بهترین معلمان زمین شناسی کنکور تجربی

زمین شناسی یکی از دروس تخصصی رشته تجربی محسوب می‌شود که دانش‌آموزان این رشته در پایه یازدهم باید آن را بخوانند. درس‌های تجربی از نظر محتوایی متنوع هستند و محصل در مقطع متوسطه دوم کتاب‌های درسی متعددی را مطالعه می‌کنند. متاسفانه، این تعدد کتاب باعث می‌شود برخی از دانش‌آموزان در زمان آماده شدن برای کنکور سراسری درس زمین‌شناسی را نادیده بگیرند و به طور کلی آن را از برنامه‌ریزی درسی کنار می‌گذارند. در حالی که موفقیت در کنکور سراسری، نیازمند عملکرد درست در همه‌ی دروس یک رشته است.

جدا از این مسئله، زمین شناسی کنکور در برخی از زیرگروه‌ها، کاملا نقش حیاتی و اصلی را ایفا می‌کند و در زیرگروه سه، ضریب 4 را دارد. بنابراین کاملا مشخص است که اگر داوطلب تحلیل درستی از شرایط شرکت در کنکور داشته باشد، زمین شناسی را جدی می‌گیرد و به دنبال راه‌حلی برای کسب تراز بالا در این درس خواهد بود. کتاب زمین شناسی، مانند بیشتر دروس تجربی از محتوایی حفظ‌کردنی شکل گرفته است که تعارف و مفاهیم مختلفی دارد.

بهترین راه‌ یادگیری و درک این درس، کمک گرفتن از بهترین اساتید کنکور زمین شناسی و شرکت در جلسات تدریس خصوصی این دسته از معلمین است. برترین معلم‌های زمین‌شناسی، می‌دانند چگونه داوطلب کنکور را در مسیر یادگیری هدایت کنند و نکات و جزئیات این درس برای آن‌ها به خوبی شرح می‌دهند. به همین دلیل، استادبانک برای دسترسی راحت دانش‌آموزان رشته تجربی، لیستی از بهترین اساتید کنکور زمین شناسی را آماده کرده است.

FARSI

اصول مطالعه زمین شناسی کنکور

ساختار کلی زمین شناسی کنکور از مفاهیم حفظ‌کردنی، اشکال و نمودار و تعداد کمی مسئله‌ی حل کردنی تشکیل می‌شود. فصل‌های ابتدایی زمین‌شناسی چندان سخت نیست و دانش‌آموز می‌تواند مطالب را با کمی دقت یادبگیرد. طریقه‌‌ی حل مسئله‌های زمین‌شناسی هم بیشتر از اینکه پیچیده باشد، نیازمند فهم درست توسط داوطلب است. اما برخی از فصل‌های کتاب زمین‌شناسی، اشکال و نمودارهایی دارند که از منابع موردعلاقه‌ی طراحان سوال کنکور نیز هستند.

این اشکال باید خوب یادگرفته شوند و جزئیات آن‌ها دقیق بررسی و شرح داده شود. یکی از دلایلی که معمولا توصیه می‌شود تا از بهترین اساتید زمین شناسی کنکور برای یادگیری این درس کمک گرفته شود، وجود همین مضامین جزئی و مفهمومی است. سیر سختی مطالب کتاب درسی زمین‌شناسی، تقریبا صعودی است و دانش‌آموز به‌تدریج به این نتیجه می‌رسد با شرکت در جلسات تدریس خصوصی کنکور معلمان برجسته زمین‌شناسی، روال یادگیری را آسان‌تر طی کند و تسلط بیشتری روی فصل‌های متنوع کتاب داشته باشد.

نکته بعدی هم درباره‌ی اصول یادگیری زمین‌شناسی، توجه به برخی از جداول کتاب است که معمولا سوالات مختلفی از آن طرح می‌شود. بعضی از فصل‌های این کتاب درسی تعاریف، واژه‌ها و مضامین تخصصی دارد که ممکن است شما را سردرگم نمایند، به همین دلیل حتما از تکنیک خلاصه‌برداری برای زمان مرور استفاده کنید.

بهترین اساتید زمین شناسی کنکور تجربی، همگی در استادبانک

کلاس خصوصی زمین شناسی کنکور تجربی در سایت استادبانک به دو صورت تدریس خصوصی در منزل و تدریس آنلاین برگزار می‌شود. در حال حاضر دانش‌آموزان شهرهای تهران، کرج، اصفهان، شیراز، مشهد، کرمان، اهواز و تبریز، می‌توانند از شرایط تدریس خصوصی زمین شناسی کنکور تجربی درمنزل استادبانک بهره ببرند و به صورت حضوری در محل موردنظرشان در کلاس حاضر شوند. اما بهترین اساتید کنکور ایران به کمک کلاس‌های آنلاین استادبانک در دسترس دانش‌آموزان سراسر کشور قرار دارند.

تدریس آنلاین دروس کنکور، شرایط بسیار خوبی را ایجاد می‌کند تا همه‌ی دانش‌آموز، بتوانند در جلسات تدریس خصوصی کنکور شرکت کنند و از باکیفیت‌ترین شیوه‌های آموزش بهره ببرند. تیم استادبانک برای برگزاری کلاس‌های آنلاین از کاربردی‌ترین و بهترین نرم‌افزارهای ارتباط آنلاین استفاده می‌کند تا اختلالی در روند برگزاری جلسات تدریس خصوصی زمین شناسی کنکور تجربی پیش نیاید. بنابراین، بدون هیچ محدودیت جغرافیایی یا مکانی، داوطلبین به برترین معلم های زمین شناسی کنکور تجربی با مناسب‌ترین قیمت دسترسی دارند.

1) امیرحسین کلهری

امیرحسین کلهری

امیرحسین کلهری

استاد تایید شده

سطح استاد:

استاد جدید
تدریس حضوری - تهران
کارشناسی زمین شناسی از دانشگاه شهید بهشتی
  • کارشناسی ارشد زمین شناسی از دانشگاه تهران
  • افتخار تحصیلی: رتبه برتر کنکور سراسری
  • افتخار تحصیلی: رتبه اول المپیاد درون دانشگاهی زمین شناسی

2) عباس ساکی

عباس ساکی

عباس ساکی

استاد تایید شده

سطح استاد:

استاد جدید
1 جلسه موفق
تدریس حضوری - تهران
کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی از موسسه عالی آموزش وپژوهش مدیریت وبرنامه ریزی
  • تدریس در مدارس نمونه دولتی
  • تدریس در آموزشکده ها
  • 30 سال تدریس در مدارس آموزش و پرورش

3) عبدالرسول هاشمی

عبدالرسول هاشمی

عبدالرسول هاشمی

استاد تایید شده

سطح استاد:

استاد جدید
تدریس حضوری - تهران
دکترا جامعه شناسی از دانشگاه تهران
  • بیش از 20 سال تدریس دروس رشته انسانی به صورت خصوصی
  • 20 سال تدریس در دانشگاه
  • تدریس در مدارس و موسسات آموزشی شهر تهران

پرسش‌های شما

میانگین قیمت تدریس خصوصی زمین شناسی کنکور تجربی به ازای ستاره چقدر است؟

چطور می توان در دروس کنکور موفق شد؟

بهترین مدرس زمین شناسی کنکور تجربی چه ویژگی ‌هایی باید داشته باشد؟

چگونه می توانیم بهترین معلم های خصوصی زمین شناسی کنکور تجربی را در استادبانک رزرو کنیم؟