قیمت تدریس خصوصی

هزینه تدریس خصوصی ریاضی هفتم استادبانک در سال 1401 چقدر است؟

استادبانک نویسنده
2306 0
17 اردیبهشت 1401
قیمت تدریس خصوصی ریاضی هفتم

ریاضی که از سال اول ابتدایی با دانش‌آموز است، همیشه باعث دردسر و ایجاد نیازهای کمک آموزشی در شاگردان می‌شود. گرفتن معلم خصوصی ریاضی هفتم، بهترین توصیه‌ای است که می‌توان به محصل کرد. اما برای انتخاب معلم باکیفیت معیارهای مختلفی وجود دارد که قیمت تدریس خصوصی ریاضی هفتم، مهم‌ترین آن‌ها است. در این مقاله با سیستم ارزیابی اساتید برای مشخص کردن تعرفه تدریس خصوصی ریاضی هفتم، انواع اساتید، کلاس حضوری و آنلاین و کیفیت تدریس خصوصی در استادبانک آشنا می‌شوید.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی هفتم در استادبانک

قیمت تدریس خصوصی آنلاین ریاضی هفتم

قیمت تدریس خصوصی آنلاین 1401 ریاضی هفتم از (70 هزار تومان) تا (640 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی (115 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوص حضوری ریاضی هفتم

قیمت تدریس خصوصی حضوری 1401 ریاضی هفتم از (82 هزار تومان) تا (670 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی (165 هزار تومان) است.

معرفی ارزان‌ترین اساتید ریاضی هفتم

تغییر دوران تحصیلی و ورود به دوره‌های بالاتر همواره برای بسیاری از دانش‌آموزان با چالش در یادگیری دروس مختلف همراه است. ریاضی جزء دروسی است که اغلب دانش‌آموزان پایه هفتم در یادگیری مفاهیم جدید آن مشکل دارند. به همین علت تعداد متقاضیان شرکت در کلاس‌های خصوصی ریاضی هفتم بسیار زیاد است. در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک ارزان‌ترین اساتید تدریس خصوصی ریاضی هفتم، بهترین کلاس‌ها را برگزار می‌کنند. در ادامه مطلب دو مورد از ارزان‌ترین معلمان خصوصی ریاضی هفتم استادبانک را معرفی می‌کنیم:

1.استاد فائزه آزادنیا

کلاس‌های خصوصی آنلاین ریاضی هفتم که توسط خانم فائزه آزادنیا برگزار می‌شوند جزء ارزان‌ترین کلاس‌های استادبانک محسوب می‌گردند. قیمت تدریس خصوصی ریاضی هفتم استاد آزادنیا به ازای هر جلسه 80 هزار تومان است. از جمله سوابق تدریس و مدارک تحصیلی ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی
 • سابقه تدریس در دانشگاه به عنوان استاد حل تمرین
 • ارائه تدریس خصوصی به دانش‌آموزان مدارس نمونه دولتی
 • سابقه تدریس خصوصی
 • استعداد درخشان دوره تحصیلی کارشناسی

برای مشاهده پروفایل استاد فائزه آزادنیا می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

ریاضی جزء دروسی است که یادگیری مفاهیم آن نیازمند به کارگیری روش‌های تدریس اصولی و مفهومی است. همه معلمان خصوصی استادبانک از روش‌هایی برای تدریس ریاضی استفاده می‌کنند که یادگیری ریاضی را برای شاگردان جذاب می‌کنند.

2.استاد جانانه علیزاده

یکی دیگر از ارزان‌ترین اساتید تدریس خصوصی ریاضی هفتم استادبانک، خانم جانانه علیزاده هستند. ایشان جزء اساتید یک ستاره سامانه استادبانک محسوب شده و قیمت هر جلسه تدریس خصوصی آنلاین ریاضی هفتم استاد علیزاده 80 هزار تومان است. خانم جانانه علیزاده دارای مدرک تحصیلی و سوابق تدریس خصوصی نامبرده در ادامه مطلب هستند:

 • دانشجو کارشناسی ارشد ریاضیات و کاربردها
 • تدریس در مدارس غیر دولتی
 • بیش از 2 سال سابقه تدریس خصوصی
 • قبولی همه دانش‌آموزان در امتحانات
 • ارائه تدریس به زبان و بیان ساده

برای مشاهده پروفایل استاد جانانه علیزاده می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

همانطور که در توضیحات قبلی بیان شد، ارزان‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی ریاضی هفتم استادبانک از لحاظ کیفیت سطح خوبی دارند و معلمان این کلاس‌ها دارای ویژگی‌های آموزشی گسترده‌ای هستند.

