قیمت تدریس خصوصی

هزینه تدریس خصوصی عربی استادبانک در سال 1403 چقدر است؟

استادبانک نویسنده
5125 0
09 خرداد 1403
قیمت تدریس خصوصی عربی

تدریس خصوصی عربی ساعتی چند؟ عربی از سال هفتم متوسطه اول وارد دروس تحصیلی دانش‌آموزان می‌شود و تا سال کنکور نیز همراه آن‌ها است. یادگیری عربی، همیشه یک چالش برای محصلان است و با بالا رفتن مقطع تحصیلی این مشکل پررنگ‌تر هم می‌شود. مطالعه قواعد دستوری پیچیده، معانی اشعار و متن‌های مختلف و لغات متعدد به تنهایی کار ساده‌ای نیست.

بنابراین در هر مقطعی، کمک گرفتن از معلم خصوصی عربی، پیشنهادی هوشمندانه است و والدین و دانش‌آموز از این گزینه استقبال می‌کنند. اما قیمت تدریس خصوصی عربی، باید معقول و مناسب با هر قشری از دانش‌آموزان باشد. در هر صورت هزینه تدریس خصوصی عربی، موثرترین عامل در زمان انتخاب معلم خصوصی توسط خانواده است. عوامل مختلفی روی هزینه کلاس خصوصی عربی تاثیر دارند که باید کیفیت تدریس استاد، مهم‌ترین فاکتور باشد. 

استادبانک برای درس عربی و هزینه تدریس خصوصی عربی دبیرستان از پایه هفتم تا دوازدهم، قیمت‌گذاری دقیق و منصفانه از سیستم ارزیابی اساتید استفاده می‌کند که معلمان را از جنبه‌های مختلف بررسی و مناسب‌ترین تعرفه تدریس خصوصی عربی را برای آن‌ها تعیین می‌کند. در این مقاله شما را با روش ارزیابی اساتید، قیمت معلم خصوصی عربی هفتم تا دوازدهم، رابطه کیفیت معلمان با توجه به دستمزدشان و شیوه‌های برگزاری کلاس عربی در استادبانک به طور کامل آشنا می‌کنیم. 

تعیین قیمت تدریس خصوصی عربی با سیستم ارزیابی اساتید استادبانک 

تعیین قیمت تدریس خصوصی فیزیک در استادبانک با سیستم ارزیابی اساتید

در پاسخ به سوال تدریس خصوصی عربی ساعتی چند؟ باید بگوییم که قیمت تدریس خصوصی باید طبق روالی مشخص و دقیق انجام شود. استادبانک هر ساله حدود 2000 درخواست همکاری از سوی معلمین دریافت می‌کنند که فقط نزدیک به 500 رزومه پذیرفته می‌شوند. دلیل این سخت‌گیری، معیارهای مختلف و متنوع تیم کارشناسی استادبانک برای همکاری با اساتید است. کیفیت تدریس معلم به اندازه هزینه کلاس خصوصی عربی اهمیت دارد و باید نسبت به آن حساس بود.

سیستم ارزیابی اساتید استادبانک، شرایطی را ایجاد می‌کند تا هر استاد متناسب با توانایی، سطح علمی و سابقه‌ای که دارد دستمزد دریافت کند. به لطف این سیستم، فضای آموزشی کافی برای هر دانش‌آموزی با هر میزان بودجه وجود دارد و از طرفی دیگر، معلمین جوان و باانگیزه هم فرصت تدریس و پیشرفت پیدا می‌کنند. به همین دلیل، تنوع نرخ تدریس خصوصی عربی در استادبانک بسیار خوب است و دانش‌آموز چندین انتخاب پیش‌روی خود دارد.

