قیمت کلاس خصوصی شیمی چقدر است؟

0 252

قیمت کلاس خصوصی شیمی چطور تعیین می‌شود؟ چرا هر معلم خصوصی یک نرخ تدریس برای خود دارد؟ چطور باید این قیمت‌ها را تعیین کرد؟ قیمت کلاس خصوصی شیمی و مباحث پیرامون این موضوع در مقالۀ زیر بررسی خواهند شد. ما در ادامه به فرایند تعیین قیمت کلاس‌های خصوصی در استادبانک و عوامل موثر بر آن می‌پردازیم و همینطور ویژگی‌های متمایز کننده اساتید شیمی استادبانک را با معلمان خصوصی دیگر بیان می­‌کنیم تا آگاهی بیشتری جهت انتخاب یک معلم خصوصی شیمی داشته باشید.

عوامل مختلفی روی قیمت کلاس خصوصی شیمی در مجموعه استادبانک موثرند. از جمله این عوامل می­‌توان به رزومه، سوابق و تعداد شاگردان موفق معلم اشاره کرد. گاهی اوقات دانش‌­آموزان نیازمند آموزشی فراتر از سطح کتاب هستند تا برای آزمون‌‌های مختلف مانند کنکور آماده شوند، در این صورت نیز قیمت کلاس متفاوت می‌شود. همچنین حضوری یا آنلاین بودن کلاس روی نرخ کلاس خصوصی شیمی اثر می‌گذارد. در ادامه بیشتر به جزئیات مرتبط با هزینه کلاس خصوصی شیمی می‌پردازیم.

سیستم تعیین قیمت کلاس خصوصی شیمی در استادبانک


Ostadbank Quotes
استادبانک؛ معتبرترین مرجع معلم خصوصی کشور

فضای مجازی و تراکت های تبلیغاتی پر است از آگهی‌های معلم خصوصی با قیمت‌های مختلف، هر معلمی برای یک جلسه تدریس خود قیمت مشخصی دارد، اما شما چطور می‌توانید به این معلم‌ها اعتماد کنید و از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید؟

چه تضمینی وجود دارد که اگر معلمی قیمت بالایی داشته باشد، حتما معلم خوبی است؟ شما باید همه این گزینه‌های متنوع و زیاد را از لحاظ رزومه کاری، تحصیلات، دستاوردهایی که توسط شاگردان قبلی‌شان به دست آمده، افتخاراتی که داشته اند و… بسنجید و در نهایت یک معلم را انتخاب کنید و با او کلاس بگیرید. اما اگر پس از پایان جلسه از عملکرد معلم راضی نبودید، جایی نیست که بتوانید از او شکایت کنید و فقط پولتان را هدر داده‌اید.

چه بسیارند خانواده‌هایی که از این طریق معلم خصوصی می‌گیرند و وقت و هزینه‌شان را صرف می‌کنند اما نتیجه مطلوبی که انتظار داشته‌اند را نمی‌گیرند. اما یک مرجع بزرگ معلم خصوصی در کشور وجود دارد که کار ارزیابی معلمان را برای شما انجام می‌دهد، و البته! این مرجع معلمان خود را با سخت‌گیری‌ها و آزمون‌های زیاد از بین بهترین‌های کشور انتخاب می‌کند.

هر ساله از بین 20000 نفر متقاضی تدریس در استادبانک، تنها 500 نفر پذیرفته می‌شوند و سیستم ارزشیابی استادبانک با بررسی دقیق رزومه معلمان به آن‌ها از 1 تا 5 ستاره می‌دهد که نشان‌دهنده قیمت یک جلسه (90 دقیقه) کلاس خصوصی آن معلم می‌باشد.

علاوه بر این استادبانک، به صورت مداوم کار اساتید خود را مورد بررسی قرار می‌دهد و اگر خانواده‌ای از کار معلم‌ ناراضی باشند، یا مشکلی وجود داشته باشد پیگیری می‌کند تا دانش‌آموز متضرر نشوند. استادبانک با این عملکرد خود توانسته رضایت بیش از 95 درصدی کاربرانش را به دست‌آورد.


ارزیابی مستمر اساتید و تعیین تعداد ستاره‌ها

هر ساله بیش از 20000 نفر از معلمان کشور برای تدریس در استادبانک ثبت نام می کنند و سیستم ارزشیابی استادبانک پس از بررسی های سخت گیرانه خود تنها 500 نفر از آن ها را جذب می کند.

اساتیدی که توسط استادبانک استخدام می‌شوند و می‌توانند به صورت بلند مدت بمانند، باید چه ویژگی­‌های زیر را داشته باشند:

 • رزومه قوی؛
 • سابقه تدریس عمومی و خصوصی؛
 • سابقه تدریس در موسسات و مدارس برتر کشور؛
 • رتبه، معدل و آخرین مدرک دانشگاهی مرتبط؛
 • موفقیت‌ها و افتخارات کسب شده؛
 • گذراندن دوره‌های به‌روز مرتبط با مهارت تدریس و ارتباط با دانش‌­آموزان؛
 • تعداد شاگردان موفق؛
 • رضایت شاگردان قبلی؛
 • انگیزه بالا جهت تدریس؛
 • ارتباط مناسب و صحیح با دانش‌آموز و والدین؛
 • پیگیری مستمر وضعیت تحصیلی و پیشرفت دانش­‌آموز؛
 • به ­کارگیری روش­ های به­ روز تدریس؛
 • تعداد بالای دانش‌آموزان موفق که قبلا با این اساتید کلاس خصوصی داشته­‌اند؛
 • داشتن وقت آزاد کافی جهت تدریس خصوصی و در اولویت بودن این وظیفه برای استاد؛
استادبانک بر‌ اساس موارد ذکرشده اساتید را ارزشیابی کرده و توسط سیستم امتیازدهی به آن­‌ها از یک تا پنج ستاره می ­دهد که تعداد ستاره‌ها نشان‌دهنده قیمت یک جلسه کلاس خصوصی هر استاد است. ارزشیابی اساتید پس از جذب نیز همچنان ادامه دارد تا تیم استادبانک از کیفیت تدریس اساتید و پیشرفت دانش­ آموزان اطمینان حاصل کند.

نکته مهم دیگر در رابطه با ارزشیابی اساتید، اهمیت بالای نظرات والدین و دانش‌­آموزان برای موسسه استادبانک است. نارضایتی دانش‌آموزان و والدین و رفع نشدن نیاز آن‌­ها موجب می‌شود استادبانک موضوع را پیگیری کرده و در صورت نیاز استاد مربوطه را از تیم اساتید حذف کند.

قیمت هر جلسه کلاس خصوصی شیمی بر اساس ستاره استاد

قیمت معلم خصوصی در استادبانک براساس تعداد ستاره معلم

 

اساتید 1 و 2 ستاره: اساتید کم تجربه‌تری که در ابتدای راه تدریس‌شان قرار دارند و تعداد شاگردهای خصوصی آن‌ها زیر 20 نفر نبوده است.

اساتید 3 و  4 ستاره: اساتیدی باسابقه متوسط که در حال تدریس در مدارس دولتی و غیرانتفاعی هستند، آن‌ها تعداد شاگردان موفق زیادی داشته‌اند و افتخارات زیادی از جمله رتبه در المپیادهای علمی و رتبه‌های برتر کنکور کسب کرده‌اند. تعداد شاگردهای خصوصی این اساتید زیر 100 نفر نبوده است.

اساتید 5 ستاره و vip : اساتیدی باسابقه تدریس بلندمدت که تعداد جلسات برگزارشده‌شان بسیار زیاد است و تعداد شاگردهای خصوصی شان بیش از 500 یا حتی 1000 نفر بوده است. همینطور آن‌ها در مدارس خاص و دانشگاه‌های معتبر کشور در حال تدریس هستند. همگی رتبه‌های برتر کنکور و فارغ التحصیل از دانشگاه‌های برتر داخل یا خارج از کشور در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری می‌باشند.

قیمت اساتید vip از جلسه ای 245 هزار تومان تا 1 میلیون و 100 هزار تومان متغیر است. این تغییر قیمت بخاطر سابقه کار و رزومه اساتید می‌باشد که هر چه استاد سابقه بیشتر و رزومه پربارتری داشته باشد، هزینه کلاس او بیشتر می‌شود.


فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند و همه چیز را در مورد یک کلاس خصوصی شیمی باکیفیت و با بهترین هزینه به شما بگویند.

 


تفاوت قیمت کلاس خصوصی شیمی در مقاطع و شهرهای مختلف

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در تعیین هزینه کلاس خصوصی شیمی، مقطع و پایه تحصیلی دانش‌­آموز است. به ­طور مثال هزینه کلاس خصوصی شیمی برای کنکور و المپیاد با هزینه کلاس خصوصی شیمی برای آمادگی امتحانات دبیرستان متفاوت است.

استادبانک خدمات خود را علاوه بر تهران در شهرهای مختلف کشور از جمله: اصفهان، تبریز، شیراز، کرمان، مشهد، کرج و اهواز گسترش داده است و در تلاش است تا فعالیت خود را در سراسر کشور ارائه کند، قیمت کلاس خصوصی شیمی به صورت حضوری در شهرستان‌ها از تهران ارزان‌تر است.

استادبانک سعی می کند با کاهش قیمت تدریس خصوصی، تعداد شاگردان هر استاد را افزایش دهد. برای کاهش قیمت، استادبانک اساتید را بین مناطق جغرافیایی مختلف تقسیم بندی کرده است و می تواند به هر شاگرد اساتید نزدیک به او را معرفی کند. بدین ترتیب، هزینه کلاس خصوصی به پایین ترین حالت ممکن می رسد.

قیمت کلاس خصوصی شیمی آنلاین ارزان‌تر از حضوری

استادبانک علاوه بر کلاس‌های حضوری، امکان برگزاری کلاس‌ها بصورت آنلاین را نیز فراهم کرده است، استادبانک برای برگزاری کلاس‌های آنلاین خود سه پلتفرم:

 1. اسکای روم
 2. ادوبی کانکتی
 3. بیگ بلو باتن

را در اختیار دارد. تا معلم و دانش‌آموز بنا بر راحتی خودشان هرکدام را می‌خواهند انتخاب کنند. علاوه بر آن اساتید استادبانک به ابزارهای پیشرفته کلاس آنلاین مثل قلم نوری، میکروفن و وب کم با کیفیت برخوردار هستند.

توجه داشته باشید که قیمت کلاس خصوصی آنلاین، برای هر استاد 15 تا 20 درصد کمتر از قیمت کلاس خصوصی حضوری است.

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.