معرفی گران‌ترین اساتید ریاضی هفتم

در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک کلاس‌های تدریس خصوصی ریاضی هفتم با قیمت‌های مختلفی برگزار می‌شوند. گران‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی ریاضی هفتم نیز با داشتن ویژگی‌های آموزشی منحصر به فرد در حال برگزاری هستند. باتوجه به اینکه گران‌ترین کلاس‌های خصوصی نیز متقاضیان بسیار زیادی دارند، در ادامه مطلب دو مورد از گران‌ترین معلمان خصوصی ریاضی هفتم استادبانک را معرفی می‌کنیم:

1.استاد مجتبی نریموسی

بالاترین درجه معلمان خصوصی در سامانه استادبانک، VIP است، بنابراین چنین اساتیدی باید دارای ویژگی‌های آموزشی باشند که سطح کیفی و قیمت کلاس‌های تدریس خصوصی‌شان را ارتقاء می‌دهند. آقای مجتبی نریموسی جزء اساتید VIP و گران‌ترین معلمان خصوصی ریاضی هفتم استادبانک هستند و قیمت هر جلسه تدریس خصوصی ایشان 640 هزار تومان است. در ادامه مطلب به چند مورد از سوابق تدریس و افتخارات آموزشی آقای مجتبی نریموسی اشاره می‌کنیم:

 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای استادبانک
 • بیش از 5 سال سابقه همکاری با استادبانک
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد فیزیک
 • عضو بنیاد ملی نخبگان
 • برگزاری حدود 3250 جلسه کلاس خصوصی
 • چاپ مقاله علمی
 • قبولی شاگردان ایشان در دانشگاه صنعتی شریف و تهران
 • قبولی شاگردان ایشان در دانشگا‌های خارج از کشور
 • ارائه تدریس خصوصی به دانش‌آموزان مقیم خارج از کشور

برای مشاهده پروفایل استاد مجتبی نریموسی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

باتوجه به تعداد بسیار زیاد جلسات تدریس خصوصی استاد مجتبی نریموسی می‌توان از میزان رضایت شاگردان ایشان مطلع شد. آقای نریموسی با تسلطی که بر روش‌های تدریس دارند، انتقال مفاهیم درسی را به بهترین نحو انجام می‌دهند.

2.استاد مرضیه شریف افتخاری

از جمله اساتید 5 ستاره استادبانک که یکی از گران‌ترین معلمان خصوصی ریاضی هفتم نیز محسوب می‌شوند می توانیم خانم مرضیه شریف افتخاری را نام ببریم. قیمت هر جلسه تدریس خصوصی آنلاین ریاضی هفتم استاد شریف افتخاری 270 هزار تومان است. از جمله سوابق تدریس و افتخارات آموزشی ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای استادبانک
 • بیش از چهار سال سابقه همکاری با استادبانک
 • برگزاری بیش از 1900 جلسه کلاس خصوصی
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد ریاضیات
 • افزایش نمرات دانش‌آموزان و قبولی در امتحانات

گران‌ترین معلمان خصوصی ریاضی هفتم استادبانک با تسلط بر روش‌های تدریس نوین، مفهومی و کاربردی، سرعت یادگیری شاگردان را افزایش می‌دهند.

تعیین قیمت تدریس خصوصی ریاضی هفتم ابتدایی با سیستم ارزیابی اساتید استادبانک

تعیین قیمت تدریس خصوصی فیزیک در استادبانک با سیستم ارزیابی اساتید

هزینه‌های تحصیلی دانش‌آموزان یک مسئله‌ی مهم و دغدغه‌ی جدی برای خانواده است. وقتی محصلی برای یادگیری ریاضی نیاز به کمک معلم خصوصی دارد، والدین سعی می‌کنند بهترین معلم را برای فرزندشان پیدا کنند. اما بدون شک، قیمت تدریس خصوصی ریاضی هفتم از ملاک‌های اثرگذار روی انتخاب معلم است.

