قیمت تدریس خصوصی

هزینه تدریس خصوصی تافل استادبانک در سال 1401 چقدر است؟

استادبانک نویسنده
2019 0
17 اردیبهشت 1401
قیمت تدریس خصوصی تافل استادبانک

قیمت تدریس خصوصی تافل با توجه به اهمیت این مدرک و میزان تقاضا، بالا است و ممکن است در برخی موارد موجب به تغییر مسیر زبان‌آموز شود. اما سامانه استادبانک با طراحی یک سیستم ارزیابی و قیمت‌گذاری ویژه، بهترین تعرفه تدریس خصوصی تافل را در دسترس مخاطبین این آزمون قرار داده است. در ادامه‌ی این مطلب شما را با هزینه تدریس خصوصی تافل، کیفیت اساتید و شیوه‌های برگزاری کلاس تافل در استادبانک آشنا می‌کنیم. هم چنین شما می توانید برای دسترسی به کلاس خصوصی زبان انگلیسی استادبانک روی لینک کلیک کنید.

قیمت تدریس خصوصی تافل

قیمت تدریس خصوصی آنلاین تافل

قیمت تدریس خصوصی آنلاین 1401 تافل و هزینه تدریس خصوصی آیلتس از (110 هزار تومان) تا (335 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی (210 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوصی حضوری تافل

قیمت تدریس خصوصی حضوری 1401 تافل از (125 هزار تومان) تا (475 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی (240 هزار تومان) است.

معرفی ارزان‌ترین اساتید تافل

کسب نمره مطلوب در آزمون تافل برای بسیاری از افراد اهمیت دارد، به همین علت کلاس‌های تدریس خصوصی مختلف با قیمت‌های متفاوت برای ایجاد آمادگی جهت شرکت در این آزمون برگزار می‌شوند. در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک ارزان‌ترین اساتید تافل بهترین کلاس‌های تدریس خصوصی را برای آموزش به زبان‌آموزان برگزار می‌کنند. در ادامه مطلب دو مورد از ارزان‌ترین اساتید تافل استادبانک را معرف می‌کنیم:

1.استاد نجمه همراهی

قیمت تدریس خصوصی تافل خانم نجمه همراهی به عنوان یکی از اساتید 2 ستاره استادبانک 139 هزار تومان به ازای هر جلسه است. ایشان دانشجوی مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد مترجمی زبان و دارای سوابق تحصیلی و افتخارات آموزشی نامبرده در ادامه مطلب هستند:

 • دارای مدرک آموزش زبان انگلیسی TTC
 • بیش از 4 سال سابقه تدریس خصوصی زبان
 • دارای سابقه مترجمی

برای مشاهده پروفایل استاد نجمه همراهی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

شرکت در ارزان‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی همواره متقاضیان زیادی دارد، در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک شرایطی فراهم شده تا زبان‌آموزان از شرایط و ویژگی‌های مثبت آموزشی ارزان‌ترین اساتید تافل مطلع شده و سپس نسبت به انتخاب کلاس اقدام کنند.

2.استاد نرگس شریعتی

یکی دیگر از ارزان‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی تافل استادبانک توسط خانم نرگس شریعتی برگزار می‌شوند. قیمت هر جلسه تدریس خصوصی ایشان 155 هزار تومان است. استاد شریعتی دانشجو مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی هستند. از جمله سوابق آموزشی استاد نرگس شریعتی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بیش از 10 سال سابقه تدریس خصوصی زبان انگلیسی
 • دارای مدارک TTC ,TTC IELTS ,FCE
 • گذراندن دوره حرفه‌ای تربیت سوپروایزر در دانشگاه شهید بهشتی
 • گذراندن دوره حرفه‌ای تربیت مدرس در دانشگاه خوارزمی

برای مشاهده پروفایل استاد نرگس شریعتی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

ارزان‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی که در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک برگزار می‌شوند در عین حال که هزینه پایینی دارند از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند. در ارزان‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی تافل استادبانک همه مفاهیم آموزشی به صورت کامل تدریس می‌شوند.