برخی از مهم‌ترین معیارهایی که تیم کارشناسی استادبانک در زمان بررسی اساتید در زمینه قیمت کلاس خصوصی عربی به آن‌ها توجه دارند، شامل موارد زیر است:

 • میزان تحصیلات و رزومه تحصیلی (رتبه کنکور، معدل و دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده)
 • سابقه تدریس (مدارس، آموزشگاه‌ها، مراکز علمی و کلاس‌های خصوصی) 
 • شیوه‌های تدریس (آشنایی با شیوه‌های مدرن و تنوع در نوع تدریس)
 • نحوه‌ی برقراری ارتباط با دانش‌آموز (به خصوصی شاگرد کم سن)
 • میزان علاقه و انگیزه معلم خصوصی عربی
 • نوشتن مقالات، کتاب و جزوات آموزشی در بازار نشر و فضای آموزشی کشور
 • عملکرد دانش‌آموزان پیشین معلم خصوصی عربی
 • میزان رضایت و نظرات مثبت شاگردان
 • افتخارات علمی و آموزشی معلم

هر معلم بعد از پشت‌سر گذاشتن این سنجش، برای مشخص شدن هزینه تدریس خصوصی عربی کلاس خود، بین یک تا پنج ستاره و در بالاترین سطح لقب VIP (بهترین اساتید استادبانک) را دریافت می‌کند. تعداد ستاره‌ها در استادبانک، ملاکی برای تعیین تعرفه تدریس خصوصی عربی برای اساتید است. با کمک این روش، معلم خصوصی با کیفیت با قیمت مناسب در دسترس محصلین کشور قرار می‌گیرد.

هزینه تدریس خصوصی عربی به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه تدریس خصوصی عربی می‌تواند تحت تاثیر عوامل متعددی قرار بگیرد. در ادامه به برخی از اصلی‌ترین عواملی که می‌تواند در تعیین هزینه تدریس خصوصی عربی تاثیرگذار باشد، اشاره خواهیم کرد.

سطح علمی معلم تدریس‌کننده

سطح تخصص و تجربه معلم تدریس‌کننده عربی می‌تواند در تعیین هزینه تدریس خصوصی تاثیرگذار باشد. تدریس‌دهندگان با تجربه بیشتر و تخصص بالا ممکن است هزینه بیشتری دریافت کنند. به همین میزان معلمانی که سطح علمی پایین‌تری دارند، کلاس‌هایی با هزینه پایین برگذار می‌کنند.

محل تدریس خصوصی کلاس عربی

در تدریس خصوصی عربی محل تشکیل کلاس در هزینه آن تاثیرگذار است. در صورتی که تدریس در محل خصوصی تدریس‌دهنده برگزار شود، نسبت به تدریس در محل دیگری مانند خانه شاگرد یا مرکز تدریس هزینه ممکن است کمتر باشد.

 هر چه ساعات تدریس بیشتر هزینه بالاتر

تعداد ساعات تدریس هفتگی یا مکرر در هفته نیز می‌تواند در تعیین هزینه تاثیرگذار باشد. در صورتی که تعداد ساعات بیشتری در هفته تدریس صورت بگیرد، هزینه ممکن است افزایش یابد. این امر کاملا بدیهی است؛ چراکه معلم زمان و انرژی بیشتری برای تدریس خواهد گذاشت.

تفاوت قیمت در هر سطح تدریسی

هر سطحی از درس عربی می‌تواند قیمت متفاوتی نسبت به سایر سطوح داشته باشد. برای مثال هزینه تدریس عربی مکالمه می‌تواند پایین‌تر از تدریس عربی تخصصی یا عربی ادبی باشد. این امر بدلیل تخصصی است که معلم خصوصی برای آموزش این مباحث خواهد گذاشت.

تعداد ارائه‌دهندگان خدمات تدریس عربی

نوع و تعداد ارائه‌دهندگان خدمات تدریس خصوصی عربی نیز می‌تواند در تعیین هزینه تاثیرگذار باشد. در صورتی که تعداد محدودی از تدریس‌دهندگان در منطقه موجود باشند، هزینه ممکن است بیشتر باشد.

