قیمت تدریس خصوصی

هزینه تدریس خصوصی استادبانک در سال 1402 چقدر است؟ | قیمت معلم خصوصی مهم‌ترین دروس

استادبانک نویسنده
71585 6
31 اردیبهشت 1403
قیمت تدریس خصوصی یا هزینه تدریس خصوصی در تهران، کرج ، شیراز ، اصفهان ، اهواز ، تبریز و ... - استادبانک

آنچه مطالعه خواهید کرد

برخی دانش‌آموزان ابتدایی که به هر دلیلی نمی‌توانند در کلاس مدرسه حضور پیدا کنند می‌توانند از معلم خصوصی کمک بگیرند. به جز عدم حضور در مدرسه معلم خصوصی در تقویت پایه تحصیلی و دروسی که دانش‌آموز به یادگیری بیشتر و تمرین و تکرار دارد نیز کمک می‌کند. هزینه معلم خصوصی ابتدایی می‌تواند به ازای هر ساعت یا هر جلسه و به صورت هفتگی یا ماهانه محاسبه شود. بعد از انتشار مقاله قیمت تدریس خصوصی شیمی کنکور و به درخواست شما در این مقاله قصد داریم برای والدینی که می‌خواهند بدانند هزینه معلم خصوصی ابتدایی ساعتی چند است عوامل موثر را بررسی کنیم.

معلم خصوصی ابتدایی باید صبر و حوصله زیادی داشته باشد. حتی برای یک ساعت آموزش نیز باید با صبر و حوصله و دقت زیاد به دانش‌آموز درس دهد. برای دانستن هزینه معلم خصوصی ابتدایی ساعتی می‌توانید با چند معلم تماس بگیرید و هزینه کلاس‌های ساعتی آن‌ها را بپرسید. در گام بعد می‌توانید هزینه‌های گفته شده را با معلم‌های خصوصی ابتدایی در پلتفرم‌های آنلاین مقایسه کنید.

در نهایت معلمی که بهترین هزینه را دریافت می‌کند، انتخاب کنید. البته بهتر است در این مسیر تمرکز خود را روی پیدا کردن معلم ارزان قیمت نگذارید، چرا که قیمت پایین‌تر ممکن است به معنای تجربه کمتر باشد. هرچند که اگر کلاس خصوصی برای دانش‌آموز ابتدایی جنبه رفع اشکال و تقویت پایه داشته باشد، با ارزان‌ترین معلم نیز کار پیش می‌رود و نیاز به معلم گرانقیمت نخواهد بود.

معلم‌های خصوصی ابتدایی می‌توانند تمام دروس پایه ابتدایی را تدریس کنند. از املا و ریاضی گرفته تا علوم را به کمک معلم خصوصی ابتدایی ساعتی می‌توانید داشته باشد. با این حال اهمیت مهارت‌های نرم در هزینه معلم ابتدایی چه ساعتی و چه جلسه‌ای قابل چشم پوشی نیست. در بخش بعد به این مهارت‌ها بیشتر پرداخته می‌شود.

تاثیر مهارت های نرم روی هزینه ساعتی معلم خصوصی ابتدایی

مهارت‌های نرم آن دسته از مهارت‌های اکتسابی هستند که با هوش هیجانی افراد در ارتباط است.

 • حل مسئله
 • تفکر انتقادی
 • مدیریت و کنترل خشم
 • تاب آوری
 • عزت نفس
 • اعتماد به نفس

برخی از مهم‌ترین مهارت‌های نرم هستند که معلم ابتدایی باید آن‌ها را بلد باشد. معلمی که هوش هیجانی بالایی دارد می‌تواند مدت بیشتری با بچه‌های بازیگوش ابتدایی درس کار کند و خسته نشود. علاوه بر این الگوی مناسبی نیز برای این دانش‌آموزان خواهد بود. به همین دلیل داشتن مهارت‌های نرم روی هزینه کلاس‌های خصوصی معلم ابتدایی تاثیر دارد.

تفاوت هزینه معلم خصوصی ابتدایی ساعتی و جلسه ای

برای کلاس‌های خصوصی دانش‌آموزان ابتدا به نیاز و هدف از کلاس خصوصی گرفتن او باید مشخص شود. با توجه به نیاز شناسایی شده و برنامه ریزی درسی و آموزشی هزینه‌ها متفاوت خواهد بود. هرچند که در گروه درسی ابتدایی، امتحانات سخت برگزار نمی‌شود، اما برای تقویت پایه درسی یا شرکت در المپیادها معلم خصوصی لازم است.

برای کلاس‌های خصوصی ابتدایی می‌توانید جلسات ماهانه بگیرید و ماهانه حق‌الزحمه را پرداخت کنید. به عبارت دیگر برنامه آموزش خصوصی دانش‌آموز شامل یک جلسه در هفته و 4 جلسه در ماه است که در پایان یا آغاز هر ماه پرداخت می‌شود. همچنین پرداخت هزینه معلم خصوصی ابتدایی می‌تواند به صورت ساعتی نیز باشد. یعنی هزینه هر جلسه یک ساعت تا نود دقیقه‌ای در پایان هر جلسه پرداخت می‌شود.

یک درس خاص یا کل پایه

اینکه دانش‌آموز به تدریس تمام دروس در خانه و به صورت خصوصی نیاز داشته باشد یا فقط یک تا دو درس نیاز به تقویت داشته باشد، روی هرنیه تدریس خصوصی ساعتی تاثیر دارد. هرچه تعداد درس‌ها و به طبع آن تعداد جلسات و ساعات آموزش بیشتر باشد، هزینه کلاس نیز بیشتر می‌شود.

مهارت معلم خصوصی متناسب با نیاز دانش‌آموز

شناسایی نیاز اصلی کودک برای آموزش و یادگیری مهارت معلم است. معلمی که بتواند تشخیص دهد کودک در کدام بخش از درس خود نیاز به آموزش دارد، حق الزحمه و دستمزد بیشتری دریافت می‌کند.

مهارت های نرم؛ اعجاز در یادگیری

دانش‌آموزان ابتدایی هنوز آنقدر از دنیای کودکی فاصله نگرفته‌اند که بدانند باید در زمان کلاس فقط روی درس تمرکز کنند. آن‌ها بیشتر به دنبال بازی  و سرگرمی هستند. معلم مجرب باید به کمک مهارت‌های نرم و ارتباط موثر توجه کودک را به درس معطوف کند. همچنین باید بتواند با روش‌های نوین تدریس انگیزه‌ای برای درس خواندن به کودک بدهد.

هزینه تدریس خصوصی ابتدایی در جلسات آنلاین یا حضوری

حضوری یا آنلاین بودن کلاس روی هزینه ساعتی تدریس خصوصی ابتدایی تاثیر مستقیم دارد. به دلیل این‌که معلم در کلاس حضوری علاوه بر زمان، هزینه برای رفت و آمد دارد، دستمزد بیشتری خواهد داشت.

قیمت تدریس خصوصی ابتدایی | هزینه تدریس خصوصی در منزل و آنلاین

قیمت تدریس خصوصی ابتدایی به صورت آنلاین

قیمت تدریس خصوصی آنلاین مقطع ابتدایی در سال ۱۴۰۲ از 75 تا 600 هزار تومان است. میانگین قیمت تدریس خصوصی ابتدایی به صورت آنلاین 190 هزار تومان  است.

قیمت تدریس خصوصی ابتدایی حضوری

قیمت تدریس خصوصی ابتدایی در منزل سال ۱۴۰۲ به صورت حضوری از 80 تا 835 هزار تومان است. میانگین هزینه تدریس خصوصی در منزل ابتدایی 230 هزار تومان است.

معرفی ارزان ترین اساتید ابتدایی؛ تدریس خصوصی ابتدایی ساعتی چند است؟

بسیاری از والدین نمی‌دانند که هزینه معلم خصوصی ابتدایی ساعتی چند باشد تا در کنار کیفیت تدریس، نرخ کلاس خصوصی نیز مناسب باشد. برخی از این خانواده‌ها، کلاس ارزان را بی‌کیفیت می‌دانند. اما، ارزان‌ترین اساتید ابتدایی استادبانک با اینکه قیمت پایین‌تری نسبت به دیگر معلمان خصوصی این مقطع دارند، ولی کیفیت تدریس خوبی را به دانش‌آموز ارائه می‌دهند. در ادامه با یکی از ارزان‌ترین اساتید تدریس خصوصی ابتدایی آشنا می‌شوید:

1.استاد سحر گل محمدی:

قیمت تدریس خصوصی ابتدایی با خانم گل محمدی به ازای هر جلسه‌ی آنلاین 116 هزار تومان است. مدارک تحصیلی سحر گل محمدی شامل کاردانی کامپوتر (نرم‌افزار) از موسسه آموزش عالی راهبرد شمال رشت و همین‌طور کارشناسی مهندسی کامپیوتر از موسسه آموزش عالی راهبرد شمال رشت می‌شود. این معلم خصوصی ابتدایی، سابقه تدریس خوبی نیز دارد که در ادامه با آن آشنا می‌شوید:

 • سابقه تدریس خصوصی چرتکه سطح 1 و 2
 • سابقه 1 سال تدریس به صورت خصوصی دروس ابتدایی
 • دارای لوح تقدیر معلمی 
 • دارای لوح تقدیر جوان فعال شهرستان 
 • دارای لوح تقدیر اهمیت پدافند غیرعامل 
 • دارای تقدیرنامه مدرس چرتکه 
 • داراری سابقه معاون پرورشی

برای مشاهده پروفایل استاد سحر گل محمدی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

یکی از دغدغه‌های والدین این است که تدریس خصوصی ابتدایی ساعتی چند باید باشد تا نرخی مقرون‌به‌صرفه محسوب شود. خوشبختانه در استادبانک، قیمت معلم خصوصی ابتدایی بسیار مناسب تعیین شده و حتی ارزان‌ترین اساتید ابتدایی استادبانک نیز از رزومه کاری خوبی برخوردار هستند.