معرفی گران‌ترین اساتید تافل

در کنار ارزان‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی تافل، گران‌ترین اساتید نیز کلاس‌های ویژه‌ای را برگزار می‌کنند. گران‌ترین اساتید تافل استادبانک با استفاده از روش‌های تدریس منحصر به فرد یادگیری مفاهیم آموزشی را برای زبان‌آموزان راحت‌تر کرده‌اند. در ادامه مطلب به معرفی دو مورد از ارزان‌ترین اساتید تافل استادبانک می‌پردازیم:

1.استاد رامین یارمحمدی

کلاس‌های تدریس خصوصی تافل آقای رامین یارمحمدی با هزینه 335 هزار تومان به ازای هر جلسه برگزار می‌شوند. ایشان جزء اساتید 5 ستاره استاد بانک محسوب شده و یکی از گران‌ترین اساتید تدریس خصوصی تافل هستند. استاد یارمحمدی دانشجوی مقطع تحصیلی دکترا زبان شناسی هستند، از جمله سوابق تدریس و افتخارات آموزشی استاد رامین یارمحمدی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • 12 سال سابقه تدریس در مدارس برتر کشور
 • 7 سال سابقه تدریس در دانشگاه‌های علوم پزشکی، آزاد، پیام نور و علمی کاربردی
 • استاد نمونه استان در دانشگاه
 • استاد منتخب دانشکده
 • انتشار جزوه و ویدیوهای آموزشی

استاد یارمحمدی با استفاده از روش‌های تدریس اصولی و مفهومی روند کسب آمادگی جهت شرکت در آزمون تافل را برای زبان‌آموزان تسهیل می‌بخشند. ایشان از جزوات تالیفی خود برای یادگیری بهتر زبان‌آموزان استفاده می‌کنند.

2.استاد کاظم کنی

از جمله گران‌ترین اساتید تدریس خصوصی تافل استادبانک می‌توان آقای کاظم کنی را نام برد. قیمت هر جلسه تدریس خصوصی ایشان 335 هزار تومان است، استاد کنی جزء اساتید 5 ستاره استادبانک محسوب شده و دارای تجارت حرفه‌ای منحصر به فردی هستند. از جمله سوابق تدریس و افتخارات استاد کاظم کنی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای استادبانک
 • دارای مدرک تحصیلی دکترا علوم کامپیوتر
 • دانش‌آموخته کالج oxford
 • دارای مدرک TESOL
 • مدرس دوره‌های ویژه گفتگو آزاد
 • 10 ترم مدرس دانش‌آموزان بین المللی کالج آکسفورد
 • مدرس کنکوری
 • کسب رتبه یک رقمی در کنکور کارشناسی ارشد
 • داور مقالات علمی دانشگاهی

برای مشاهده پروفایل استاد کاظم کنی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک شرایط آموزشی مختلفی برای زبان‌آموزان فراهم شده تا هر فرد باتوجه به معیارهای آموزشی و هزینه‌ای که در نظر دارد کلاس مناسب را انتخاب کند.

تعیین قیمت تدریس خصوصی تافل؛ سیستم ارزیابی اساتید استادبانک 

تعیین قیمت تدریس خصوصی فیزیک در استادبانک با سیستم ارزیابی اساتید

مسئله‌ی نرخ تدریس خصوصی تافل، می‌تواند روی انتخاب زبان‌آموز و سطح علمی استاد کاملا اثرگذار باشد. طیف علاقه‌مندان به گرفتن مدرک Toefl گسترده است و افراد متعدد از بخش‌های مختلف جامعه، متقاضی شرکت در این آزمون هستند. بنابراین، هزینه کلاس تافل باید به نحوی باشد تا تبدیل به یک مانع برای زبان‌آموز نشود.

استادبانک با هدف پوشش نیاز همه‌ی زبان‌آموزان از سیستم ارزیابی اساتید برای تعیین قیمت تدریس خصوصی تافل استفاده می‌کند. این سیستم هر یک از معلمان را با معیارهای مختلف، جزئی و دقیق بررسی می‌کند تا هر استاد با توجه به سطح علمی، تجربه و میزان تسلط در تدریس دستمزد دریافت کند و زبان‌آموزان نیز به مجموعه کاملی از اساتید دسترسی داشته باشند.

