بهترین اساتید دین و زندگی کنکور

دین و زندگی یکی از مهم‌ترین دروس عمومی مشترک میان رشته‌های ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان تاثیر قابل‌توجه‌ای روی نتیجه کنکور دارد. دانش‌آموزی که تراز بالایی در دین و زندگی کنکور کسب می‌کند، چند گام از دیگر داوطلبین جلوتر است و شانس بیشتری برای موفقیت در کنکور سراسری دارد. با اینکه در نگاه اول به نظر می‌رسد دین و زندگی یک درس حفظ ‌کردنی ساده است، اما بسیاری از دانش‌آموزان عملکرد ضعیفی در این درس دارند.

دست کم گرفتن مباحث و مفاهیم دین و زندگی و یادگیری سطحی، از دلایل اصلی عدم موفقیت دانش‌آموزان در درس دین و زندگی کنکور است. منبع سوالات این درس، کتاب‌های دین و زندگی در پایه دهم، یازدهم و دوازدهم متوسطه دوم است و حجم مطالب درسی تقریبا بالایی دارد. از طرفی دیگر، دینی سرشار از جزئیات و نکات ریز و درشت است که در بیشتر مواقع از چشم دانش‌آموز دور می‌مانند.

به همین دلیل، توصیه می‌شود دانش‌آموزان برای اطمینان از یادگیری دقیق و تسلط روی همه‌ی بخش‌های کتاب در جلسات تدریس خصوصی بهترین اساتید دین و زندگی کنکور شرکت نمایند. تیم استادبانک برای رفع نیاز محصلان به معلم خصوصی دینی، مجموعه‌ای از بهترین اساتید دین و زندگی کنکور را در دسترس شما قرار داده است.

FARSI

اصول یادگیری دین و زندگی کنکور

اصول یادگیری دین و زندگی از چند مرحله تشکیل می‌شود. خواندن هر فصل از کتاب و به خاطر سپردن تعاریف و مفاهیم مختلف، اولین قدم یادگیری دین و زندگی کنکور است. اما این تازه شروع مسیر تسلط یافتن روی این درس عمومی مهم است. دینی یک درس فرار شناخته می‌شود که باید به طور پیوسته و از طریق راه‌های مختلف مرور شود.

به همین دلیل است که بهترین اساتید تدریس دین و زندگی کنکور همیشه روی خلاصه‌برداری نکات مهم تاکید می‌کنند تا در زمان مرور از این یادداشت‌‌ها استفاده شود. دومین نکته، شیوه‌ یادگیری برخی مباحث خاص این درس است. بخش‌های آیات و روایات دین و زندگی از منابع موردعلاقه‌ی طراحان سوال کنکور هستند که به‌هیچ عنوان نباید حفظ شوند. درک معنی و مفهوم این آیات، روش درست یادگیری این قسمت مهم کتاب‌های دینی است.

مسئله‌ بعدی، توجه به جزئیات متن، تعارف، احادیث، آیات و روایت است که به راحتی دانش‌آموز را به اشتباه می‌اندازند. معلمین برجسته در جلسات تدریس خصوصی کنکور دین و زندگی، برای آموزش این نکات و جزئیات از شیوه‌های تصویرسازی و کدگذاری استفاده می‌کنند تا یادگیری برای دانش‌آموز بسیار ساده‌تر شود. بنابراین، اگر یادگیری هر بخش یا مبحثی از دین و زندگی کنکور برای دانش‌آموز مشکل‌ساز شد، مطمئن‌ترین روش این است که به بهترین اساتید دین و زندگی کنکور مراجعه نماید تا در کمترین زمان، مشکلات آموزشی او رفع شوند.

