قیمت تدریس خصوصی

هزینه تدریس خصوصی شیمی استادبانک در سال 1401 چقدر است؟

استادبانک نویسنده
0
31 فروردین 1401
قیمت کلاس خصوصی شیمی

قیمت کلاس خصوصی شیمی چطور تعیین می‌شود؟ چرا هر معلم خصوصی یک نرخ تدریس برای خود دارد؟ چطور باید این قیمت‌ها را تعیین کرد؟ قیمت کلاس خصوصی شیمی و مباحث پیرامون این موضوع در مقالۀ زیر بررسی خواهند شد. ما در ادامه به فرایند تعیین قیمت کلاس‌های خصوصی در استادبانک و عوامل موثر بر آن می‌پردازیم و همینطور ویژگی‌های متمایز کننده اساتید شیمی استادبانک را با معلمان خصوصی دیگر بیان می­‌کنیم تا آگاهی بیشتری جهت انتخاب یک معلم خصوصی شیمی داشته باشید.

عوامل مختلفی روی هزینه تدریس خصوصی شیمی در مجموعه استادبانک موثرند. از جمله این عوامل می­‌توان به رزومه، سوابق و تعداد شاگردان موفق معلم اشاره کرد. گاهی اوقات دانش‌­آموزان نیازمند آموزشی فراتر از سطح کتاب هستند تا برای آزمون‌‌های مختلف مانند کنکور آماده شوند، در این صورت نیز قیمت کلاس متفاوت می‌شود. همچنین حضوری یا آنلاین بودن کلاس روی نرخ کلاس خصوصی شیمی اثر می‌گذارد. در ادامه بیشتر با جزئیات سیستم ارزیابی اساتید استادبانک و قیمت تدریس خصوصی شیمی آشنا می‌شوید.

سیستم ارزیابی اساتید استادبانک برای تعیین قیمت تدریس خصوصی شیمی

فضای مجازی و تراکت‌های تبلیغاتی پر است از آگهی‌های معلم خصوصی با قیمت‌های مختلف، هر معلمی برای یک جلسه تدریس خود قیمت مشخصی دارد، اما شما چطور می‌توانید به این معلم‌ها اعتماد کنید و از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید؟

چه تضمینی وجود دارد که اگر معلمی قیمت بالایی داشته باشد، حتما معلم خوبی است؟ شما باید همه این گزینه‌های متنوع و زیاد را از لحاظ رزومه کاری، تحصیلات، دستاوردهایی که توسط شاگردان قبلی‌شان به دست آمده، افتخاراتی که داشته اند را بسنجید و در نهایت یک معلم را انتخاب کنید و با او کلاس بگیرید. اما اگر پس از پایان جلسه از عملکرد معلم راضی نبودید، جایی نیست که بتوانید از او شکایت کنید و فقط پولتان را هدر داده‌اید.

اما، تیم استادبانک راه‌حل این مشکل را پیدا کرده است. سیستم ارزیابی اساتید، یک روش پویا، جدید و کارآمد است که همه‌ی معلمان را با معیارهای مختلفی می‌سنجد و به طور پیوسته در حال بررسی عملکرد اساتید است. لیست زیر، مهم‌ترین معیارهای اثرگذار در امتیازنهایی اساتید را نشان می‌دهد:

 1. انگیزه و شوق معلم برای تدریس خصوصی شیمی
 2. سوابق تدریس کلاس خصوصی شیمی
 3. تعداد شاگردان موفق و رتبه برتر کنکور
 4. نوشتن کتاب یا طراحی سوالات کنکورهای آزمایشی
 5. رزومه تحصیلی آموزگار خصوصی شیمی
 6. دانشگاه محل تحصیل
 7. افتخارات و دست ‌آوردهای معلم
 8. نظرات والدین و دانش‌آموزان نسبت به معلم خصوصی شیمی
 9. خروجی کلاس

معلمان بعد از سنجش براساس این پارمترها بین یک تا پنج ستاره یا در بالاترین سطح ممکن لقب VIP (بهترین اساتید استادبانک) را دریافت می‌کنند که ملاکی برای مشخص کردن تعرفه تدریس خصوصی شیمی در استادبانک محسوب می‌شود. این شیوه‌ی قیمت‌گذاری، دلیل اصلی تنوع نرخ کلاس شیمی در استادبانک است تا همه‌ی دانش‌آموزان سراسر کشور به اساتید باکیفیت با مناسب‌ترین قیمت دسترسی داشته باشند.

