قیمت تدریس خصوصی

هزینه تدریس خصوصی پنجم ابتدایی استادبانک در سال 1403 چقدر است؟

استادبانک نویسنده
2977 0
18 اردیبهشت 1401
قیمت تدریس خصوصی دوم ابتدایی

 قیمت تدریس خصوصی پنجم ابتدایی یکی از عواملی است که انتخاب معلم توسط خانواده را تحت تاثیر قرار می‌دهد. هزینه کلاس خصوصی پنجم ابتدایی باید مناسب و مقرون‌به‌صرفه باشد تا به مانعی برای آموزش به بچه‌های دبستانی تبدیل نشود.

استادبانک برای این‌که باکیفیت‌ترین معلم خصوصی ابتدایی را با بهترین نرخ تدریس خصوصی پنجم دبستان در دسترس خانواده‌ها بگذارد، از سیستم ارزیابی اساتید استفاده می‌کند. در این مقاله به طور کامل شما را با جزئیات این سیستم، کیفیت معلمین با توجه به تعرفه تدریس خصوصی ابتدایی آن‌ها و روش‌های برگزاری کلاس در استادبانک آشنا می‌کنیم.

قیمت تدریس خصوصی پنجم ابتدایی

قیمت تدریس خصوصی پنجم ابتدایی آنلاین

قیمت تدریس خصوصی آنلاین 1403 پنجم ابتدایی از (68 هزار تومان) تا (335 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی آنلاین پنجم ابتدایی (160 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوصی پنجم ابتدایی حضوری

قیمت تدریس خصوصی حضوری 1401 پنجم ابتدایی از (82 هزار تومان) تا (475 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی حضوری پنجم ابتدایی (185 هزار تومان) است.

معرفی ارزان ترین اساتید پنجم ابتدایی

ارزان ترین اساتید پنجم ابتدایی استادبانک با وجود هزینه کمتری که دریافت می‌کنند، اما از نظر سطح آموزش مطلوب و مناسب هستند. در ادامه با 2 نفر از ارزان‌ترین اساتید تدریس خصوصی پنجم ابتدایی آشنا می‌شوید:

استاد سیده معصومه خلیلی:

قیمت تدریس خصوصی پنجم ابتدایی با خانم سیده معصومه خلیلی به ازای هر جلسه‌ی حضوری 92 هزار تومان است. مدارک تحصیلی خانم خلیلی شامل کارشناسی ارشد حسابداری از دانشگاه تهران می‌شود. در ادامه با سابقه تدریس خانم خلیلی آشنا می‌شویم:

 • 3 سال تدریس در مدرسه غیر انتفاعی راضیه
 • 1 سال تدریس در مدرسه غیر انتفاعی جوانه های دانش

برای مشاهده پروفایل استاد سیده معصومه خلیلی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

اساتید ارزان قیمت پنجم ابتدایی استادبانک سطح مناسبی از کیفیت و کارایی را ارائه می‌دهند که برای دانش‌آموزانی با شرایط‌های مختلف از نظر مالی یا درسی می‌توانند مفید واقع شوند.

معرفی گران ترین اساتید پنجم ابتدایی

گران‌ترین اساتید پنجم ابتدایی مجموعه‌ای از  معلمان با تجربه‌ و متخصص به شمار می‌آیند که دارای سوابق تدریس موفق و طولانی هستند. برخی از این اساتید تدریس خصوصی پنجم ابتدایی هم در لیست معلمین VIP استادبانک یا لیست اساتید 5 ستاره قرار دارند. در ادامه با دو استاد برجسته‌ از گران‌ترین اساتید پنجم ابتدایی آشنا می‌شوید:

1.استاد سید امین سید صالحی

استاد سید امین سید صالحی از گران‌ ترین اساتید پنجم ابتدایی است که قیمت تدریس خصوصی پنجم ابتدایی در منزل به ازای هر جلسه با این معلم VIP مبلغ 475 هزار تومان و تدریس آنلاین 335 هزار تومان است. آقای سید صالحی دارای مدرک کارشناسی مهندسی کشاورزی اقتصاد کشاورزی از دانشگاه پیام نور است و سوابق تدریس موفقی نیز دارند که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم:

 • معاونت اموزشی پایه های دهم و یازدهم دبیرستان دوره دوم علامه حلی 2 تهران
 • مشاور تیزهوشان علامه حلی 10 (پاسداران) و علامه حلی 11 و تیزهوشان فرزانگان حضرت زینب شهرری و فرزانگان اسلام شهر
 • تدریس در دبیرستان نمونه دولتی رشد و دبیرستان نمونه دولتی فرهنگ
 • تدریس در مدارس مجتمع علامه طباطبایی واحدمیرداماد وابشناسان
 • تدریس در دبیرستان مهرایین منطقه یک
 • معاونت اموزش و مشاور و دبیر در اموزشگاه های مطرح تهران مثل اندیشمند
 • مدیر واحد مشاوره دبیرستان های دوره اول علوی
 • مشاورتیزلند (سرزمین تیزهوشها) مشاور اپلیکیشن دیسون
 • 15 سال سابقه ی کار در مدارس مطرح و تیزهوشان

برای مشاهده پروفایل استاد سید امین سید صالحی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

با وجود سیستم ارزیابی دقیق استادبانک، مجموعه‌ای از بهترین و موفق‌ترین معلمان متخصص گردهم آمده‌اند تا شرایط برای انتخاب مناسب‌ترین معلم خصوصی پنجم ابتدایی برای دانش‌آموزان فراهم شود.

2.استاد محسن مرادی

استاد محسن مرادی از اساتید باتجربه و موفق استادبانک محسوب می‌شود که در دسته‌بندی اساتید 5 ستاره قرار گرفته است. آقای مرادی دارای مدرک کارشناسی ارشد ریاضیات و کاربردها از دانشگاه مراغه است. هزینه کلاس‌های آقای مرادی به ازای هر جلسه تدریس خصوصی پنجم ابتدایی در  حالت آنلاین 270 هزار تومان و در حالت حضوری 310 هزار تومن است. رزومه استاد مرادی به شرح زیر است:

 • معلم نمونه مدارس و اموزشگا های استان البرز
 • بیش از ده سال تدریس در اموزشگاه های برتر استان البرز
 • بیش از ده سال تدریس در مدارس برتر استان البرز
 • عضور برتر سمینار انالیر ریاضی کشوری
 • قبولی بالا شاگردان در ازمون های مختلف نمونه دولتی و…
 • قبولی بالا شاگردان در کنکور در دانشگاه های معتبر کشوری

برای مشاهده پروفایل استاد محسن مرادی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

برای آن دسته از دانش‌آموزانی که به دنبال بهترین معلمان خصوصی هستند، اساتید پنج ستاره و VIP استادبانک همان چیزی است که بدان نیاز دارند تا با انتخاب آن‌ها، مسیر تحصیلی موفقی را رقم بزنند.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی پنجم ابتدایی

ریاضی مهم‌ترین درسی است که در پایه پنجم ابتدایی به دانش‌آموز تدریس می‌شود و همراه محصل تا سال کنکور است. یادگیری دقیق و عمیق مفاهیم ریاضی پایه، بسیار مهم تلقی می‌شود. به همین دلیل والدین روی مطالعه درس ریاضی حساس هستند. بهترین روشی که می‌توان برای آموزش ریاضی پنجم ابتدایی پیشنهاد داد، کمک گرفتن از معلم خصوصی ریاضی پنجم ابتدایی است. 

استادبانک، معلمین با تجربه، جوان و کاربلدی را برای آموزش ریاضی در اختیار شما می‌گذارد که با مناسب‌ترین تعرفه تدریس خصوصی ریاضی پنجم دبستان در دسترس شما هستند. 

