قیمت تدریس خصوصی

قیمت تدریس خصوصی گیتار استادبانک در سال 1403 چقدر است؟

استادبانک نویسنده
2452 0
18 خرداد 1403
هزینه تدریس خصوصی گیتار

گیتار نوعی ساز زهی است که با انگشت نواخته می‌شود. از آن جهت این ساز، سیم‌های آن در اثر ارتعاش تولید صدا کرده، به ساز‌های گروه زهی تعلق دارد. گیتار سازی بوده که شش سیم دارد  از لحاظ قدمت جزو سازهای قدیمی دنیا محسوب شده که توانسته تاکنون تحولات بسیار زیادی را بر موسیقی دنیای غرب ایجاد کند.

گیتار یکی از ساز‌های مورد علاقه جوانان بوده که برای یادگیری آن به کلاس‌های آموزشی موسیقی می‌روند. می‌توان حتی برای یادگیری گیتار از کلاس معلم تدریس خصوصی گیتار استفاده کرد.  کسی که بتواند تمام نکات مهم و جزئیات استفاده از این ساز را ظرف مدت کوتاهی به شما یاد دهد. بعد از انتشار مقاله قیمت تدریس خصوصی سه تار و به درخواست شما در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین اساتید تدریس خصوصی گیتار  و هزینه تدریس آن‌ها آشنا کنیم.

برخی افراد استعداد بالایی در موسیقی دارند. این افراد با هوش موسیقی بالایی که دارند حتی قادرند به صورت خودآموز نیز مقداری گیتار زدن را یاد بگیرند. با این وجود بدون داشتن یک معلم متخصص در آموزش گیتار، راه تبدیل شدن به یک ستاره گیتاریست بسیار سخت خواهد بود. تمام موارد گفته شده روی هزینه کلاس گیتار تاثیر می‌گذارد. این اثر ممکن است به صورت مستقیم اتفاق افتد یا به صورت غیر مستقیم روی هزینه‌های نهایی مشاهده شود.

عوامل موثر بر هزینه کلاس گیتار

کلاس‌های آموزش گیتار را می‌توانید به صورت گروهی یا خصوصی بردارید. کلاس خصوصی فردی این مزیت را دارد که هنرآموز به تنهایی با استاد تمرین کند و همه چیز را جز به جز و مو به مو فرا بگیرد.  همچنین هنرآموز با اعتماد به نفس بیشتری می‌تواند اشتباه کند و خجالت نکشد. از طرف مقابل این مسئله باعث بالا رفتن هزینه کلاس خواهد شد.

هزینه کلاس‌های گروهی نسبت به فردی کمتر است. هنرآموز در این گروه‌ها با همسن و سالان خود به تمرین می‌پردازد و می‌تواند خود را با یک تیم هماهنگ کند. عیبی که این روش دارد، عدم تمرکز کامل استاد روی افراد است. با اینکه آموزش تمام و کمال دریافت می‌شود، اما در کلاس گروهی ممکن است اعتماد به نفس برای پرسیدن یک اشکال یا خراب کردن یک قطعه کمتر باشد. دیگر عوامل موثر روی هزینه کلاس گیتار در ادامه بررسی می‌شود.

حضوری یا آنلاین؛ هزینه مهم در کلاس گیتار

کلاس‌های حضوری اگر در منزل هنرآموز تشکیل شود، به دلیل اینکه استاد باید زمانی را برای رفت و آمد صرف کند، هزینه بیشتری دارد. برعکس این موضوع نیز صادق است. درست است که هنرآموز هزینه کلاس بیشتری برای رفتن نزد استاد پرداخت نمی‌کند، اما هزینه رفت و آمد جزو هزینه‌های کلاس گیتار خواهد بود. کلاس‌های آنلاین این مزیت را دارند که بدون نیاز به رفت و آمد و در مکانی راحت برای معلم و شاگرد،برگزار شوند.

