قیمت تدریس خصوصی

هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی کنکور استادبانک در سال 1401 چقدر است؟

استادبانک نویسنده
0
17 اردیبهشت 1401
قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کنکور

زبان انگلیسی از سال هفتم وارد کتاب‌های درسی دوران مدرسه می‌شود و بسیاری از دانش‌آموزان برای یادگیری آن چالش دارند. انگلیسی، یک درس کاربردی با قواعد خاص است که تا پایه دوازدهم و آزمون کنکور سراسری همراه دانش‌آموز است. این درس، یکی از دروس مهم و تاثیرگذار در دفترچه عمومی کنکور محسوب می‌شود.

دانش‌آموزی که قصد کسب رتبه بالا در آزمون کنکور را داشته باشد، باید تراز خوبی در درس زبان به دست آورد. البته، یادگیری زبان انگلیسی به تنهایی کار ساده‌ای نیست و محصل نیاز دارد تا یک معلم خصوصی باتجربه و کاربلد، جزئیات، قواعد و نکات تستی این درس را به او آموزش دهد. اما، اهمیت کنکور، باعث می‌شود تا قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کنکور بیشتر از حد تصور دانش‌آموز و والدین باشد.

استادبانک برای حل این مشکل بهترین راه‌حل را ارائه کرده است و از سیستم ارزیابی اساتید استفاده می‌کند. مهم‌ترین مزیت این روش، بهینه‌سازی تعرفه تدریس خصوصی زبان انگلیسی کنکور است. شما در این مقاله به طور کامل با نحوه‌ی تعیین هزینه تدریس خصوصی زبان کنکور، کیفیت اساتید و نوع برگزاری کلاس‌ها در استادبانک آشنا می‌شوید.

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کنکور با سیستم ارزیابی اساتید استادبانک 

تعیین قیمت تدریس خصوصی فیزیک در استادبانک با سیستم ارزیابی اساتید

در یک نگاه کلی، آمادگی برای کنکور و شرکت در کلاس‌های مختلف یک فرآیند پرهزینه است که ذهن والدین را درگیر می‌کند. بنابراین زمانی که صحبت از قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کنکور می‌شود، اولین نکته‌ای که توجه محصل و خانواده را جلب می‌کند، هزینه معلم خصوصی زبان است. بسیاری از دانش‌آموزان توان پرداخت نرخ بالا کلاس زبان کنکور را ندارند.

استادبانک برای اینکه بتواند محدوده قیمت تدریس خصوصی انگلیسی کنکور را گسترده‌تر کند و به طور همزمان کیفیت آموزش معلمان را هم حفظ نماید از سیستم ارزیابی اساتید کمک گرفته است. این روش، اجازه می‌دهد تا قیمت‌گذاری جلسات تدریس خصوصی زبان کنکور در استادبانک متنوع‌تر باشد و از طرفی همه‌ی اساتید سطح کیفی خوبی داشته باشند.

کارشناسان استادبانک با معیارهای مختلفی معلمان را می‌سنجند که در لیست زیر مهم‌ترین آن‌ها را مشاهده می‌کنید:

  • میزان تحصیلات و رزومه تحصیلی (رتبه کنکور، معدل و دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده)
  • سابقه تدریس (مدارس، آموزشگاه‌ها، مراکز علمی و کلاس‌های خصوصی) 
  • شیوه‌های تدریس (آشنایی با شیوه‌های مدرن و تنوع در نوع تدریس)
  • نحوه‌ی برقراری ارتباط با دانش‌آموز (به خصوصی شاگرد کم سن)
  • میزان علاقه و انگیزه معلم خصوصی ریاضی ابتدایی
  • نوشتن مقالات، کتاب و جزوات آموزشی در بازار نشر و فضای آموزشی کشور
  • عملکرد دانش‌آموزان پیشین معلم خصوصی ریاضی ابتدایی
  • میزان رضایت و نظرات مثبت شاگردان
  • افتخارات علمی و آموزشی معلم

براساس این سیستم هر معلم بعد از ارزیابی بین یک تا پنج ستاره و در بالاترین سطح لقب VIP (بهترین اساتید استادبانک) را دریافت می‌کند که ملاک اصلی تعیین تعرفه تدریس خصوصی زبان انگلیسی کنکور در استادبانک است. تنوع قیمت در کنار کیفیت و تجربه، اجازه می‌دهد تا هر دانش‌آموزی با هر میزان بودجه به معلم خصوصی زبان کنکور کاربلد دسترسی داشته باشد.

