بهترین اساتید حسابان کنکور

حسبان، سخت‌ترین و مهم‌ترین زیرشاخه‌ ریاضیات است که از مباحث درسی بسیار گسترده‌ای تشکیل می‌شود. دانش‌‌آموزان رشته ریاضی در پایه‌های یازدهم و دوازدهم، حسابان را می‌خوانند. حسابان، در بخش ریاضی کنکور سراسری ریاضی فیزیک، بیشترین سهم را از طراحی سوالات دارد و طبیعتا، تاثیرگذارترین درس در تراز نهایی ریاضیات است. در کنار این میزان از اهمیت، حسبان (1) و (2) از حجم مطالب بالا و دشواری تشکیل می‌شود که بیشتر دانش‌آموزان را وارد یک چالش سنگین می‌کند.

سرفصل‌های متنوع حسابان، نشان‌دهنده‌ این است که دانش‌آموز باید از پایه‌ ریاضی قوی، برای موفقیت در این درس برخوردار باشد. یادگیری این درس معمولا بدون کمک معلم خصوصی، کاری بسیار سخت و شاید غیرممکن باشد و زمان بیش‌ از‌ حد از داوطلب بگیرید. این دلیلی اصلی توصیه‌ مشاورین و والدین به دانش‌آموزان است تا در جلسات تدریس خصوصی حسابان کنکور شرکت کنند.

دانش‌آموز در سال کنکور نیاز دارد تا در مدتی محدود همه‌ مباحث حسابان را بخواند، رفع اشکال کند و تست بزند. طی کردن این فرآیند با کمک بهترین اساتید حسابان کنکور بسیار راحت‌تر و معقول‌تر به نظر می‌رسد. بنابراین بهترین است در شروع سال تحصیلی منتهی به آزمون کنکور از برترین معلم‌های حسابان کمک گرفته شود. سامانه تدریس خصوصی استادبانک نیز، برای دسترسی راحت همه‌ دانش‌آموزان به بهترین اساتید حسابان کنکور، مجموعه‌ای از باکیفیت‌ترین معلمین این درس را آماده کرده است.

FARSI

اصول مطالعه حسابان کنکور

برای یادگیری حسابان، دانش‌آموز در گام اول نیاز به برنامه‌ریزی و تلاش مستمر دارد. حسابان درسی حل‌کردنی است و مفاهیم آن میان حل و سر و کار داشتن با تمارین و مسئله‌های مختلف به محصل منتقل می‌شوند. دانش‌آموز باید عادت کند بعد از هر جلسه کلاس، مجددا مبحث را بخواند و سپس شروع به حل تمرین کند. این چرخه‌ی ثابت و دائمی برای یادگیری حسابان کنکور است.

اهمیت به زمان و استفاده درست از آن، برای همه‌ی دروس کنکوری، یک اصل حیاتی است که در مورد حسابان نیز صدق می‌کند و حتی باید حساسیت بیشتری هم داشت. بنابراین در صورت بروز کوچکترین مشکل یا نقطه ضعف، نباید وقت را تلف کرد. مطمئن‌ترین راه‌حل یادگیری این درس، مراجعه به بهترین اساتید کنکور حسابان و شرکت در جلسات تدریس خصوصی کنکور این دسته از معلمین است.

در مسیر یادگیری حسابان، بعد از حل تمرین و درک عمیق مفاهیم، نوبت به تست‌زنی می‌رسد. داوطلب کنکور باید با برنامه‌ریزی دقیق زمان کافی را برای حل تست‌های متعدد و متنوع در نظر بگیرد. در صورتی که از بهترین اساتید حسابان کنکور کمک گرفته شود، این مراحل به درست‌ترین شکل پیش می‌رود و دانش‌آموز به طور منظم گام‌های: خواندن مبحث، حل تمرین، رفع اشکال، تست‌زنی، رفع اشکال مجدد و یادگیری تکنیک‌های متنوع حل تست را بر می‌دارد.