معرفی گران‌ترین اساتید ابتدایی؛ هزینه معلم خصوصی ابتدایی ساعتی چند است؟

گران‌ترین اساتید ابتدایی را بخش بزرگی از جامعه آموزشی کشور تشکیل می‌دهند که معلمین باسابقه و بسیار خوبی میان آن‌ها دیده می‌شوند. بیشتر این اساتید تدریس خصوصی ابتدایی در لیست معلمین VIP استادبانک یا لیست اساتید 5 ستاره قرار دارند. در ادامه با استاد برجسته‌ از گران‌ترین اساتید ابتدایی آشنا می‌شوید:

1.استاد مریم مجدی

یکی از گران‌ترین اساتید تدریس خصوصی ابتدایی استادبانک، استاد مریم مجدی است که قیمت تدریس خصوصی ابتدایی در منزل به ازای هر جلسه با این معلم VIP مبلغ 600 هزار تومان است. مریم مجدی دارنده‌ی مدرک کارشناسی ریاضی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات و کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران است. سابقه تدریس این معلم خصوصی ابتدایی باتجربه، نشان‌دهنده‌ی یک رزومه‌ی آموزشی درجه یک است:

 • سابقه تدریس به شاگردانی که قصد ورود به مدارس برتر، نمونه دولتی، روشنگران، سلام، خرد و مهدوی را داشتند.
 • آموزش آزمون ورودی SAT
 • گذراندن دوره تخصصی روش تدریس و استعداد سنجی از دانشگاه الزهرا
 • ورود شاگردانم به مدارس برتر و تیزهوشان
 • تدریس آنلاین ریاضی به ایرانیان مقیم کشورهای مختلف از جمله: کانادا، امریکا، انگلیس، روسیه، دبی و مالزی
 • دارنده گواهینامه تافل زبان انگلیسی از کانون زبان ایران
 • کسب لوح تقدیر بعنوان مدرس نمونه از سازمان ملی جوانان و موسسه تخصصی ادبی قدیم الاحسان
 • 2 سال تدریس در مدارس صبا پاسداران و درخت دانش
 • 2 سال تدریس در کانون زبان تهران بخش نوجوانان
 • 2 سال تدریس در موسسه سارینا
 • 1 سال تدریس در مدرسه صالحین دیباجی
 • 1 سال تدریس در موسسه پارسیک بخش نوجوانان
 • 1 سال تدریس در موسسه قدیم الاحسان

برای مشاهده پروفایل استاد مریم مجدی  می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

با کمک سیستم ارزیابی اساتید استادبانک، معلمین کاربلد و باتجربه براساس سابقه و توانایی تدریس، مدارک تحصیلی و شیوه‌های آموزش، قیمت‌گذاری می‌شوند تا مناسب‌ترین هزینه تدریس خصوصی در منزل و آنلاین، هم برای معلم و هم شاگرد در نظر گرفته شود.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی | قیمت معلم خصوصی ریاضی آنلاین و در منزل

قیمت تدریس خصوصی ریاضی آنلاین

قیمت تدریس خصوصی ریاضی به صورت آنلاین در سال ۱۴۰۲ از 75 تا 1180 هزار تومان است. میانگین قیمت تدریس خصوصی ریاضی به صورت آنلاین 200 هزار تومان است.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی حضوری

قیمت تدریس خصوصی ریاضی در منزل و به صورت حضوری در سال ۱۴۰۲ از 80 تا 1650 هزار تومان است. میانگین قیمت تدریس خصوصی ریاضی در منزل  235 هزار تومان است.

معرفی ارزان ترین اساتید ریاضی

ارزان‌ترین اساتید ریاضی استادبانک با اینکه قیمت پایین‌تری نسبت به دیگر معلمان خصوصی این درس دارند، اما کیفیت تدریس خوبی را به دانش‌آموز ارائه می‌دهند. در ادامه با 2 نفر از ارزان‌ترین اساتید تدریس خصوصی ریاضی آشنا می‌شوید:

1.استاد مهرناز توسلی:

هزینه کلاس خصوصی ریاضی با خانم توسلی به ازای هر جلسه‌ی آنلاین 145 هزار تومان است. مدارک تحصیلی مهرناز توسلی شامل کاردانی آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه جامع علمی کاربردی، کارشناسی آموزش ابتدایی و روانشناسی از دانشگاه علمی کاربردی و کارشناسی ارشد آموزش ابتدایی و روانشناسی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران می‌شود. این معلم خصوصی ریاضی، سابقه تدریس خوبی نیز دارد که در ادامه با آن آشنا می‌شوید:

 • سابقه ی تدریس خصوصی
 • آشنا به مفاهیم روز تدریس مقاطع اول و ششم ابتدایی
 • تدریس بِه دانش آموزان مدارس دولتی به صورت خصوصی و دانش آموزان نهضت سواد آموزی به صورت خصوصی
 • تدریس به دانش آموزان پیش دبستانی و کلاس اول به صورت خصوصی
 • موفقیت دانش آموزانم در مقطع پیش دبستانی برای ورود به کلاس اول

برای مشاهده پروفایل استاد مهرناز توسلی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

همان‌طور که مشاهده می‌کنید، ارزان‌ترین اساتید ریاضی استادبانک نیز از رزومه کاری خوبی برخوردار هستند و با قیمتی مناسب در دسترس دانش‌آموزان قرار دارند. در واقع، هزینه معلم خصوصی ریاضی به نحوی تنظیم شده است تا بخش بزرگ‌تری از جامعه دانش‌آموزان کشور، شرایط شرکت در کلاس خصوصی را داشته باشند.

2.استاد احمد مرادی

قیمت تدریس خصوصی ریاضی با آقای احمد مرادی به ازای هر جلسه‌ی آنلاین 145 هزار تومان است که از مقرون‌به‌صرفه‌ترین دستمزدهای کلاس خصوصی ریاضی محسوب می‌شود. احمد مرادی کارشناسی ریاضیات و کاربردها از دانشگاه کردستان را به عنوان مدرک تحصیلی دارد. در روزمه‌ی این معلم خصوصی ریاضی، سابقه تدریس خوبی نیز دیده می‌شود که در ادامه با آن آشنا می‌شوید:

 • کارشناسی ریاضیات و کاربردها از دانشگاه کردستان 
 • تدریس در مدارس رستگاران ویژه نخبگان 
 • بیش از شش ماه همکاری با مجموعه استادبانک 
 • سابقه تدریس خصوصی به مدت 2 سال

برای مشاهده پروفایل استاد احمد مرادی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

بنابراین قابل درک است که ارزان بودن هزینه کلاس خصوصی ریاضی یک معلم به معنی عدم کیفیت نیست. تیم استادبانک با بررسی توانایی‌های هر استاد، تلاش می‌کند بهترین معلمین را در دسترس دانش‌آموزان قرار دهد.

معرفی گران‌ترین اساتید ریاضی

گران‌ترین اساتید ریاضی را بخش بزرگی از جامعه آموزشی کشور تشکیل می‌دهند که معلمین باسابقه و بسیار خوبی میان آن‌ها دیده می‌شوند. بیشتر این اساتید تدریس خصوصی ریاضی در لیست معلمین VIP استادبانک یا لیست اساتید 5 ستاره قرار دارند. در ادامه با استاد برجسته‌ از گران‌ترین اساتید ریاضی آشنا می‌شوید:

1.استاد مژگان مسافری

استاد مژگان مسافری یکی دیگر از گران‌ترین اساتید تدریس خصوصی ریاضی در استادبانک است که در دسته‌بندی اساتید 5 ستاره قرار می‌گیرند. مدارک مسافری شامل کارشناسی ریاضی از دانشگاه مازندران و کارشناسی ارشد ریاضی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال می‌شود. دستمزد استاد مسافری به ازای هر جلسه تدریس خصوصی آنلاین ریاضی 345 هزار تومان است. روزمه کاری و سابقه تدریس این استاد برجسته را می‌توانید در لیست زیر مشاهده کنید:

 • تدریس به دانشحویان و دانش آموزان باسطح پایین یا متوسطه ورساندنشان به نمره خیلی خوب و عالی
 • تدریس در همه مقطع متوسطه دوم و کنکور و دانشجویان در تمامی رشته های فنی مهندسی و علوم پایه و علوم انسانی
 • کامنت های مثبت شاگردان معرفی شده توسط استاد بانک
 • 7 سال تدریس در دانشگاه ازاد دماوند 
 • 7 سال تدریس در دانشگاه پیام نور دماوند 
 • 7 سال تدریس در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن 
 • 2 سال تدریس در دانشگاه تهران شمال 
 • 4سال تدریس در مدارس متوسطه دوم
 • 4سال تدریس در آموزشگاه ها
 • افزایش نمره دانش اموزان از نمره خیلی پایین در حد 5 و8به نمره های بالای 18.5
 • نمره بالا برای دانشجویان بسیار ضعیف در رشته های مختلف
 • نمره 20 و 19 دانش آموزان در نهایی تجربی و ریاضی
 • 5 سال سابقه تدریس در استاد بانک
 • 6 فصل تاکنون برترین مدرس گروه‌ریاضی در استاد بانک
 • 19سال تدریس خصوصی به دانش اموزان و دانشجویان در سطوح مختلف و گرفتن نمره های قابل قبول

برای مشاهده پروفایل استاد مژگان مسافری می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

اساتید 5 ستاره استادبانک، تعداد جلسات مختلفی را در این سامانه برگزار کرده‌اند که در بخش نظرات، می‌توان بیشتر با توانایی اساتید آشنا شد و تجربه‌ی دیگر دانش‌آموزان را نیز مطالعه کرد.

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین  در سال ۱۴۰۲ از 90 تا 1000 هزار تومان است. میانگین قیمت تدریس خصوصی آنلاین انگلیسی 190 هزار تومان است.

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی حضوری (هزینه تدریس خصوصی در منزل انگلیسی)

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی  به صورت حضوری در سال 1402 از 97 تا 735 هزار تومان است. میانگین قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل 251 هزار تومان است.