تعداد ستاره‌ها در نرخ تدریس خصوصی زبان کنکور استادبانک چه تاثیری دارد؟

پشتیبانی استادبانک، پس از اتمام جلسه اول و آخر کلاس، با شما تماس می‌گیرند، تا مطمئن شوند از معلم خود راضی بوده‌اید. اگر استاد نتوانسته باشد رضایت شما را جلب کند، استادبانک پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد تا شما به هیچ عنوان متضرر نشوید.

استادبانک برای دسته‌بندی و تفکیک اساتید از سیستم ستاره‌دهی استفاده می‌کند. در این روش معلمان به 4 گروه: یک یا دو ستاره، سه یا چهار ستاره، پنج ستاره و معلم VIP تقسیم‌بندی می‌شوند. برای اینکه درک بهتری از تفاوت تعداد ستاره‌ها در سیستم ارزیابی اساتید داشته باشید، ویژگی‌های  هر دسته از معلمان را برا شما توضیح می‌دهیم:

معلم یک و دو ستاره: کم‌تجربه‌ترین معلمان استادبانک در این گروه قرار می‌گیرند. معلم جوان و باانگیزه که فقط به دلیل نداشتن سابقه‌ی طولانی‌ تدریس، تعداد ستاره کمی دارد. کیفیت آموزش این اساتید قابل‌قبول است و تسلط کافی برای برگزاری را کلاس دارند. پایین‌ترین قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کنکور در استادبانک، متعلق به این دسته از معلمان است.

معلم سه و چهار ستاره: سابقه تدریس این معلمین بیشتر است و از نظر کیفیت تدریس نیز در سطح بسیار خوبی قرار داند. معلمان این گروه، معمولا فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های معتبر کشور هستند. معلمان سه تا چهار ستاره، هزینه کلاس خصوصی زبان انگلیسی کنکور متوسطی دارند که مناسب بسیاری از دانش‌آموزان است.

معلمان پنج ستاره: معلمان پنج ستاره استادبانک از اساتید برتر کشور هستند و علاوه بر تحصیل در دانشگاه‌های معتبر، مقالات و دستاوردهای علمی مختلفی دارند. این اساتید در مراکز علمی، مدارس تیزهوشان و آماده‌سازی دانش‌آموز برای المپیادها، سابقه تدریس طولانی دارند و معمولا به سرعت ظرفیت کلاس آن‌ها پر می‌شود. نرخ تدریس اساتید پنج ستاره استادبانک باتوجه به تجربه و تسلط آن‌ها، تقریبا بالا است.

اساتید VIP: این معلمان از نوابغ تدریس خصوصی و آموزش شناخته می‌شوند. موفقیت‌های علمی این معلمان بسیار متنوع و درخشان است و بیشتر آن‌ها از رتبه‌های تک رقمی کنکور سال‌ها قبل و سایر المپیادهای علمی هستند. ویژگی بارز این اساتید، داشتن مهارت بالا در تدریس، استفاده از روش‌های مختلف آموزش و ارتباط موثر با محصلان است. گران‌ترین هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی کنکور در استادبانک به اساتید وی‌آی‌پی تعلق دارد.

قیمت کلاس خصوصی حضوری و آنلاین زبان انگلیسی کنکور با هم متفاوت است؟

کلاس خصوصی زبان انگلیسی کنکور در استادبانک با دو روش متفاوت برپا می‌شود. شیوه‌ی اول به صورت تدریس خصوصی در منزل و روش دوم، تدریس آنلاین زبان انگلیسی کنکور است. در حال حاضر، دانش‌آموزان ساکن شهرهای تهران، کرج، اهواز، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز و کرمان، می‌توانند از تدریس حضوری زبان انگلیسی کنکور استادبانک استفاده کنند.

