دانلود کامل ترین گام به گام شیمی دهم با جواب تشریحی

0 11,223

گام به گام شیمی دهم و تاثیر آن در یادگیری دانش آموزان

اگر شما هم از جمله افرادی هستید که متوجه حل تمرینات کتاب درسی نمی شوید و از نکات مهم درس بی خبر هستید، می توانید با دانلود گام به گام شیمی دهم، به این مهم دست یابید. دانش آموزانجواب تمرین های شیمی دهم را می توانند در  کتاب گام به گام شیمی دهم تجربی و ریاضی فیزیک مشاهده کنند.

دانلود گام به گام شیمی دهم

تمرینات کتاب شیمی بر اساس نکات داخل هر درس تهیه شده است. دانش آموزان پایه دهم تجربی و ریاضی باید به این نکته توجه داشته باشند که اساتید اغلب از بین تمرینات سوالات پایان ترم را راهنمایی می کنند. باید توجه داشته باشید که بهترین راه یادگیری فرمول های شیمی، تمرین و مرور آنها در غالب سوالات است.

شما برای دانلود گام به گام شیمی دهم تجربی، کافیست به اپلیکیشن موبایلی استادبانک مراجعه کنید. همچنین می توانید در کنار دانلود جواب فعالیت های شیمی دهم، از امکانات دیگر مانند دانلود نمونه سوالات امتحانی بهره مند شوید.

گام به گام کتابهای درسی در یک اپلیکیشن

اپلیکیشن گام به گام استادبانک را به طور کاملا رایگان دانلود کنید. فایل تمامی کتاب های درسی، بیش 1600 گام به گام و 1300 نمونه سوال را یکجا و رایگان در یک اپلیکیشن داشته باشید:

 دانلود مستقیم اپلیکیشن (فایل APK)

دانلود مستقیم اپلیکیشن (فایل APK) (لینک کمکی)

 لینک دریافت رایگان از Google Play

 لینک آشنایی بیشتر با اپلیکیشن

رتبه اول در تدریس خصوصی
تو درس هات احساس ضعف میکنی؟

آموزش شیمی دهم توسطِ استاد سیده حمیده احمدی از اساتیدِ خوب استادبانک

انتهای فصل اول، بخش اول:

انتهای فصل اول، بخش دوم:


برای دانلود گام به گام درسی شیمی دهم، اپلیکیشن استادبانک را دانلود و نصب کنید. تمام فایل‌های گام به گام ها در اپلیکیشن استادبانک به شکل رایگان قرار گرفته‌اند. 
صفحه 23

دانلود گام به گام دیگر دروس پایه دهم

اینجا کلیک کنید تا تمام گام به گام های دهم را نیز ببینید.

نکاتی در مورد کتاب درسی و دانلود گام به گام شیمی دهم تجربی و ریاضی

درس شیمی به صورت مشترک بین دو رشته ریاضی و علوم تجربی ارائه می شود. تمرینات شیمی در پایان هر درس، به ارزیابی نکات مطرح شده می پردازد و میزان یادگیری دانش آموز سرکلاس درسی را می سنجد. شیمی از جمله دروس تخصصی این دو رشته است که نیاز به تمرکز زیاد دانش آموزان دارد.

جالب است بدانید که دانش آموزان درس شیمی را یا به خوبی یاد میگیرند یا به طور کلی در این درس به مشکل برمی خورند. دانلود گام به گام شیمی دهم به شما توانایی می دهد در کنار کلاس درسی، تسلط کامل و خوبی بر رئی درس داشته باشید. گام به گام شیمی دهم تجربی و ریاضی توسط مجموعه استادبانک و براساس دانش و تخصص اساتید تهیه شده است.

کلام آخر

درس شیمی از جمله درس های تخصصی پایه دهم است که دانش آموزان رشته تجربی و ریاضی، در هنگام حل تمرینات این درس، به مشکل برمی خورند. افراد باید توجه داشته باشند که معدل پایه دهم شما روی رتبه کنکور شما تاثیر دارد.

درس شیمی به دلیل حجم بالای کتاب درسی، اغلب فرصتی را برای معلم جهت تمرکز برای تمرینات نمی گذارد. دانش آموزان ممکن است دسترسی به معلم خود نداشته باشند که در هنگام حل کردن تمرینات کنار آنها باشد، پس برای حل تمرینات و یادگیری نکات، شما می توانید جواب فعالیت های شیمی دهم را از استادبانک دریافت کنید.

همچنین می توانید علاوه بر دانلود جواب تمرین های شیمی دهم  از اپلیکیشن استادبانک در صورت بروز مشکل در حل و مطالعه گام به گام شیمی دهم از  کمک معلم خصوصی استفاده کنید. در این صورت پیشنهاد ما این است که به سایت استادبانک مراجعه کنید و پس از ثثبت درخواست برای برگزاری کلاس خصوصی در منزل خود از اساتید استادبانک کمک بگیرید.

فایل گام به گام شامل چه موضوعاتی می‌شود؟

✌️ این گام به گام شامل حل تمرین ها و جواب سوالات کتاب درسی است.

آیا دانلود فایل گام به گام از اپلیکیشن استادبانک رایگان است؟

?️ بله تمامِ گام به گام های درسی در اپلیکیشن استادبانک رایگان هستند.

آیا این گام به گام تمام فصل های کتاب را پوشش می‌دهد؟

? بله. تمام فصل های کتاب در این گام به گام پوشش داده شده است.

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.