خرید ساز گیتار؛ اولین هزینه‌ای که می پردازید

اولین هزینه برای کلاس گیتار خرید ساز است. اینکه چه برندی و با چه ویژگی‌هایی بخرید، هم به خودتان و هم به استاد شما بستگی دارد. می‌توانید با یک گیتار معمولی شروع کنید و پس از مدتی آن را ارتقا دهید. برخی نیز ترجیح می‌دهند از همان ابتدا با سازی گرانقیمت و منحصر به فرد کار را شروع کنند. در هر دو صورت این به انتخاب شما و بودجه‌ای که قصد دارید برای هزینه کلاس گیتار صرف کنید، بستگی دارد.

تجربه، تخصص و مهارت استاد گیتار؛ فاکتور مهم تعیین کننده قیمت کلاس

استادی که تجربه سال‌ها نوازندگی و آموزش به هنرآموزان را دارد. طبیعتا حق الزحمه بیشتری نسبت به تازه‌کاران حرفه آموزش گیتار دریافت خواهد کرد. مهارت در نواختن و مهارت در آموزش دادن این مهارت عامل مهمی است که افراد برای انتخاب استاد به آن توجه می‌کنند.

کیفیت و برند گیتار

تعداد و نوع سیم‌های استفاده شده و برندهای معتبر و با کیفیت هزینه بالاتری دارند.

جنس و مواد استفاده شده در ساخت ساز گیتار

استفاده از جنس‌های با کیفیت و مقاوم هزینه ساز گیتار را بالاتر می‌برد.

شهرت استاد

 به طبع استادی که برای آموزش خصوصی انتخاب می‌کنید، اگر از شهرت و محبوبیت خاصی برخوردار باشد، هزینه کلاس گیتارش نسبت به بقیه بیشتر خواهد بود.

مهارت و تخصص استاد

 هرچه سابقه، تخصص و مهارت استاد بالا باشد، هزینه کلاس گیتار نیز بالا خواهد بدود.

بازار و نرخ تقاضا

نرخ تقاضا برای کلاس گیتار در بازار نیز می‌تواند بر تعیین هزینه آن تاثیر بگذارد.

مدت زمان

 به طبع هر چه تعداد جلسات و مدت زمان آن‌ها بیشتر باشد، مقدار هزینه کلاس گیتار بیشتر خواهد شد.

قیمت تدریس خصوصی گیتار استادبانک

قیمت تدریس خصوصی آنلاین گیتار استادبانک

قیمت تدریس خصوصی آنلاین گیتار در سال 1403 از 65 هزار تومان آغاز شده و این هزینه کلاس آنلاین گیتار، به قیمت‌های بالاتر نیز می‌رسد.

قیمت تدریس خصوصی گیتار حضوری استادبانک

قیمت تدریس خصوصی گیتار به صورت حضوری در سال 1403 از 70 هزار تومان آغاز شده و این نوع قیمت تدریس گیتار به قیمت‌های بالاتر نیز می‌رسد.

ارزان‌ترین استاد گیتار در استادبانک

پدرام نورآیین، ارزان‌ترین استاد گیتار در استادبانک است. رزومه این استاد شامل این موارد است:

 • سابقه 14 سال فعالیت در حوزه موسیقی پاپ
 • سابقه 10 سال تدریس گیتار و آواز به صورت خصوصی

برای مشاهده پروفایل استاد پدرام نورآیین می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

تعیین قیمت تدریس خصوصی گیتار با سیستم ارزیابی اساتید استادبانک

تعیین قیمت تدریس خصوصی موسیقی در منزل به خصوص ساز گیتار در استادبانک با سیستم ارزیابی اساتید انجام می‌شود. کارشناسان استادبانک برای سنجش معلمان از معیارهای متعددی استفاده می‌کنند تا همه‌ اساتید از جبنه‌های مختلف آموزشی و سطح علمی مورد بررسی قرار بگیرند. لیست زیر به خوبی حساسیت و دقت این روش را نشان می‌دهد:

 1. میزان تحصیلات و رزومه تحصیلی (رتبه کنکور، معدل و دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده)
 2. سابقه تدریس (مدارس، آموزشگاه‌ها، مراکز علمی و کلاس‌های خصوصی)
 3. شیوه‌های تدریس (آشنایی با شیوه‌های مدرن و تنوع در نوع تدریس)
 4. نحوه‌ی برقراری ارتباط با دانش‌آموز (به خصوصی شاگرد کم سن)
 5. میزان علاقه و انگیزه معلم خصوصی وردپرس
 6. نوشتن مقالات، کتاب و جزوات آموزشی در بازار نشر و فضای آموزشی کشور
 7. عملکرد دانش‌آموزان پیشین معلم وردپرس
 8. میزان رضایت و نظرات مثبت شاگردان
 9. افتخارات علمی و آموزشی معلم

