بهترین اساتید ادبیات کنکور

ادبیات فارسی، مهم‌ترین درس عمومی کنکور سراسری است که تاثیر بسیار بالایی روی نتیجه‌ی این آزمون دارد. فارسی از اول ابتدایی همراه دانش‌آموزان است و پایه به پایه محتوای درسی آن سخت‌تر و گسترده‌تر می‌شود. دانش‌آموزی که قصد موفقیت در کنکور را دارد باید به خوبی روی سه کتاب ادبیات مقطع دهم، یازدهم و دوازدهم تسلط پیدا کند و تراز بالایی در ادبیات کنکور به دست آورد.

خواندن درس ادبیات فارسی برای برخی از داوطلبین مشکل است و آن‌ها برای یادگیری لغات و املای واژگان، بخش زبان فارسی، آرایه‌های ادبی، قرابت معنایی و درک معانی دچار چالش می‌شوند. راه‌حل بیشتر این دسته از دانش‌آموزان برای رفع اشکالات و یادگیری مباحث مختلف ادبیات، حفظ کردن سطحی مطالب آن است. متاسفانه، این یکی از اشتباهات رایج میان محصلان است که نتیجه‌ مناسبی نیز به همراه ندارد.

وقتی دانش‌آموز در درک مباحث ادبیات مشکل دارد، راه‌حل آن حفظ کردن درس نیست. شرکت در جلسات تدریس خصوصی بهترین اساتید ادبیات کنکور، روش مناسب یادگیری و رفع اشکالات محصلان است. بنابراین نباید زمان و انرژی را بیهوده هدر داد. سایت استادبانک نیز برای دسترسی سریع و راحت داوطلبین به بهترین معلمان خصوصی، لیستی از برترین اساتید ادبیات را آماده کرده است.

FARSI

اصول یادگیری ادبیات کنکور

ادبیات فارسی درسی است که به همه‌ی جنبه‌ها زبان فارسی می‌پردازد. متن‌ها و اشعار کلاسیک و معاصر، دایره واژگان وسیع، درک مفاهیم و معانی شعر و نثر، املا و قواعد زبان فارسی، آرایه‌های ادبی و قرابت معنایی، جنبه‌های متنوع و مختلف این درس عمومی بسیار مهم هستند. بنابراین رعایت برخی نکات در یادگیری ادبیات غیرقابل ‌انکار است و بهترین اساتید ادبیات کنکور نیز همواره به آن‌ها اشاره می‌کنند.

اولین و موثرترین اصل، حفظ نکردن مباحث ادبیات است! دانش‌آموز به هیچ‌ عنوان نباید با هدف یادگیری یک بخش، آن را حفظ کند. اساس یادگیری در ادبیات فارسی، درک مفاهیم و مضامین است. برای مثال، جذاب‌ترین بخش ادبیات برای طراحان سوال کنکور، قرابت معنایی است و این بخش بیشتر از این که به حفظ کردن (معانی ابیات و متون) نیاز داشته باشد به درک مفاهیم نیاز دارد. این همان نقطه‌ای است که مشکل بیشتر دانش‌آموزان، نمایان می‌شود.

محصل برای فهمیدن چنین مباحثی از کتاب، نیاز به راهنمایی و توضیح دارد. به همین دلیل است که توصیه می‌کنیم، برای جلوگیری از اتلاف زمان و انرژی حتما در جلسات تدریس خصوصی کنکور برترین معلم‌های ادبیات شرکت کنید. دومین نکته، مسئله حفظ تعادل میان مطالعه و تست‌زنی است. محصل باید در مدت زمان مناسب درس را یادبگیرید و سپس به سراغ حل تست برود. سومین نکته نیز، هدر ندادن زمان و انرژی است. دانش‌آموز کنکوری باید نسبت به برنامه‌ریزی درسی حساس باشد و با مشورت بهترین اساتید کنکور ادبیات، مسیر دقیق مطالعه خود را مشخص کند.

بهترین اساتید ادبیات کنکور، همگی در استادبانک

کلاس خصوصی ادبیات کنکور در سایت استادبانک به دو صورت تدریس خصوصی در منزل و تدریس آنلاین برگزار می‌شود. در حال حاضر دانش‌آموزان شهرهای تهران، کرج، اصفهان، شیراز، مشهد، کرمان، اهواز و تبریز، می‌توانند از شرایط تدریس خصوصی کنکور درمنزل استادبانک بهره ببرند و به صورت حضوری در محل موردنظرشان در کلاس حاضر شوند. اما بهترین اساتید کنکور ایران به کمک کلاس‌های آنلاین استادبانک در دسترس دانش‌آموزان سراسر کشور قرار دارند.

تدریس آنلاین درس ادبیات کنکور، شرایط بسیار خوبی را ایجاد می‌کند تا همه‌ی دانش‌آموز، بتوانند در جلسات تدریس خصوصی کنکور شرکت کنند و از باکیفیت‌ترین شیوه‌های آموزش بهره ببرند. تیم استادبانک برای برگزاری کلاس‌های آنلاین از کاربردی‌ترین و بهترین نرم‌افزارهای ارتباط آنلاین استفاده می‌کند تا اختلالی در روند برگزاری جلسات تدریس خصوصی ادبیات کنکور پیش نیاید. بنابراین، بدون هیچ محدودیت جغرافیایی یا مکانی، داوطلبین به برترین معلم های ادبیات کنکور با مناسب‌ترین قیمت دسترسی دارند.

1) حیدر نجفی

ribbon-vip
حیدر نجفی

حیدر نجفی

استاد تایید شده

سطح استاد:

1572 جلسه موفق
تدریس حضوری - کرج
13 بار برترین استاد در گروه زبان و ادبیات فارسی در فصول مختلف
  • معلم رسمی آموزش و پرورش و تدریس به مدت 25 سال در مدارس
  • تدریس در دبیرستان رشد نو، ایران برتر، اعتماد و ... و دریافت تقدیر نامه از مدیر کل و معاون وزیر آموزش و پرورش
  • بیش از سه سال همکاری با مجموعه استادبانک
  • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک

2) محمود میکاییلی نمین

محمود میکاییلی نمین

محمود میکاییلی نمین

استاد تایید شده

سطح استاد:

449 جلسه موفق
تدریس حضوری - کرج
کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه تربیت مدرس
  • معلم رسمی آموزش و پرورش و تدریس به مدت 29 سال در مدارس و دبیرستان های فرزانگان
  • بیش از شش سال همکاری با مجموعه استادبانک
  • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک

3) سیدامیر عربی

سیدامیر عربی

سیدامیر عربی

استاد تایید شده

سطح استاد:

4 جلسه موفق
تدریس حضوری - کرج
دبیر رسمی اموز و پرورش به مدت 30 سال
  • دبیر بازنشسته با 13سال تدریس در تیزهوشان
  • بیش از شش ماه همکاری با مجموعه استادبانک
  • شاعر مولف و نویسنده

پرسش‌های شما

میانگین قیمت تدریس خصوصی ادبیات کنکور به ازای ستاره چقدر است؟

چطور می توان در دروس کنکور موفق شد؟

بهترین مدرس ادبیات کنکور چه ویژگی ‌هایی باید داشته باشد؟

چگونه می توانیم بهترین معلم های خصوصی ادبیات کنکور را در استادبانک رزرو کنیم؟