استادبانک با توجه به چندین سال تجربه در حوزه تدریس خصوصی به خوبی از اهمیت تعرفه کلاس ریاضی برای خانواده‌ها آشنا است و برای تعیین نرخ تدریس خصوصی ریاضی هفتم از روشی جدید استفاده می‌کند. سیستم ارزیابی اساتید استادبانک از معیارهای مختلف و متعددی شکل گرفته است که توانایی هر استاد را از جنبه‌های مختلف می‌سنجند.

مواردی که در لیست زیر مشاهده می‌کنید، روی تعیین قیمت تدریس خصوصی ریاضی هفتم به طور مستقیم اثر می‌گذارند:

 1. میزان تحصیلات و رزومه تحصیلی (رتبه کنکور، معدل و دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده)
 2. سابقه تدریس (مدارس، آموزشگاه‌ها، مراکز علمی و کلاس‌های خصوصی) 
 3. شیوه‌های تدریس (آشنایی با شیوه‌های مدرن و تنوع در نوع تدریس)
 4. نحوه‌ی برقراری ارتباط با دانش‌آموز (به خصوصی شاگرد کم سن)
 5. میزان علاقه و انگیزه معلم خصوصی ریاضی هفتم
 6. نوشتن مقالات، کتاب و جزوات آموزشی در بازار نشر و فضای آموزشی کشور
 7. عملکرد دانش‌آموزان پیشین معلم خصوصی ریاضی هفتم
 8. میزان رضایت و نظرات مثبت شاگردان
 9. افتخارات علمی و آموزشی معلم

کارشناسان استادبانک، بعد از ارزیابی اساتید به کمک این معیارها به هر معلم بین یک تا پنج ستاره و در بالاترین سطح لقب VIP (بهترین اساتید استادبانک) می‌دهند. تعداد ستاره‌ها در استادبانک، ملاک اصلی مشخص کردن میزان هزینه تدریس خصوصی ریاضی هفتم متوسطه برای معلم است. استادبانک توانسته به لطف این شیوه‌ی قیمت‌گذاری، نرخ کلاس خصوصی ریاضی هفتم بسیار متنوعی را در دسترس دانش‌آموزان سراسر کشور قرار دهد.

کیفیت تدریس خصوصی ریاضی هفتم، ویژگی مهم اساتید استادبانک

پشتیبانی استادبانک، پس از اتمام جلسه اول و آخر کلاس، با شما تماس می‌گیرند، تا مطمئن شوند از معلم خود راضی بوده‌اید. اگر استاد نتوانسته باشد رضایت شما را جلب کند، استادبانک پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد تا شما به هیچ عنوان متضرر نشوید.

شاید در نگاه اول به نظر برسد که سطح کیفی معلمان یک ستاره در استادبانک بالا نیست یا شیوه‌ی تدریس این دسته از مدرسین مناسب همه‌ی دانش‌آموزان نباشد. اما، تیم کارشناسی استادبانک نسبت به سطح علمی و کیفیت برگزاری جلسات تدریس خصوصی همه‌ی اساتید این سامانه حساس است. معلمان یک ستاره استادبانک نیز از کیفیت آموزش مطلوبی برخوردار هستند و گرفتن یک ستاره در شروع مسیر به معنی سطح علمی پایین آن‌ها نیست.

معلمی که یک یا دو ستاره از استادبانک دریافت می‌کند، می‌تواند با برگزاری کلاس‌های متعدد و جلب رضایت شاگردان به مرور زمان پیشرفت کند تا تعداد ستاره و دستمزد بالاتری به دست آورد. بزرگ‌ترین تفاوت میان معلمان یک یا دو ستاره با اساتید VIP در تجربه و آشنایی با شیوه‌های تدریس متنوع است. در هر صورت اساتید پنج ستاره و VIP سطح تدریس و نوع آموزش متفاوتی را ارائه می‌دهند که با توجه به قیمت تدریس خصوصی ریاضی هفتم هر جلسه از کلاس‌شان از آن‌ها انتظار می‌رود.

تعداد ستاره اساتید و نرخ تدریس خصوصی ریاضی هفتم

معلم خصوصی استادبانک ملزم است: پس از ارزیابی ئ نیازسنجی دانش آموز برای او هدفگذاری کند، سپس با والدین به توافق رسد که رسیدن به این هدف چند جلسه طول می کشد، معلم خصوصی پس از هر جلسه گزارش کاملی از روند رشد دانش آموز به والدین می دهد.