تدریس آنلاین زبان کنکور نیز در دسترس همه‌ی داوطلبین کنکور سراسر کشور قرار دارد و هیچ محدودیت جغرافیایی برای این نوع از کلاس‌ها وجود ندارد. تیم استادبانک برای برگزاری کلاس‌های آنلاین از بهترین نرم‌افزارهای ارتباط آنلاین استفاده می‌کند تا اختلالی در روند برگزاری جلسات تدریس خصوصی پیش نیاید.

اما، قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کنکور در این روش برگزاری با یکدیگر متفاوت است. طبیعتا، استاد برای برپایی کلاس حضوری باید تا محل مورد نظر شاگردش مسافتی را طی کند. بنابراین، هزینه رفت و آمد و زمان از دست‌رفته معلم باعث افزایش هزینه تدریس خصوصی زبان کنکور در منزل می‌شود. البته، اختلاف قیمت این دو روش چندان زیاد نیست و موجب محدودیت انتخاب شما نمی‌شود.

رابطه کیفیت اساتید استادبانک با نرخ تدریس خصوصی زبان انگلیسی کنکور

درباره‌ی شیوه‌ی قیمت‌گذاری استادبانک توضیحات کاملی را به شما دادیم. اما، ممکن است، تنوع تعرفه معلم خصوصی زبان در استادبانک سوالاتی را در ذهن شما به وجود بیاورد. احتمالا کیفیت تدریس اساتید، اولین دغدغه‌ی شما در زمان انتخاب معلمان یک یا دو ستاره است. شاید، فکر کنید معلمی که دو ستاره از تیم کارشناسی استادبانک دریافت کرده است و قیمت به مراتب پایین‌تری دارد از قدرت آموزش پایینی برخوردار است.

اما، اساتید یک یا دو ستاره را جمعی از معلمان جوان و باانگیزه تشکیل می‌دهند که به دلیل نداشتن تجربه تدریس یا تجربه کم، در این دسته‌بندی قرار می‌گیرند. میزان تسلط کافی روی درس و ارائه روان مطالب به شاگرد از اولین معیارهایی است که تیم کارشناسی استادبانک به آن توجه می‌کند و همه‌ی معلمان باید این ویژگی‌ را داشته باشند.

از سمت دیگر، اساتید پنج ستاره و وی‌آی‌پی حضور دارند که قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کنکور با آن‌ها بالا است. این معلمان از برترین و برجسته‌ترین اساتید در رشته تحصیلی خود هستند و برخی از آن‌ها را نوابغ کشور تشکیل می‌دهند. اساتید VIP با اینکه نرخ تدریس قابل‌توجه‌ای دارند، اما روش تدریس خاص، تسلط بالا و از همه‌ی مهم‌تر، تجربه‌ی ارزشمند و چندین ساله در حوزه‌ی آموزش را دارند که آن‌ها را از دیگر معلمان متمایز می‌کند.

بنابراین، شما در استادبانک با توجه به نیاز، بودجه و حتی سلیقه، می‌توانید استاد زبان انگلیسی کنکور مناسب خود را پیدا کنید و از نظر کیفیت و قیمت دغدغه نداشته باشید.

مناسب‌ترین هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی کنکور در استادبانک

در این مطلب شما را با روش ارزیابی اساتید و نحوه‌ی تعیین قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کنکور استادبانک آشنا کردیم. استادبانک، سعی می‌کند بهترین معلم خصوصی زبان را با مناسب‌ترین نرخ در دسترس دانش‌آموزان سراسر کشور قرار دهد. روش‌های متنوع برگزاری کلاس خصوصی، قیمت مقرون‌به‌صرفه در کنار کیفیت بالا اساتید، شرایطی را ایجاد می‌کند تا با خیالی راحت دست به انتخاب بزنید.

اگر برای انتخاب معلم خصوصی زبان انگلیسی کنکور نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره 91005343 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما کاربران عزیز است.