تعیین قیمت تدریس خصوصی پنجم ابتدایی با سیستم ارزیابی اساتید استادبانک 

تعیین قیمت تدریس خصوصی فیزیک در استادبانک با سیستم ارزیابی اساتید

والدین دوست دارند فرزندشان با کمک معلم خصوصی پنجم ابتدایی، راحت‌تر درس بخواند و بخش‌های سخت هر کتاب درسی را متوجه شود. اما زمانی که با قیمت‌های بالا و غیرمنصانه‌ی تدریس خصوصی پنجم ابتدایی مواجه شود، ممکن است از ثبت‌نام در این کلاس‌ها صرف‌نظر کند. در هر صورت معلم خصوصی، هزینه‌ی تحصیلی اضافی برای خانواده به همراه دارد، بنابراین باید مقرون‌به‌صرفه باشد.

استادبانک به خوبی این دغدغه ذهنی و مالی آگاه است و با طراحی سیستم ارزیابی اساتید به تعیین قیمت تدریس خصوصی پنجم ابتدایی می‌پردازد. براساس این روش، معلمان از چند جنبه بررسی شده و سپس در دسته‌بندی‌های مختلف تقسیم می‌شوند. رویکرد اصلی تیم کارشناسی استادبانک در زمان ارزیابی معلمین، داشتن کیفیت در تدریس است. به همین دلیل، همه‌ی اساتید حاضر در استادبانک از حداقل توانایی مناسب در آموزش به شاگردان‌شان برخوردار هستند.

معیارهایی که استادبانک از آن‌ها برای ارزیابی اساتید استفاده می‌کند، شامل موارد زیر است:

 • میزان تحصیلات و رزومه تحصیلی (رتبه کنکور، معدل و دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده)
 • سابقه تدریس (مدارس، آموزشگاه‌ها، مراکز علمی و کلاس‌های خصوصی) 
 • شیوه‌های تدریس (آشنایی با شیوه‌های مدرن و تنوع در نوع تدریس)
 • نحوه‌ی برقراری ارتباط با دانش‌آموز (به خصوصی شاگرد کم سن)
 • میزان علاقه و انگیزه معلم خصوصی پنجم ابتدایی
 • نوشتن مقالات، کتاب و جزوات آموزشی در بازار نشر و فضای آموزشی کشور
 • عملکرد دانش‌آموزان پیشین معلم خصوصی پنجم ابتدایی
 • میزان رضایت و نظرات مثبت شاگردان
 • افتخارات علمی و آموزشی معلم

همه‌ی مدرسین بعد از بررسی و ارزیابی توسط کارشناسان استادبانک بین یک تا پنج ستاره و در بالاترین سطح لقب VIP (بهترین اساتید استادبانک) را دریافت می‌کند. تعداد ستاره در استادبانک، میزان امتیاز هر معلم را نشان می‌دهد که ملاکی برای تعیین هزینه تدریس خصوصی پنجم دبستان است. تنوع شهریه کلاس خصوصی پنجم ابتدایی در کنار کیفیت تدریس اساتید، اجازه می‌دهد تا هر دانش‌آموزی با هر میزان بودجه از معلمان باکیفیت و کاربلد کمک بگیرد.

تعداد ستاره‌ها در هزینه تدریس خصوصی پنجم ابتدایی استادبانک چه تاثیری دارد؟

پشتیبانی استادبانک، پس از اتمام جلسه اول و آخر کلاس، با شما تماس می‌گیرند، تا مطمئن شوند از معلم خود راضی بوده‌اید. اگر استاد نتوانسته باشد رضایت شما را جلب کند، استادبانک پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد تا شما به هیچ عنوان متضرر نشوید.