معلم مخصوص تدریس خصوصی عربی چگونه باید باشد؟

معلم مخصوص تدریس خصوصی عربی برای ارائه تجربه آموزشی موثر و موفق برای دانش‌آموزان باید برخی ویژگی‌ها و مهارت‌ها را داشته باشد. در ادامه به برخی از ویژگی‌های مهم معلم مخصوص تدریس خصوصی عربی اشاره خواهیم کرد.

تسلط کامل به زبان عربی

اصلی‌ترین و مهم‌ترین ویژگی برای معلم مخصوص تدریس خصوصی عربی، تسلط کامل او به زبان عربی است. معلم باید دارای دانش عمیق در قواعد گرامری، واژگان، مکالمه، خواندن و نوشتن عربی باشد تا بتواند این مباحث را به خوبی انتقال دهد.

داشتن تجربه و تخصص در زبان عربی و تدریس آن

معلم مخصوص تدریس خصوصی عربی باید تجربه کافی در تدریس داشته باشد. تجربه و تخصص در تدریس می‌تواند به معلم کمک کند تا بهترین روش‌ها و استراتژی‌های آموزشی را برای دانش‌آموزانش انتخاب کند و به نیازهای آن‌ها پاسخ دهد.

معلم خصوصی باید قدرت ارتباطی بالایی داشته باشد

معلم باید قدرت بالای ارتباطی داشته باشد تا بتواند اطلاعات را به دانش‌آموزان منتقل کند. او باید بتواند به درستی به مشکلات دانش‌آموزان گوش داده و به دانش‌آموزان در آن زمینه توضیح دهد. به‌علت اینکه کلاس خصوصی از تعداد نفرات کمی تشکیل شده است، معلم باید بتواند جو صمیمانه ایجاد کند تا تدریس موفقی داشته باشد.

قدرت تفسیر و توانایی انتقال مفاهیم

معلم باید قدرت تفسیر مفاهیم را داشته باشد تا بتواند مطالب را به طور روشن و قابل فهم برای دانش‌آموزان توضیح دهد. او باید بتواند مفاهیم پیچیده را ساده‌تر و قابل درک برای دانش‌آموزان بیان کند.

استفاده از روش‌های تدریس متنوع

استفاده از روش‌های تدریس متنوع از ویژگی‌های معلم مناسب تدریس خصوصی عربی است تا بهترین روش را برای هر دانش‌آموز انتخاب کند. استفاده از روش‌های تعاملی، بازی‌ها، فعالیت‌های گروهی و استفاده از فناوری آموزشی می‌تواند به دانش‌آموزان کمک کند تا عربی را بهتر یاد بگیرند.

تعداد ستاره‌ها در نرخ تدریس خصوصی عربی استادبانک چه تاثیری دارد؟

معلم خصوصی استادبانک ملزم است: پس از ارزیابی ئ نیازسنجی دانش آموز برای او هدفگذاری کند، سپس با والدین به توافق رسد که رسیدن به این هدف چند جلسه طول می کشد، معلم خصوصی پس از هر جلسه گزارش کاملی از روند رشد دانش آموز به والدین می دهد.

امتیازدهی و تفکیک اساتید با کمک ستاره‌ها در استادبانک، معلمان را در چند دسته‌بندی تقسیم می‌کند که هر کدام ویژگی‌ها و شرایط خاص خود را دارند. در ادامه برای درک بهتر و آشنایی بیشتر با توانایی و سطح علمی معلمان هر گروه، توضیحاتی را به شما می‌دهیم:

معلم یک و دو ستاره: کم‌تجربه‌ترین معلمان استادبانک در این گروه قرار می‌گیرند. معلم جوان و باانگیزه که فقط به دلیل نداشتن سابقه‌ی طولانی‌ تدریس، تعداد ستاره کمی داند. کیفیت آموزش این اساتید قابل‌قبول است و تسلط کافی برای برگزاری کلاس دارند. پایین‌ترین قیمت تدریس خصوصی عربی در استادبانک، متعلق به این دسته از معلمان است.

