دانلود pdf گام به گام مطالعات اجتماعی نهم و کاربرگه

3 71,944

دانلود گام به گام کاربرگه و جواب فعالیت های مطالعات اجتماعی نهم

فشردگی درس ها در سال های منتهی به کنکور به حدی بالاست که معلم ها کمتر میتوانند کل درس ها را برای دانش آموزان دوره کنند. دانش آموزان اغلب حین تدریس معلم دچار حواس پرتی می شوند و همه این مسائل سبب می شود که نیاز به تمرین و مرور درس افزایش پیدا کند.

جواب فعالیت های مطالعات نهم از جمله نکاتی است که هر دانش آموزی باید به آن توجه داشته باشد. گام به گام مطالعات نهم شما را زمانی که به معلم خود دسترسی ندارید کمک میکند.

دانلود گام به گام مطالعات اجتماعی نهم و گاربرگه

شما باید توجه داشته باشید که درس های شما از سال آینده وارد فاز تخصصی شان می شود. این به معنای نیاز به زمان گذاشتن بیشتری است. دانش آموزان برای کسب مهارت و موفقیت در هر درسی از جمله مطالعات اجتماعی، باید تمامی تمرینات کتاب درسی را مرور کنند. این به معنای حفظ پاسخ تمرینات از روی حل المسائل نیست.

شما میتوانید با نصب  و دانلود اپلیکیشن استادبانک به حل المسائل مطالعات نهم و همچنین نمونه سوالات امتحانی و کتاب درسی آن دسترسی پیدا کنید.

گام به گام کتابهای درسی در یک اپلیکیشن

اپلیکیشن گام به گام استادبانک را به طور کاملا رایگان دانلود کنید. فایل تمامی کتاب های درسی، بیش 1600 گام به گام و 1300 نمونه سوال را یکجا و رایگان در یک اپلیکیشن داشته باشید:

 دانلود مستقیم اپلیکیشن (فایل APK)

دانلود مستقیم اپلیکیشن (فایل APK) (لینک کمکی)

 لینک دریافت رایگان از Google Play

 لینک آشنایی بیشتر با اپلیکیشن

دانلود گام به گام دیگر دروس نهم

اینجا کلیک کنید تا تمام  کتب گام به گام نهم را ببینید.

نکاتی در مورد گام به گام اجتماعی نهم و گاربرگه

 • گام به گام اجتماعی نهم برای دانش آموزان و یا حتی معلمین و والدینی طراحی شده است که در حل بعضی از تمرینات درسی با مشکل مواجه شده اند.
 • شما دانش آموزان باید زمانی به جواب فعالیت های مطالعات نهم مراجعه کنید که واقعا در حل انها با مشکل مواجه شده باشید.
 • گام به گام مطالعات اجتماعی نهم شامل جواب تمام فعالیت ها و تمرینات این درس است.
 • لطفا از گام به گام اجتماعی نهم جهت تمرین و ارتقاء سطح درسی خود استفاده کنید و نه برای تقلب.

حرف آخر

درس مطالعات اجتماعی از جمله کاربردی ترین درس های پایه نهم تحصیلی است. دانش آموزان می توانند از مفاهیم این درس در زندگی شخصی شان نیز استفاده کنند. در اختیار داشتن حل المسائل مطالعات نهم به شما این کمک را می کند که به مهم ترین بخش کتاب درسی یعنی تمرینات هر درس، تسلط کافی یابید.

آموزان پایه نهم برای دنلود گام به گام مطالعات نهم می توانند به اپلیکیشن استادبانک برای دانلود جواب فعالیت های مطالعات مراجعه کنید.

اما در بعضی مواقع جواب تمرینات نیز کافی نیست و دانش آموزان به حضور یک معلم نیاز پیدا میکنند. بنابراین  در این شرایط پیشنهاد میشود که به سایت استادبانک برای ثبت درخواست معلم خصوصی مراجعه کنید.

اساتید استادبانک با تجربه ی چند ساله ی خود در زمینه تدریس به منزل شما میایند و در هر درسی که شما نیاز داشتید یاور شما خواهند بود.

استادبانک به عنوان بزرگترین سایت تدریس خصوصی کشور شناخته می شود. استادبانک با نظارتی سخت‌گیرانه معلم‌های خود را انتخاب می‌کند. برای استادبانک مهم است که تنها بهترین معلمان خصوصی کشور را در اختیار داشته باشد. در سایت استادبانک می‌توانید لیست بهترین معلمان تدریس خصوصی تهران و شهرستان‌ها را ببینید.

فایل گام به گام شامل چه موضوعاتی می‌شود؟

✌️ این گام به گام شامل حل تمرین ها و جواب سوالات کتاب درسی است.

آیا دانلود فایل گام به گام از اپلیکیشن استادبانک رایگان است؟

🗨️ بله تمامِ گام به گام های درسی در اپلیکیشن استادبانک رایگان هستند.

آیا این گام به گام تمام فصل های کتاب را پوشش می‌دهد؟

🔔 بله. تمام فصل های کتاب در این گام به گام پوشش داده شده است.

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 نظرات
 1. محمد امین محمدی می گوید

  من اصلا راضی نیستم، به این دلیل که از دوازده کتاب، پنج کتاب فقط گام ره گام دارد. در صورتی که داخل سایت گفته شده در اپلیکیشن گام به گام تمامی دروس هست. کمبود محتوا بسیار زیاد و قابل توجه است.

  1. استادبانک می گوید

   سلام خدمت شما دوست عزیز
   سایر گام به گام‌ها در حال تولید و بارگزاری روی اپلیکیشن هستند و به زودی تمام گام به گام‌ها آماده می‌شوند.
   عذرخواهی ما را به خاطر مشکلی که واستون پیش اومد بپذرید.