بهترین معلمان روانشناسی کنکور انسانی

درس روانشناسی از دروس تخصصی رشته انسانی در کنکور سراسری است که در دفترچه سوالات در آخرین بخش قرار دارد. روانشناسی کنکور انسانی، یک درس رتبه‌ساز و خوش‌خوان شناخته می‌شود که دانش‌آموزان با اندکی تلاش و هوشمندی می‌توانند تراز بالایی در آن کسب کنند. در واقع، تجربه ثابت کرده است که داوطلبان نسبتا موفق کنکور انسانی، حداقل به نصف سوالات این درس پاسخ می‌دهند. البته، این نکته از طرفی دیگر نشانگر این است که اگر دانش‌آموزی قصد موفقیت در کنکور انسانی را دارد، باید در بدترین شرایط به این حد نصاب برسد.

بنابراین عملکرد دانش‌آموز در روانشناسی باید سنجیده و با دقت باشد تا این فرصت به خوبی بهره ببرد. به هر حال کتاب روانشناسی در دوره متوسطه دوم فقط یک جلد دارد که دانش‌آموز در پایه یازدهم آن را می‌خواند. محتوای کتاب درسی روانشناسی را مطالب مفهومی تشکیل می‌دهند که باید به خوبی درک شوند تا دانش‌آموز بتوانند به سوالات آن پاسخ دهد. یکی از دلایلی که توصیه می‌شود تا دانش‌آموزان در جلسات تدریس خصوصی بهترین اساتید روانشناسی کنکور انسانی شرکت کنند، عدم درک درست و یادگیری مباحث این درس است.

متاسفانه حجم کم و ساختار نچندان پیچیده متن کتاب، باعث می‌شود تا برخی دانش‌آموزان روانشناسی کنکور انسانی را دست کم بگیرند. در حالی که اگر پاسخ دادن به سوالات این درس خیلی ساده بود، همه‌ی دانش‌آموزان تراز بالایی به دست می‌آوردند. به همین دلیل بهتر است در صورت داشتن مشکل در یادگیری این درس از بهترین اساتید روانشناسی کنکور انسانی سایت استادبانک کمک بگیرید.

FARSI

اصول یادگیری روانشناسی کنکور انسانی

واقعیت این است که ساختار کتاب روانشناسی یازدهم انسانی پیچیده نیست و شکل ارائه مطالب درسی در آن به خوبی صورت گرفته است. اما مشکل بسیاری از دانش‌آموزان در این است که با سهل‌انگاری به سراغ مطالعه روانشناسی می‌روند و فقط به فکر یادگیری سطحی و گذشتن از فصل‌های کتاب درسی هستند. بنابراین در ابتدا دانش‌آموز نباید گول شکل ظاهر ساده و متن روان این درس را بخورد. روانشناسی یک درس مفهمومی است که نیاز به یادگیری اصولی و دقیق دارد.

بهترین اساتید روانشناسی کنکور انسانی همیشه تاکید می‌کنند که در طول یادگیری این درس از خلاصه‌نویسی استفاده کنید و واژگان کلیدی هر پارگراف را تشخیص دهید. نکته بعدی این است که شما به تحلیل درستی از مطالب کتاب برسید و ارتباط آن را با زندگی روزمره پیدا کنید. این بخشی است که بسیاری از داوطلبین در آن مشکل دارند و باید در جلسات تدریس خصوصی کنکور اساتید کاربلد روانشناسی شرکت کنند.

همچنین تحلیل کردن بخش‌های مفهومی کتاب روانشناسی، کلید یادگیری این مباحث است. دانش‌آموز بعد از یادگیری اصولی بخش‌های حفظی و مفهومی کتاب باید شروع به حل انوع سوالات مفهومی، ترکیبی (از ترکیب مطالب یک یا چند درس شکل می‌گیرند)، چالشی (بالاترین سطح درجه سختی سوال) و تصویری کند. کلنجار رفتن با این سوالات، باعث بالارفتن عمق یادگیری دانش‌آموز می‌شود و سپس او با تست‌زنی به آمادگی کامل می‌رسد.

بهترین اساتید روانشناسی کنکور انسانی، همگی در استادبانک

کلاس خصوصی روانشناسی کنکور انسانی در سایت استادبانک به دو صورت تدریس خصوصی در منزل و تدریس آنلاین برگزار می‌شود. در حال حاضر دانش‌آموزان شهرهای تهران، کرج، اصفهان، شیراز، مشهد، کرمان، اهواز و تبریز، می‌توانند از شرایط تدریس خصوصی روانشناسی کنکور انسانی درمنزل استادبانک بهره ببرند و به صورت حضوری در محل موردنظرشان در کلاس حاضر شوند. اما بهترین اساتید روانشناسی کنکور انسانی ایران به کمک کلاس‌های آنلاین استادبانک در دسترس دانش‌آموزان سراسر کشور قرار دارند.

تدریس آنلاین دروس روانشناسی کنکور انسانی، شرایط بسیار خوبی را ایجاد می‌کند تا همه‌ی دانش‌آموز، بتوانند در جلسات تدریس خصوصی کنکور شرکت کنند و از باکیفیت‌ترین شیوه‌های آموزش بهره ببرند. تیم استادبانک برای برگزاری کلاس‌های آنلاین از کاربردی‌ترین و بهترین نرم‌افزارهای ارتباط آنلاین استفاده می‌کند تا اختلالی در روند برگزاری جلسات تدریس خصوصی کنکور پیش نیاید. بنابراین، بدون هیچ محدودیت جغرافیایی یا مکانی، داوطلبین به برترین معلم های روانشناسی کنکور انسانی با مناسب‌ترین قیمت دسترسی دارند.

1) مهدی سوقندی

مهدی سوقندی

مهدی سوقندی

استاد تایید شده

سطح استاد:

5 جلسه موفق
تدریس حضوری - مشهد
کارشناسی علوم اجتماعی از دانشگاه فرهنگیان
  • جزء 10 معلم برتر رشته مطالعات اجتماعی منطقه
  • بیش از یک سال همکاری با مجموعه استادبانک
  • معلم مدارس نمونه دولتی ، شاهد ، مجموعه مدارس امام رضا

پرسش‌های شما

میانگین قیمت تدریس خصوصی روانشناسی کنکور انسانی به ازای ستاره چقدر است؟

چطور می توان در دروس کنکور موفق شد؟

بهترین مدرس روانشناسی کنکور انسانی چه ویژگی ‌هایی باید داشته باشد؟

چگونه می توانیم بهترین معلم های خصوصی روانشناسی کنکور انسانی را در استادبانک رزرو کنیم؟