معلمان بعد از مراحل ارزیابی، بین یک تا پنج ستاره و در بالاترین سطح لقب VIP (بهترین اسایتد استادبانک) را دریافت می‌کنند که ملاک اصلی تعیین قیمت تدریس خصوصی گیتار است. این شیوه‌ی نرخ‌گذاری و هزینه کلاس خصوصی گیتار، باعث می‌شود تا کاربران سایت استادبانک، طیف وسیعی از برترین معلمان را با متنوع‌ترین قیمت‌ها در دسترس داشته باشند.

تعداد ستاره‌ها در هزینه تدریس خصوصی گیتار استادبانک چه تاثیری دارد؟

هرچه مدرس گیتار توانایی و صلاحیت بیشتر در تدریس خصوصی موسیقی و نواختن این ساز داشته باشد و همچنین سوابق آموزش بیشتری در آموزشگاه‌های موسیقی داشته باشد، هزینه جلسات تدریس خصوصی او بیشتر است. در استادبانک میزان توانایی و کیفیت رزومه تدریس استاد، از طریق ستاره و امتیاز او نمایش داده می‌شود. به طور کلی ستاره اساتید با توجه به توضیحات زیر نمایش داده می‌شود:

اساتید یک تا دو ستاره:

این دسته از اساتید، توانایی تدریس خوبی دارند، ولی به دلیل تجربه کم یا تازه‌کار بودن در این دسته‌بندی قرار می‌گیرند. داشتن انگیزه و آشنایی با شیوه‌های مدرن تدریس از بهترین ویژگی‌های معلمان یک و دو ستاره است.

اساتید سه تا چهار ستاره:

اساتید سه تا چهار ستاره جزو اساتید خوب استادبانک هستند که تجربه تدریس‌شان در آموزشگاه‌ها و مراکز بالا است. این اساتید، شاگردان تقریبا زیادی دارند و به همین دلیل تجربه خوبی به دست آورده‌اند. کیفیت تدریس، تجربه و آشنایی با روحیات دانش‌آموزان مختلف از ویژگی‌های معلمان سه و چهار ستاره است.

اساتید پنج ستاره:

اساتید پنج ستاره استادبانک، مدرسین حرفه‌ای در تدریس هستند که توانایی بالایی در انتقال مفاهیم و مباحث به شاگرد دارند. معمولاً معلمان آموزش و پرورش و رسمی جزو این دسته از اساتید هستند. بسیاری از این اساتید فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های برتر کشور هستند و از نظر آموزش و برقراری ارتباط با محصلین مهارت ویژه‌ای دارند.

اساتید vip:

این معلمان از نوابع تدریس خصوصی و آموزش شناخته می‌شوند. موفقیت‌های علمی این معلمان بسیار متنوع و درخشان است و بیشتر آن‌ها از رتبه‌های تک رقمی کنکور سال‌ها قبل و سایر المپیادهای علمی هستند. ویژگی بارز این معلمان، داشتن مهارت بالا در تدریس خصوصی گیتار و  پرورش دانش‌آموزان موفق است. اساتید وی‌آی‌پی، بالاترین سطح قیمت تدریس خصوصی گیتار را دارند. استادبانک لیست قیمت کلاس گیتار ۱۴۰3 را به روز کرده است و می‌توانید براحتی با مشاهده هزینه کلاس خصوصی گیتار، برای درخواست اساتید پنج ستاره یا معلمانی با ستاره پایین‌تر تصمیم بگیرید.