معلم خصوصی استادبانک ملزم است: پس از ارزیابی ئ نیازسنجی دانش آموز برای او هدفگذاری کند، سپس با والدین به توافق رسد که رسیدن به این هدف چند جلسه طول می کشد، معلم خصوصی پس از هر جلسه گزارش کاملی از روند رشد دانش آموز به والدین می دهد.

تعداد ستاره و تاثیر آن بر هزینه تدریس خصوصی شیمی

امتیازدهی و تفکیک اساتید با کمک ستاره‌ها در استادبانک، معلمان را در چند دسته‌بندی تقسیم می‌کند که هر کدام ویژگی‌ها و شرایط خاص خود را دارند. در ادامه برای درک بهتر و آشنایی بیشتر با توانایی و سطح علمی معلمان هر گروه، توضیحاتی را به شما می‌دهیم:

معلم یک و دو ستاره: کم‌تجربه‌ترین معلمان استادبانک در این گروه قرار می‌گیرند. معلم جوان و باانگیزه که فقط به دلیل نداشتن سابقه‌ی طولانی‌ تدریس، تعداد ستاره کمی داند. کیفیت آموزش این اساتید قابل‌قبول است و تسلط کافی برای برگزاری کلاس دارند. پایین‌ترین قیمت تدریس خصوصی شیمی در استادبانک، متعلق به این دسته از معلمان است.

معلم سه و چهار ستاره: سابقه تدریس این معلمین بیشتر است و از نظر کیفیت تدریس نیز در سطح بسیار خوبی قرار داند. معلمان این گروه، معمولا فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های معتبر کشور هستند. معلمان سه تا چهار ستاره، هزینه کلاس خصوصی شیمی متوسطی دارند که مناسب بسیاری از دانش‌آموزان و خانواده‌ها است.

معلمان پنج ستاره: معلمان پنج ستاره استادبانک از اساتید برتر کشور هستند و علاوه بر تحصیل در دانشگاه‌های معتبر، مقالات و دستاوردهای علمی مختلفی دارند. این اساتید در مراکز علمی، مدارس تیزهوشان و آماده‌سازی دانش‌آموز برای المپیادها، سابقه تدریس طولانی دارند و معمولا به سرعت ظریفیت کلاس آن‌ها پر می‌شود. نرخ کلاس خصوصی شیمی اساتید پنج ستاره استادبانک باتوجه به تجربه و تسلط آن‌ها، تقریبا بالا است.

اساتید VIP: این معلمان از نوابع تدریس خصوصی و آموزش شناخته می‌شوند. موفقیت‌های علمی این معلمان بسیار متنوع و درخشان است و بیشتر آن‌ها از رتبه‌های تک رقمی کنکور سال‌ها قبل و سایر المپیادهای علمی هستند. ویژگی بارز این اساتید، داشتن مهارت بالا در تدریس، استفاده از روش‌های مختلف آموزش و ارتباط موثر با دانش‌آموز است. گران‌ترین هزینه تدریس خصوصی شیمی در استادبانک به اساتید وی‌آی‌پی تعلق دارد.

قیمت تدریس خصوصی شیمی دهم

شیمی از دروس جدیدی است که از سال دهم متوسطه دوم وارد کتاب‌های درسی دانش‌آموزان می‌شود. این درس علاوه بر اهمیتی که در امتحانات دارد، یکی از دروس تخصصی دفترچه کنکور رشته‌های ریاضی و تجربی نیز است. بنابراین، شیمی را باید اصولی و دقیق یاد گرفت.