معرفی ارزان ترین اساتید انگلیسی

ارزان‌ترین اساتید انگلیسی استادبانک با اینکه قیمت پایین‌تری نسبت به دیگر معلمان خصوصی این درس دارند، اما کیفیت تدریس خوبی را به دانش‌آموز ارائه می‌دهند. در ادامه با یکی از ارزان‌ترین اساتید تدریس خصوصی انگلیسی آشنا می‌شوید:

1.استاد کیمیا امجدیان

قیمت تدریس خصوصی انگلیسی با خانم امجدیان به ازای هر جلسه‌ی آنلاین 80 هزار تومان است. مدرک تحصیلی این استاد شامل کارشناسی مهندسی صنایع از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی می‌شود. این معلم خصوصی انگلیسی، سابقه تدریس خوبی نیز دارد که در ادامه با آن آشنا می‌شوید:

 • کسب نمره 95 در مدرک TTC 
 • کسب مدرک و پایان نامه زبان کانون زبان ایران
 • سابقه تدریس خصوصی زبان انگلیسی بمدت 2 سال
 • سابقه تدریس بمدت 1 سال در موسسه آرتین
 • سابقه تدریس خصوصی زبان انگلیسی هفتم تا دوازدهم
 • در حال حاضر مشغول تدریس در آموزشگاه معتبر دانشمندان

همان‌طور که مشاهده می‌کنید، ارزان‌ترین اساتید انگلیسی استادبانک نیز از رزومه کاری خوبی برخوردار هستند و با قیمتی مناسب در دسترس دانش‌آموزان قرار دارند. این تعیین تعرفه، اجازه می‌دهد تا هزینه معلم خصوصی انگلیسی برای اقشار مختلف دانش‌آموزان قابل‌پرداخت باشد.

برای مشاهده پروفایل استاد کیمیا امجدیان می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

معرفی گران‌ترین اساتید انگلیسی

گران‌ترین اساتید انگلیسی را معلمین باسابقه و برجسته و کاربلد جامعه آموزشی کشور تشکیل می‌دهند. بیشتر اساتید تدریس خصوصی انگلیسی در لیست معلمین VIP استادبانک یا لیست اساتید 5 ستاره قرار دارند. در ادامه با دو استاد از بهترین و گران‌ترین اساتید انگلیسی آشنا می‌شوید:

1.استاد مهدی خانی

یکی از گران‌ترین اساتید تدریس خصوصی انگلیسی (آیلتس، مکالمه و دیگر مهارت‌های اصلی در انگلیسی) استادبانک، استاد مهدی خانی است که هزینه کلاس خصوصی انگلیسی آنلاین به ازای هر جلسه با این معلم VIP مبلغ 450 هزار تومان است. مهدی خانی دارنده‌ی مدرک کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه اصفهان است. سابقه تدریس این معلم خصوصی انگلیسی باتجربه، نشان‌دهنده‌ی یک رزومه‌ی آموزشی درجه یک است:

 • توانایی تدریس خصوصی در حوزه امتحانات بین المللی نظیر آیلتس و تافل 
 • توانایی تدریس در حوزه کودکان، نوجوانان، بزرگسالان، آقایان و خانم ها 
 • دارای سابقه تدریس به اساتید جدید الورود در حوزه بازی و سرگرمی در آموزش زبان انگلیسی 
 • دارای سابقه تدریس به اساتید جدید الورود و آموزش روش صحیح تدریس در کلاس 
 • کسب بالاترین آمار نظر سنجی مدیران شعب در هر ترم 
 • کسب بالاترین آمار نظر سنجی دانشجویان در هر ترم 
 • 1 سال تدریس در جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی اصفهان 
 • 1 سال تدریس در کانون زبان ایران 
 • 3 سال تدریس در مدرسه غیر انتفاعی سادات 
 • 17 سال تدریس در موسسات زبان انگلیسی 
 • تدریس زبان بمدت 17سال درحوزه آزمونهای بین المللی شامل IELTS , TOEFL , PET , PTE
 • تدریس زبان بمدت 17سال درحوزه آزمونهای داخلی شامل MSRT , EPT , MHLE , MCHE , TOLIMO و..
 • تدریس زبان بمدت 17سال درحوزه مکالمه پیشرفته ومبتدی مقاطع کودکان , نوجوانان وبزرگسالان
 • تدریس زبان بمدت 17سال درحوزه مقاطع تحصیلی زبان هفتم , هشتم , نهم , دهم , یازدهم و دوازدهم.

برای مشاهده پروفایل استاد مهدی خانی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

با کمک سیستم ارزیابی اساتید استادبانک، معلمین کاربلد و باتجربه براساس سابقه و توانایی تدریس، مدارک تحصیلی و شیوه‌های آموزش، قیمت‌گذاری می‌شوند تا مناسب‌ترین قیمت تدریس خصوصی هم برای معلم و هم شاگرد در نظر گرفته شود.

2.استاد محمدرضا مهرعلی

استاد محمدرضا مهرعلی یکی دیگر از گران‌ترین اساتید تدریس خصوصی انگلیسی در استادبانک است که در دسته‌بندی اساتید 5 ستاره قرار می‌گیرند. مدرک تحصیلی استاد مهرعلی شامل کارشناسی مهندسی صنایع از دانشگاه آزاد اسلامی پرند می‌شود. دستمزد این استاد به ازای هر جلسه تدریس خصوصی آنلاین انگلیسی 360 هزار تومان است. روزمه کاری و سابقه تدریس این استاد برجسته را می‌توانید در لیست زیر مشاهده کنید:

 • حضور در مدارس برند تهران مثل نیکان 
 • تاسیس شرکت جهت مشاوره و گروه تدریس زبان 
 • نمره ی خوب زبان اموزانم‌ در ایلتس 
 • داشتن جزوه‌کنکور عالی و همایش های 7 ساعته زبان کنکور 
 • مدرک TEFL از بریتانیا 
 • مدرک تدریس ایلتس از استرالیا cambridge 
 • مدرک technology in education امریکا
 • دوره های تدریس ایلتس در تهران 
 • وبینارهای کمبریج 
 • وبینارهای macmilan 
 • وبینار اشتباهات تدریس 
 • وبینار روش‌ تدریس listening IELTS 
 • 5 سال تدریس در نیکان 
 • 4 سال تدریس در صلحا 
 • 1 سال تدریس در ایران استرالیا
 • 2 سال تدریس در تهران کانادا
 • 2 سال تدریس در مجتمع فنی
 • 1 سال تدریس در افاق
 • 2 سال تدریس در مجتمع فرهنگی آموزشی سلام 
 • 5 سال تدریس در موسسه پژوهشگر 

برای مشاهده پروفایل استاد محمدرضا مهرعلی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

اساتید 5 ستاره استادبانک، تعداد جلسات مختلفی را در این سامانه برگزار کرده‌اند که در بخش نظرات، می‌توان بیشتر با توانایی اساتید آشنا شد و تجربه‌ی دیگر دانش‌آموزان را نیز مطالعه کرد. خواندن تجربیات دیگر دانش‌آموزان اجازه می‌دهد تا راحت‌تر در مورد انتخاب معلم تصمیم بگیرید و همین‌طور، هزینه کلاس خصوصی معلم موردنظرتان را بررسی کنید.

قیمت تدریس خصوصی زیست شناسی | هزینه تدریس خصوصی در منزل و آنلاین

قیمت تدریس خصوصی زیست شناسی آنلاین

قیمت تدریس خصوصی آنلاین زیست‌شناسی در سال ۱۴۰۲ از 90 تا 752 هزار تومان است. میانگین قیمت تدریس خصوصی آنلاین زیست‌شناسی 180 هزار تومان است.

قیمت تدریس خصوصی زیست شناسی حضوری | هزینه تدریس خصوصی در منزل زیست

قیمت تدریس خصوصی حضوری در سال ۱۴۰۲ از 133 تا 1200 هزار تومان است. میانگین قیمت تدریس خصوصی حضوری زیست‌شناسی 255 هزار تومان است.

معرفی ارزان ترین اساتید زیست‌شناسی

ارزان‌ترین اساتید زیست‌شناسی استادبانک با اینکه قیمت پایین‌تری نسبت به دیگر معلمان خصوصی این درس دارند، اما کیفیت تدریس خوبی را به دانش‌آموز ارائه می‌دهند. در ادامه با 2 نفر از ارزان‌ترین اساتید تدریس خصوصی زیست آشنا می‌شوید:

1.استاد کتایون کبریتی

قیمت تدریس خصوصی زیست با خانم کبریتی به ازای هر جلسه‌ی آنلاین 165 هزار تومان است. مدرک تحصیلی این استاد شامل کارشناسی زیست‌شناسی سلولی مولکولی از دانشگاه آزاد اسلامی رودهن و کارشناسی ارشد زیست شناسی سلولی مولکولی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال می‌شود. همین‌طور خانم کبریتی دانشجوی دانشجوی دکترای بیوفیزیک دانشگاه تهران نیز هستند. با دیگر ویژگی‌های این معلم خصوصی جوان و باکیفیت در لیست زیر آشنا می‌شوید:

 • دارای 6 مقاله علمی پژوهشی تا مقطع کارشناسی ارشد
 • بیش از یک سال همکاری با مجموعه استادبانک 
 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک
 • برگزاری بیش از 95 جلسه موفق در استادبانک

برای مشاهده پروفایل استاد کتایون کبریتی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

همان‌طور که مشاهده می‌کنید، ارزان‌ترین اساتید زیست استادبانک نیز از رزومه کاری خوبی برخوردار هستند و با قیمتی مناسب در دسترس دانش‌آموزان قرار دارند. این بازه‌ی قیمتی، شرایط بسیار خوبی را فراهم کرده است تا هزینه معلم خصوصی زیست برای اقشاری بیشتری از دانش‌آموزان قابل‌پرداخت باشد تا بتوانند از آموزش باکیفیت بهره ببرند.

2.استاد فاطمه مرادی

قیمت تدریس خصوصی زیست با خانم مرادی به ازای هر جلسه‌ی آنلاین 100 هزار تومان است که از بهترین مبالغ کلاس خصوصی زیست‌شناسی باکیفیت محسوب می‌شود. فاطمه مرادی کارشناسی زیست شناسی از دانشگاه هرمزگان را به عنوان مدرک تحصیلی دارد. در روزمه‌ی این معلم خصوصی زیست، سابقه تدریس و ویژگی‌های آموزشی خوبی دیده می‌شود که در ادامه با آن آشنا می‌شوید:

 • تالیف جزوه کنکوری زیست شناسی
 • افزایش نمره دانش اموز در درس شیمی و زیست از 9 به 18
 • 3 سال تدریس در اموزشگاه مثلث واقع در صدرا
 • 1 سال تدریس در بنیاد علمی دکتر سیفی در شیراز
 • تدریس به مدت 4 سال در اموزشگاه مثلث و بنیاد علمی دکتر سیفی 
 • بیش از دو سال همکاری با مجموعه استادبانک 
 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک

برای مشاهده پروفایل استاد فاطمه مرادی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

بنابراین قابل درک است که ارزان بودن قیمت تدریس خصوصی زیست یک معلم به معنی عدم کیفیت نیست. تیم استادبانک با بررسی توانایی‌های هر استاد، تلاش می‌کند بهترین معلمین را در دسترس دانش‌آموزان قرار دهد.