قیمت کلاس خصوصی حضوری و آنلاین گیتار با هم متفاوت است؟

تعرفه تدریس خصوصی گیتار به دو هزینه کلاس آنلاین گیتار و هزینه تدریس خصوصی موسیقی در منزل برگزار می‌شود. قیمت کلاس گیتار ۱۴۰3 به صورت آنلاین از قیمت کلاس تدریس خصوصی گیتار در منزل کمتر است. علت بالا بودن هزینه تدریس خصوصی موسیقی در منزل به این دلیل است که استاد بخشی از زمان خود را صرف رفت و آمد به منزل شاگرد می‌کند. اما هزینه کلاس آنلاین گیتار چون محدودیتی از لحاظ مکانی و زمانی ندارد، هزینه کمتری دارد. به طور کل حدود ۱۵ درصد هزینه کلاس خصوصی گیتار آنلاین کمتر از هزینه کلاس خصوصی در منزل است.

کیفیت اساتید استادبانک با توجه به قیمت تدریس خصوصی  گیتار

خوب است بدانید که تیم استادبانک ابتدا به داوری و ارزیابی کیفیت اساتید می‌پردازد. یعنی تیم داوری نمونه‌های تدریس هر استاد را بررسی می‌کند. در صورت رضایت از شیوه تدریس، استاد مجوز فعالیت در استادبانک را دریافت می‌کند.

در ادامه تیم پشتیبانی استادبانک پس از هر جلسه، عملکرد استاد را بر اساس رضایت شاگرد بررسی میکند.

در نتیجه در هر جلسه قیمت تدریس گیتار اساتید براساس ستاره آن‌ها در سامانه استادبانک تعیین می‌شود. ستاره اساتید به معنای سابقه تدریس آن‌ها در استادبانک است. بنابراین تمامی اساتید از نظر کیفیت تدریس مورد ارزیابی قرار گرفته‌اند.

البته اساتیدی هم که هزینه کلاس درس آن‌ها نسبت به سایر اساتید پایین‌تر است، کیفیت تدریس مطلوبی دارند. علت اختلاف هزینه به دلیل سابقه کاری کمتر این دسته از اساتید است.

قبل از انتخاب و پرداخت هزینه تدریس خصوصی گیتار، رزومه معلم را بررسی کنید

در فرایند انتخاب معلم خصوصی گیتار، توجه به نکات متعددی ضروری است. استادبانک این نکات را در این فرآیند به شکلی ساده در اختیار دانش‌آموزان و والدین قرار می‌دهد. پیش از هر چیز در این فرایند، سوابق تدریس و نظرات والدین و دانش‌آموزان برای تک تک معلم‌‌ها قابل دسترسی است.

در استادبانک هنگام انتخاب کلاس گیتار، لیستی از اساتید با ستاره‌ها و قیمت‌های متفاوت برای شما نمایش داده می‌شود، در پروفایل اساتید مواردی هست که به شما برای شناختن بیشتر استاد کمک می کند.

 • تعداد ستاره‌ها
 • منطقه‌ی جغرافیایی استاد برای تدریس خصوصی (در تهران مناطق مشخص می‌شوند)
 • تعداد شاگردان فعال
 • تعداد جلسات موفق
 • امتیازی که دانش آموزان از 5 به استاد داده‌اند
 • نظرات دانش‌آموزان و والدی
 • ویدئو نمونه تدریس استاد
 • رزومه و مدرک تحصیلی
 • افتخارات و سوابق تدریس

مدرک دوره اخلاق حرفه ای که توسط آکادمی اساتید پس از گذراندن دوره به اساتید تعلق می‌گیرد.

استادبانک تمامی مدارک و سوابق معلم‌ها را صحت سنجی می‌کند و در صورت تأیید، علامت تیک سبزی در کنار سوابق آن‌ها قرار می‌گیرد.

هزینه کلاس گیتار چقدر است؟

هزینه کلاس گیتار را نمی‌توان به طور دقیق بیان کرد، زیرا به عوامل مختلفی بستگی دارد، مانند:

 1. استاد دوره آموزشی
 2. سطح و مهارت شما در این زمینه
 3. مهارت، تخصص و سابقه استاد
 4. موقعیت آموزشگاه
 5. خصوصی یا غیر خصوصی بودن آموزش
 6. آموزش آنلاین یا مجازی
 7. هزینه‌های اضافه بر هزینه کلاس مانند خرید ساز
 8. تعداد جلسات

علی رغم همه این موارد هزینه کلاس گیتار در سال 1403 از 600 هزار تومان شروع می‌شود و تا 900 هزار تومان به پایان می‌رسد.

