دانلود جامع ترین گام به گام مطالعات اجتماعی سوم ابتدایی

2 35,132

جواب فعالیت های اجتماعی سوم و تاثیر آن در موفقیت تحصیلی

درس اجتماعی سوم ابتدایی، از تعامل انسان با محیط‌های اجتماعی، فرهنگی، طبیعی، اقتصادی و تحولات زندگی بشر در گذشته، حال و آینده و جنبه‌های گوناگون آن صحبت می کند. در ابتدا کتاب به خودشناسی فرد تاکید می کند و در ادامه دانش آموز شما را با مفاهیم و موضوعات خانواده و مدرسه آشنا می سازد.

گام به گام مطالعات اجتماعی سوم دبستان در عمده ترین بخش خود به بررسی تمرینات و نکات مهم این درس می پردازد. جواب فعالیت های مطالعات اجتماعی سوم دبستان به والدین نیز کمک می کند که روند پاسخگویی فرزندشان به سوالات و یادگیری آنها را ارزیابی کنند.

دانلود گام به گام مطالعات اجتماعی سوم دبستان

دانلود گام به گام مطالعات اجتماعی سوم دبستان از طریق اپلیکیشن استادبانک به صورت رایگان و درس به درس امکان پذیر است.

والدین باید توجه داشته باشند که میزان توجه و تمرکز دانش آموزان سرکلاس درسی پایین است و شما با این کار می توانید این نقطه ضعف را برطرف کنید. شما با دانلود اپلیکیشن نه تنها میتوانید به جواب فعالیت های اجتماعی سوم بلکه به نمونه سوالات و کتب درسی پایه سوم ابتدایی دسترسی خواهید داشت.

گام به گام کتابهای درسی در یک اپلیکیشن

اپلیکیشن گام به گام استادبانک را به طور کاملا رایگان دانلود کنید. فایل تمامی کتاب های درسی، بیش 1600 گام به گام و 1300 نمونه سوال را یکجا و رایگان در یک اپلیکیشن داشته باشید:

 دانلود مستقیم اپلیکیشن (فایل APK)

دانلود مستقیم اپلیکیشن (فایل APK) (لینک کمکی)

 لینک دریافت رایگان از Google Play

 لینک آشنایی بیشتر با اپلیکیشن

دانلود گام به گام دیگر دروس سوم ابتدایی

نکاتی در مورد گام به گام مطالعات اجتماعی سوم دبستان

مهم ترین هدف درس علوم اجتماعی، آشنا ساختن فرزند شما با محیط پیرامونش است. در این درس دبیرها سعی می کنند که دانش آموز را با رفتار محیطی آشنا سازند و در عین حال مفهوم خود و خداشناسی را نیز به آنها آموزش دهند.

جهت های جغرافیایی و منابع طبیعی از دیگر سرفصل های موجود در این کتاب محسوب می شوند. شما با دانلود گام به گام مطالعات اجتماعی سوم دبستان می توانید پاسخ های تمرینات را نگاه کنید و روش پاسخ های ارائه شده توسط اساتید استادبانک را به فرزندتان توضیح دهید.

حرف آخر

درس علوم اجتماعی در پایه سوم ابتدا به خودشناسی می پردازد. دانش آموزان در درس علوم اجتماعی سوم با مفاهیم خدا شناسی نیز آشنا می شوند و در محور خانواده و مدرسه نیز مطالعه می کنند. این درس به بررسی رفتار محیطی نیز می پرازد.

والدین می توانند با دانلود رایگان گام به گام اجتماعی سوم ابتدایی، فرزند خود را بدون استرس راهی امتحانات کنند. والدین دانش آموزان پایه سوم برای دانلود حل المسائل اجتماعی سوم دبستان می توانند از طریق اپلیکیشن استادبانک اقادام نمایند.

همچنین اگر احساس می کنید که نیاز به راهنمایی یک معلم  دارید، می توانید به سایت استادبانک نیز مراجعه کنید و از آن درخواست معلم خصوصی دهید.

فایل گام به گام شامل چه موضوعاتی می‌شود؟

✌️ این گام به گام شامل حل تمرین ها و جواب سوالات کتاب درسی است.

آیا دانلود فایل گام به گام از اپلیکیشن استادبانک رایگان است؟

🗨️ بله تمامِ گام به گام های درسی در اپلیکیشن استادبانک رایگان هستند.

آیا این گام به گام تمام فصل های کتاب را پوشش می‌دهد؟

🔔 بله. تمام فصل های کتاب در این گام به گام پوشش داده شده است.

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
 1. تقوی می گوید

  سلام ببخشید من اپیلیکشین استادبانک رو دریافت کردم ولی فقط کتاب ریاضی و علوم در قسمت گام به گام بود سال سوم ابتدایی بقیه دروس چرانیست
  تو قسمت دانلودسایت هم میرم چیزی وجود ندارد درصورتی که شما ادعا دارید تمام دروس هست لطفاً راهنمایی بفرمایید ممنون

  1. استادبانک می گوید

   سلام و وقت بخیر. گام به گام‌ها در حال تهیه و اضافه شدن به اپلیکیشن هستن.
   از صبوری شما متشکریم