بهترین روش یادگیری شیمی دهم، کمک گرفتن از معلم خصوصی شیمی است. بدیهی است که هر دانش‌آموز و والدینی دوست داشته باشند از مناسب‌ترین تعرفه تدریس خصوصی شیمی استفاده کنند. تیم استادبانک با کمک سیستم ارزیابی اساتید، مقرون‌به‌صرفه‌ترین قیمت کلاس خصوصی شیمی را در دسترس شما قرار می‌دهد.

برای دیدن لیست اساتید شیمی دهم و بررسی قیمت تدریس خصوصی شیمی دهم روی لینک زیر کلیک نمایید.

قیمت تدریس خصوصی شیمی یازدهم

 شیمی از دورسی است که پیوستگی مطالب در آن بسیار اهمیت دارد. دانش‌آموز در هر پایه‌ی تحصیلی از مقطع متوسطه دوم، باید شیمی را خوب و عمیق فرابگیرد و روی جنبه‌های مختلف مباحث آن تسلط داشته باشد. شیمی، درسی با مفاهیم گسترده است که حتی ممتازترین محصلان را هم نیازمند معلم خصوصی شیمی یازدهم می‌کند.

اما به دلیل اینکه سال یادزهم تنها یک گام تا کنکور سراسری فاصله دارد، نرخ تدریس خصوصی شیمی یازدهم بسیار افزایش پیدا کرده و تبدیل به معظلی برای خانواده‌ها می‌شود. استادبانک هم به خوبی از شهریه‌های غیرمتعارف و گاهی غیرمنصفانه‌ی آموزشگاه‌ها و موسسات با خبر است.

روش بررسی اساتید استادبانک این مشکل را حل کرده است و با تعیین متنوع قیمت تدریس خصوصی شیمی یازدهم به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد تا با بودجه‌های مختلف دست به انتخاب معلم خصوصی شیمی بزنند. شما می‌توانید برای دیدن نرخ برترین اساتید شیمی کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت تدریس خصوصی شیمی دوازدهم

پایه دوازدهم، یعنی سالی که دانش‌آموز باید خود را برای دو جنبه‌ی متفاوت آموزشی آماده کند. امتحانات نهایی و آزمون کنکور سراسری، شرایط پیچیده و دشواری را برای محصلان ایجاد می‌کنند. شیمی هم به عنوان یکی از دروس تخصصی بسیار مهم، سخت‌تر می‌شود. بنابراین، دانش‌آموز بیشتر از هر زمان دیگر به حمایت معلم خصوصی شیمی دوازدهم نیاز دارد.

مسئله‌ی قیمت تدریس خصوصی شیم دوازدهم، نباید در چنین مقطع مهمی از دوران تحصیل، دغدغه‌ی ذهنی دانش‌آموز و والدین او باشد. تیم استادبانک برای متعادل‌سازی هزینه تدریس خصوصی شیمی دوازدهم از سیستم ارزیابی اساتید کمک می‌گیرد که این روش مناسب‌ترین نرخ کلاس خصوصی شیمی را برای هر دانش‌آموز پیشنهاد می‌دهد.

برای اینکه به لیست معلمان، روزمه اساتید و تعرفه تدریس خصوصی شیمی دسترسی داشته باشند، روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت تدریس خصوصی شیمی کنکور

سال‌ها تلاش و مطالعه و درس خواندن دانش‌آموز، قرار است با آزمون کنکور سراسری به نتیجه برسد. قابل درک است که چرا دانش‌آموزان و والدین تا این میزان نسبت به موفقیت در کنکور حساس هستند. کسب رتبه خوب در این آزمون، یعنی عملکرد خوب در همه‌ی دروس مهم. برای دانش‌‌آموزان رشته‌های ریاضی و تجربی، شیمی کنکور، یک درس غیر قابل چشم‌پوشی است و باید به بهترین شکل برای آن آماده شوند.