معرفی گران‌ترین اساتید زیست‌شناسی؛ هزینه کلاس خصوصی بالا با بهترین کیفیت تدریس

گران‌ترین اساتید زیست را معلمین باسابقه و برجسته و کاربلد جامعه آموزشی کشور تشکیل می‌دهند. بیشتر اساتید تدریس خصوصی زیست در لیست معلمین VIP استادبانک یا لیست اساتید 5 ستاره قرار دارند. در ادامه با دو استاد از بهترین و گران‌ترین اساتید زیست‌شناسی آشنا می‌شوید:

1.استاد محمدحسن منصوری

یکی از گران‌ترین اساتید تدریس خصوصی زیست‌شناسی استادبانک، استاد محمدحسن منصوری است که قیمت تدریس خصوصی زیست آنلاین به ازای هر جلسه با این معلم VIP مبلغ 714 هزار تومان است. مدارک تحصیلی محمدحسن منصوری شامل کارشناسی زیست‌شناسی از دانشگاه علم و فرهنگ، کارشناسی ارشد زیست‌شناسی از دانشگاه علم و فرهنگ و دکترا زیست‌شناسی از دانشگاه علم و فرهنگ می‌شود. سابقه تدریس و آموزشی این معلم خصوصی زیست‌شناسی باتجربه، نشان‌دهنده‌ی یک رزومه‌ی آموزشی درجه یک است:

 • 3 سال تدریس در دبیرستان روزبه 
 • 6 سال تدریس در دبیرستان امیر 
 • 8 سال تدریس در دبیرستان صالح 
 • 4 سال تدریس در دبیرستان دانشگاه شریف 
 • 5 سال تدریس در دبیرستان مصباح قیطریه 
 • 11 سال تدریس در دبیرستان های روزبه، دانشگاه صنعتی شریف، مصباح قیطریه، … 
 • معلم رسمی آموزش و پرورش و دارای تجربه تدریس در مدارس
 • معلم رسمی آموزش و پرورش 
 • دکترا زیست شناسی از دانشگاه علم و فرهنگ 
 • بیش از سه سال همکاری با مجموعه استادبانک 
 • تدریس به مدت 11 سال در دبیرستان های روزبه، امیر، صالح، دانشگاه شریف و مصباح قیطریه 

برای مشاهده پروفایل استاد محمدحسن منصوری می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

با کمک سیستم ارزیابی اساتید استادبانک، معلمین کاربلد و باتجربه براساس سابقه و توانایی تدریس، مدارک تحصیلی و شیوه‌های آموزش، قیمت‌گذاری می‌شوند تا مناسب‌ترین قیمت تدریس خصوصی هم برای معلم و هم شاگرد در نظر گرفته شود.

2.استاد اکرم کرمی

استاد اکرم کرمی یکی دیگر از گران‌ترین اساتید تدریس خصوصی زیست در استادبانک است که در دسته‌بندی اساتید 5 ستاره قرار می‌گیرند. خانم کرمی دارنده‌ی مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد زیست شناسی جانوری از دانشگاه پیام نور است. دستمزد این استاد به ازای هر جلسه تدریس خصوصی آنلاین زیست 361 هزار تومان محاسبه می‌شود. روزمه کاری و سابقه تدریس و آموزشی این استاد برجسته را می‌توانید در لیست زیر مشاهده کنید:

 • کسب سه باردبیر نمونه منطقه یک تهران 
 • کسب دوبار الگوی برتر تدریس دراستان تهران
 • سرگروه زیست منطقه یک تهران
 • 25 سال سابقه تدریس رسمی در مدارس 
 • سابقه تدریس خصوصی
 • سابقه تدریس به مدت 25 سال در مدارس و دبیر نمونه و سرگروه زیست منطقه یک تهران 
 • بیش از یک سال همکاری با مجموعه استادبانک 
 • کسب سه باردبیر نمونه منطقه یک تهران و الگوی برتر تدریس دراستان تهران 

برای مشاهده پروفایل استاد اکرم کرمی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

اساتید 5 ستاره استادبانک، تعداد جلسات مختلفی را در این سامانه برگزار کرده‌اند که در بخش نظرات، می‌توان بیشتر با توانایی اساتید آشنا شد و تجربه‌ی دیگر دانش‌آموزان را نیز مطالعه کرد. به طوذ کلی، قیمت معلم خصوصی در استادبانک براساس معیارهای مختلفی تعیین می‌شود تا مناسب‌ترین برترین اساتید با مناسب‌ترین نرخ کلاس خصوصی در دسترس دانش‌آموزان باشند.

قیمت تدریس خصوصی شیمی

قیمت تدریس خصوصی شیمی آنلاین

قیمت تدریس خصوصی شیمی آنلاین در سال ۱۴۰۲ از 114 تا 1121 هزار تومان است. میانگین قیمت تدریس خصوصی آنلاین شیمی 208 هزار تومان است.

قیمت تدریس خصوصی شیمی حضوری یا هزینه تدریس خصوصی در منزل شیمی

قیمت تدریس خصوصی شیمی در منزل در سال ۱۴۰۲ از 119 تا 1650 هزار تومان است. میانگین قیمت تدریس خصوصی حضوری شیمی 270 هزار تومان است.

معرفی ارزان ترین اساتید شیمی

ارزان‌ترین اساتید شیمی استادبانک با اینکه قیمت پایین‌تری نسبت به دیگر معلمان خصوصی این درس دارند، اما کیفیت تدریس خوبی را به دانش‌آموز ارائه می‌دهند. در ادامه با یکی از ارزان‌ترین اساتید تدریس خصوصی شیمی آشنا می‌شوید:

1.استاد شیلا نیکدل

قیمت تدریس خصوصی شیمی با خانم نیکدل به ازای هر جلسه‌ی آنلاین 120 هزار تومان است که از بهترین مبالغ کلاس خصوصی شیمی باکیفیت محسوب می‌شود. شیلا نیکدل کارشناسی شیمی (محض و کاربردی) از دانشگاه گیلان را به عنوان مدرک تحصیلی دارد. در روزمه‌ی این معلم خصوصی شیمی، سابقه تدریس و ویژگی‌های آموزشی خوبی دیده می‌شود که در ادامه با آن آشنا می‌شوید:

 • سابقه تدریس خصوصی در بیش از 109 جلسه استادبانک
 • آشنا به مفاهیم روز شیمی 
 • بیش از شش ماه همکاری با مجموعه استادبانک 
 • آشنا به مفاهیم روز شیمی

برای مشاهده پروفایل استاد شیلا نیکدل می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

بنابراین قابل درک است که ارزان بودن قیمت تدریس خصوصی شیمی یک معلم به معنی عدم کیفیت نیست. تیم استادبانک با بررسی توانایی‌های هر استاد، تلاش می‌کند بهترین معلمین را در دسترس دانش‌آموزان قرار دهد.

معرفی گران‌ترین اساتید شیمی

گران‌ترین اساتید شیمی را معلمین باسابقه و برجسته و کاربلد جامعه آموزشی کشور تشکیل می‌دهند. بیشتر اساتید تدریس خصوصی شیمی در لیست معلمین VIP استادبانک یا لیست اساتید 5 ستاره قرار دارند. در ادامه با دو استاد از بهترین و گران‌ترین اساتید شیمی آشنا می‌شوید:

1.استاد سیده حمیده احمدی

یکی از گران‌ترین اساتید تدریس خصوصی شیمی استادبانک، استاد سیده حمیده احمدی است که قیمت تدریس خصوصی شیمی آنلاین به ازای هر جلسه با این معلم VIP مبلغ 1/016/000 است. مدارک تحصیلی خانم احمدی شامل کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه کاشان و دکترا شیمی از دانشگاه شهید بهشتی می‌شود. سابقه تدریس و آموزشی این معلم خصوصی شیمی جوان ولی باتجربه، نشان‌دهنده‌ی یک رزومه‌ی آموزشی درجه یک است:

 • 1 سال تدریس در موسسه نخبگان علوم تهران 
 • کسب رتبه ده المپیاد شیمی کشوری و سابقه ی تدریس به دانش آموزان مدارس برتر، نمونه دولتی، تیزهوشان، سلام و … 
 • بیش از پنج سال همکاری با مجموعه استادبانک 
 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک
 • برگزاری بیش از 1600 جلسه تدریس خصوصی موفق در استادبانک

برای مشاهده پروفایل استاد سیده حمیده احمدی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

با کمک سیستم ارزیابی اساتید استادبانک، معلمین کاربلد و باتجربه براساس سابقه و توانایی تدریس، مدارک تحصیلی و شیوه‌های آموزش، قیمت‌گذاری می‌شوند تا مناسب‌ترین قیمت تدریس خصوصی هم برای معلم و هم شاگرد در نظر گرفته شود.

2.استاد علیرضا حدادی

استاد علیرضا حدادی یکی دیگر از گران‌ترین اساتید تدریس خصوصی شیمی در استادبانک است که در دسته‌بندی اساتید 5 ستاره قرار می‌گیرند. آقای حدادی دارنده‌ی مدرک تحصیلی کارشناسی مهندسی شیمی از دانشگاه اصفهان و کارشناسی ارشد مهندسی شیمی از دانشگاه صنعتی شریف است. دستمزد این استاد به ازای هر جلسه تدریس خصوصی آنلاین شیمی 380 هزار تومان محاسبه می‌شود. روزمه کاری و سابقه تدریس و آموزشی این استاد برجسته را می‌توانید در لیست زیر مشاهده کنید:

 • تدریس به دانش آموزان مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان
 • 4 سال تدریس دروس ریاضی، فیزیک و شیمی مقاطع اول و دوم متوسطه و کنکور سراسری
 • کسب نمره قبولی شاگردان بسیار ضعیف در دروس ریاضی، فیزیک و شیمی
 • سابقه ی تدریس به شاگردانی که قصد ورود به مدارس برتر، نمونه دولتی، سلام، علامه حلی و … را داشتند.
 • کسب رتبه 18 کنکور سراسری کارشناسی ارشد 
 • بیش از چهار سال همکاری با مجموعه استادبانک 
 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک 

برای مشاهده پروفایل استاد علیرضا حدادی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

اساتید 5 ستاره استادبانک، تعداد جلسات مختلفی را در این سامانه برگزار کرده‌اند که در بخش نظرات، می‌توان بیشتر با توانایی اساتید آشنا شد و تجربه‌ی دیگر دانش‌آموزان را نیز مطالعه کرد.

