتباط با دانش‌آموز (به خصوصی شاگرد کم سن)
 • میزان علاقه و انگیزه معلم خصوصی
 • نوشتن مقالات، کتاب و جزوات آموزشی در بازار نشر و فضای آموزشی کشور
 • عملکرد دانش‌آموزان پیشین معلم زبان اسپانیایی
 • میزان رضایت و نظرات مثبت شاگردان
 • افتخارات علمی و آموزشی معلم

معلمان بعد از مراحل ارزیابی، بین یک تا پنج ستاره و در بالاترین سطح لقب VIP (بهترین اسایتد استادبانک) را دریافت می‌کنند که ملاک اصلی تعیین قیمت تدریس خصوصی آزمون آیمت ایتالیا IMAT است. این شیوه‌ی نرخ‌گذاری باعث می‌شود تا کاربران سایت استادبانک، طیف وسیعی از برترین معلمان را با متنوع‌ترین قیمت‌ها در دسترس داشته باشند.

تعداد ستاره‌ها در هزینه تدریس خصوصی آزمون آیمت ایتالیا IMAT استادبانک چه تاثیری دارد؟

هرچه مدرس آزمون آیمت ایتالیا IMAT توانایی و صلاحیت بیشتر در تدریس داشته باشد و همچنین سوابق آموزش بیشتری در آموزشگاه‌های آزمون آیمت ایتالیا IMAT داشته باشد، هزینه جلسات تدریس خصوصی او بیشتر است. در استادبانک میزان توانایی و کیفیت رزومه تدریس استاد، از طریق ستاره و امتیاز او نمایش داده می‌شود. به طور کلی ستاره اساتید با توجه به توضیحات زیر نمایش داده می‌شود:

اساتید یک تا دو ستاره:

این دسته از اساتید، توانایی تدریس خوبی دارند، ولی به دلیل تجربه کم یا تازه‌کار بودن در این دسته‌بندی قرار می‌گیرند. داشتن انگیزه و آشنایی با شیوه‌های مدرن تدریس از بهترین ویژگی‌های معلمان یک و دو ستاره است.

اساتید سه تا چهار ستاره:

اساتید سه تا چهار ستاره جزو اساتید خوب استادبانک هستند که تجربه تدریس‌شان در آموزشگاه‌ها و مراکز بالا است. این اساتید، شاگردان تقریبا زیادی دارند و به همین دلیل تجربه خوبی به دست آورده‌اند. کیفیت تدریس، تجربه و آشنایی با روحیات دانش‌آموزان مختلف از ویژگی‌های معلمان سه و چهار ستاره است.

اساتید پنج ستاره:

اساتید پنج ستاره استادبانک، مدرسین حرفه‌ای در تدریس هستند که توانایی بالایی در انتقال مفاهیم و مباحث به شاگرد دارند. معمولاً معلمان آموزش و پرورش و رسمی جزو این دسته از اساتید هستند. بسیاری از این اساتید فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های برتر کشور هستند و از نظر آموزش و برقراری ارتباط با محصلین مهارت ویژه‌ای دارند.

اساتید vip:

این معلمان از نوابع تدریس خصوصی و آموزش شناخته می‌شوند. موفقیت‌های علمی این معلمان بسیار متنوع و درخشان است و بیشتر آن‌ها از رتبه‌های تک رقمی کنکور سال‌ها قبل و سایر المپیادهای علمی هستند. ویژگی بارز این معلمان، داشتن مهارت بالا در تدریس خصوصی آزمون آیمت ایتالیا IMAT و  پرورش دانش‌آموزان موفق است. اساتید وی‌آی‌پی، بالاترین سطح قیمت تدریس خصوصی را دارند.

چرا قیمت کلاس خصوصی حضوری و آنلاین آزمون آیمت ایتالیا IMAT با هم متفاوت است؟

 تدریس خصوصی آزمون‌های مختلف نظیر، آزمون آیمت ایتالیا IMAT یا آزمون دیگری مانند تدریس خصوصی یوس ترکیه، به دو صورت آنلاین و خصوصی در منزل برگزار می‌شود. قیمت کلاس آزمون آیمت ایتالیا IMAT خصوصی آنلاین از قیمت کلاس تدریس خصوصی آزمون آیمت ایتالیا IMAT در منزل کمتر است. علت بالا بودن کلاس تدریس خصوصی حضوری به این دلیل است که استاد بخشی از زمان خود را صرف رفت و آمد به منزل شاگرد می‌کند. اما قیمت کلاس آزمون آیمت ایتالیا IMAT خصوصی آنلاین چون محدودیتی از لحاظ مکانی و زمانی ندارد، هزینه کمتری دارد. به طور کل حدود ۱۵ درصد هزینه کلاس خصوصی آزمون آیمت ایتالیا IMAT آنلاین کمتر از هزینه کلاس خصوصی در منزل است.