گرفتن معلم خصوصی شیمی کنکور، موثرترین روش یادگیری شیمی است. اما به دلیل اهمیت و نزدیک بودن آزمون کنکور، قیمت تدریس خصوصی شیمی کنکور به بیشترین میزان می‌رسد. متاسفانه، گاهی چنان نرخ کلاس خصوصی شیمی بالا می‌رود که بسیاری از دانش‌آموزان قادر به شرکت در جلسات تدریس خصوصی نیستند.

اما استادبانک باتوجه به بهره بردن از سیستم ارزیابی اساتید، بهترین و مناسب‌ترین هزینه تدریس خصوصی شیمی کنکور را در دسترس هر دانش‌آموزشی یا هر میزان بودجه می‌گذارد. برای دیدن تعرفه کلاس خصوصی شیمی کنکور، کافی است روی لینک زیر کلیک کنید.

اساتید استادبانک + مدیرعامل

تفاوت قیمت کلاس خصوصی شیمی در منزل و تدریس آنلاین شیمی

برگزاری کلاس خصوصی در استادبانک به شیوه‌ی تدریس در منزل (حضوری) و تدریس آنلاین است. این دو روش اجازه می‌دهد تا شما باتوجه به سلیقه و نیازتان در جلسات تدریس خصوصی شیمی حاضر شوید. معلمان در روش حضوری، باید تا محل موردنظر شاگرد بروند.

بنابراین هزینه رفت و آمد، باعث بالا رفتن قیمت تدریس خصوصی شیمی در منزل می‌شود و این نوع کلاس کمی از تدریس آنلاین گران‌تر است. در حال حاضر هم زبان‌آموزان ساکن در شهرهای تهران، کرج، اهواز، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز و کرمان، می‌توانند از تدریس حضوری زیست استادبانک استفاده کنند.

اما تدریس آنلاین شیمی استادبانک بدون هیچ‌گونه محدودیتی در دسترس زبان‌آموزان سراسر کشور است تا از بهترین اساتید شیمی کشور با مناسب‌ترین قیمت بهره ببرند. تیم استادبانک برای برپایی کلاس‌های آنلاین از نرم‌افزارهای زیر استفاده می‌کند:

 1. اسکای روم
 2. ادوبی کانکتی
 3. بیگ بلو باتن

این برنامه‌ها از کاربردی‌ترین و جدیدترین نرم‌افزارهای ارتباط آنلاین هستند و شرایطی را ایجاد می‌کنند تا اختلالی در روند برگزاری جلسات تدریس خصوصی و کیفیت کلاس پیش نیاید.

چطور قبل از درخواست و پرداخت هزینه کلاس خصوصی شیمی از کار معلم خود مطمئن شویم؟

شما والدین و دانش‌­آموزان عزیز بهتر است قبل از درخواست و پرداخت هزینه کلاس خصوصی شیمی، رزومه استاد و سابقه تدریس او را بررسی کرده و به شناخت نسبی از استاد خود دست یابید. برای کسب اطلاعات لازم درمورد اساتید شیمی ابتدا درس شیمی را از سایت استادبانک انتخاب کنید.

پس از آن لیست اساتید شیمی موسسه برای شما ارائه خواهد شد. در این صفحه می­‌توانید رزومه و مشخصات استاد را ببینید. این مشخصات شامل موارد زیر می‌شود:

 1. تعداد ستاره‌ها
 2. (درصورت حضوری بودن) منطقه ی جغرافیایی که استاد تدریس حضوری انجام می‌دهند. (برای تهران مناطق مشخص شده‌اند.)
 3. تعداد جلسات موفق
 4. تعداد شاگردان فعال که در حال حاضر با استاد کلاس خصوصی دارند
 5. امتیازی که دانش‌آموزان قبلی از 5 به استاد داده اند
 6. نظراتی که شاگردان یا والدینشان ثبت کرده‌اند
 7. ویدئو نمونه تدریس استاد
 8. رزومه و مدرک تحصیلی
 9. افتخارات و سوابق تدریس
 10. قیمت کلاس خصوصی به ازای هر جلسه 90 دقیقه‌ای
 11. مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای که از آکادمی اساتید استادبانک دریافت کرده‌اند

بنابراین شما با کمک این اطلاعات، می‌توانید بدون هیچ‌گونه نگرانی و تردید معلم خصوصی شیمی دهم تا سال کنکور خود را انتخاب کنید.