قیمت تدریس خصوصی عربی | هزینه تدریس خصوصی در منزل و آنلاین

قیمت تدریس خصوصی عربی آنلاین

قیمت تدریس خصوصی عربی آنلاین در سال ۱۴۰۲ از 95 تا 415 هزار تومان است. میانگین قیمت تدریس خصوصی آنلاین عربی 190 هزار تومان است.

قیمت تدریس خصوصی عربی حضوری

قیمت تدریس خصوصی عربی حضوری در سال ۱۴۰۲ از 155 تا 590 هزار تومان است. میانگین قیمت تدریس خصوصی حضوری عربی 300 هزار تومان است.

معرفی ارزان ترین اساتید عربی؛ قیمت معلم خصوصی عربی مقرون‌به‌صرفه

ارزان‌ترین اساتید عربی استادبانک با اینکه قیمت پایین‌تری نسبت به دیگر معلمان خصوصی این درس دارند، اما کیفیت تدریس خوبی را به دانش‌آموز ارائه می‌دهند. در ادامه با 2 نفر از ارزان‌ترین اساتید تدریس خصوصی عربی آشنا می‌شوید:

1.استاد محمدرضا مهدوی اطهر

قیمت تدریس خصوصی عربی با آقای مهدوی اطهر به ازای هر جلسه‌ی آنلاین 238 هزار تومان است. مدرک تحصیلی این استاد شامل کاردانی ادبیات و زبان عربی از حوزه علمیه و کارشناسی معارف اسلامی (گرایشهای فقه و اصول – فلسفه اسلامی) از حوزه علمیه می‌شود. دیگر ویژگی‌های این معلم خصوصی جوان و باکیفیت در لیست زیر قابل مشاهده است:

 • سابقه تدریس ادبیات عرب و معارف اسلامی بمدت 3 سال در حوزه علمیه
 • سابقه تدریس خصوصی مکالمه عربی
 • سابقه تدریس ادبیات عرب و معارف اسلامی بمدت 3 سال در حوزه علمیه 
 • بیش از شش ماه همکاری با مجموعه استادبانک 
 • سابقه تدریس خصوصی مکالمه عربی

برای مشاهده پروفایل استاد محمدرضا مهدوی اطهر می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

همان‌طور که مشاهده می‌کنید، ارزان‌ترین اساتید عربی استادبانک نیز از رزومه کاری خوبی برخوردار هستند و قیمت هر ساعت تدریس خصوصی (یک جلسه) با آن‌ها بسیار مناسب تعیین شده است.

2.استاد محدثه عباسی

قیمت تدریس خصوصی عربی با محدثه عباسی به ازای هر جلسه‌ی آنلاین 100 هزار تومان است که از بهترین مبالغ کلاس خصوصی عربی باکیفیت محسوب می‌شود. محدثه عباسی کارشناسی زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه زنجان را به عنوان مدرک تحصیلی دارد. در روزمه‌ی این معلم خصوصی عربی جوان، سابقه تدریس و ویژگی‌های آموزشی خوبی دیده می‌شود که در ادامه با آن آشنا می‌شوید:

 • سابقه تدریس خصوصی
 • روش آسان تدریس عربی
 • پیشرفت دانش اموزان با پایه ضعیف
 • دارای سهمیه استعداد درخشان دانشگاه 
 • بیش از سه ماه همکاری با مجموعه استادبانک

برای مشاهده پروفایل استاد محدثه عباسی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

بنابراین قابل درک است که ارزان بودن قیمت تدریس خصوصی عربی یک معلم به معنی عدم کیفیت نیست. تیم استادبانک با بررسی توانایی‌های هر استاد، تلاش می‌کند بهترین معلمین را در دسترس دانش‌آموزان قرار دهد.

معرفی گران‌ترین اساتید عربی

گران‌ترین اساتید عربی را معلمین باسابقه و برجسته و کاربلد جامعه آموزشی کشور تشکیل می‌دهند. بیشتر اساتید تدریس خصوصی عربی در لیست معلمین VIP استادبانک یا لیست اساتید 5 ستاره قرار دارند. در ادامه با دو استاد از بهترین و گران‌ترین اساتید عربی آشنا می‌شوید:

1.استاد باقر شیخ عطار

یکی از گران‌ترین اساتید تدریس خصوصی عربی استادبانک، استاد شیخ عطار است که قیمت تدریس خصوصی عربی آنلاین به ازای هر جلسه با این معلم VIP مبلغ 600 هزار تومان است. مدرک تحصیلی آقای عطار شامل کارشناسی ارشد زبان و ادبیات عرب از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران می‌شود. سابقه تدریس و آموزشی این معلم خصوصی عربی باتجربه و برجسته، نشان‌دهنده‌ی یک رزومه‌ی آموزشی درجه یک است:

 • مدرس دی وی دی های آموزشی گاج پایه دوازدهم، نهم ، هشتم (مخ) و دهم و یازدهم (اس) و هشتم (شب امتحان) 
 • مدرس دوره های ضمن خدمت عربی در مناطق متعدد تهران 
 • سرگروه عربی دبیرستان علامه حلی 4 
 • رکورددار تدریس هر شش کتاب درسی جدیدالتالیف عربی از بدو شروع نظام تحصیلی جدید ( تدریس پیوسته عربی هفتمم تا دوازدهم ) 
 • عضو گروه ارزشیابی کتاب های درسی وزارت آموزش و پرورش 
 • مدرس دی وی دی های آموزشی وزارت آموزش و پرورش
 • مدرس پروازی استان لرستان ، خراسان رضوی و … 
 • مدرس عربی پایه دهم تا دوازدهم صدا و سیما 
 • انتخاب به عنوان دبیر نمونه استانی 
 • 5 سال تدریس در دبیرستان علامه حلی 4 
 • 3 سال تدریس در مدرس عربی موسسه علمی آموزشی گاج 
 • 5 سال تدریس در دبیرستان شاهد ارشاد 
 • 4 سال تدریس در دبیرستان نمونه دولتی نواب 
 • 1 سال تدریس در دبیرستان غیردولتی سلام ( صدر ) 
 • معلم رسمی آموزش و پرورش و دارای تجربه تدریس در مدارس

برای مشاهده پروفایل استاد باقر شیخ عطار می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

با کمک سیستم ارزیابی اساتید استادبانک، معلمین کاربلد و باتجربه براساس سابقه و توانایی تدریس، مدارک تحصیلی و شیوه‌های آموزش، قیمت‌گذاری می‌شوند تا مناسب‌ترین قیمت تدریس خصوصی هم برای معلم و هم شاگرد در نظر گرفته شود.

2.استاد عصمت اشرفی خیرآبادی

استاد عصمت اشرفی خیرآبادی یکی دیگر از گران‌ترین اساتید تدریس خصوصی عربی در استادبانک است که در دسته‌بندی اساتید 5 ستاره قرار می‌گیرند. خانم اشرفی دارنده‌ی مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد الهیات از دانشگاه پیام نور قم است. دستمزد این استاد به ازای هر جلسه تدریس خصوصی آنلاین عربی 318 هزار تومان محاسبه می‌شود. روزمه کاری و سابقه تدریس و آموزشی این استاد باتجربه را می‌توانید در لیست زیر مشاهده کنید:

 • 3 سال تدریس در دبیرستان خرد(قلمچی) 
 • 10 سال تدریس در هنرسنان علم وهنر 
 • 5 سال تدریس در دبیرستان اریانا 
 • 3 سال تدریس در متوسطه اول طهار 
 • 12 سال تدریس در دبیرستان غدیر 
 • 10 سال تدریس در دبیرستان خرد پژوه 
 • 6سال تدریس در هنرستان سوره 
 • 3 سال تدریس در دبیرستان پویندگان 
 • 3 سال فعالیت در انجمن علمی 
 • دارای تجربه تدریس در مدارس 
 • تدریس در مدارس دولتی ناحیه 6اصفهان مدرسه اسیه 
 • 3سال تدریس در مدرسه امیرالمومنین ناحیه 2 
 • ممتاز و معلم نمونه شدن 
 • تقدیر نامه از دبیرستان شاهد حکیمه ناحیه 3 

برای مشاهده پروفایل استاد عصمت اشرفی خیرآبادی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

اساتید 5 ستاره استادبانک، تعداد جلسات مختلفی را در این سامانه برگزار کرده‌اند که در بخش نظرات، می‌توان بیشتر با توانایی اساتید آشنا شد و تجربه‌ی دیگر دانش‌آموزان را نیز مطالعه کرد.

قیمت تدریس خصوصی فیزیک

قیمت تدریس خصوصی فیزیک آنلاین

قیمت تدریس خصوصی فیزیک آنلاین در سال ۱۴۰۲ از 102 تا 1370 هزار تومان است. میانگین قیمت تدریس خصوصی آنلاین فیزیک 208 هزار تومان است.

قیمت تدریس خصوصی فیزیک حضوری

قیمت تدریس خصوصی فیزیک حضوری در سال ۱۴۰۲ از 98 تا 1930 هزار تومان است.  میانگین قیمت تدریس خصوصی حضوری فیزیک 275 هزار تومان است.

معرفی ارزان ترین اساتید فیزیک؛ قیمت هر ساعت تدریس خصوصی (به ازای هر جلسه)

ارزان‌ترین اساتید فیزیک استادبانک با اینکه قیمت پایین‌تری نسبت به دیگر معلمان خصوصی این درس دارند، اما کیفیت تدریس خوبی را به دانش‌آموز ارائه می‌دهند. در ادامه با 2 نفر از ارزان‌ترین اساتید تدریس خصوصی فیزیک آشنا می‌شوید:

1.استاد یاشار شیدز

قیمت تدریس خصوصی فیزیک با آقای یاشار شیدز به ازای هر جلسه‌ی آنلاین 120 هزار تومان است. مدرک تحصیلی این استاد شامل کارشناسی مهندسی عمران از دانشگاه تبریز و کارشناسی ارشد مهندسی عمران از دانشگاه تبریز می‌شود. دیگر ویژگی‌های این معلم خصوصی جوان و باکیفیت در لیست زیر قابل مشاهده است:

 • نمایندگی روباتیک استان به مدت 2 سال
 • سابقه تدریس ریاضی و فیزیک بمدت 2 سال
 • بیش از شش ماه همکاری با مجموعه استادبانک 
 • نمایندگی روباتیک استان به مدت 2 سال 

برای مشاهده پروفایل استاد یاشار شیدز می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

همان‌طور که مشاهده می‌کنید، ارزان‌ترین اساتید فیزیک استادبانک نیز از رزومه کاری خوبی برخوردار هستند و هزینه تدریس خصوصی در منزل و آنلاین آن‌ها با نرخی مناسب تعیین شده است.