کیفیت اساتید استادبانک با توجه به قیمت تدریس خصوصی آزمون آیمت ایتالیا IMAT

خوب است بدانید که تیم استادبانک ابتدا به داوری و ارزیابی کیفیت اساتید می‌پردازد. یعنی تیم داوری نمونه‌های تدریس هر استاد را بررسی می‌کند. در صورت رضایت از شیوه تدریس، استاد مجوز فعالیت در استادبانک را دریافت میکند. پس از این تیم پشتیبانی استادبانک پس از هر جلسه، عملکرد استاد را بر اساس رضایت شاگرد بررسی میکند.

در نتیجه قیمت هر جلسه تدریس خصوصی آزمون آیمت ایتالیا IMAT براساس ستاره آنها در سامانه استادبانک تعیین می‌شود. ستاره اساتید به معنای سابقه تدریس آنها در استادبانک است. بنابراین تمامی اساتید از نظر کیفیت تدریس مورد ارزیابی قرار گرفته‌اند.

البته اساتیدی هم که هزینه کلاس درس آنها نسبت به سایر اساتید پایین‌تر است کیفیت تدریس مطلوبی دارند. علت اختلاف هزینه به دلیل سابقه کاری کمتر این دسته از اساتید است.

قبل از انتخاب و پرداخت هزینه تدریس خصوصی آزمون آیمت ایتالیا IMAT، رزومه معلم را بررسی کنید

در فرایند انتخاب معلم خصوصی آزمون آیمت ایتالیا IMAT، توجه به نکات متعددی ضروری است. استادبانک این نکات را در این فرآیند به شکلی ساده در اختیار دانش‌آموزان و والدین قرار می‌دهد. پیش از هر چیز در این فرایند، سوابق تدریس و نظرات والدین و دانش‌آموزان برای تک تک معلم‌‌ها قابل دسترسی است.

در استادبانک هنگام انتخاب کلاس آزمون آیمت ایتالیا IMAT، لیستی از اساتید با ستاره‌ها و قیمت‌های متفاوت برای شما نمایش داده می‌شود، در پروفایل اساتید مواردی هست که به شما برای شناختن بیشتر استاد کمک می کند.

 • تعداد ستاره‌ها
 • منطقه‌ی جغرافیایی استاد برای تدریس خصوصی (در تهران مناطق مشخص می‌شوند)
 • تعداد شاگردان فعال
 • تعداد جلسات موفق
 • امتیازی که دانش آموزان از 5 به استاد داده‌اند
 • نظرات دانش‌آموزان و والدی
 • ویدئو نمونه تدریس استاد
 • رزومه و مدرک تحصیلی
 • افتخارات و سوابق تدریس
 • مدرک دوره اخلاق حرفه ای که توسط آکادمی اساتید پس از گذراندن دوره به اساتید تعلق می‌گیرد.

استادبانک تمامی مدارک و سوابق معلم‌ها را صحت سنجی می‌کند و در صورت تأیید، علامت تیک سبزی در کنار سوابق آن‌ها قرار می‌گیرد.

بهترین معلم با مناسب‌ترین شهریه کلاس خصوصی آزمون آیمت ایتالیا IMAT در استادبانک

در این مقاله با جزئیات شیوه‌ تعیین قیمت تدریس خصوصی آزمون آیمت ایتالیا IMAT در استادبانک آشنا شدید. معلمان جوان و باتجربه در استادبانک با دو روش تدریس آنلاین و حضور، آماده‌ی برگزاری باکیفیت‌ترین کلاس‌های آزمون آیمت ایتالیا IMAT برای علاقمندان در سراسر کشور هستند. همان‌طور که در این مطلب خواندید، تنوع تعرفه تدریس خصوصی آزمون آیمت ایتالیا IMAT در سایت استادبانک شرایطی را ایجاد کرده است که شما با هر میزان بودجه بتوانید از معلم آزمون آیمت ایتالیا IMAT باکیفیت بهره ببرید.

اگر برای انتخاب معلم خصوصی آزمون آیمت ایتالیا IMAT نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره 91005343 – 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما کاربران عزیز است.