امتیازدهی و تفکیک اساتید با کمک ستاره‌ها در استادبانک، معلمان را در چند دسته‌بندی تقسیم می‌کند که هر کدام ویژگی‌ها و شرایط خاص خود را دارند. در ادامه برای درک بهتر و آشنایی بیشتر با توانایی و سطح علمی معلمان هر گروه، توضیحاتی را به شما می‌دهیم:

معلم یک و دو ستاره: کم‌تجربه‌ترین معلمان استادبانک در این گروه قرار می‌گیرند. معلم جوان و باانگیزه که فقط به دلیل نداشتن سابقه‌ی طولانی‌ تدریس، تعداد ستاره کمی داند. کیفیت آموزش این اساتید قابل‌قبول است و تسلط کافی برای برگزاری کلاس دارند. پایین‌ترین قیمت تدریس خصوصی پنجم ابتدایی در استادبانک، متعلق به این دسته از معلمان است.

معلم سه و چهار ستاره: سابقه تدریس این معلمین بیشتر است و از نظر کیفیت تدریس نیز در سطح بسیار خوبی قرار داند. معلمان این گروه، معمولا فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های معتبر کشور هستند. معلمان سه تا چهار ستاره، هزینه کلاس خصوصی پنجم ابتدایی متوسطی دارند که مناسب بسیاری از دانش‌آموزان و خانواده‌ها است.

معلمان پنج ستاره: معلمان پنج ستاره استادبانک از اساتید برتر کشور هستند و علاوه بر تحصیل در دانشگاه‌های معتبر، مقالات و دستاوردهای علمی مختلفی دارند. این اساتید در مراکز علمی، مدارس تیزهوشان و آماده‌سازی دانش‌آموز برای المپیادها، سابقه تدریس طولانی دارند و معمولا به سرعت ظرفیت کلاس آن‌ها پر می‌شود. نرخ تدریس پنجم دبستان اساتید پنج ستاره استادبانک با توجه به تجربه و تسلط آن‌ها، تقریبا بالا است.

اساتید VIP: این معلمان از نوابغ تدریس خصوصی و آموزش شناخته می‌شوند. موفقیت‌های علمی این معلمان بسیار متنوع و درخشان است و بیشتر آن‌ها از رتبه‌های تک رقمی کنکور سال‌ها قبل و سایر المپیادهای علمی هستند. ویژگی بارز این اساتید، داشتن مهارت بالا در تدریس، استفاده از روش‌های مختلف آموزش و ارتباط موثر با دانش‌آموز است. گران‌ترین هزینه تدریس خصوصی پنجم ابتدایی در استادبانک به اساتید وی‌آی‌پی تعلق دارد.

قیمت کلاس خصوصی حضوری و آنلاین پنجم دبستان با هم متفاوت است؟

در استادبانک امکان شرکت در کلاس خصوصی به دو روش وجود دارد. روش اول، کلاس خصوصی پنجم ابتدایی در منزل است و در حال حاضر در دسترس دانش‌آموزان شهرهای تهران، کرج، اهواز، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز و کرمان قرار دارد. اما، برخلاف کلاس‌های حضوری، تدریس خصوصی آنلاین پنجم ابتدایی استادبانک بدون محدودیت جغرافیایی در دسترس دانش‌آموزان سراسر کشور قرار دارد.

تیم استادبانک از کاربردی‌ترین نرم‌افزارهای ارتباط آنلاین برا برگزاری کلاس‌های آنلاین استفاده می‌کند تا دانش‌آموز تجربه‌ی بهترین کیفیت صدا و تصویر را داشته باشد. تفاوت این دو روش در تعرفه تدریس خصوصی پنجم ابتدایی است و کلاس حضوری 15 تا 20 درصد گران‌تر از تدریس کلاس آنلاین قیمت‌گذاری می‌شود. هزینه رفت و آمد استاد به محل مورد نظر شاگرد برای برپایی کلاس خصوصی، دلیل این اختلاف قیمت است.