در لیست زیر معیارهای کارشناسان استادبانک را برای ارزیابی اساتید مشاهده می‌کنید:

 • میزان تحصیلات و رزومه تحصیلی (رتبه کنکور، معدل و دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده)
 • سابقه تدریس (مدارس، آموزشگاه‌ها، مراکز علمی و کلاس‌های خصوصی) 
 • شیوه‌های تدریس (آشنایی با شیوه‌های مدرن و تنوع در نوع تدریس)
 • نحوه‌ی برقراری ارتباط با دانش‌آموز (به خصوصی شاگرد کم سن)
 • میزان علاقه و انگیزه معلم خصوصی ریاضی ابتدایی
 • نوشتن مقالات، کتاب و جزوات آموزشی در بازار نشر و فضای آموزشی کشور
 • عملکرد دانش‌آموزان پیشین معلم خصوصی ریاضی ابتدایی
 • میزان رضایت و نظرات مثبت شاگردان
 • افتخارات علمی و آموزشی معلم

معلمان بعد از سنجش براساس این پارامترها بین یک تا پنج ستاره یا در بالاترین سطح ممکن لقب VIP (بهترین اساتید استادبانک) را دریافت می‌کنند که ملاکی برای مشخص کردن تعرفه تدریس خصوصی تافل در استادبانک محسوب می‌شود. این شیوه‌ی قیمت‌گذاری، دلیل اصلی تنوع نرخ کلاس تافل در استادبانک است تا همه‌ی زبان‌آموزان سراسر کشور به اساتید زبان باکیفیت با مناسب‌ترین قیمت دسترسی داشته باشند.

تعداد ستاره‌ها در قیمت تدریس خصوصی آیلتس استادبانک چه تاثیری دارد؟

پشتیبانی استادبانک، پس از اتمام جلسه اول و آخر کلاس، با شما تماس می‌گیرند، تا مطمئن شوند از معلم خود راضی بوده‌اید. اگر استاد نتوانسته باشد رضایت شما را جلب کند، استادبانک پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد تا شما به هیچ عنوان متضرر نشوید.

استادبانک برای دسته‌بندی و تفکیک اساتید از سیستم ستاره‌دهی استفاده می‌کند. در این روش معلمان به 4 گروه: یک یا دو ستاره، سه یا چهار ستاره، پنج ستاره و معلم VIP تقسیم‌بندی می‌شوند. برای اینکه درک بهتری از تفاوت تعداد ستاره‌ها در سیستم ارزیابی اساتید داشته باشید، ویژگی‌های  هر دسته از معلمان را برا شما توضیح می‌دهیم:

معلم یک و دو ستاره: کم‌تجربه‌ترین معلمان استادبانک در این گروه قرار می‌گیرند. معلم جوان و باانگیزه که فقط به دلیل نداشتن سابقه‌ی طولانی‌ تدریس، تعداد ستاره کمی داند. کیفیت آموزش این اساتید قابل‌قبول است و تسلط کافی برای برگزاری کلاس دارند. پایین‌ترین قیمت تدریس خصوصی تافل در استادبانک، متعلق به این دسته از معلمان است

معلم سه و چهار ستاره: سابقه تدریس این معلمین بیشتر است و از نظر کیفیت تدریس نیز در سطح بسیار خوبی قرار داند. معلمان این گروه، معمولا فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های معتبر کشور هستند. معلمان سه تا چهار ستاره، هزینه کلاس خصوصی تافل متوسطی دارند که مناسب بسیاری از دانش‌آموزان است.

معلمان پنج ستاره: معلمان پنج ستاره استادبانک از اساتید برتر کشور هستند و علاوه بر تحصیل در دانشگاه‌های معتبر، مقالات و دستاوردهای علمی مختلفی دارند. این اساتید در مراکز علمی، مدارس تیزهوشان و آماده‌سازی دانش‌آموز برای المپیادها، سابقه تدریس طولانی دارند و معمولا به سرعت ظرفیت کلاس آن‌ها پر می‌شود. نرخ تدریس اساتید پنج ستاره استادبانک با توجه به تجربه و تسلط آن‌ها، تقریبا بالا است.

اساتید VIP: این معلمان از نوابغ تدریس خصوصی و آموزش شناخته می‌شوند. موفقیت‌های علمی این معلمان بسیار متنوع و درخشان است و بیشتر آن‌ها از رتبه‌های تک رقمی کنکور سال‌ها قبل و سایر المپیادهای علمی هستند. ویژگی بارز این اساتید، داشتن مهارت بالا در تدریس، استفاده از روش‌های مختلف آموزش و ارتباط موثر با زبان‌آموز است. گران‌ترین هزینه تدریس خصوصی زبان تافل در استادبانک به اساتید وی‌آی‌پی تعلق دارد.

