قیمت تدریس خصوصی

قیمت تدریس خصوصی طراحی وب HTML و CSS استادبانک در سال 1402 چقدر است؟

استادبانک نویسنده
926 0
25 اسفند 1401
قیمت تدریس خصوصی طراحی وب HTML و CSS استادبانک در سال 1402 چقدر است؟

وقتی که به یک وب‌سایت سر می‌زنید، به احتمال زیاد اولین چیزی که نظرتان را جلب می‌کند، نحوه طراحی آن است. نحوه چیدمان صفحه و گزینه‌هایی که برای دسترسی به بخش‌های مختلف سایت می‌بینید از جمله مهم‌ترین ساختارهای یک سایت هستند. همه این موارد با کمک طراح سایت طراحی می‌شوند. در واقع طراح سایت با کمک برنامه‌نویسی این کار را انجام می‌دهد. یکی از معروف‌ترین پلتفرم‌های طراحی وب Html و CSS هستند.

اگر شما این دو زبان برنامه‌نویسی را یاد بگیرید می‌توانید به یک طراح سایت تبدیل شوید. این روزها بازار کار طراح‌های وب‌سایت بسیار پررونق است. اما بسیار مهم است که چطور این زبان‌های برنامه‌نویسی را یاد بگیرید. بهترین کار این است که از یک معلم حرفه‌ای کمک بگیرید. بعد از انتشار مقاله قیمت تدریس خصوصی برنامه نویسی وب و به درخواست شما در این مقاله شما را با قیمت‌های تدریس خصوصی HTML و CSS و بهترین اساتید آن، آشنا می‌کنیم.

قیمت تدریس خصوصی HTML و CSS

یکی دیگر از حوزه‌های برنامه‌نویسی، حوزه‌های مرتبط با برنامه‌نویسی وب هستند. داشتن تخصص در هر کدام از شاخه‌های مرتبط با برنامه‌نویسی وب، بازار کار بسیار خوبی برای شما رقم می‌زند. در ادامه قیمت تدریس خصوصی هر کدام از زمینه‌های برنامه‌نویسی را می‌بینید.

قیمت تدریس خصوصی طراحی وب HTML و CSS

قیمت تدریس خصوصی آنلاین طراحی وب HTML و CSS

قیمت تدریس خصوصی آنلاین HTML و CSS در سال 1402 از 155 هزار تومان تا 400 هزارتومان است. در واقع میانگین قیمت تدریس خصوصی پایتون 230 هزار تومان است.

قیمت تدریس خصوصی حضوری طراحی وب HTML و CSS

قیمت تدریس خصوصی حضوری HTML و CSS در سال 1402 از 260 هزار تومان تا 450 هزارتومان است. در واقع میانگین قیمت تدریس خصوصی پایتون 260 هزار تومان است.

گران‌ترین استاد HTML و CSS در استادبانک

مهدیه نادی گران‌ترین استاد HTML و CSS در استاد بانک است. رزومه این استاد شامل این موارد است:

 • برترین استاد در گروه دانشگاه و کنکور ارشد در فصل پاییز 1401
 • دکترا مهندسی کامپیوتر از دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)
 • 15 سال تدریس دانشگاهی در دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی
 • بیش از شش ماه همکاری با مجموعه استادبانک
 • 3 سال تدریس رباتیک در دانشگاهها و دبیرستانهای تیزهوشان

برای مشاهده پروفایل استاد مهدیه نادی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

ارزان‌ترین استاد HTML و CSS در استادبانک

دانیال برته ارزان‌ترین استاد HTML و CSS در استاد بانک است. رزومه این استاد شامل این موارد است:

 • کارشناسی مهندسی کامپیوتر از دانشگاه آزاد اسلامی
 • مدرک بین المللی برنامه نویسی لاراول از لایتک دانشگاه صنعتی شریف
 • دارای مدرک مربیگری فنی و حرفه ای
 • تدریس در مجتمع فنی و حرفه ای تهران ونک

برای مشاهده پروفایل استاد دانیال برته می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

تعیین قیمت تدریس خصوصی HTML و CSS با سیستم ارزیابی اساتید استادبانک

تعیین قیمت تدریس خصوصی برنامه‌نویسی وب در استادبانک با سیستم ارزیابی اساتید انجام می‌شود. کارشناسان استادبانک برای سنجش معلمان از معیارهای متعددی استفاده می‌کنند تا همه‌ اساتید از جبنه‌های مختلف آموزشی و سطح علمی مورد بررسی قرار بگیرند. لیست زیر به خوبی حساسیت و دقت این روش را نشان می‌دهد:

 1. میزان تحصیلات و رزومه تحصیلی (رتبه کنکور، معدل و دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده)
 2. سابقه تدریس (مدارس، آموزشگاه‌ها، مراکز علمی و کلاس‌های خصوصی)
 3. شیوه‌های تدریس (آشنایی با شیوه‌های مدرن و تنوع در نوع تدریس)
 4. نحوه‌ی برقراری ارتباط با دانش‌آموز (به خصوصی شاگرد کم سن)
 5. میزان علاقه و انگیزه معلم خصوصی HTML و CSS
 6. نوشتن مقالات، کتاب و جزوات آموزشی در بازار نشر و فضای آموزشی کشور
 7. عملکرد دانش‌آموزان پیشین معلم HTML و CSS
 8. میزان رضایت و نظرات مثبت شاگردان
 9. افتخارات علمی و آموزشی معلم

معلمان بعد از مراحل ارزیابی، بین یک تا پنج ستاره و در بالاترین سطح لقب VIP (بهترین اسایتد استادبانک) را دریافت می‌کنند که ملاک اصلی تعیین قیمت تدریس خصوصی HTML و CSS است. این شیوه‌ی نرخ‌گذاری باعث می‌شود تا کاربران سایت استادبانک، طیف وسیعی از برترین معلمان را با متنوع‌ترین قیمت‌ها در دسترس داشته باشند.

تعداد ستاره‌ها در هزینه تدریس خصوصی HTML و CSS استادبانک چه تاثیری دارد؟

هرچه معلم خصوصی برنامه‌نویسی وب توانایی و صلاحیت بیشتر در تدریس داشته باشد و همچنین سوابق آموزش بیشتری در آموزشگاه‌های برنامه‌نویسی داشته باشد، هزینه جلسات تدریس خصوصی او بیشتر است. در استادبانک میزان توانایی و کیفیت رزومه تدریس استاد، از طریق ستاره و امتیاز او نمایش داده می‌شود. به طور کلی ستاره اساتید با توجه به توضیحات زیر نمایش داده می‌شود:

اساتید یک تا دو ستاره:

این دسته از اساتید، توانایی تدریس خوبی دارند، ولی به دلیل تجربه کم یا تازه‌کار بودن در این دسته‌بندی قرار می‌گیرند. داشتن انگیزه و آشنایی با شیوه‌های مدرن تدریس از بهترین ویژگی‌های معلمان یک و دو ستاره است.

اساتید سه تا چهار ستاره:

اساتید سه تا چهار ستاره جزو اساتید خوب استادبانک هستند که تجربه تدریس‌شان در آموزشگاه‌ها و مراکز بالا است. این اساتید، شاگردان تقریبا زیادی دارند و به همین دلیل تجربه خوبی به دست آورده‌اند. کیفیت تدریس، تجربه و آشنایی با روحیات دانش‌آموزان مختلف از ویژگی‌های معلمان سه و چهار ستاره است.

اساتید پنج ستاره:

اساتید تدریس خصوصی برنامه نویسی اسکرچ پنج ستاره استادبانک، مدرسین حرفه‌ای در تدریس هستند که توانایی بالایی در انتقال مفاهیم و مباحث به شاگرد دارند. معمولاً معلمان آموزش و پرورش و رسمی جزو این دسته از اساتید هستند. بسیاری از این اساتید فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های برتر کشور هستند و از نظر آموزش و برقراری ارتباط با محصلین مهارت ویژه‌ای دارند.

اساتید vip:

این معلمان از نوابع تدریس خصوصی و آموزش شناخته می‌شوند. موفقیت‌های علمی این معلمان بسیار متنوع و درخشان است و بیشتر آن‌ها از رتبه‌های تک رقمی کنکور سال‌ها قبل و سایر المپیادهای علمی هستند. ویژگی بارز این معلمان، داشتن مهارت بالا در تدریس خصوصی HTML و CSS و  پرورش دانش‌آموزان موفق است. اساتید وی‌آی‌پی، بالاترین سطح قیمت تدریس خصوصی HTML و CSS را دارند.