معلم سه و چهار ستاره: سابقه تدریس این معلمین بیشتر است و از نظر کیفیت تدریس نیز در سطح بسیار خوبی قرار داند. معلمان این گروه، معمولا فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های معتبر کشور هستند. معلمان سه تا چهار ستاره، هزینه کلاس خصوصی عربی متوسطی دارند که مناسب بسیاری از دانش‌آموزان و خانواده‌ها است.

معلمان پنج ستاره: معلمان پنج ستاره استادبانک از اساتید برتر کشور هستند و علاوه بر تحصیل در دانشگاه‌های معتبر، مقالات و دستاوردهای علمی مختلفی دارند. این اساتید در مراکز علمی، مدارس تیزهوشان و آماده‌سازی دانش‌آموز برای المپیادها، سابقه تدریس طولانی دارند و معمولا به سرعت ظرفیت کلاس آن‌ها پر می‌شود. نرخ تدریس خصوصی عربی اساتید پنج ستاره استادبانک باتوجه به تجربه و تسلط آن‌ها، تقریبا بالا است.

اساتید VIP: این معلمان از نوابغ تدریس خصوصی و آموزش شناخته می‌شوند. موفقیت‌های علمی این معلمان بسیار متنوع و درخشان است و بیشتر آن‌ها از رتبه‌های تک رقمی کنکور سال‌ها قبل و سایر المپیادهای علمی هستند. ویژگی بارز این اساتید، داشتن مهارت بالا در تدریس، استفاده از روش‌های مختلف آموزش و ارتباط موثر با دانش‌آموز است. گران‌ترین هزینه تدریس خصوصی عربی در استادبانک به اساتید وی‌آی‌پی تعلق دارد.

همچین جهت مشاهده  قیمت تدریس خصوصی زبان عربی استادبانک می‌توانید روی لینک زیر کلیک کنید:

قیمت تدریس خصوصی زبان عربی

قیمت تدریس خصوصی عربی هفتم

پایه هفتم، اولین سالی است که دانش‌آموز با درس عربی مواجه می‌شود و محتوای این درس برای محصل تازگی دارد. شروع یادگیری عربی باید دقیق باشد و از راهی درست طی شود. کمک گرفتن از معلم خصوصی عربی هفتم، می‌تواند ذهنیت دانش‌آموز را از ابتدا درست شکل دهد تا نسبت به این درس موضع منفی نداشته باشد. استادبانک لیستی از برترین اساتید عربی را برای شما آماده کرده است که با متنوع‌ترین قیمت تدریس خصوصی عربی هفتم در دسترس شما هستند. در واقع شما می‌توانید با ورود به صفحه اساتید پایه هفتم، باتوجه سوابق تدریس آن‌ها، روزمه تحصیلی و تدریس‌شان، میزان تجربه، مشاهده بخش نظرسنجی از شاگردان استاد و همچنین میزان امتیاز و ستاره ایشان، قیمت معلم خصوصی عربی هفتم را مشاهده کنید. 

هزینه معلم خصوصی عربی هفتم 

قیمت تدریس خصوصی عربی هشتم

دانش‌آموز در مقطع هشتم، کمی با فضا درسی عربی آشنا است و تاحدودی متوجه‌‌ی علاقه یا عدم علاقه‌ی خود نسبت به این درس شده است. در هر صورت برای یادگیری اصولی عربی هشتم باید از معلم خصوصی عربی هشتم باکیفیت کمک گرفت. اگر محصل حس منفی به این درس داشته باشد، معلم کاربلد بهترین با موثرترین روش تدریس او را به مسیر یادگیری برمی‌گرداند. 

اگر هم دانش‌آموز استعداد و حس خوبی برای مطالعه عربی دارد، معلم خصوصی به بهترین نحو او را در مسیر یادگیری هدایت می‌کند. استادبانک بهترین اساتید عربی کشور را به مقرون‌به‌صرفه‌ترین تعرفه تدریس خصوصی عربی هشتم در اختیار شما گذاشته است.