2.استاد عباس نیکومنش

قیمت تدریس خصوصی فیزیک با عباس نیکومنش به ازای هر جلسه‌ی آنلاین 145 هزار تومان است که از بهترین مبالغ کلاس خصوصی فیزیک باکیفیت محسوب می‌شود. آقای نیکومنش کارشناسی مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی اصفهان را به عنوان مدرک تحصیلی دارد. در روزمه‌ی این معلم خصوصی فیزیک جوان، سابقه تدریس و ویژگی‌های آموزشی خوبی دیده می‌شود که در ادامه با آن آشنا می‌شوید:

 • تجربه پشتیبانی تعداد زیادی دانش آموز در کانون قلم چی 
 • برگزاری کلاس های رفع اشکال فیزیک
 • سابقه تدریس در آموزشگاه ها
 • بیش از شش ماه همکاری با مجموعه استادبانک 
 • برگزاری کلاس های رفع اشکال فیزیک 

برای مشاهده پروفایل استاد عباس نیکومنش می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

بنابراین قابل درک است که ارزان بودن قیمت تدریس خصوصی فیزیک یک معلم به معنی عدم کیفیت نیست. تیم استادبانک با بررسی توانایی‌های هر استاد، تلاش می‌کند بهترین معلمین را با منعطف‌ترین هزینه کلاس خصوصی در دسترس دانش‌آموزان قرار دهد. به نحوی که اساتید باکیفیت با نرخ کلاس‌ خصوصی متنوع، آماده‌ی برگزاری جلسات آموزشی باشند.

معرفی گران‌ترین اساتید فیزیک؛ معلمین درجه یک با هزینه کلاس خصوصی بالا

گران‌ترین اساتید فیزیک را معلمین باسابقه و برجسته و کاربلد جامعه آموزشی کشور تشکیل می‌دهند. بیشتر اساتید تدریس خصوصی فیزیک در لیست معلمین VIP استادبانک یا لیست اساتید 5 ستاره قرار دارند. در ادامه با دو استاد از بهترین و گران‌ترین اساتید فیزیک آشنا می‌شوید:

1.استاد محمد پوررضا

یکی از گران‌ترین اساتید تدریس خصوصی فیزیک استادبانک، استاد محمد پوررضا است که قیمت تدریس خصوصی فیزیک آنلاین به ازای هر جلسه با این معلم VIP مبلغ 1/200/000 است. مدارک تحصیلی آقای پوررضا شامل کارشناسی فیزیک از دانشگاه شهید چمران اهوا و کارشناسی ارشد فیزیک از دانشگاه صنعتی شریف می‌شود. سابقه تدریس و آموزشی این معلم خصوصی فیزیک باتجربه و برجسته، نشان‌دهنده‌ی یک رزومه‌ی آموزشی درجه یک است:

 • ویراستار کتابهای فیزیک انتشارات “خیلی سبز” و “مهر و ماه” 
 • طراح سوال آزمونهای کنکوری گاج 
 • رساندن نمره 9 دانش آموز به 18 در 10 جلسه تدریس فیزیک 
 • افزایش درصد فیزیک دانش‌آموز کنکوری از 20 درصد به بیش از 90 درصد 
 • قبولی شاگرد سال نهم در مدرسه سلام
 • قبولی 3 نفر از شاگردانم در رشته هوافضا در دانشگاه صنعتی شریف 
 • 2 سال تدریس در دانشگاه شریف 
 • 1 سال تدریس در دانشگاه شهید چمران اهواز 
 • 1 سال تدریس در موسسه دانش افشان 
 • 1 سال تدریس در آموزشگاه یوز آزمون 
 • 1 سال تدریس در آموزشگاه میراث علم ماندگار 
 • مدرس فیزیک رتبه‌های دو و سه رقمی کنکور سراسری 
 • طراح سوال آزمونهای کنکوری گاج 
 • بیش از چهار سال همکاری با مجموعه استادبانک 
 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک

برای مشاهده پروفایل استاد محمد پوررضا می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

با کمک سیستم ارزیابی اساتید استادبانک، معلمین کاربلد و باتجربه براساس سابقه و توانایی تدریس، مدارک تحصیلی و شیوه‌های آموزش، قیمت‌گذاری می‌شوند تا مناسب‌ترین قیمت تدریس خصوصی هم برای معلم و هم شاگرد در نظر گرفته شود.

2.استاد لیلا نصراله‌زاده

استاد لیلا نصراله‌زاده یکی دیگر از گران‌ترین اساتید تدریس خصوصی فیزیک در استادبانک است که در دسته‌بندی اساتید 5 ستاره قرار می‌گیرند. خانم نصراله‌زاده دارنده‌ی مدرک کارشناسی دبیری فیزیک از دانشگاه شهید مدنی آذربایجان و همین‌طور کارشناسی ارشد ژیوفیزیک از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال است. دستمزد این استاد به ازای هر جلسه تدریس خصوصی آنلاین فیزیک 380 هزار تومان محاسبه می‌شود. روزمه کاری و سابقه تدریس و آموزشی این استاد باتجربه و کاربلد را می‌توانید در لیست زیر مشاهده کنید:

 • معلم رسمی آموزش و پرورش و تدریس به مدت 15 سال در ساجدین و نمونه دولتی فاطمه الزهرا 
 • بیش از چهار سال همکاری با مجموعه استادبانک 
 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک 
 • افزایش نمره در درس فیزیک 2
 • تالیف کتاب
 • افزایش انگیزه
 • افزایش علاقه مندی به فیزیک
 • موفقیت دانش آموزان
 • افزایش نمره در درس فیزیک دهم از 7 به 16
 • 3 سال تدریس در نمونه دولتی فاطمه الزهرا بهارستان 1 
 • 15 سال تدریس در ساجدین 
 • معلم رسمی آموزش و پرورش و دارای تجربه تدریس در مدارس

برای مشاهده پروفایل استاد لیلا نصراله‌زاده می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

اساتید 5 ستاره استادبانک، تعداد جلسات مختلفی را در این سامانه برگزار کرده‌اند که در بخش نظرات، می‌توان بیشتر با توانایی اساتید آشنا شد و تجربه‌ی دیگر دانش‌آموزان را نیز مطالعه کرد.

قیمت تدریس خصوصی موسیقی | قیمت هر ساعت تدریس خصوصی (هرجلسه)

قیمت تدریس خصوصی آنلاین موسیقی

قیمت تدریس خصوصی موسیقی آنلاین در سال ۱۴۰۲ از 50 تا 87 هزار تومان است. در واقع میانگین قیمت تدریس خصوصی موسیقی به صورت آنلاین 87 هزار تومان است.

قیمت تدریس خصوصی حضوری موسیقی | هزینه تدریس خصوصی در منزل

قیمت تدریس خصوصی موسیقی حضوری در سال ۱۴۰۲ از 75 تا 125 هزار تومان است. در واقع میانگین هزینه تدریس خصوصی در منزل موسیقی 100 هزار تومان است.

معرفی اساتید تدریس خصوصی موسیقی

در این قسمت به معرفی اساتید تدریس خصوصی موسیقی که در استادبانک می‌توانید به آن‌ها دسترسی  داشته باشید، می‌پردازیم:

استاد وصال نعیمی، از اساتید سه ستاره تدریس خصوصی موسیقی در استادبانک 

وصال نعیمی از اساتید موسیقی استادبانک هستند که رزومه ایشان شامل موارد زیر است:

 •  سرپرستی گروه پژواک در سال 1390
 • سابقه 25 سال تجربه و فعالیت در حوزه موسیقی
 • سابقه 14 سال تدریس موسیقی به صورت خصوصی و گروهی
 • اجرای کنسرت آنلاین برای کشور هندوستان برای فستیوال ” بازسازی راه ابریشم “
برای مشاهده پروفایل استاد وصال نعیمی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

استاد نوید خاتمی، از اساتید سه ستاره تدریس خصوصی موسیقی در استادبانک 

نوید خاتمی از اساتید موسیقی استادبانک هستند که رزومه ایشان شامل موارد زیر است:

 • سابقه 29 سال تدریس موسیقی به صورت خصوصی
 • سابقه 2 سال تدریس در موسسه نیکوصفت
 • بیش از سه ماه همکاری با مجموعه استادبانک
 • سابقه درخشان تربیت دانشجویان و هنرجویان موفق

برای مشاهده پروفایل استاد نوید خاتمی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

ارزان‌ترین اساتید تدریس خصوصی موسیقی در استادبانک

احسان ادمزاده، از اساتید دو ستاره تدریس خصوصی موسیقی در استادبانک 

احسان ادمزاده از اساتید موسیقی استادبانک هستند که رزومه ایشان شامل موارد زیر است:

 • بیش از 5 سال سابقه تدریس تنبک
 • لوح تقدیر از حوزه هنری اصفهان برا گروه موسیقی مضراب
 • لوح تقدیر برای گروه تنبک نوازی دستان رسا

برای مشاهده پروفایل استاد احسان ادمزاده می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

قیمت تدریس خصوصی برنامه‌نویسی در استادبانک

قیمت تدریس خصوصی آنلاین برنامه‌نویسی 

قیمت تدریس خصوصی آنلاین برنامه‌نویسی در سال ۱۴۰۲ از 137 تا  610 هزار تومان است. در واقع میانگین قیمت تدریس خصوصی برنامه‌نویسی 230 هزار تومان است.

قیمت تدریس خصوصی حضوری برنامه‌نویسی

قیمت تدریس خصوصی حضوری برنامه‌نویسی در سال ۱۴۰۲ از 175 تا 700 هزار تومان است. در واقع میانگین هزینه تدریس خصوصی در منزل برنامه‌ نویسی 350 هزار تومان است.

معرفی اساتید برنامه‌نویسی استادبانک

در این قسمت به معرفی اساتید تدریس خصوصی برنامه‌نویسی که در استادبانک می‌توانید به آن‌ها دسترسی داشته باشید می‌پردازیم.