قیمت کلاس خصوصی حضوری و آنلاین HTML و CSS با هم متفاوت است؟

تعرفه تدریس خصوصی برنامه نویسی به دو صورت آنلاین و تدریس خصوصی در منزل برگزار می‌شود. قیمت کلاس برنامه‌نویسی خصوصی آنلاین از قیمت کلاس تدریس خصوصی برنامه‌نویسی در منزل کمتر است. علت بالا بودن کلاس تدریس خصوصی حضوری به این دلیل است که استاد بخشی از زمان خود را صرف رفت و آمد به منزل شاگرد می‌کند. اما قیمت کلاس برنامه‌نویسی خصوصی آنلاین چون محدودیتی از لحاظ مکانی و زمانی ندارد، هزینه کمتری دارد. به طور کل حدود ۱۵ درصد هزینه کلاس خصوصی برنامه‌نویسی آنلاین کمتر از هزینه کلاس خصوصی در منزل است.

کیفیت اساتید استادبانک با توجه به قیمت تدریس خصوصی  HTML و CSS

خوب است بدانید که تیم استادبانک ابتدا به داوری و ارزیابی کیفیت اساتید می‌پردازد. یعنی تیم داوری نمونه‌های تدریس هر استاد را بررسی می‌کند. در صورت رضایت از شیوه تدریس، استاد مجوز فعالیت در استادبانک را دریافت میکند.

در ادامه تیم پشتیبانی استادبانک پس از هر جلسه، عملکرد استاد را بر اساس رضایت شاگرد بررسی میکند.

در نتیجه قیمت  تدریس خصوصی اساتید برنامه‌نویسی براساس ستاره آنها در سامانه استادبانک تعیین می‌شود. ستاره اساتید به معنای سابقه تدریس آنها در استادبانک است. بنابراین تمامی اساتید از نظر کیفیت تدریس مورد ارزیابی قرار گرفته‌اند.

البته اساتیدی هم که هزینه کلاس درس آنها نسبت به سایر اساتید پایین‌تر است کیفیت تدریس مطلوبی دارند. علت اختلاف هزینه به دلیل سابقه کاری کمتر این دسته از اساتید است.

قبل از انتخاب و پرداخت هزینه تدریس خصوصی HTML و CSS، رزومه معلم را بررسی کنید

در فرایند انتخاب معلم خصوصی HTML و CSS، توجه به نکات متعددی ضروری است. استادبانک این نکات را در این فرآیند به شکلی ساده در اختیار دانش‌آموزان و والدین قرار می‌دهد. پیش از هر چیز در این فرایند، سوابق تدریس و نظرات والدین و دانش‌آموزان برای تک تک معلم‌‌ها قابل دسترسی است.

در استادبانک هنگام انتخاب کلاس HTML و CSS، لیستی از اساتید با ستاره‌ها و قیمت‌های متفاوت برای شما نمایش داده می‌شود، در پروفایل اساتید مواردی هست که به شما برای شناختن بیشتر استاد کمک می کند.

 • تعداد ستاره‌ها
 • منطقه‌ی جغرافیایی استاد برای تدریس خصوصی (در تهران مناطق مشخص می‌شوند)
 • تعداد شاگردان فعال
 • تعداد جلسات موفق
 • امتیازی که دانش آموزان از 5 به استاد داده‌اند
 • نظرات دانش‌آموزان و والدی
 • ویدئو نمونه تدریس استاد
 • رزومه و مدرک تحصیلی
 • افتخارات و سوابق تدریس

مدرک دوره اخلاق حرفه ای که توسط آکادمی اساتید پس از گذراندن دوره به اساتید تعلق می‌گیرد.

استادبانک تمامی مدارک و سوابق معلم‌ها را صحت سنجی می‌کند و در صورت تأیید، علامت تیک سبزی در کنار سوابق آن‌ها قرار می‌گیرد.

بهترین معلم با مناسب‌ترین شهریه کلاس خصوصی HTML و CSS در استادبانک

در این مقاله با جزئیات شیوه‌ تعیین قیمت تدریس خصوصی HTML و CSS در استادبانک آشنا شدید. معلمان جوان و باتجربه در استادبانک با دو روش تدریس آنلاین و حضور، آماده‌ی برگزاری باکیفیت‌ترین کلاس‌های برنامه‌نویسی برای علاقمندان در سراسر کشور هستند. همان‌طور که در این مطلب خواندید، تنوع تعرفه تدریس خصوصی HTML و CSS در سایت استادبانک شرایطی را ایجاد کرده است که شما با هر میزان بودجه بتوانید از معلم HTML و CSS باکیفیت بهره ببرید.

اگر برای انتخاب معلم خصوصی HTML و CSS نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره 91005343 – 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما کاربران عزیز است.