در واقع شما می‌توانید با ورود به صفحه اساتید پایه هشتم، باتوجه سوابق تدریس آن‌ها، روزمه تحصیلی و تدریس‌شان، میزان تجربه، مشاهده بخش نظرسنجی از شاگردان استاد و همچنین میزان امتیاز و ستاره ایشان، قیمت معلم خصوصی عربی هشتم را مشاهده کنید. 

هزینه معلم خصوصی عربی هشتم

قیمت تدریس خصوصی عربی نهم

سال نهم متوسطه اول، پایه تحصیلی مهم است. دانش‌آموز در حال آماده شدن برای انتخاب رشته و ورود به جدی‌ترین مقطع تحصیلی دوران مدرسه هستند. همه‌ی دروس اهمیت بیشتری پیدا می‌کنند که عربی یکی از این درس‌ها است. مخصوصا اگر محصلی قصد ادامه تحصیل در رشته انسانی را دارد، باید عملکردی درخشان در درس عربی نهم داشته باشد.

معلم خصوصی عربی نهم، مطمئن راه‌حل یادگیری و تسلط روی مباحث این درس است. استادبانک با داشتن چندین سال سابقه در حوزه تدریس، بهترین معلمان را با هزینه تدریس خصوصی عربی نهم متنوع در دسترس شما قرار می‌دهد. در واقع شما می‌توانید با ورود به صفحه اساتید پایه نهم، باتوجه سوابق تدریس آن‌ها، روزمه تحصیلی و تدریس‌شان، میزان تجربه، مشاهده بخش نظرسنجی از شاگردان استاد و همچنین میزان امتیاز و ستاره ایشان، قیمت معلم خصوصی عربی نهم را مشاهده کنید. 

هزینه معلم خصوصی عربی نهم

قیمت تدریس خصوصی عربی دهم

دانش‌آموزان با ورود به سال دهم متوسطه دوم به آهستگی برای کنکور سراسری آماده می‌شوند. عربی درسی است که علاوه بر امتحانات در آزمون کنکور نیز نقش مهم ایفا می‌کند. بچه‌های رشته انسانی، حساسیت و دل‌نگرانی بیشتری برای یادگیری عربی دهم دارند. هرچند عربی، یکی از دروس عمومی و دشوار دانش‌آموزان رشته‌های تجربی و ریاضی هم است.

شرکت در جلسات تدریس خصوصی عربی دهم، برای هر دانش‌آموزی واجب است. محتوای عربی در پایه متوسطه دوم، دشوارتر و حجم مطالب بیشتر می‌شود و محصل نمی‌تواند به تنهایی از پس آن بربیاید. والدین و دانش‌آموزان باید از طریق معتبرترین مراجع، معلم خصوصی عربی دهم انتخاب کنند تا علاوه بر کیفیت اساتید، مناسب‌ترین نرخ تدریس خصوصی عربی دهم را پرداخت کنند. 

هزینه معلم خصوصی عربی دهم 

قیمت تدریس خصوصی عربی یازدهم

نزدیک شدن به سال کنکور همیشه با بالا رفتن حساسیت همراه است. دانش‌آموزان در پایه یازدهم ادامه‌ی محتوای درسی عربی را باید مطالعه کنند. قواعد جدید و متون و اشعار مختلف در کتاب یازدهم عربی، انتظار دانش‌آموز را می‌کشد. برای اینکه روند یادگیری محصل ساده‌تر طی شود، شرکت در جلسات تدریس خصوصی عربی یازدهم بهترین گزینه است.

