دانلود سوالات کاروفناوری هشتم همراه فایل PDF

5 78,825

اهمیت دانلود سوالات کاروفناوری هشتم

درس کار و فناوری یکی از ایده های ناب برای آشنایی دانش آموزان با فضای شغلی و مهارت هاست. این درس ارزشمند در پایه هشتم به دنبال تقویت مهارت های آموزش داده شده در پایه ششم و هفتم و همچنین کار با فلز، الکترونیک و امور اداری و مالی است. مرور سوالات کاروفناوری هشتم این قدرت را به دانش آموز می دهد که این درس را با بهترین نمره سپری کنند. نمونه سوالات کاروفناوری هشتم مهارت های دانش آموزان را در پاسخگویی به سوالات امتحانی تقویت میکند.

می توانید برای دانلود فایل نمونه سوالات پایه هشتم متوسطه کلیک کنید.

دانلود سوالات کاروفناوری هشتم

تمرکز بر نکات کلیدی کار نمونه سوال کار و فناوری هشتم است. اساتید زمان طراحی این نمونه سوالات، سه دسته آسان، متوسط و سخت را در نظر می گیرند. باید توجه داشته باشید که حل این نمونه سوالات شما را حتی بر سوالات سخت نمونه سوال کار و فناوری هشتم نیز مسلط می سازد. برای دانلود نمونه سوال کار و فناوری هشتم نوبت اول و دوم، کافیست بر روی لینک های زیر کلیک کنید:

دانلود نمونه سوال کار و فناوری هشتم نوبت اول و دوم

از طریق لینک زیر چند نمونه سوال را دانلود کنید.

دانلود فایل PDF سوالات کاروفناوری هشتم  [کلیک کنید]

[سوالات همراه با جواب است – حجم فایل: 1 مگابایت]

چرا نمونه سوال کاروفناوری هشتم بخوانیم؟

 • درس کار و فناوری پایه هشتم علاوه بر کاربردی بودن، مفاهیم بسیاری دارد.
 • کار با فلز، الکترونیک، صنایع دستی، نگهداری از حیوانات و معماری از جمله سرفصل هایی است که در این دوره از تحصیل به آن پرداخته می شود.
 • نمونه سوال کار و فناوری هشتم نوبت اول و دوم با نگاهی کامل و جامع به این درس، دانش آموزان را با ریزترین نکات درسی آشنا می سازد.

بعد از حل سوالات کاروفناوری هشتم بهترین راه برای حل مشکلات درسی دانش آموزان چیست؟

درس کار و فناوری هشتم یکی از جدیدترین واحدهایی است که برای این پایه در نظر گرفته شده است. دانش آموزان پایه هشتم اغلب با سوالات این درس آشنایی ندارند و در نوبت اول و دوم نیز با مشکل مواجه می شوند. طراحان با آشنایی کامل نسبت به این درس، نمونه سوال کار و فناوری هشتم با جواب را طراحی کرده اند.

پاسخ های این نمونه سوالات به روشنی داده شده است. شما اگر برای حل مشکلات درس کار و فناوری نیاز به راهنمایی دارید، می توانید سایت استادبانک که سامانه درخواست معلم خصوصی آنلاین است استفاده کنید.

حرف آخر

درس کار و فناوری هشتم به نوعی ادامه دهنده راه این درس در پایه های ششم و هفتم است. این درس با هدف آشنا ساختن دانش آموزان نسبت به مهارت های کاری ایجاد شده است.

دانش آموزان پایه هشتم می توانند با دانلود نمونه سوالات استادبانک، صاحب یکی از جامع ترین نسخه های نمونه سوال کار و فناوری هشتم نوبت اول و دوم شوند. اساتید استادبانک با آمادگی کامل می توانند مشکلات درس کار و فناوری دانش آموزان را رفع کنند.

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 نظرات
 1. امیرحسین می گوید

  سلام من دان کردم ولی جواب ها توش نیست

 2. دبیر می گوید

  سلام و عرض ادب به مدیریت سایت . آیا کتاب درسی که قرار دادید دارنده پاسخ میباشد یا خیر؟؟؟ چون بنده برای تدریس به پاسخ فعالیت ها نیازمندم

  1. استادبانک می گوید

   سلام ممنون.
   متاسفانه این سوالات پاسخ ندارند.
   موفق باشید

 3. AA KING 17 می گوید

  جواب نداره که

 4. بیلی می گوید

  جوابش کو