همان‌طور که توضیح داده شد، استادبانک برای دسته‌بندی و تفکیک اساتید از سیستم ستاره‌دهی استفاده می‌کند. در این روش معلمان به 4 گروه: یک یا دو ستاره، سه یا چهار ستاره، پنج ستاره و معلم VIP تقسیم‌بندی می‌شوند. برای اینکه درک بهتری از تفاوت سیستم ارزیابی اساتید داشته باشید، ویژگی‌های  هر دسته از معلمان را برا شما توضیح می‌دهیم:

معلم یک و دو ستاره: کم‌تجربه‌ترین معلمان استادبانک در این گروه قرار می‌گیرند. معلم جوان و باانگیزه که فقط به دلیل نداشتن سابقه‌ی طولانی‌ تدریس، تعداد ستاره کمی داند. کیفیت آموزش این اساتید قابل‌قبول است و تسلط کافی برای برگزاری کلاس دارند.

معلم سه و چهار ستاره: سابقه تدریس این معلمین بیشتر است و از نظر کیفیت تدریس نیز در سطح بسیار خوبی قرار داند. معلمان این گروه، معمولا فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های معتبر کشور هستند.

معلمان پنج ستاره: معلمان پنج ستاره استادبانک از اساتید برتر کشور هستند و علاوه بر تحصیل در دانشگاه‌های معتبر، مقالات و دستاوردهای علمی مختلفی دارند. این اساتید در مراکز علمی، مدارس تیزهوشان و آماده‌سازی دانش‌آموز برای المپیادها، سابقه تدریس طولانی دارند و معمولا به سرعت ظرفیت کلاس آن‌ها پر می‌شود.

اساتید VIP: این معلمان از نوابغ تدریس خصوصی و آموزش شناخته می‌شوند. موفقیت‌های علمی این معلمان بسیار متنوع و درخشان است و بیشتر آن‌ها از رتبه‌های تک رقمی کنکور سال‌ها قبل و سایر المپیادهای علمی هستند. ویژگی بارز این معلمان، داشتن مهارت بالا در تدریس خصوصی ریاضی و  پرورش دانش‌آموزان موفق است. اساتید وی‌آی‌پی، بالاترین سطح قیمت تدریس خصوصی ریاضی هفتم را دارند.

هزینه تدریس خصوصی ریاضی هفتم در منزل و آنلاین با هم متفاوت است؟

کلاس‌ خصوصی ریاضی اول در استادبانک به دو روش تدریس خصوصی در منزل و تدریس آنلاین، برگزار می‌شود. اساتید در شیوه‌ی تدریس حضوری ریاضی هفتم، باید تا محل مورد نظر شاگرد خود برای برگزاری کلاس بروند. طبیعتا این رفت و آمد موجب افزایش قیمت تدریس خصوصی ریاضی هفتم در منزل می‌شود. 

بنابراین تعرفه کلاس حضوری با آنلاین در استادبانک متفاوت است. البته این تفاوت قیمت چندان زیاد نیست و والدین و دانش‌آموز می‌توانند با دستی باز و با توجه به نیاز محصل یکی از دو روش تدریس را انتخاب کنند. تدریس آنلاین ریاضی هفتم استادبانک نیز در دسترس همه‌ی دانش‌آموزان است و بدون هیچ‌گونه محدودیت جغرافیایی برگزار می‌شود.

بهترین معلمان با مناسب‌ترین قیمت تدریس خصوصی ریاضی هفتم در استادبانک

در این مقاله با جزئیات قیمت‌گذاری و تعیین تعرفه تدریس خصوصی ریاضی هفتم متوسطه اول در استادبانک آشنا شدید. استادبانک برای مشخص کردن هزینه کلاس خصوصی هر استاد بسیار حساس است و معیارهای مختلفی را در نظر می‌گیرد. 

هدف تیم استادبانک، استفاده‌ی دانش‌آموزان سراسر ایران از آموزش باکیفیت توسط اساتید با تجربه است. البته، خدمات دیگر سامانه تدریس خصوصی استادبانک مانند: گام‌به‌گام‌های کتاب‌های درسی اول تا ششم ابتدایی، نمونه سوالات مقطع ابتدایی، مقالات آموزشی و مشاوره تحصیلی به والدین و اپلیکیشن آموزشی استادبانک به طور رایگان در دسترس شما قرار دارد.

اگر برای انتخاب معلم خصوصی ریاضی هفتم نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره 91005343 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما کاربران عزیز است.