قیمت تدریس خصوصی

قیمت تدریس خصوصی سه تار استادبانک در سال 1403 چقدر است؟

استادبانک نویسنده
2233 0
13 خرداد 1403

سه‌تار از سازهای زهی و مضرابی موسیقی ایرانی است که با ناخن انگشت اشارهٔ دست راست نواخته می‌شود. این ساز، دارای ۴ سیم از جنس فولاد و برنز است که به موازات دسته، از کاسه تا پنجه کشیده شده‌اند. سه تار یکی از سازهای سنتی ایرانی بوده که از خانواده دو تار و تنبور بوده و در فرهنگ غنی موسیقی ایرانی جایگاه ویژه‌ای دارد. اکثر افرادی جذب این ساز می‌شوند که به موسیقی سنتی علاقمند بوده و می‌خواهند صدای روح‌نواز این ساز را بشنوند.

سه تار یکی از ساز‌های مورد علاقه جوانان بوده که برای یادگیری آن به کلاس‌های آموزشی موسیقی می‌روند. می‌توان حتی برای یادگیری سه‌تار از کلاس معلم خصوصی استفاده کرد.  کسی که بتواند تمام نکات مهم و جزئیات استفاده از این ساز را ظرف مدت کوتاهی به شما یاد دهد. بعد از انتشار مقاله قیمت تدریس خصوصی سنتور و به درخواست شما در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین اساتید تدریس خصوصی سه‌تار و هزینه تدریس آن‌ها آشنا کنیم.

قیمت تدریس خصوصی سه‌تار استادبانک

قیمت تدریس خصوصی آنلاین ‌سه‌تار استادبانک

قیمت تدریس خصوصی آنلاین سه‌تار در سال 1403 از 70 هزار تومان آغاز شده و به قیمت‌های بالاتر نیز می‌رسد.

قیمت تدریس خصوصی حضوری سه‌تار استادبانک

قیمت تدریس خصوصی حضوری ‌سه‌تار در سال 1403 از 80 هزار تومان آغاز شده و به قیمت‌های بالاتر نیز می‌رسد.

تعیین قیمت تدریس خصوصی سه‌تار با سیستم ارزیابی اساتید استادبانک

تعیین قیمت تدریس خصوصی  در استادبانک با سیستم ارزیابی اساتید انجام می‌شود. کارشناسان استادبانک برای سنجش معلمان از معیارهای متعددی استفاده می‌کنند تا همه‌ اساتید از جبنه‌های مختلف آموزشی و سطح علمی مورد بررسی قرار بگیرند. لیست زیر به خوبی حساسیت و دقت این روش را نشان می‌دهد:

 1. میزان تحصیلات و رزومه تحصیلی (رتبه کنکور، معدل و دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده)
 2. سابقه تدریس (مدارس، آموزشگاه‌ها، مراکز علمی و کلاس‌های خصوصی)
 3. شیوه‌های تدریس (آشنایی با شیوه‌های مدرن و تنوع در نوع تدریس)
 4. نحوه‌ی برقراری ارتباط با دانش‌آموز (به خصوصی شاگرد کم سن)
 5. میزان علاقه و انگیزه معلم خصوصی وردپرس
 6. نوشتن مقالات، کتاب و جزوات آموزشی در بازار نشر و فضای آموزشی کشور
 7. عملکرد دانش‌آموزان پیشین معلم وردپرس
 8. میزان رضایت و نظرات مثبت شاگردان
 9. افتخارات علمی و آموزشی معلم

معلمان بعد از مراحل ارزیابی، بین یک تا پنج ستاره و در بالاترین سطح لقب VIP (بهترین اسایتد استادبانک) را دریافت می‌کنند که ملاک اصلی تعیین قیمت تدریس خصوصی سه‌تار است. این شیوه‌ی نرخ‌گذاری باعث می‌شود تا کاربران سایت استادبانک، طیف وسیعی از برترین معلمان را با متنوع‌ترین قیمت‌ها در دسترس داشته باشند.

برای مشاهده قیمت تدریس خصوصی سایر سازهای موسیقی نظیر قیمت تدریس خصوصی گیتار، قیمت تدریس خصوصی ویلون، قیمت تدریس خصوصی تار و غیره روی لینک‌های زیر کلیک کنید:

قیمت تدریس خصوصی گیتار 

قیمت تدریس خصوصی ویلون 

قیمت تدریس خصوصی تار 

تعداد ستاره‌ها در هزینه تدریس خصوصی سه‌تار استادبانک چه تاثیری دارد؟

هرچه مدرس سه‌تار توانایی و صلاحیت بیشتر در تدریس خصوصی موسیقی و نواختن این ساز داشته باشد و همچنین سوابق آموزش بیشتری در آموزشگاه‌های موسیقی داشته باشد، هزینه جلسات تدریس خصوصی او بیشتر است. در استادبانک میزان توانایی و کیفیت رزومه تدریس استاد، از طریق ستاره و امتیاز او نمایش داده می‌شود. به طور کلی ستاره اساتید با توجه به توضیحات زیر نمایش داده می‌شود:

اساتید یک تا دو ستاره:

این دسته از اساتید، توانایی تدریس خوبی دارند، ولی به دلیل تجربه کم یا تازه‌کار بودن در این دسته‌بندی قرار می‌گیرند. داشتن انگیزه و آشنایی با شیوه‌های مدرن تدریس از بهترین ویژگی‌های معلمان یک و دو ستاره است.

