دانلود PDF نمونه سوالات هدیه های آسمانی سوم دبستان با جواب

2 66,424

نمونه سوال امتحانی هدیه سوم ابتدایی با جواب

درس هدیه های آسمانی یکی از دروس کلیدی دوره ابتدایی است که مانند سایر دروس، نیاز به حل کردن نمونه سوال دارد. نمونه سوال هدیه سوم ابتدایی ، مهم ترین نکات درسی را در غالب سوالات کلیدی، درس به درس و نوبت اول و دوم به دانش آموزان یاد می دهد. پس به همین جهت حل سوالات درس به درس هدیه های آسمان سوم ابتدایی یکی از بهترین راه های کسب موفقیت در امتحانات این درس است.

می توانید سایر نمونه سوالات پایه سوم ابتدایی را نیز مشاهده کنید.

دانلود PDF سوالات درس به درس هدیه های آسمان سوم ابتدایی

برخی از نکات درس هدیه سوم ابتدایی، تنها با حل کردن نمونه سوال هدیه آسمانی سوم دبستان در ذهن ماندگار میشود. در این نمونه سوالات بهترین پاسخ برای دانش آموزان تصریح می شوند. ضمن اینکه هر سوال می تواند نکته ای را به دانش آموز دهد. برای دانلود نمونه سوال هدیه سوم ابتدایی ، می توانید از لینک های رایگان زیر  استفاده کنید:

[سوالات همراه با جواب است – حجم فایل: 1/62 مگابایت]

اهمیت یادگیری درس و نمونه هدیه سوم ابتدایی

 • هدیه های آسمان سوم ابتدایی برمبنای تربیت اخلاقی همراه باتربیت دینی و آموزش احکام ، بنا نهاده شده است.
 • از آن جهت که زبان دین اسلام عربی است، و احادیث و آیات قرآن نیز به این زبان است، موفقیت در درس هدیه آسمانی سوم ابتدایی، می تواند به موفقیت در درس عربی و قران نیز منجر شود.
 • همراه بودن با معنویات همواره در آرامش کودکان و بزرگسالان تاثیر گذار است. بنابراین در تمامی پایه ها این درس قرار داده شده است تا دانش آموزان علاوه بر آشنایی با اصول دین اسلام به آرامش درونی نیز برسند. با دانلود نمونه سوال هدیه سوم ابتدایی و تکرار مفاهیم آن میتوانید درک مطالب و آرامش فرزند خود را افزایش دهید.

اگر بعد از حلِ سوالات درس به درس هدیه های آسمان سوم ابتدایی به مشکل خوردیم چه کار کنیم؟

برای رفع اشکال در دروس مختلف ما 2 راهکار را به والدین محترم پیشنهاد میدهیم.

 1. دانلود نمونه سوال هدیه آسمانی سوم دبستان
 2. کمک گرفتن از معلم خصوصی

اساتید اغلب برای طرح سوال امتحانی شیوه مشابه ای را درنظر می گیرند؛ با توجه به این نکته، استفاده از استاد خصوصی استادبانک می تواند عملکرد درسی دانش آموز را در حل کردن نمونه سوال هدیه سوم ابتدایی ارتقا دهد. برای دسترسی و انتخاب استاد خصوصی برای دانش آموز خود، می توانید به صفحه اساتید استادبانک مراجعه کنید.

حرف آخر

دانلود نمونه سوال هدیه آسمانی سوم دبستان ، یکی از بهترین راه هایموفقیت فرزنداتان در امتحانات پایان ترم خواهد بود. دانش آموزان پایه سوم در امتحانات نوبت اول و دوم  علاوه بر استفاده از نمونه سوالات، می توانند از معلم خصوصی نیز کمک بگیرند. معلم خصوصی می تواند دید والدین و دانش آموزان را نسبت به امتحان و کتاب درسی هدیه آسمانی سوم روشن تر کند.

آیا نمونه سوالات همراه با جواب هستند؟

بله. تمامِ نمونه سوالات این بخش جواب تشریحی دارند.

آیا نمونه سوالات ترم اول و دوم تحصیلی را پوشش می‌دهد؟

بله. نمونه سوالات امتحانی شاملِ سوالات دی ماه (ترم اول) و سوالات خرداد ماه (ترم دوم) می‌شود.

آیا اپلیکیشن نمونه سوالات استادبانک رایگان است؟

بله. اپلیکیشن نمونه سوال و گام به گام استادبانک کاملا رایگان است و شما می‌توانید این اپلیکیشن را از گوگل پلی استور یا با لینک مستقیم دریافت کنید.

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
 1. آوا می گوید

  عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

  1. محمد انوری می گوید

   تشکر و سلامت باشید