گرانترین استاد برنامه‌‌نویسی استادبانک

روح الله میرزایی گران‌ترین استاد برنامه‌نویسی در استادبانک است. رزومه این استاد شامل این موارد است:

 • معلم رسمی آموزش و پرورش و انتخاب به عنوان دبیر نمونه در سطح منطقه برای دومین سال پیاپی
 • دانشجوی دکترا ریاضیات و کاربردها از دانشگاه صنعتی اصفهان
 • بیش از چهار سال همکاری با مجموعه استادبانک
 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک

برای مشاهده پروفایل استاد روح الله میرزایی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

ارزان‌ترین استاد برنامه‌نویسی استادبانک

ایران عرب مختاری ارزان‌ترین استاد برنامه‌نویسی در استادبانک است. رزومه این استاد شامل این موارد است:

 • کارشناسی ارشد ریاضی از دانشگاه اصفهان
 • کارشناسی ریاضیات و کاربردها از دانشگاه کاشان
 • بیش از سه ماه همکاری با مجموعه استادبانک
 • سابقه 4 سال تدریس به صورت خصوصی

برای مشاهده پروفایل استاد ایران عرب مختاری می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

قیمت تدریس خصوصی زبان‌های خارجی

قیمت تدریس خصوصی آنلاین زبان‌های خارجی در استادبانک

قیمت تدریس خصوصی زبان‌های خارجی به صورت آنلاین در سال 1402 از 162 هزار تومان تا 640 تومان است. در واقع میانگین قیمت تدریس خصوصی برنامه‌نویسی 340 هزار تومان است.

قیمت تدریس خصوصی حضوری زبان‌های خارجی در استادبانک

قیمت تدریس خصوصی حضوری زبان‌های خارجی در سال 1402 از 147 هزار تومان تا 900 هزارتومان است. در واقع میانگین هزینه تدریس خصوصی در منزل برنامه‌نویسی 480 هزار تومان است.

گرانترین استاد تدریس خصوصی زبان‌های خارجی

الهام کیااحمدی گران‌ترین استاد تدریس خصوصی زبان‌های خارجی در استادبانک است و نرخ کلاس خصوصی بالایی دارد. رزومه این استاد شامل این موارد است:

 • 3 بار برترین استاد در گروه زبان انگلیسی در فصول مختلف
 • کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه علوم تحقیقات تهران
 • تدریس به مدت 6 سال در مدرسه دو زبانه بادبادک و آکادمی بین المللی سیمیا و هلدینک به تک و شرکت ایرانوب
 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک
 • بیش از سه سال همکاری با مجموعه استادبانک

برای مشاهده پروفایل استاد الهام کیااحمدی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

ارزان‌ترین استاد تدریس خصوصی زبان‌های خارجی

امیر حاجیان ارزان‌ترین استاد زبان‌های خارجی استادبانک است. رزومه این استاد شامل این موارد است:

 • کارشناسی آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد اسلامی رودهن
 • دعوت به موسسه زبان شکوه شعبه شرق جهت تدریس زبان انگلیسی توسط استاد دانشگاه
 • بیش از سه ماه همکاری با مجموعه استادبانک
 • سابقه تدریس صورت خصوصی

برای مشاهده پروفایل استاد امیر حاجیان می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

قیمت تدریس خصوصی آزمون‌های خارجی در استادبانک

قیمت تدریس خصوصی آنلاین آزمون‌های خارجی در استادبانک

قیمت تدریس خصوصی آزمون‌های خارجی به صورت آنلاین در سال 1402 از 162 هزار تومان تا 640 تومان است. در واقع میانگین قیمت تدریس خصوصی برنامه‌نویسی 340 هزار تومان است.

قیمت تدریس خصوصی حضوری آزمون‌های خارجی در استادبانک

قیمت تدریس خصوصی حضوری آزمون‌های خارجی در سال 1402 از 147 هزار تومان تا 900 هزارتومان است. در واقع میانگین قیمت تدریس خصوصی برنامه‌نویسی 480 هزار تومان است.

گرانترین استاد تدریس خصوصی آزمون‌های خارجی

محمد محرابی نسب گران‌ترین استاد تدریس خصوصی آزمون‌های خارجی در استادبانک است. رزومه این استاد شامل این موارد است:

 • 3 بار برترین استاد در گروه درسی و فصول مختلف
 • کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی شریف
 • 5 دوره نفر اول مسابقه تلویزیونی هوش برتر
 • بیش از شش سال همکاری با مجموعه استادبانک
 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک

برای مشاهده پروفایل استاد محمد محرابی نسب می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

ارزان‌ترین استاد تدریس خصوصی آزمون‌های خارجی

معین پوربابا ارزان‌ترین استاد آزمون‌های خارجی استادبانک است. رزومه این استاد شامل این موارد است:

 • دکترا ریاضیات و کاربردها از دانشگاه ارومیه
 • تدریس در دانشگاه های سراسری و آزاد
 • بیش از یک سال همکاری با مجموعه استادبانک
 • دارای مقاله آی اس آی – دارای مقاله علمی پژوهشی – دارای مقاله های کنفرانس داخلی

برای مشاهده پروفایل استاد معین پوربابا می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

تعیین قیمت تدریس خصوصی اول ابتدایی تا دانشگاه با سیستم ارزیابی اساتید در استادبانک

طبق آمار رسمی کشور، هیچ نرخ مصوبی برای تعرفه کلاس خصوصی در ایران وجود ندارد. همین مسئله باعث می‌شود تا برخی از موسسات و آموزشگا‌ه‌ها، هزینه تدریس خصوصی دروس مختلف را بدون در نظر گرفتن پارامتر خاصی و به صورت دلخواه تعیین کنند. در حالی که عوامل متعددی می‌توانند، روی نرخ معلم خصوصی اثربگذارد.

استادبانک برای رفع این مشکل و شفاف‌سازی در فرآیند تعیین نرخ تدریس خصوصی دروس مختلف از سیستم ارزیابی اساتید استفاده می‌کند. این روش اجازه می‌دهد تا منصفانه‌ترین دستمزد برای استاد و مناسب‌ترین شهریه کلاس خصوصی برای دانش‌آموز مشخص شود. این شیوه، اجازه می‌دهد تا همه‌ی دل‌نگرانی‌های والدین و دانش‌آموز مانند: “تدریس خصوصی ابتدایی ساعتی چند باید باشد” یا “هزینه تدریس خصوصی مناسب چقدر است؟” تا “پیدا کردن بهترین اساتید کلاس خصوصی” را در نظر گرفته شود. در واقع، تیم استادبانک باتوجه به حفظ کیفیت تدریس و هزینه معلم خصوصی، این سیستم را طراحی کرده است.

براساس این سیستم، همه‌ی اساتید حاضر در سایت استادبانک از چند جنبه مورد بررسی قرار می‌گیرند که در لیست زیر، می‌توانید از معیارها را مطالعه کنید:

 1. میزان تحصیلات و رزومه تحصیلی (رتبه کنکور، معدل و دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده)
 2. سابقه تدریس (مدارس، آموزشگاه‌ها، مراکز علمی و کلاس‌های خصوصی)
 3. شیوه‌های تدریس (آشنایی با شیوه‌های مدرن و تنوع در نوع تدریس)
 4. نحوه‌ی برقراری ارتباط با دانش‌آموز (به خصوصی شاگرد کم سن)
 5. میزان علاقه و انگیزه معلم خصوصی
 6. نوشتن مقالات، کتاب و جزوات آموزشی در بازار نشر و فضای آموزشی کشور
 7. عملکرد دانش‌آموزان پیشین معلم خصوصی
 8. میزان رضایت و نظرات مثبت شاگردان
 9. افتخارات علمی و آموزشی معلم

تیم کارشناسان استادبانک، بعد از بررسی توانایی و سطح علمی معلمان براساس این معیارها به هرکدام از آن‌ها بین یک تا پنج ستاره یا در بالاترین سطح لقب VIP (بهترین اساتید استادبانک) را دریافت می‌دهد که ملاک اصلی تعیین نرخ تدریس خصوصی در استادبانک است. دلیل تنوع شهریه کلاس خصوصی در استادبانک، همین روش ارزیابی اساتید است و کمک می‌کند تا همه‌ی دانش‌آموزان با هر میزان بودجه‌ای به اساتید تدریس خصوصی باکیفیت دسترسی داشته باشند.

تعداد ستاره‌ها در نرخ تدریس خصوصی استادبانک چه تاثیری دارد؟

امتیازدهی و تفکیک اساتید با کمک ستاره‌ها در استادبانک، معلمان را در چند دسته‌بندی تقسیم می‌کند که هر کدام ویژگی‌ها و شرایط خاص خود را دارند. در ادامه برای درک بهتر و آشنایی بیشتر با توانایی و سطح علمی معلمان هر گروه، توضیحاتی را به شما می‌دهیم:

معلم یک و دو ستاره: کم‌تجربه‌ترین معلمان استادبانک در این گروه قرار می‌گیرند. معلم جوان و باانگیزه که فقط به دلیل نداشتن سابقه‌ی طولانی‌ تدریس، تعداد ستاره کمی دارند. کیفیت آموزش این اساتید قابل‌قبول است و تسلط کافی برای برگزاری کلاس دارند. پایین‌ترین قیمت تدریس خصوصی در استادبانک، متعلق به این دسته از معلمان است.

معلم سه و چهار ستاره: سابقه تدریس این معلمین بیشتر است و از نظر کیفیت تدریس نیز در سطح بسیار خوبی قرار داند. معلمان این گروه، معمولا فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های معتبر کشور هستند. معلمان سه تا چهار ستاره، هزینه کلاس خصوصی متوسطی دارند که مناسب بسیاری از دانش‌آموزان و خانواده‌ها است.

معلمان پنج ستاره: معلمان پنج ستاره استادبانک از اساتید برتر کشور هستند و علاوه بر تحصیل در دانشگاه‌های معتبر، مقالات و دستاوردهای علمی مختلفی دارند. این اساتید در مراکز علمی، مدارس تیزهوشان و آماده‌سازی دانش‌آموز برای المپیادها، سابقه تدریس طولانی دارند و معمولا به سرعت ظریفیت کلاس آن‌ها پر می‌شود. نرخ تدریس خصوصی اساتید پنج ستاره استادبانک باتوجه به تجربه و تسلط آن‌ها، تقریبا بالا است.

