بهترین اساتید هندسه کنکور

درس هندسه از زیرشاخه‌های ریاضیات است که در کنکور رشته ریاضی فیزیک در دفترچه دروس تخصصی از آن‌ سوال طرح می‌شود. هرچند دانش‌آموزان رشته تجربی نیز به صورت پراکنده، برخی از مباحث هندسی را در کتاب‌های ریاضی این رشته مطالعه می‌کنند. ولی نقش هندسه در کنکور ریاضی، قابل قیاس با رشته تجربی نیست و دانش‌آموزان این رشته با یک درس دشوار و گسترده رو به رو هستند.

هندسه در پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم متوسطه دوم همراه محصلان ریاضی فیزیک است. مباحث این درس را مطالب تحلیلی، حل‌کردنی و مفهومی شکل می‌دهند و معمولا بیشتر دانش‌آموزان برای یادگیری آن دچار دردسر می‌شوند. اما به دلیل اهمیت هندسه کنکور و تاثیر آن روی تراز نهایی ریاضیات، نمی‌توان از یادگیری آن چشم‌پوشی کرد و باید از بهترین اساتید هندسه کنکور کمک گرفت.

شرکت در جلسات تدریس خصوصی برترین معلم‌های هندسه، روند یادگیری و مطالعه این درس را برای دانش‌آموزان راحت‌تر می‌کند. در هر صورت داوطلب کنکور، نیازمند راهنمایی و آموزش یک معلم خصوصی باتجربه است. سایت استادبانک نیز به خوبی از اهمیت داشتن، بهترین اساتید هندسه کنکور و تاثیر آن‌ها روی موفقیت دانش‌آموزان آگاه است و به همین دلیل، شرایطی را فراهم کرده است تا برترین معلمین تدریس خصوصی هندسه در دسترس همه‌ی دانش‌آموزان رشته‌های ریاضی و تجربی باشند.

FARSI

اصول مطالعه هندسه کنکور

یادگیری هندسه، فرآیندی زمان‌گیر است و دانش‌آموز باید از ابتدای سال تحصیلی شروع به مطالعه‌ی آن کند. معمولا به دانش‌آموز توصیه می‌شود تا برای یادگیری مفاهیم اولیه، زمان کافی را صرف کند با حل تمرین و تست‌زنی، روی این مباحث تسلط پیدا کند. نکته مهم این است که اگر محصل، برای یادگیری مفاهیم اولیه و پایه دچار مشکل شد باید به فکر مناسب‌ترین راه‌حل باشد تا در کوتاه‌ترین زمان، اشکالات آموزشی او رفع شود.

کمک گرفتن از بهترین اساتید هندسه کنکور و استفاده از جلسات تدریس خصوصی کنکور این معلمان، مطمئن‌ترین راه یادگیری و کسب تراز بالا در هندسه است. مسئله‌ی صرفه‌جویی در زمان، یکی از مهم‌ترین معیارها برای مطالعه هندسه است و به همین دلیل در صورت بروز مشکل باید سراغ موثرترین روش رفت. بنابراین، اگر برای درک مفاهیم هندسه مشکل دارید از معلم خصوصی کمک بگیرید.

یکی دیگر از اصول مطالعه هندسه کنکور این است که قضایا و شیوه‌ی اثبات آن‌ها را خوب یادبگیرید. این قضایا، پایه و مبنای حل تمرین هندسه هستند. نسبت به بخش‌های فعالیت، کار در کلاس و تمرین کتاب درسی هم حساس باشید و نکات و نتیجه‌گیری‌ها را یادداشت کنید. بسیاری از تست‌های کنکور از میان، همین مطالب طرح می‌شوند. نکته آخر هم این که همیشه بعد از خواند هر مبحث، ابتدا چند تمرین و مسئله حل کنید تا عمق یادگیری شما افزایش پیدا کند و سپس سراغ حل تست بروید.

بهترین اساتید هندسه کنکور ریاضی فیزیک، همگی در استادبانک

کلاس خصوصی هندسه کنکور ریاضی فیزیک در سایت استادبانک به دو صورت تدریس خصوصی در منزل و تدریس آنلاین برگزار می‌شود. در حال حاضر دانش‌آموزان شهرهای تهران، کرج، اصفهان، شیراز، مشهد، کرمان، اهواز و تبریز، می‌توانند از شرایط تدریس خصوصی هندسه کنکور ریاضی فیزیک درمنزل استادبانک بهره ببرند و به صورت حضوری در محل موردنظرشان در کلاس حاضر شوند. اما بهترین اساتید هندسه کنکور ریاضی فیزیک ایران به کمک کلاس‌های آنلاین استادبانک در دسترس دانش‌آموزان سراسر کشور قرار دارند.

تدریس آنلاین دروس هندسه کنکور ریاضی فیزیک، شرایط بسیار خوبی را ایجاد می‌کند تا همه‌ی دانش‌آموز، بتوانند در جلسات تدریس خصوصی کنکور شرکت کنند و از باکیفیت‌ترین شیوه‌های آموزش بهره ببرند. تیم استادبانک برای برگزاری کلاس‌های آنلاین از کاربردی‌ترین و بهترین نرم‌افزارهای ارتباط آنلاین استفاده می‌کند تا اختلالی در روند برگزاری جلسات تدریس خصوصی کنکور پیش نیاید. بنابراین، بدون هیچ محدودیت جغرافیایی یا مکانی، داوطلبین به برترین معلم های هندسه کنکور ریاضی فیزیک با مناسب‌ترین قیمت دسترسی دارند.

1) محمدرضا ولی

محمدرضا ولی

محمدرضا ولی

استاد تایید شده

سطح استاد:

344 جلسه موفق
تدریس حضوری - کرج
کارشناسی ریاضی از دانشگاه شهید بهشتی و مهندسی عمران از دانشگاه کرج و عضو نظام مهندسی کرج و سازنده حقیقی عمران
  • بیش از 20 سال سابقه تدریس در مدارس
  • بیش از یک سال همکاری با مجموعه استادبانک
  • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک

2) محسن مرادی

محسن مرادی

محسن مرادی

استاد تایید شده

سطح استاد:

1748 جلسه موفق
تدریس حضوری - کرج
3 بار برترین استاد در گروه درسی و فصول مختلف
  • کارشناسی ارشد ریاضیات و کاربردها از دانشگاه مراغه
  • تدریس به مدت 10 سال در مدارس پدیده البرز و بهشت اندیشه و آموزشگاه ها
  • بیش از پنج سال همکاری با مجموعه استادبانک
  • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک

3) اردوان مختاری

اردوان مختاری

اردوان مختاری

استاد تایید شده

سطح استاد:

319 جلسه موفق
تدریس حضوری - کرج
کارشناسی ریاضیات و کاربردها از دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی
  • کارشناسی ارشد ریاضی از مرکز تحصیلات تکمیلی در علوم پایه زنجان
  • بیش از دو سال همکاری با مجموعه استادبانک
  • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک

پرسش‌های شما

میانگین قیمت تدریس خصوصی هندسه کنکور ریاضی فیزیک به ازای ستاره چقدر است؟

چطور می توان در دروس کنکور موفق شد؟

بهترین مدرس هندسه کنکور ریاضی فیزیک چه ویژگی ‌هایی باید داشته باشد؟

چگونه می توانیم بهترین معلم های خصوصی هندسه کنکور ریاضی فیزیک را در استادبانک رزرو کنیم؟