بهترین اساتید ریاضیات

گسسته کنکور، یکی دیگر از بخش‌های درس ریاضی برای دانش‌آموزان رشته ریاضی فیزیک است که از نظر تعداد سوال در این آزمون، بعد از دروس حسابان و هندسه قرار می‌گیرد. متاسفانه، برخی از داوطلبین، به طور کلی گسسته را نادیده می‌گیرند و از مطالعه‌ی این درس فراری هستند. دانش‌آموزان سخت‌بودن و دشواری مباحث گسسته را بهانه‌ی این رفتار قرار می‌دهند.

در حالی که ریاضیات گسسته کنکور به نسبت درس‌های هندسه و حسابان، حجم کمتری دارد و می‌توان با برنامه‌ریزی دقیق و استفاده از راه‌حل‌های مناسب در این درس موفق شد. از طرفی دیگر، تعداد سوالی که در کنکور از گسسته طرح می‌شود، نبست به حجم این درس قابل‌توجه است و فرصت خوبی را برای دانش‌آموز پرتلاش ایجاد می‌کند تا تراز درس ریاضیات خود را افزایش دهد. بنابراین، علیرغم اینکه ریاضیات گسسته کنکور درس چندان راحتی نیست، ولی کاملا ارزش صرف زمان و انرژی را خواهد داشت.

محصلان برای اینکه طبق آموزش دقیق و اصولی روی درس گسسته تسلط پیدا کنند، باید در جلسات تدریس خصوصی بهترین اساتید ریاضیات گسسته کنکور شرکت نمایند. به این ترتیب، دانش‌آموز یک درس مهم ولی کم حجم را در مدت زمانی مناسب یادمی‌گیرد تا عملکرد بسیار بهتری در آزمون کنکور سراسری داشته باشد. دانش‌آموزان رشته ریاضی فیزیک می‌توانند، بهترین اساتید ریاضیات گسسته کنکور را در سامانه تدریس خصوصی استادبانک پیدا کنند.

FARSI

اصول مطالعه ریاضیات گسسته کنکور

ریاضیات گسسته کنکور از سه سرفصل نظریه اعداد، گراف و مدل‌سازی و ترکیبات تشکیل شده است که اصل اول یادگیری این مباحث، درک درست مطلب و سپس تمرین است. دانش‌آموز باید طبق یک برنامه‌ریزی خوب، قدم به قدم محتوای کتاب درسی گسسته را بخواند. برای یادگیری مباحث کتاب، بهترین است از جزوات یک معلم خصوصی باتجربه یا کتاب‌های کمک آموزشی استفاده کنید.

اما اگر در زمان یادگیری درس، دچار مشکل هستید یا نقاط ضعف مختلفی دارید، احتمالا نمی‌توانید تمرینات کتاب را حل کنید و بیشتر زمان و انرژی شما هدر می‌رود. در چنین موقعیتی باید به سرعت یک تصمیم درست بگیرید. بهترین راه‌حل یادگیری ریاضیات گسسته شرکت در جلسات تدریس خصوصی کنکور اساتید باکیفیت است. بعد از درک درست هر مبحث - به خصوص در فصل نظریه اعداد که مفهومی‌ترین قسمت این درس است – باید همه‌ی تمرینات کتاب رو دقیق حل کنید.

تمرینات کتاب درسی ریاضیات گسسته، جزئیات و نکات فراوانی دارند که مورد توجه‌ طراحان سوال کنکور نیز است. بنابراین باید برای حل تمرین زمان صرف کرد. گام بعد تست‌زنی و رفع اشکالات مداوم است. دانش‌آموز نیاز دارد تست‌های متنوع و مختلفی را حل کند. یکی از روش‌های رفع اشکال بهترین اساتید ریاضیات گسسته کنکور، حل تست‌های طبقه‌بندی شده است. این شیوه علاوه بر مشخص کردن نقاط ضعف داوطلب، او را با تکنیک‌های متفاوت حل تست نیز آشنا می‌کند.

بهترین اساتید ریاضیات گسسته کنکور، همگی در استادبانک

کلاس خصوصی ریاضیات گسسته کنکور در سایت استادبانک به دو صورت تدریس خصوصی در منزل و تدریس آنلاین برگزار می‌شود. در حال حاضر دانش‌آموزان شهرهای تهران، کرج، اصفهان، شیراز، مشهد، کرمان، اهواز و تبریز، می‌توانند از شرایط تدریس خصوصی ریاضیات گسسته کنکور درمنزل استادبانک بهره ببرند و به صورت حضوری در محل موردنظرشان در کلاس حاضر شوند. اما بهترین اساتید ریاضیات گسسته کنکور ایران به کمک کلاس‌های آنلاین استادبانک در دسترس دانش‌آموزان سراسر کشور قرار دارند.

تدریس آنلاین دروس ریاضیات گسسته کنکور، شرایط بسیار خوبی را ایجاد می‌کند تا همه‌ی دانش‌آموز، بتوانند در جلسات تدریس خصوصی کنکور شرکت کنند و از باکیفیت‌ترین شیوه‌های آموزش بهره ببرند. تیم استادبانک برای برگزاری کلاس‌های آنلاین از کاربردی‌ترین و بهترین نرم‌افزارهای ارتباط آنلاین استفاده می‌کند تا اختلالی در روند برگزاری جلسات تدریس خصوصی کنکور پیش نیاید. بنابراین، بدون هیچ محدودیت جغرافیایی یا مکانی، داوطلبین به برترین معلم های ریاضیات گسسته کنکور با مناسب‌ترین قیمت دسترسی دارند.

1) محسن مرادی

محسن مرادی

محسن مرادی

استاد تایید شده

سطح استاد:

1749 جلسه موفق
تدریس حضوری - کرج
3 بار برترین استاد در گروه درسی و فصول مختلف
  • کارشناسی ارشد ریاضیات و کاربردها از دانشگاه مراغه
  • تدریس به مدت 10 سال در مدارس پدیده البرز و بهشت اندیشه و آموزشگاه ها
  • بیش از پنج سال همکاری با مجموعه استادبانک
  • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک

2) اردوان مختاری

اردوان مختاری

اردوان مختاری

استاد تایید شده

سطح استاد:

327 جلسه موفق
تدریس حضوری - کرج
کارشناسی ریاضیات و کاربردها از دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی
  • کارشناسی ارشد ریاضی از مرکز تحصیلات تکمیلی در علوم پایه زنجان
  • بیش از دو سال همکاری با مجموعه استادبانک
  • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک

پرسش‌های شما

میانگین قیمت تدریس خصوصی ریاضیات گسسته کنکور به ازای ستاره چقدر است؟

چطور می توان در دروس کنکور موفق شد؟

بهترین مدرس ریاضیات گسسته کنکور چه ویژگی ‌هایی باید داشته باشد؟

چگونه می توانیم بهترین معلم های خصوصی ریاضیات گسسته کنکور را در استادبانک رزرو کنیم؟