قیمت تدریس خصوصی فارسی پنجم ابتدایی

پایه و اساس سواد دانش‌آموز از طریق درس فارسی شکل می‌گیرد و محصل به آهستگی سواد خواندن و نوشتن پیدا می‌کند. فارسی پنجم ابتدایی، بخشی این این فرآیند مهم در مسیر تحصیلی دانش‌آموز است. برخی موارد در زمان آموزش به بچه‌های ابتدایی، اهمیت فراوانی دارند. نحوه برقراری ارتباط با شاگرد و شیوه‌ی تدریس معلم روی یادگیری و درک شاگرد تاثیر مستقیم می‌گذارد.

گاهی هم ممکن است دانش‌آموز بیشتر از مدت زمان کلاس مدرسه نیاز به تمرین و تکرار داشته باشد. بنابراین کمک گرفتن معلم خصوصی فارسی پنجم ابتدایی، انتخاب درست برای آموزش به بچه‌ است. قیمت تدریس خصوصی فارسی پنجم ابتدایی در استادبانک، طبق استانداری دقیق و شفاف تعیین می‌شود.

قیمت تدریس خصوصی علوم پنجم ابتدایی

درس علوم، جالب‌ترین درس مقطع ابتدایی است که دانش‌آموزان را با پدیده‌های طبیعی و شگفت‌انگیز جهان پیرامون آشنا می‌کند. یادگیری مفاهیم علوم ممکن است برای شاگرد کم سن پایه پنجم ابتدایی، کمی سخت باشد. علوم درسی است که مباحث آن باید توسط دانش‌آموز ابتدا درک شود تا او بتواند آن‌ها را بفهمد. 

معلم خصوصی علوم تجربی پنجم ابتدایی، یادگیری این مطالب را برای شاگرد ساده‌تر می‌کند. شما در استادبانک به برترین اساتید علوم پنجم دبستان با بهینه‌ترین قیمت تدریس خصوصی علوم پنجم ابتدایی دسترسی دارید.

قیمت تدریس خصوصی نگارش پنجم ابتدایی

درس نگارش با هدف افزایش خلاقیت در نوشتن دانش‌آموز به آن‌ها تدریس می‌شود. نگارش کمک می‌کند تا بچه درک بهتری از قواعد زبان فارسی، جمله‌سازی‌ها و رعایت اصول نگارشی داشته باشند. دور از انتظار نیست اگر شاگرد دبستانی به سادگی با درس نگارش ارتباط برقرار نکند. در هر صورت نوشتن برای دانش‌آموزان دشوار است و نیاز به کمک معلم خصوصی دارند. 

استادبانک برای راحتی دسترسی والدین به معلم خصوصی نگارش پنجم ابتدایی باکیفیت، لیستی از برترین اساتید نگارش را برای شما آماده کرده است.

کیفیت اساتید استادبانک با توجه به قیمت تدریس خصوصی پنجم دبستان

معلم خصوصی استادبانک ملزم است: پس از ارزیابی ئ نیازسنجی دانش آموز برای او هدفگذاری کند، سپس با والدین به توافق رسد که رسیدن به این هدف چند جلسه طول می کشد، معلم خصوصی پس از هر جلسه گزارش کاملی از روند رشد دانش آموز به والدین می دهد.

تنوع نرخ تدریس خصوصی پنجم ابتدایی در استادبانک بسیار خوب است. برخی معلمان تازه‌کار، دستمزد کمی دارند و در مقابل، اساتید وی‌آی‌پی دستمزد بالایی دریافت می‌کنند. شاید، تصور کنید مناسب بودن قیمت کلاس خصوصی پنجم دبستان معلمان یک یا دو ستاره به دلیل عدم تسلط آن‌ها روی کتاب درسی است، یا دستمزد بالای اساتید پنج ستاره و وی‌آی‌پی غیرمنطقی تعیین شده است.

