بهترین معلمان فلسفه کنکور انسانی

فلسفه و منطق میان دروس تخصصی رشته علوم انسانی از محتوای درسی خاص و متفاوتی برخوردار است. شاید بتوان مطالب و مباحث فسلفه را متفاوت‌ترین و تحلیلی‌ترین درس میان دروس رشته نظری دانست که درک آن کاری دشوار به نظر می‌رسد و دانش‌آموز باید با ذهنی باز و آماده به سراغ آن برود. فسلفه کنکور انسانی روی نتیجه‌ی این آزمون نیز تاثیر بالایی دارد و رقابت در آن برای کسب تراز بالا سخت است و می‌تواند، سکوی پرتاب دانش‌آموز برای موفقیت در کنکور انسانی باشد.

اما یادگیری فلسفه به دلیل داشتن مباحث مفهومی سنگین و پیچیده، فرآینده ساده‌ای نیست و معمولا سوالات سختی نیز در کنکور آن‌ها طرح می‌شود. دانش‌آموز، غیرممکن است بدون یادگیری عمیق بتواند به تست‌های بخش فسلفه و منطق کنکور پاسخ دهد. بنابراین باید از موثرترین روش برای یادگیری فلسفه استفاده کرد و در جلسات تدریس خصوصی بهترین اساتید فلسفه کنکور انسانی نیز شرکت کرد.

داوطلب کنکور با کمک معلم خصوصی فلسفه، ابتدا مفاهیم این درس را خوب یاد می‌گیرد و به تحلیل درستی از آن‌ها می‌رسد. در گام بعد، شروع به حل تست‌‌های مختلف می‌کند تا علاوه بر افزایش عمق یادگیری، سرعت عمل بالاتری هم به دست‌آورد. سایت استادبانک هم برای کمک به داوطلبین کنکور این رشته، بهترین اساتید فسلفه کنکور انسانی را در دسترس دانش‌آموزان سراسر کشور قرار داده است.

FARSI

اصول مطالعه فلسفه کنکور انسانی

اولین گام در اصول مطالعه فلسفه کنکور انسانی این است که درس را سر کلاس معلم خصوصی یا مدرسه خوب گوش دهید و همه‌ی ابهامات و سوالات را از معلم بپرسید. فلسفه و منطق، درسی انتزاعی و ذهنی است و به هیچ عنوان با حفظ‌کردن سطحی نمی‌توان به سوالات آن پاسخ داد. در کنار منابع کمک آموزشی و جزوه معلم، کتاب درسی همیشه باید منبع اصلی شما باشد و نباید آن را کنار بگذارید. طراحان سوال کنکور، همیشه بیشترین توجه را به متن و نقاط پنهان کتاب درسی دارند و شما نیز باید بیشترین حساسیت را نسبت به کتاب درسی داشته باشید.

اگر حس می‌کنید، توضیحات معلم در مدرسه ناقص یا برای شما کافی نیست، زمان را تلف نکنید و در جلسات تدریس خصوصی کنکور اساتید برجسته شرکت کنید. به هر حال تا روی مفاهیم و مباحث کتاب تسلط نداشته باشید، نمی‌توانید به سراغ حل تمرین و تست بروید. توصیه‌ی بهترین اساتید فلسفه کنکور این است که به طور دائم با متن کتاب درسی کنکاش داشته باشید و زیر و بم متن آن را در بیاورید. سپس در صورت داشتن ابهام یا مشکل از معلم خصوصی فلسفه و منطق بخواهید به طور کامل موضوع را برای شما شرح دهد. برای تست زدن نیز، باید سوالات را به بخش‌های مختلف تقسیم کنید. مطالب آسا‌ن‌تر و تقریبا حفظی و بخش‌های تحلیلی و مفهومی کتاب را مشخص کنید و سپس شروع به تست‌زدن نمایید.

بهترین اساتید فلسفه کنکور انسانی، همگی در استادبانک

کلاس خصوصی فلسفه کنکور انسانی در سایت استادبانک به دو صورت تدریس خصوصی در منزل و تدریس آنلاین برگزار می‌شود. در حال حاضر دانش‌آموزان شهرهای تهران، کرج، اصفهان، شیراز، مشهد، کرمان، اهواز و تبریز، می‌توانند از شرایط تدریس خصوصی فلسفه کنکور انسانی درمنزل استادبانک بهره ببرند و به صورت حضوری در محل موردنظرشان در کلاس حاضر شوند. اما بهترین اساتید فلسفه کنکور انسانی ایران به کمک کلاس‌های آنلاین استادبانک در دسترس دانش‌آموزان سراسر کشور قرار دارند.

تدریس آنلاین دروس فلسفه کنکور انسانی، شرایط بسیار خوبی را ایجاد می‌کند تا همه‌ی دانش‌آموز، بتوانند در جلسات تدریس خصوصی کنکور شرکت کنند و از باکیفیت‌ترین شیوه‌های آموزش بهره ببرند. تیم استادبانک برای برگزاری کلاس‌های آنلاین از کاربردی‌ترین و بهترین نرم‌افزارهای ارتباط آنلاین استفاده می‌کند تا اختلالی در روند برگزاری جلسات تدریس خصوصی کنکور پیش نیاید. بنابراین، بدون هیچ محدودیت جغرافیایی یا مکانی، داوطلبین به برترین معلم های فلسفه کنکور انسانی با مناسب‌ترین قیمت دسترسی دارند.

پرسش‌های شما

میانگین قیمت تدریس خصوصی فلسفه کنکور انسانی به ازای ستاره چقدر است؟

چطور می توان در دروس کنکور موفق شد؟

بهترین مدرس فلسفه کنکور انسانی چه ویژگی ‌هایی باید داشته باشد؟

چگونه می توانیم بهترین معلم های خصوصی فلسفه کنکور انسانی را در استادبانک رزرو کنیم؟