معلم خصوصی عربی یازدهم کاربلد، علاوه بر آموزش اصولی و حرفه‌ای، کمک می‌کند تا شاگرد به استرس و افکار منفی خود هم غلبه کند. برای اینکه تجربه خوبی با معلم عربی داشته باشید، روی لینک زیر کلیک کنید

هزینه معلم خصوصی عربی یازدهم

قیمت تدریس خصوصی عربی دوازدهم

دانش‌آموزان در پایه دوازدهم باید برای امتحانات نهایی و کنکور سراسری به طور همزمان آماده شوند. یادگیری عربی برای امتحان تشریحی و آمادگی برای پاسخگویی به سوالات تستی، محصل را در شرایط پیچیده‌ای قرار می‌دهد. به همین دلیل باید از معلم خصوصی عربی دوازدهم کمک گرفت تا دانش‌آموز از نظر ذهنی و درسی ثبات و آرامش داشته باشد.

استادبانک به خوبی از اهمیت و تاثیر معلم باکیفیت در این مقطع تحصیلی آگاه است و لیستی از برترین اساتید عربی کشور را با متنوع‌ترین قیمت تدریس خصوصی عربی دوازدهم در دسترس شما قرار داده است.

هزینه معلم خصوصی عربی دوازدهم 

قیمت تدریس خصوصی عربی کنکور

دانش‌آموز برای اینکه تراز بالایی برای دروس کنکوری به دست آورد، باید پایه‌ی قوی داشته باشد. موفقیت در درس عربی هم به همین شکل است. کتاب‌های عربی هفتم تا دوازدهم در آزمون کنکور سراسری نقش دارند و داوطلبی می‌تواند به تست‌های این درس پاسخ دهد که تسلط کافی روی مباحث عربی کنکور داشته باشد.

شکی نیست که معلم خصوصی عربی کنکور، مطمئن‌ترین راه‌حل یادگیری عربی است. اما، قیمت تدریس خصوصی عربی کنکور ممکن است به دلیل حساسیت و اهمیت آزمون، بالاتر از حد انتظار والدین و دانش‌آموز باشد. استادبانک به لطف سیستم ارزیابی اساتید، بهینه‌ترین نرخ کلاس خصوصی عربی کنکور را تعیین کرده است.

هزینه معلم خصوصی عربی کنکور

قیمت کلاس خصوصی حضوری و آنلاین عربی با هم متفاوت است؟

شیوه‌های برگزاری کلاس خصوصی در استادبانک به دو صورت است. روش اول، تدریس عربی حضور یا درمنزل است که در حال حاضر امکان برگزاری آن برای دانش‌آموزان ساکن تهران، کرج، اهواز، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز و کرمان وجود دارد. اما روش دوم، تدریس آنلاین عربی استادبانک است که بدون هیچ‌گونه محدودیت جغرافیایی در دسترس دانش‌آموزان سراسر کشور قرار دارد.

تیم استادبانک برای برگزاری کلاس‌های آنلاین از کاربردی‌ترین و بهترین نرم‌افزارهای ارتباط آنلاین استفاده می‌کند تا مشکلی در روند برپایی کلاس پیش نیاید. البته، قیمت کلاس خصوصی عربی حضوری و آنلاین استادبانک با یکدیگر متفاوت است و نرخ تدریس حضوری عربی 15 تا 20 درصد گران‌تر تعیین می‌شود. دلیل این اختلاف قیمت، هزینه رفت و آمد استاد به محل مورد نظر شاگرد برای برگزاری کلاس خصوصی است.

کیفیت اساتید استادبانک با توجه به قیمت تدریس خصوصی عربی چگونه است؟

معلم خصوصی استادبانک ملزم است: پس از ارزیابی ئ نیازسنجی دانش آموز برای او هدفگذاری کند، سپس با والدین به توافق رسد که رسیدن به این هدف چند جلسه طول می کشد، معلم خصوصی پس از هر جلسه گزارش کاملی از روند رشد دانش آموز به والدین می دهد.

ممکن است، تنوع تعرفه معلم خصوصی عربی در استادبانک سوالاتی را در ذهن شما به وجود بیاورد. احتمالا کیفیت تدریس اساتید، اولین دغدغه‌ی شما در زمان انتخاب معلمان یک یا دو ستاره است. شاید، فکر کنید معلمی که دو ستاره از تیم کارشناسی استادبانک دریافت کرده است و قیمت کلاس خصوصی عربی، به مراتب پایین‌تری دارد از قدرت آموزش پایینی برخوردار است.