اساتید VIP: این معلمان از نوابع تدریس خصوصی و آموزش شناخته می‌شوند. موفقیت‌های علمی این معلمان بسیار متنوع و درخشان است و بیشتر آن‌ها از رتبه‌های تک رقمی کنکور سال‌ها قبل و سایر المپیادهای علمی هستند. ویژگی بارز این اساتید، داشتن مهارت بالا در تدریس، استفاده از روش‌های مختلف آموزش و ارتباط موثر با دانش‌آموز است. گران‌ترین هزینه تدریس خصوصی در استادبانک به اساتید وی‌آی‌پی تعلق دارد.

بنابراین، قیمت هر ساعت تدریس خصوصی (هر جلسه) با اساتید استادبانک، با توجه به تعداد ستاره آن‌ها مشخص می‌شود و فرآیند کاملا شفاف و قابل بررسی دارد.

میزان تفاوت هزینه تدریس خصوصی در منزل و آنلاین در استادبانک 

استادبانک برای برگزاری کلاس خصوصی از دو روش استفاده می‌کند. روش اول، تدریس خصوصی حضوری (در منزل) است که به روش سنتی و با حضور معلم و شاگرد در کنار یکدیگر برگزار می‌شود. در حال حاضر، امکان برگزاری کلاس خصوصی حضوری استادبانک برای دانش‌آموزان شهرهای  تهران، کرج، اهواز، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز و کرمان وجود دارد.

روش دوم، تدریس آنلاین استادبانک است که در دسترس دانش‌آموزان سراسر کشور قرار دارد و بدون محدودیت جغرافیایی برگزار می‌شود. تیم استادبانک برای برپایی کلاس‌های آنلاین از جدیدترین و کاربردی‌ترین نرم‌افزارهای ارتباط آنلاین استفاده می‌کند تا دانش‌آموزان، تجربه‌ی بهترین کیفیت صدا و تصویر را داشته باشند.

اما، تفاوت این دو روش در قیمت تدریس خصوصی است و هزینه تدریس خصوصی در منزل، اندکی بالاتر از تعرفه تدریس خصوصی آنلاین است. دلیل این تفاوت قیمت، هزینه رفت و آمد استاد به محل موردنظر شاگرد برای برگزاری کلاس خصوصی است. البته از تفاوت نرخ، چندان قابل‌توجه نیست و قیمت کلاس حضوری، 15 تا 20 درصد گران‌تر از کلاس آنلاین تعیین می‌شود.

تعرفه کلاس خصوصی در برخی از شهرهای ایران و کل کشور

کلاس‌های حضوری یا  تدریس خصوصی در منزل، همچنان طرف‌دارن خاص خود را دارد و برخی از والدین ترجیح می‌دهند تا معلم خصوصی به صورت حضوری به فرزندشان آموزش دهد. استادبانک نیز برای دسترسی راحت‌تر شما به اساتید باکیفیت، شرایط برگزاری جلسات تدریس در منزل را با مناسب‌ترین هزینه تدریس خصوصی حضوری فراهم کرده است.

همان‌طور که پیش از این برای شما توضیح دادیم، امکان برگزاری کلاس خصوصی در منزل استادبانک در حال حاضر برای برخی از شهرهای بزرگ وجود دارد. در ادامه اطلاعات بیشتری در مورد هزینه تدریس خصوصی در منزل استادبانک در شهرهای تهران، کرج، شیراز، اصفهان، مشهد،اهواز و تبریز به دست می‌آورید:

قیمت تدریس خصوصی در تهران | هزینه تدریس خصوصی در منزل تهران

هزاران مدرس در تهران مشغول برگزاری کلاس‌های خصوصی هستند و اعداد و ارقام مختلفی هم بین آن‌ها و دانش‌آموز رد و بدل می‌شود. معمولا اعدادی که برای تهران مطرح می‌شوند کمی بیشتر از عرف کشور است. اما استادبانک با کمک معلمان باکیفیت و متعدد خود بهترین نرخ تدریس خصوصی در تهران را برای شما فراهم کرده است.

با مراجعه به صفحه قیمت تدریس خصوصی در تهران استادبانک می‌توانید رزومه و شهریه کلاس‌های خصوصی دورس مختلف را مشاهده و بررسی نمایید. توجه داشته باشید که تعرفه تدریس خصوصی در تهران و در مناطق 22 گانه تهران با هم متقاوت است و به طور کلی، شهریه معلم خصوصی در مناطق 1 تا 5 بالاتر از سایر مناطق تهران در نظر گرفته می‌شود.

تعرفه تدریس خصوصی در کرج

بهترین راه فهمیدن تعرفه تدریس خصوصی در کرج بررسی صفحه این شهر در سایت استادبانک است. در این صفحه اساتید مختلف دروسی مثل زبان انگلیسی، آمار، شیمی و فیزیک با الگوریتم‌های هوشمند لیست شده‌اند و به دانش‌آموزان نمایش داده می‌شوند. در حال حاضر در شهر کرج امکان تدریس خصوصی در منزل به شکل حضوری مهیا است.

تعرفه کلاس خصوصی در مشهد | هزینه تدریس خصوصی در منزل مشهد

اساتید برتر مشهد در دروس مختلف با استادبانک همکاری داشته و به کمک این سیستم کلاس‌های خصوصی خود را برگزار می‌کنند. دانش‌آموزان و اساتید می‌توانند با مراجعه به سایت استادبانک نرخ تدریس خصوصی در مشهد را مشاهده کنند.

نرخ معلم خصوصی در شیراز

برای اطلاع از نرخ معلم خصوصی در شیراز می‌توانید بین اساتید برتر دروس مختلف این شهر که با استادبانک همکاری می‌کنند، جستجو کرده و شهریه‌ها را بررسی کنید. معلمان حاضر در شهر شیراز، آماده برگزاری کلاس خصوصی در منزل برای دروش مختلف هستند.

تعرفه کلاس خصوصی در اصفهان

اصفهان از بزرگ‌ترین شهرهای ایران است که محصلان فراوانی در مقاطع مختلف تحصیلی دارد. خوشبختانه استادبانک در حال حاضر همه‌ی مناطق اصفهان را برای تدریس خصوصی در منزل پوشش داده و دانش‌آموزان و اساتید از شهرهای مختلف این استان می‌توانند از درخواست تدریس خصوصی با قیمت منصفانه استفاده کنند.

هرینه معلم خصوصی در تبریز

اساتید برتر شهر تبریز با استادبانک همکاری داشته و روزانه کلاس‌های خصوصی مختلفی در دروس مختلف برگزار می‌کنند. شما با مراجعه به صفه قیمت معلم خصوصی در تبریز،می‌توانید لیست کامل اساتید برای تدریس در منزل، رزومه و شهریه کلاس‌ها را مشاهده کنید.

البته اگر دانش‌آموزان بخواهند با اساتید برتر کشوری در شهرهای دیگر کلاس خصوصی برگزار کنند، می‌توانند از قابلیت تدریس خصوصی آنلاین استفاده کنند.

قیمت معلم خصوصی در اهواز

اساتید زیادی در شهر اهواز به عنوان مدرس در استادبانک مشغول به کار هستند. برای پیدا کردن تعرفه تدریس خصوصی در اهواز می‌توانید به بخش مربوطه در سایت مراجعه کنید و با بررسی پروفایل اساتید بهترین انتخاب را برای درس موردنظر خودتان داشته باشید.

در این صفحه به غیر از تعیین قیمت کلاس می‌توانید سوابق و افتخارات استاد را بررسی کنید، نظر سایر شاگردان را بخوانید، تعداد کلاس‌های برگزار شده استاد را ببینید و با اطلاعات کامل، اقدام به تصمیم‌گیری کنید.

در صورتی که شهر محل سکونت شما در لیست این مقاله قرار ندارد می‌توانید روی لینک قیمت تدریس خصوصی کلیک کنید، درس و شهر موردنظر خودتون رو انتخاب و قیمت‌های اعلام شده توسط استادبانک رو مشاهده کنید.

استخدام معلم خصوصی در استاد بانک؛ شروع یک همکاری مستمر و عالی

استادبانک همیشه به دنبال بهترین و مستعدترین معلمان کشور برای همکاری است. اساتید باتجربه یا معلم جوان ولی بانگیزه، فرقی نمی‌کند، اگر فکر می‌کنید آمادگی و علاقه برای تدریس به دانش‌آموزان سراسر کشور را دارید از طریق لینک زیر فرم استخدام معلم خصوصی استادبانک را پر کنید.

استخدام معلم خصوصی در استادبانک

استادبانک مطمئن‌ترین سامانه‌ی تدریس خصوصی در کشور است که مزایا و امکانات بسیار خوبی را برای اساتید تدریس خصوصی فراهم می‌کند. در این سامانه منافع استاد و شاگر به صورت همزمان در نظر گرفته می‌شود تا در کنار دستمزد منصفانه، هزینه معلم خصوصی مقرون‌به‌صرفه‌ای در دسترس دانش‌آموزان و والدین باشد. ما در استادبانک منتظر شروع همکاری مستمر با معلمان باکیفیت و علاقه‌مند در سراسر کشور هستیم.

بهترین قیمت تدریس خصوصی با برترین اساتید کشور در استادبانک

در این مقاله به طور کامل با فرآیند تعیین قیمت تدریس خصوصی در استادبانک آشنا شدید. هدف استادبانک، ازائه خدمات آموزشی باکیفیت با مناسب‌ترین هزینه تدریس خصوصی در منزل و آنلاین به دانش‌آموزان سراسر کشور است. قیمت معلم خصوصی در استادبانک بسیار متنوع و هماهنگ با هر میزان بودجه‌ای مشخص شده است. در صورتی که پدر و مادر هستید می‌توانید براساس هزینه مد نظر و نیاز فرزند خود بهترین معلم خصوصی را برای او بگیرید و شاهد رشد چشم گیر وضعیت تحصیلی فرزندتان باشید.

برای ثبت درخواست رزرو معلم خصوصی، راه آسانی در پیش دارید. کافی است وارد صفحه اصلی سامانه تدریس خصوصی استادبانک شوید و به کمک فیلتر بر اساس نوع تدریس (آنلاین یا درمنزل)، مقطع و درس موردنظرتان، لیست جامعی از اساتید تدریس خصوصی را مشاهده نمایید.

اگر شما برای انتخاب معلم خصوصی نیاز به راهنمایی دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال و مشکل، می‌توانید با شماره 91005343 – 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک آماده‌ی پاسخگویی به شما کاربران عزیز است.