بهترین اساتید دین و زندگی کنکور، همگی در استادبانک

کلاس خصوصی دین و زندگی کنکور در سایت استادبانک به دو صورت تدریس خصوصی در منزل و تدریس آنلاین برگزار می‌شود. در حال حاضر دانش‌آموزان شهرهای تهران، کرج، اصفهان، شیراز، مشهد، کرمان، اهواز و تبریز، می‌توانند از شرایط تدریس خصوصی دین و زندگی کنکور درمنزل استادبانک بهره ببرند و به صورت حضوری در محل موردنظرشان در کلاس حاضر شوند. اما بهترین اساتید کنکور ایران به کمک کلاس‌های آنلاین استادبانک در دسترس دانش‌آموزان سراسر کشور قرار دارند.

تدریس آنلاین درس دین و زندگی کنکور، شرایط بسیار خوبی را ایجاد می‌کند تا همه‌ی دانش‌آموز، بتوانند در جلسات تدریس خصوصی کنکور شرکت کنند و از باکیفیت‌ترین شیوه‌های آموزش بهره ببرند. تیم استادبانک برای برگزاری کلاس‌های آنلاین از کاربردی‌ترین و بهترین نرم‌افزارهای ارتباط آنلاین استفاده می‌کند تا اختلالی در روند برگزاری جلسات تدریس خصوصی کنکور پیش نیاید. بنابراین، بدون هیچ محدودیت جغرافیایی یا مکانی، داوطلبین به برترین معلم های دین و زندگی کنکور با مناسب‌ترین قیمت دسترسی دارند.

1) وهاب ناظرفرد

وهاب ناظرفرد

وهاب ناظرفرد

استاد تایید شده

سطح استاد:

35 جلسه موفق
تدریس حضوری - تهران
کارشناسی ارشد مدیریت دولتی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران
 • 15 سال تدریس در مدارس غیر انتفاعی
 • بیش از یک سال همکاری با مجموعه استادبانک
 • 7 سال تدریس در دانشگاه علمی کاربردی

2) مهدی خاکپور

مهدی خاکپور

مهدی خاکپور

استاد تایید شده

سطح استاد:

65 جلسه موفق
تدریس حضوری - تهران
دانشجوی دکترا حقوق از دانشگاه شهید مطهری
 • سابقه تدریس ادبیات فارسی به مدت 9 سال در مدارس و خصوصی
 • بیش از دو سال همکاری با مجموعه استادبانک
 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک

3) مهدی درویش

مهدی درویش

مهدی درویش

استاد تایید شده

سطح استاد:

13 جلسه موفق
تدریس حضوری - تهران
کارشناسی معارف اسلامی (گرایشهای فقه و اصول - فلسفه اسلامی) از حوزه علمیه
 • 15 سال تدریس در موسسات و مدارس غیر انتفاعی
 • تدریس در مدارس آموزش و پرورش

4) ارمغان کلانترهرمزی

ارمغان کلانترهرمزی

ارمغان کلانترهرمزی

استاد تایید شده

سطح استاد:

11 جلسه موفق
تدریس حضوری - تهران
کارشناسی ارشد علوم تربیتی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی
 • کارشناسی روانشناسی (گرایش بالینی) از دانشگاه شهید چمران اهواز
 • 35 سال تدریس در مدارس آموزش و پرورش
 • مشاور تحصیلی به مدت 12 سال در دبیرستان‌ها و هنرستان‌های تهران

5) سجاد علیپور

سجاد علیپور

سجاد علیپور

استاد تایید شده

سطح استاد:

استاد جدید
تدریس حضوری - تهران
دکترا فلسفه از دانشگاه شاهد
 • سابقه 8 سال موفق تدریس و مشاوره تحصیلی
 • تدریس در آموزشگاه های برتر
 • افتخار آموزش ارائه مشاوره به چندین رتبه برتر کنکور

موراد مشابه

پرسش‌های شما

میانگین قیمت تدریس خصوصی دین و زندگی کنکور به ازای ستاره چقدر است؟

چطور می توان در دروس کنکور موفق شد؟

بهترین مدرس دین و زندگی کنکور چه ویژگی ‌هایی باید داشته باشد؟

چگونه می توانیم بهترین معلم های خصوصی دین و زندگی کنکور را در استادبانک رزرو کنیم؟