اساتید سه تا چهار ستاره:

اساتید سه تا چهار ستاره جزو اساتید خوب استادبانک هستند که تجربه تدریس‌شان در آموزشگاه‌ها و مراکز بالا است. این اساتید، شاگردان تقریبا زیادی دارند و به همین دلیل تجربه خوبی به دست آورده‌اند. کیفیت تدریس، تجربه و آشنایی با روحیات دانش‌آموزان مختلف از ویژگی‌های معلمان سه و چهار ستاره است.

اساتید پنج ستاره:

اساتید پنج ستاره استادبانک، مدرسین حرفه‌ای در تدریس هستند که توانایی بالایی در انتقال مفاهیم و مباحث به شاگرد دارند. معمولاً معلمان آموزش و پرورش و رسمی جزو این دسته از اساتید هستند. بسیاری از این اساتید فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های برتر کشور هستند و از نظر آموزش و برقراری ارتباط با محصلین مهارت ویژه‌ای دارند.

اساتید vip:

این معلمان از نوابع تدریس خصوصی و آموزش شناخته می‌شوند. موفقیت‌های علمی این معلمان بسیار متنوع و درخشان است و بیشتر آن‌ها از رتبه‌های تک رقمی کنکور سال‌ها قبل و سایر المپیادهای علمی هستند. ویژگی بارز این معلمان، داشتن مهارت بالا در تدریس خصوصی سه‌تار و  پرورش دانش‌آموزان موفق است. اساتید وی‌آی‌پی، بالاترین سطح قیمت تدریس خصوصی سه‌تار را دارند.

قیمت کلاس خصوصی حضوری و آنلاین سه‌تار با هم متفاوت است؟

تعرفه تدریس خصوصی سه‌تار به دو صورت آنلاین و تدریس خصوصی در منزل برگزار می‌شود. قیمت کلاس سه‌تار خصوصی آنلاین از قیمت کلاس تدریس خصوصی سه‌تار در منزل کمتر است. علت بالا بودن کلاس تدریس خصوصی حضوری به این دلیل است که استاد بخشی از زمان خود را صرف رفت و آمد به منزل شاگرد می‌کند. اما قیمت کلاس سه‌تار خصوصی آنلاین چون محدودیتی از لحاظ مکانی و زمانی ندارد، هزینه کمتری دارد. به طور کل حدود ۱۵ درصد هزینه کلاس خصوصی سه‌تار آنلاین کمتر از هزینه کلاس خصوصی در منزل است.

کیفیت اساتید استادبانک با توجه به قیمت تدریس خصوصی سه‌تار

خوب است بدانید که تیم استادبانک ابتدا به داوری و ارزیابی کیفیت اساتید می‌پردازد. یعنی تیم داوری نمونه‌های تدریس هر استاد را بررسی می‌کند. در صورت رضایت از شیوه تدریس، استاد مجوز فعالیت در استادبانک را دریافت می‌کند.

در ادامه تیم پشتیبانی استادبانک پس از هر جلسه، عملکرد استاد را بر اساس رضایت شاگرد بررسی میکند.

در نتیجه قیمت هر جلسه تدریس اساتید سه‌تار براساس ستاره آن‌ها در سامانه استادبانک تعیین می‌شود. ستاره اساتید به معنای سابقه تدریس آن‌ها در استادبانک است. بنابراین تمامی اساتید از نظر کیفیت تدریس مورد ارزیابی قرار گرفته‌اند.

البته اساتیدی هم که هزینه کلاس درس آن‌ها نسبت به سایر اساتید پایین‌تر است کیفیت تدریس مطلوبی دارند. علت اختلاف هزینه به دلیل سابقه کاری کمتر این دسته از اساتید است.

قبل از انتخاب و پرداخت هزینه تدریس خصوصی سه‌تار، رزومه معلم را بررسی کنید

در فرایند انتخاب معلم خصوصی سه‌تار، توجه به نکات متعددی ضروری است. استادبانک این نکات را در این فرآیند به شکلی ساده در اختیار دانش‌آموزان و والدین قرار می‌دهد. پیش از هر چیز در این فرایند، سوابق تدریس و نظرات والدین و دانش‌آموزان برای تک تک معلم‌‌ها قابل دسترسی است.

در استادبانک هنگام انتخاب کلاس سه‌تار، لیستی از اساتید با ستاره‌ها و قیمت‌های متفاوت برای شما نمایش داده می‌شود، در پروفایل اساتید مواردی هست که به شما برای شناختن بیشتر استاد کمک می کند.