اما تیم کارشناسی استادبانک، قبل از هرچیز روی کیفیت معلمان حاضر در سامانه استادبانک تاکید دارد. حتی معلم دو ستاره هم باید از حداقل تسلط و کیفیت آموزش برخوردار باشد تا بتواند در استادبانک کلاس برگزار کند. دلیل اصلی دریافت یک یا دو ستاره توسط مدرسین، نداشتن تجربه یا کم‌تجربگی در حوزه‌ی تدریس است. به همین دلیل در زمان آغاز همکاری با این دسته از معلمین، سعی می‌شود معلمانی انتخاب شوند که دو ویژگی ارزشمند، جوانی و انگیزه را باهم داشته باشند.

از طرفی دیگر، اساتید VIP و پنج ستاره حضور دارند که تعرفه تدریس خصوصی پنجم ابتدایی آن‌ها بالا است. این معلمان چندین ویژگی خاص و ارزشمند دارند که به سادگی و در مدت زمان کوتاه به‌دست نمی‌آید. تجربه بالا و طولانی با تدریس به هزاران شاگرد و رسیدن به موثرترین روش‌های تدریس، وجه تمایز معلمان وی‌آی‌پی استادبانک با سایر اساتید است. 

بنابراین انتخاب هر یک از معلمین استادبانک، مزیت‌های خاص خود را برای فرزند شما خواهد داشت. معلمین یک یا دو ستاره، نرخ تدریس پایین‌تر را درکنار تجربه کم ولی انگیزه فراوان به همراه دارند. اساتید پنج ستاره و وی‌آی‌پی نیز علیرغم شهریه کلاس خصوصی بیشتر، تجربه و روش‌های تدریس موثرتری را بکار می‌برند تا دانش‌آموز در مدت زمان کوتاه‌تری به نتیجه دلخواه برسد.

قبل از انتخاب و پرداخت هزینه تدریس خصوصی پنجم ابتدایی، رزومه معلم را بررسی کنید

شرایط انتخاب معلم در استادبانک، فقط محدود به دیدن قیمت تدریس خصوصی ابتدایی نمی‌شود. سایت استادبانک قبل از انتخاب نهایی معلم، اطلاعات کامل و خوبی در اختیار والدین و دانش‌آموز قرار می‌دهد تا به شناخت کاملی از معلم و روش تدریس او دست پیدا کنند.

شما بعد از انتخاب هر معلم، می‌توانید اطلاعات زیر را در رزومه‌ی او مشاهده کنید:

 • تعداد ستاره‌ها
 • حضوری بودن یا نبودن او برای محل سکونت شما  
 • تعداد برگزاری جلسات موفق تدریس
 • نظرات شاگردان
 • ویدئو معرفی
 • میانگین امتیازی که شاگردان به معلم داده‌اند
 • رزومه تحصیلی و کاری
 • افتخارات و دستاوردها
 • قیمت کلاس خصوصی به ازای هر 90 دقیقه

خواندن این اطلاعات به شما کمک می‌کند تا انتخاب دقیق‌تری داشته باشید و از زمان و بودجه‌ی خود به بهترین شکل استفاده کنید.

بهترین معلم با مناسب‌ترین شهریه کلاس خصوصی پنجم ابتدایی در استادبانک

در این مقاله به طور کامل با شیوه‌ی تعیین قیمت تدریس خصوصی پنجم ابتدایی در استادبانک آشنا شدید. مفهوم تعداد ستاره معلمین و ارتباط آن با هزینه کلاس خصوصی را برای شما توضیح دادیم و در ادامه راجع به تفاوت قیمت تدریس آنلاین و تدریس در منزل و نرخ تدریس دروس ریاضی، فارسی، علوم و نگارشی پنجم ابتدایی صحبت کردیم.

استادبانک، سعی می‌کند تا برترین اساتید جوان تا باتجربه مقطع ابتدایی را با متنوع‌ترین و مناسب‌ترین تعرفه کلاس خصوصی در دسترس شما قرار دهد. اگر برای انتخاب معلم خصوصی پنجم ابتدایی نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره 91005343 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما کاربران عزیز است.