بهترین اساتید زیست شناسی یازدهم شیراز

زیست‌شناسی، اصلی‌ترین درس برای دانش‌آموزان رشته تجربی است که هم در دوره امتحانات و هم در آزمون کنکور سراسری نقش مهمی دارد. زیست به عنوان یک کتاب تخصصی در چارت درسی رشته علوم تجربی قرار گرفته است. محتوای درس زیست را مفاهیم گسترده و دشوار، تعاریف متعدد، ساختارها و اشکال متنوع تشکیل می‌دهند که برخلاف تصور اولیه، یادگیری عمیق و درست آن‌ها برای دانش‌آموز ساده نیست.

دانش‌آموز نمی‌تواند مطالب کتاب‌های زیست دهم، یازدهم و دوازدهم را به‌طور سطحی حفظ کند و انتظار موفقیت در امتحانات نهایی و آزمون کنکوری سراسری را داشته باشد. فرار بودن و مفهومی بودن مباحث زیست‌شناسی، این درس را به یک چالش بزرگ و سخت برای محصلان تبدیل کرده است و باید به دنبال بهترین راه‌حل برای یادگیری اصولی و دقیق این درس بود.

زیست از جمله دروسی شناخته می‌شود که جزئیات فراوانی دارد و مطالعه‌ی آن به صورت خودخوان، دشوار و در برخی مباحث، غیرممکن به‌نظر می‌رسد. تدریس خصوصی توسط برترین معلم های زیست‌ (مقطع) شیراز، بهترین و موثرترین روش یادگیری زیست‌شناسی برای دانش‌آموزان است. سامانه تدریس خصوصی استادبانک به خوبی از اهمیت و تاثیرگذاری معلم زیست روی روند یادگیری محصلان باخبر بوده است و جمعی از بهترین اساتید زیست را در دسترس شما قرار داده است.

BIOLOGY

اصول یادگیری صحیح درس زیست

برای موفقیت در امتحانات و در نهایت آزمون کنکور سراسری، باید زیست را به‌طور اصولی و دقیق مطالعه کنید. مرجع اصلی شما برای یادگیری زیست، کتاب درسی است و باید بارها و بارها آن را مطالعه کنید. بهتر است ابتدا یک بار به‌ صورت اجمالی کتاب را بخوانید تا یک چشم‌انداز کلی از مباحث آن به دست آورید و در گام بعد به طور دقیق کتاب را مطالعه کنید و همه‌ی جزئیات آن را بیرون بکشید. البته به دلیل سخت بودن برخی مفاهیم یا تعاریف، ممکن است روند مطالعه‌ی شما کمی کند پیش برود.

به همین دلیل شرکت در جلسات تدریس خصوصی برترین معلم های زیست شناسی یازدهم شیراز، می‌تواند کمک بسیار خوبی به شما باشد. در هر صورت زمان برای درس خواندن محدود است و باید به بهترین نحو از آن استفاده کنید. نکته بعدی رعایت مطالعه ترکیبی و مفهومی با یکدیگر است. مباحث زیست به طور زنجیروار بهم متصل هستند و شما باید موضوع هر بخش را با بخش دیگر ترکیب کنید و به صورت یکپارچه مطالعه نمایید. این تکنیک به درک عمیق‌تر این مفاهیم کمک بزرگی می‌کند.

اشکال مختلف، نمودارها و تصاویر هم از دیگر بخش‌های مهم زیست‌شناسی هستند. برای یادگیری آن‌ها می‌توانید از کتاب‌های کمک آموزشی در کنار معلم خصوصی زیست، استفاده کنید. میان این اشکال و مفاهیم یادگرفته شده توسط دانش‌آموز، ارتباط معنایی وجود دارد. به همین دلیل است که دائما به یادگیری عمیق و درک اصولی مباحث زیست تاکید می‌شود تا دانش‌آموز، بتواند به ارتباط اشکال و تعاریف پی ببرد.

جمع‌بندی کردن هر فصل یا بخش نیز باید در فرآیند یادگیری شما وجود داشته باشد. بنابراین، همیشه مباحث زیست را مرور و بازحوانی کنید. اگر در جلسات تدریس خصوصی بهترین اساتید زیست شرکت کنید، معلم درمورد رعایت این اصل حتما نکات مهمی را به شما گوشزد می‌کند. باید گفت که درس زیست، مستعد فرار بودن است و شما نیازمند مرور چندباره‌ی مباحث این کتاب درسی سخت هستید.

بهترین اساتید زیست شناسی یازدهم شیراز، همگی در استادبانک

هدف استادبانک این است که دانش‌آموزان سراسر کشور به بهترین خدمات آموزشی دسترسی داشته باشند و کمبود امکانات، مانعی برای پیشرفت تحصیلی آن‌ها نباشد. کلاس‌های خصوصی زیست در استادبانک به دو شیوه‌ی تدریس آنلاین زیست و تدریس در منزل برگزار می‌شود. در حال حاضر دانش‌آموزان در شهرهای تهران، کرج، شیراز، اصفهان، اهواز، تبریز، کرمان و مشهد، می‌توانند در جلسات تدریس خصوصی زیست در منزل استادبانک استفاده کنند.

اما تدریس آنلاین زیست استادبانک در دسترس دانش‌آموزان سراسر کشور قرار دارد و شما از هرکجا ایران می‌توانید در جلسات تدریس خصوصی بهترین اساتید زیست شناسی یازدهم شیراز شرکت کنید. تیم استادبانک برای برگزاری کلاس‌های آنلاین از جدیدترین نرم‌افزارهای ارتباط آنلاین استفاده می‌کند تا در طی برگزاری کلاس‌ها، اختلالی پیش نیاید. اگر شما برای انتخاب معلم خصوصی نیاز به راهنمایی دارید، می‌توانید از طریق شماره 91005343 – 021 با تیم پشتیبانی استادبانک تماس بگیرید.

1) رضوان دهقانی

رضوان دهقانی

رضوان دهقانی

استاد تایید شده

سطح استاد:

502 جلسه موفق
تدریس حضوری - شیراز
کارشناسی ارشد زیست‌شناسی از دانشگاه شیراز
  • تدریس به مدت 7 سال در مدارس غیر انتفاعی شیراز و دانشگاه آزاد اسلامی
  • بیش از سه سال همکاری با مجموعه استادبانک
  • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک

2) نگار برادری

نگار برادری

نگار برادری

استاد تایید شده

سطح استاد:

592 جلسه موفق
تدریس حضوری - شیراز
کارشناسی بیوتکنولوژی از دانشگاه شهید چمران اهواز
  • سابقه ی تدریس خصوصی به مدت 2 سال
  • بیش از دو سال همکاری با مجموعه استادبانک
  • عضو استعداد های درخشان

3) حمید رضا پروین

حمید رضا پروین

حمید رضا پروین

استاد تایید شده

سطح استاد:

12 جلسه موفق
تدریس حضوری - شیراز
کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی از دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار
  • تدریس در دانشکده دارو سازی شیراز
  • بیش از یک سال همکاری با مجموعه استادبانک

پرسش‌های شما

میانگین قیمت تدریس خصوصی زیست شناسی یازدهم شیراز به ازای ستاره چقدر است؟

چطور می توان در زیست موفق شد؟

بهترین مدرس زیست شناسی یازدهم چه ویژگی ‌هایی باید داشته باشد؟

چگونه می توانیم بهترین معلم های خصوصی زیست شناسی یازدهم شیراز را در استادبانک رزرو کنیم؟