 • تعداد ستاره‌ها
 • منطقه‌ی جغرافیایی استاد برای تدریس خصوصی (در تهران مناطق مشخص می‌شوند)
 • تعداد شاگردان فعال
 • تعداد جلسات موفق
 • امتیازی که دانش آموزان از 5 به استاد داده‌اند
 • نظرات دانش‌آموزان و والدی
 • ویدئو نمونه تدریس استاد
 • رزومه و مدرک تحصیلی
 • افتخارات و سوابق تدریس

مدرک دوره اخلاق حرفه ای که توسط آکادمی اساتید پس از گذراندن دوره به اساتید تعلق می‌گیرد.

استادبانک تمامی مدارک و سوابق معلم‌ها را صحت سنجی می‌کند و در صورت تأیید، علامت تیک سبزی در کنار سوابق آن‌ها قرار می‌گیرد.

بهترین معلم با مناسب‌ترین شهریه کلاس خصوصی سه‌تار در استادبانک

در این مقاله با جزئیات شیوه‌ تعیین قیمت تدریس خصوصی سه‌تار در استادبانک آشنا شدید. معلمان جوان و باتجربه در استادبانک با دو روش تدریس آنلاین و حضور، آماده‌ی برگزاری باکیفیت‌ترین کلاس‌های سه‌تار برای علاقمندان در سراسر کشور هستند. همان‌طور که در این مطلب خواندید، تنوع تعرفه تدریس خصوصی سه‌تار در سایت استادبانک شرایطی را ایجاد کرده است که شما با هر میزان بودجه بتوانید از معلم خصوصی سه‌تار باکیفیت بهره ببرید.

اگر برای انتخاب معلم خصوصی سه‌تار نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره 91005343 – 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما کاربران عزیز است.

کیفیت تدریس کلاس سه تار در استادبانک توسط تیم داوری و همچنین توسط هنرجویان بعد از هر کلاس تایید می‌شود. این اساتید از شهرهای مختلف با استادبانک همکاری دارند. در صورتی که به دنبال معلم خوب برای تدریس کلاس سه تار هستید، می‌توانید از طریق استادبانک برای هماهنگی کلاس آموزش سه تار اقدام کنید. مواردی که باید حین انتخاب بهترین معلم سه تار، آگاه باشید:

 • اطمینان حاصل کنید که زمان تدریس معلم با برنامه شما مطابقت دارد.
 • از سابقه تدریس خصوصی معلم در مقاطع مختلف آموزشی با سطح دانش و نیازهای مختلف جویا شوید.
 • تخصص معلم در زمینه‌های خاص سه تار را بررسی کنید.
 • دانش و تسلط معلم بر مفاهیم پایه تا پیشرفته کلاس سه تار را ارزیابی کنید.
 • از معلم در مورد روش تدریس و ابزارهای آموزشی که استفاده می‌کند، سوال کنید.
 • مطمئن شوید که روش تدریس معلم با سبک یادگیری شما مطابقت دارد (با دیدن فیلم‌های آموزشی معلم).
 • معلمی را انتخاب کنید که بتواند مفاهیم را به طور واضح، مختصر و جذاب به شما منتقل کند.

در لیست زیر معلمانی که با بهترین هزینه کلاس سه تار برای تدریس در استادبانک مشغولند، قابل مشاهده است. با انتخاب از لیست بهترین معلم‌های خصوصی یا حضوری سه تار، مهارت خود را در این درس بالا برده و موفقیت را از آن خود کنید. لیست بهترین استاد کلاس سه تار عبارتند از:

 1. سیما شمسی
 2. اویس قلی تبار

سخن آخر

در این مطلب با جزئیات شیوه‌ تعیین هزینه تدریس خصوصی سه‌تار در استادبانک آشنا شدید. معلمان جوان و باتجربه در استادبانک با دو روش تدریس آنلاین و حضور، آماده‌ برگزاری باکیفیت‌ترین کلاس‌های سه‌تار برای علاقمندان در سراسر کشور هستند. همان‌طور که در این مطلب خواندید، تنوع تعرفه تدریس خصوصی سه‌تار در سایت استادبانک شرایطی را ایجاد کرده است که شما با هر میزان بودجه بتوانید از معلم خصوصی سه‌تار با کیفیت بهره ببرید.

اگر برای انتخاب معلم خصوصی سه‌تار نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره 91005343 – 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما کاربران عزیز است.

سوالات متداول در مورد هزینه کلاس سه تار

 1. هزینه کلاس سه تار خصوصی به صورت حضوری چقدر است؟
  در سال 1403 هزینه آموزش کلاس سه تار خصوصی به صورت حضوری از 90 هزار تومان شروع می‌شود.
 2. هزینه کلاس سه تار خصوصی به صورت آنلاین چقدر است؟
  در سال 1403 هزینه آموزش کلاس سه تار خصوصی به صورت مجازی (آنلاین) از 80 هزار تومان شروع می‌شود.
 3. هزینه کلاس سه تار چقدر است؟
  هزینه کلاس‌های سه تار در سال 1403 با توجه به عوامل موثر در هزینه، بین 200 هزار تومان تا 500 هزار تومان است.