اما بخش بزرگی از اساتید یک یا دو ستاره را معلمان جوان، با انگیزه و با استعداد تشکیل می‌دهند که آماده‌ی انتقال درس به شاگردان هستند. میزان تسلط کافی روی کتاب درسی و ارائه روان مطالب به شاگرد از اولین معیارهایی است که تیم کارشناسی استادبانک به آن توجه می‌کند و همه‌ی معلمان باید این ویژگی‌ را داشته باشند.

مسئله‌ی بعدی، قیمت قابل‌توجه اساتید پنج ستاره یا وی‌آی‌پی است. این معلمان چندین ویژگی خاص و ارزشمند دارند که به سادگی و در مدت زمان کوتاه به‌دست نمی‌آید. تجربه بالا و طولانی با تدریس به هزاران شاگرد و رسیدن به موثرترین روش‌های تدریس، وجه تمایز معلمان VIP استادبانک با سایر اساتید است. البته از نظر سطح تحصیلی نیز، این مدرسین بالاترین مدارک علمی را دارند.

بنابراین، شما با انتخاب معلم یک یا دو ستاره عربی از نیروی جوانی، انگیزه و قیمت مناسب، می‌توانید استفاده کنید و با شرکت در جلسات تدریس خصوصی معلم VIP یا پنج ستاره از بهترین روش تدریس در کنار تجربه‌ی طولانی بهره ببرید که در مدت زمان به مراتب کوتاه‌تر شما را به هدف‌تان می‌رسانند.

قبل از انتخاب و پرداخت هزینه تدریس خصوصی عربی، رزومه معلم را بررسی کنید

فرآیند انتخاب معلم، فقط محدود به مشاهده قیمت کلاس خصوصی عربی و بررسی رزومه مدرس نمی‌شود. سایت استادبانک قبل از انتخاب نهایی معلم، اطلاعات کامل و خوبی در اختیار والدین و دانش‌آموز قرار می‌دهد تا به شناخت کاملی از معلم و روش تدریس او دست پیدا کنند. 

شما بعد از انتخاب هر معلم، می‌توانید اطلاعات زیر را در رزومه‌ی او مشاهده کنید:

 • تعداد ستاره‌ها
 • حضوری بودن یا نبودن او برای محل سکونت شما  
 • تعداد برگزاری جلسات موفق تدریس
 • نظرات شاگردان
 • ویدئو معرفی
 • میانگین امتیازی که شاگردان به معلم داده‌اند
 • رزومه تحصیلی و کاری
 • افتخارات و دستاوردها
 • قیمت کلاس خصوصی به ازای هر 90 دقیقه

خواندن این اطلاعات به شما کمک می‌کند تا انتخاب دقیق‌تری داشته باشید و در زمینه هزینه کلاس خصوصی عربی از زمان و بودجه‌ی خود به بهترین شکل استفاده کنید.

برترین اساتید با مناسب‌ترین هزینه تدریس خصوصی عربی در استادبانک

در این مطلب شما را در رابطه با سوال هزینه تدریس خصوصی عربی ساعتی چند؟ با روش ارزیابی اساتید و نحوه‌ی تعیین قیمت تدریس خصوصی عربی استادبانک آشنا کردیم. استادبانک، سعی می‌کند بهترین معلم خصوصی عربی را با مناسب‌ترین نرخ در دسترس دانش‌آموزان سراسر کشور قرار دهد. روش‌های متنوع برگزاری کلاس خصوصی، قیمت مقرون‌به‌صرفه در کنار کیفیت بالا اساتید، شرایطی را ایجاد می‌کند تا با خیالی راحت دست به انتخاب بزنید.

اگر برای انتخاب معلم خصوصی نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره 91005343 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما کاربران عزیز است.