پشتیبانی استادبانک، پس از اتمام جلسه اول و آخر کلاس، با شما تماس می‌گیرند، تا مطمئن شوند از معلم خود راضی بوده‌اید. اگر استاد نتوانسته باشد رضایت شما را جلب کند، استادبانک پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد تا شما به هیچ عنوان متضرر نشوید.

پس از ثبت­‌ درخواست و پرداخت قیمت کلاس خصوصی شیمی چه اتفاقی می‌افتد؟

معلم‌های خصوصی شیمی در استادبانک موظف به رعایت قوانینی دقیق و کامل درباره تدریس خصوصی هستند. برای استادبانک، مهم است که معلم انگیزه و پیگیری لازم برای برگزاری کلاس با دانش‌آموز را داشته باشد. مراحل انجام کار هر یک از اساتید استادبانک به شکل زیر است:

 • در ابتدا معلم خصوصی با شما تماس می­‌گیرد و زمان و مکان جلسه اول را با دانش­‌آموز و والدین او هماهنگ می‌­کند.
 • در این جلسه سطح درسی دانش‌­آموز و نقاط قوت و ضعف او را ارزیابی کرده و برای روند کلاس برنامه‌­ریزی می­کند.
 • استاد برای کلاس هدف‌گذاری می‌کند.
 • استاد با توجه به سطح یادگیری شاگرد روش تدریسی متناسب با او انتخاب می‌کند.
 • پس از هر جلسه گزارش کاملی از کلاس درس و پیشرفت تحصیلی دانش‌­آموز به والدین ارائه می­‌دهد.
 • اساتید موسسه استادبانک اعتماد به­ نفس، انگیزه و پشتکار را در دانش‌آموزان تقویت می­ کنند.
 • این اساتید همچنین به ظرفیت دانش ­آموز برای یادگیری در هر جلسه توجه کرده و متناسب با آن پیش می­‌روند.
 • در تمامی این مراحل، پشتیبانی استادبانک با دانش ­آموزان و والدین در ارتباط بوده و مواردی مانند نارضایتی‌­ها و شکایات احتمالی را بررسی می­‌کنند.
 • اساتید ارتباط موثر و اصولی با دانش­‌آموز و والدین برقرار می‌کنند و حتی در زمان خارج از آن نیز پیگیری سطح درسی و وضعیت پیشرفت دانش‌­آموز هستند.

در تمام این مراحل تیم پشتیبانی استادبانک، در خدمت دانش‌آموزان و والدین هستند. نظرات و انتقادات آن‌ها را می‌شوند و در راستای بهبود کیفیت آموزش تلاش می‌کنند. اما برای اینکه، درک بهتری از شرایط برگزاری کلاس و ارتباط معلم و شاگرد در استادبانک داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم تجربه‌‌ی یکی از اساتید استادبانک در این مورد را بخوانید:

“به طور کلی توجه به سطح دانش‌آموز در جلسه اول خیلی مهم هست چه بسا که اگر سطح علمی دانش‌آموز بالا باشه و استاد با سوالات آسون شروع کنه یا برعکس در دانش‌آموز زدگی به وجود میاد. فاکتور مهم دیگه ایجاد انگیزه و اعتماد به نفس در دانش‌آموز هست.

معمولا شاگردی که ضعیف هست اعتماد به نفس کافی ندارد من در جلسه اول آرامش لازم رو برای شاگرد به وجود میارم و مطمئنش می‌کنم که با کمک هم تمام اون مسیری که تو ذهنش سخت هست رو هموار کنیم.