قیمت کلاس خصوصی حضوری و آنلاین آیلتس با هم متفاوت است؟

برگزاری کلاس خصوصی در استادبانک به شیوه‌ی تدریس در منزل (حضوری) و تدریس آنلاین است. این دو روش اجازه می‌دهد تا شما با توجه به سلیقه و نیازتان در جلسات تدریس خصوصی تافل حاضر شوید. بدیهی است که اساتید برای برگزاری کلاس خصوصی تافل حضوری باید تا محل مورد نظر زبان‌آموز بروند. 

بنابراین هزینه رفت و آمد، باعث بالا رفتن قیمت تدریس خصوصی TOEFL در منزل می‌شود و این نوع کلاس اندکی از تدریس آنلاین گران‌تر است. در حال حاضر هم زبان‌آموزان ساکن در شهرهای تهران، کرج، اهواز، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز و کرمان، می‌توانند از تدریس حضوری تافل استادبانک استفاده کنند.

اما تدریس آنلاین تافل استادبانک بدون هیچ‌گونه محدودیتی در دسترس زبان‌آموزان سراسر کشور است تا از بهترین اساتید زبان انگلیسی کشور با مناسب‌ترین قیمت بهره ببرند. تیم استادبانک برای برگزاری کلاس‌های آنلاین از کاربردی‌ترین و جدیدترین نرم‌افزارهای ارتباط آنلاین استفاده می‌کند تا اختلالی در روند برگزاری جلسات تدریس خصوصی و کیفیت کلاس پیش نیاید.

کیفیت اساتید استادبانک با توجه به قیمت کلاس خصوصی تافل

معلم خصوصی استادبانک ملزم است: پس از ارزیابی ئ نیازسنجی دانش آموز برای او هدفگذاری کند، سپس با والدین به توافق رسد که رسیدن به این هدف چند جلسه طول می کشد، معلم خصوصی پس از هر جلسه گزارش کاملی از روند رشد دانش آموز به والدین می دهد.

هدف اصلی تیم استادبانک، ایجاد شرایطی است تا همه‌ی دانش‌آموزان و زبان‌آموزان بدون در نظر گرفتن شهر و محل سکونت، به بهترین امکانات آموزشی دسترسی داشته باشند. بنابراین حفظ کیفیت آموزش و تدریس، اولویت استادبانک است.

ممکن است تنوع قیمت تدریس خصوصی تافل در استادبانک، باعث ایجاد تردید شود که معلمان یک یا دو ستاره، کیفیت مناسبی ندارند یا نرخ اساتید VIP بی‌دلیل بالا است. اما، سیستم ارزیابی اساتید استادبانک با همین هدف طراحی شده است تا همه‌ی معلمان از یک حداقل کیفیت و قدرت تدریس قابل‌قبولی برخوردار باشند.

بخش بیشتر اساتید یک و دوستاره را معلمان کم‌تجربه یا بی‌تجربه جوان تشکیل می‌دهند که سطح علمی خوبی دارند و آماده‌ی ورود به حوزه‌ی آموزش کشور هستند. از سمت دیگر ، معلمان پنج ستاره یا VIP استادبانک گروهی از اساتید برجسته و باتجربه کشور هستند که برخی از آن‌ها از نوابغ و افراد برجسته‌ی رشته خود شناخته می‌شوند. 

بنابراین در یک نگاه کلی می‌توان گفت شما با انتخاب معلم دو ستاره و کم تجربه، شانس آشنایی با مدرسی باانگیزه را دارید که آماده است تا با انرژی فراوان به شما در مسیر یادگیری کمک کند. از طرفی دیگر، اساتید برجسته نیز باتجربه فراوان در مدت زمان کوتاه‌تری شما را در مسیر یادگیری هدایت می‌کنند.

 بهترین اساتید با مناسب‌ترین قیمت تدریس خصوصی تافل در استادبانک

در این مقاله با جزئیات شیوه‌ تعیین قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی تافل در استادبانک آشنا شدید. معلمان جوان و باتجربه در استادبانک با دو روش تدریس آنلاین و حضور، آماده‌ی برگزاری باکیفیت‌ترین کلاس‌ تافل برای زبان‌آموزان سراسر کشور هستند. همان‌طور که در این مطلب خواندید، تنوع تعرفه تدریس خصوصی تافل در سایت استادبانک شرایطی را ایجاد کرده است که شما با هر میزان بودجه بتوانید از معلم تافل باکیفیت بهره ببرید.

اگر برای انتخاب معلم خصوصی تافل نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره 91005343 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما کاربران عزیز است.