بهترین معلم با مناسب‌ترین شهریه کلاس خصوصی گیتار در استادبانک

کیفیت تدریس کلاس گیتار در استادبانک توسط تیم داوری و همچنین توسط هنرجویان بعد از هر کلاس تایید می‌شود. این اساتید از شهرهای مختلف با استادبانک همکاری دارند. در صورتی که به دنبال معلم خوب برای تدریس کلاس گیتار هستید، می‌توانید از طریق استادبانک برای هماهنگی کلاس آموزش گیتار اقدام کنید. مواردی که باید حین انتخاب بهترین معلم گیتار، آگاه باشید:

 • اطمینان حاصل کنید که زمان تدریس معلم با برنامه شما مطابقت دارد.
 • از سابقه تدریس خصوصی معلم در مقاطع مختلف آموزشی با سطح دانش و نیازهای مختلف جویا شوید.
 • تخصص معلم در زمینه‌های خاص گیتار را بررسی کنید.
 • دانش و تسلط معلم بر مفاهیم پایه تا پیشرفته کلاس گیتار را ارزیابی کنید.
 • از معلم در مورد روش تدریس و ابزارهای آموزشی که استفاده می‌کند، سوال کنید.
 • مطمئن شوید که روش تدریس معلم با سبک یادگیری شما مطابقت دارد (با دیدن فیلم‌های آموزشی معلم).
 • معلمی را انتخاب کنید که بتواند مفاهیم را به طور واضح، مختصر و جذاب به شما منتقل کند.

بهترین معلم با مناسب‌ترین هزینه کلاس خصوصی گیتار در استادبانک

در این مقاله با جزئیات شیوه‌ تعیین قیمت تدریس خصوصی گیتار در استادبانک آشنا شدید. معلمان جوان و باتجربه در استادبانک با دو روش تدریس آنلاین و حضور، آماده‌ی برگزاری باکیفیت‌ترین کلاس‌های گیتار برای علاقمندان در سراسر کشور هستند. همان‌طور که در این مطلب خواندید، تنوع تعرفه تدریس خصوصی گیتار در سایت استادبانک شرایطی را ایجاد کرده است که شما با هر میزان بودجه بتوانید از معلم خصوصی گیتار باکیفیت بهره ببرید.

اگر برای انتخاب معلم خصوصی گیتار نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره 91005343 – 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما کاربران عزیز است.

سخن آخر

در این مطلب با جزئیات شیوه‌ تعیین هزینه تدریس خصوصی سه‌تار در استادبانک آشنا شدید. معلمان جوان و باتجربه در استادبانک با دو روش تدریس آنلاین و حضور، آماده‌ برگزاری باکیفیت‌ترین کلاس‌های سه‌تار برای علاقمندان در سراسر کشور هستند. همان‌طور که در این مطلب خواندید، تنوع تعرفه تدریس خصوصی سه‌تار در سایت استادبانک شرایطی را ایجاد کرده است که شما با هر میزان بودجه بتوانید از معلم خصوصی سه‌تار با کیفیت بهره ببرید.

اگر برای انتخاب معلم خصوصی سه‌تار نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره 91005343 – 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما کاربران عزیز است.

سوالات متداول در مورد هزینه کلاس گیتار

 1. هزینه کلاس گیتار خصوصی به صورت حضوری چقدر است؟
  در سال 1403 هزینه آموزش کلاس گیتار خصوصی به صورت حضوری از 90 هزار تومان شروع می‌شود.
 2. هزینه کلاس گیتار خصوصی به صورت آنلاین چقدر است؟
  در سال 1403 هزینه آموزش کلاس گیتار خصوصی به صورت مجازی (آنلاین) از 80 هزار تومان شروع می‌شود.
 3. هزینه کلاس گیتار چقدر است؟
  هزینه کلاس‌های گیتار در سال 1403 با توجه به عوامل موثر در هزینه، بین 600 هزار تومان تا 900 هزار تومان است