سعی می‌کنم با مباحثی که در توان شاگرد هست در ابتدا کلاس رو مدیریت کنم و با تشویق شاگرد و یادآوری اینکه باهوش هست و با استعداد هست با توجه به حل مسایل سخت ایجاد علاقه‌مندی خاصی به درس و پیشرفت فوق‌العاده خوب شاگردانم شده و حتی پیش اومده شاگردانم شدن نفر اول مدرسه و حتی چندین بار درسی که منفی می‌زدن رو به درصد ١٠٠ رسوندن.”

آکادمی اساتید استادبانک؛ پیشرفت مستمر معلمان

یکی دیگر از اقدامات استادبانک برای حفظ و ارتقاء کیفیت معلمان این سامانه، راه‌اندازی آکادمی اساتید استادبانک است. اهداف اصلی از راه‌اندازی آکادمی اساتید، شامل موارد زیر می‌شود:

 • آموزش به اساتید در زمینۀ تکنیک­‌های ارتباط با دانش­آموزان در کلاس و خارج از آن
 • آموزش در زمینه تعیین سطح اصولی و تعیین صحیح هدف برای دانش‌آموزان
 • آموزش به اساتید جهت تقویت حس اعتماد به ­نفس، انگیزه و پشتکار دانش­‌آموزان
 • تعیین و آموزش چارچوب­‌های رفتاری در زمینه تدریس
 • آموزش‌های لازم در رابطه با برگزاری کلاس‌­های آنلاین
 • افزایش دانش تخصصی در رشته‌ی مربوطه
 • افزایش دانش الکترونیک
 • برگزاری دوره­‌های اخلاق حرفه­‌ای با ارائه مدرک به اساتید

آکادمی اساتید کمک می‌کند تا حتی معلمان یک یا دوستاره هم مسیر پیشرفت و تسلط برای آموزش را سریع‌تر طی کنند و سطح کیفی معلمان استادبانک، روزبه‌روز به یکدیگر نزدیک‌تر شود.

بهترین اساتید با مناسب‌ترین قیمت تدریس خصوصی شیمی در استادبانک

در این مقاله با جزئیات شیوه‌ تعیین قیمت تدریس خصوصی شیمی در استادبانک آشنا شدید. معلمان جوان و باتجربه در استادبانک با دو روش تدریس آنلاین و حضور، آماده‌ی برگزاری باکیفیت‌ترین کلاس‌ زیست برای دانش‌آموزان سراسر کشور هستند. همان‌طور که در این مطلب خواندید، تنوع تعرفه تدریس خصوصی شیمی در سایت استادبانک شرایطی را ایجاد کرده است که شما با هر میزان بودجه بتوانید از معلم شیمی باکیفیت بهره ببرید.

اگر برای انتخاب معلم خصوصی زیست دهم تا کنکور نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره 91005343 – 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما کاربران عزیز است.

قیمت تدریس خصوصی شیمی در استادبانک چقدر است؟

قیمت تدریس خصوصی شیمی در استادبانک بسیار متنوع است و اساتید مختلف با تعرفه تدریس متفاوت در دسترس شما هستند.

معیارهای قیمت گذاری کلاس خصوصی شیمی در استادبانک چیست؟

استادبانک براساس رزومه، سابقه کاری، مدرک تحصیلی، تعداد شاگردان موفق، شیوه و متد تدریس، افتخارات و دستاوردها، خصوصیات اخلاقی و نحوه برقراری ارتباط با دانش‌آموز به اساتید خود از 1 تا 5 ستاره می‌دهد. در این مقاله به طور مفصل درباره این موضوع و روش تعیین قیمت تدریس خصوصی شیمی دهم تا کنکور صحبت شده است.

قیمت کلاس خصوصی حضوری و آنلاین با هم متفاوت است؟

قیمت کلاس خصوصی آنلاین 15 تا 20 درصد ارزان‌تر از کلاس خصوصی حضوری است. دلیل اصلی این تفاوت هزینه، رفت و آمد استاد به محل برگزاری کلاس است.