بهترین اساتید حسابان کنکور، همگی در استادبانک

کلاس خصوصی حسابان کنکور در سایت استادبانک به دو صورت تدریس خصوصی در منزل و تدریس آنلاین برگزار می‌شود. در حال حاضر دانش‌آموزان شهرهای تهران، کرج، اصفهان، شیراز، مشهد، کرمان، اهواز و تبریز، می‌توانند از شرایط تدریس خصوصی حسابان کنکور درمنزل استادبانک بهره ببرند و به صورت حضوری در محل موردنظرشان در کلاس حاضر شوند. اما بهترین اساتید حسابان کنکور ایران به کمک کلاس‌های آنلاین استادبانک در دسترس دانش‌آموزان سراسر کشور قرار دارند.

تدریس آنلاین دروس حسابان کنکور، شرایط بسیار خوبی را ایجاد می‌کند تا همه‌ی دانش‌آموز، بتوانند در جلسات تدریس خصوصی کنکور شرکت کنند و از باکیفیت‌ترین شیوه‌های آموزش بهره ببرند. تیم استادبانک برای برگزاری کلاس‌های آنلاین از کاربردی‌ترین و بهترین نرم‌افزارهای ارتباط آنلاین استفاده می‌کند تا اختلالی در روند برگزاری جلسات تدریس خصوصی کنکور پیش نیاید. بنابراین، بدون هیچ محدودیت جغرافیایی یا مکانی، داوطلبین به برترین معلم های حسابان کنکور با مناسب‌ترین قیمت دسترسی دارند.

1) محمدرضا ولی

محمدرضا ولی

محمدرضا ولی

استاد تایید شده

سطح استاد:

343 جلسه موفق
تدریس حضوری - کرج
کارشناسی ریاضی از دانشگاه شهید بهشتی و مهندسی عمران از دانشگاه کرج و عضو نظام مهندسی کرج و سازنده حقیقی عمران
 • بیش از 20 سال سابقه تدریس در مدارس
 • بیش از یک سال همکاری با مجموعه استادبانک
 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک

2) امیر محمد آیینی

ribbon-vip
امیر محمد آیینی

امیر محمد آیینی

استاد تایید شده

سطح استاد:

1611 جلسه موفق
تدریس حضوری - کرج
برترین استاد در گروه ریاضی دبیرستان و کنکور در فصل پاییز 1401
 • معلم رسمی آموزش و پرورش
 • تدریس به مدت 4 سال در مدارس کرج
 • بیش از دو سال همکاری با مجموعه استادبانک
 • کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی از دانشگاه آزاد اسلامی

3) حامد غفارنژاد

حامد غفارنژاد

حامد غفارنژاد

استاد تایید شده

سطح استاد:

272 جلسه موفق
تدریس حضوری - کرج
کارشناسی ارشد مهندسی برق از دانشگاه صنعتی سهند
 • کارشناسی مهندسی برق از دانشگاه شهید مدنی آذربایجان
 • بیش از یک سال همکاری با مجموعه استادبانک
 • کلاس های آمادگی کنکور و تست زنی جمع بندی کنکور

4) محسن مرادی

محسن مرادی

محسن مرادی

استاد تایید شده

سطح استاد:

1747 جلسه موفق
تدریس حضوری - کرج
3 بار برترین استاد در گروه درسی و فصول مختلف
 • کارشناسی ارشد ریاضیات و کاربردها از دانشگاه مراغه
 • تدریس به مدت 10 سال در مدارس پدیده البرز و بهشت اندیشه و آموزشگاه ها
 • بیش از پنج سال همکاری با مجموعه استادبانک
 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک

5) اردوان مختاری

اردوان مختاری

اردوان مختاری

استاد تایید شده

سطح استاد:

317 جلسه موفق
تدریس حضوری - کرج
کارشناسی ریاضیات و کاربردها از دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی
 • کارشناسی ارشد ریاضی از مرکز تحصیلات تکمیلی در علوم پایه زنجان
 • بیش از دو سال همکاری با مجموعه استادبانک
 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک

پرسش‌های شما

میانگین قیمت تدریس خصوصی حسابان کنکور به ازای ستاره چقدر است؟

چطور می توان در دروس کنکور موفق شد؟

بهترین مدرس حسابان کنکور چه ویژگی ‌هایی باید داشته باشد؟

چگونه می توانیم بهترین معلم های خصوصی حسابان کنکور را در استادبانک رزرو کنیم؟