قوانین استادبانک


قوانین

هر گونه استفاده از خدمات استادبانک به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در سایت استادبانک می‌باشد. سایت استادبانک هیچ توافقی با اساتید و شاگردان خارج از این شرایط ندارد. شرایط و قوانین زیر مربوط به تمام اساتید و شاگردانی است که به هر شکلی از خدمات استادبانک استفاده می‌کنند.

 • تلاش سایت استادبانک گزینش و نمایش پروفایل اساتید با اطلاعات صحیح و درست است. بر این اساس اساتید را به دو گروه اساتید رسمی و غیررسمی تقسیم‌بندی کرده است. اساتید رسمی مدارک تحصیلی و شناسایی خود را ارسال کرده‌اند و مورد راستی‌آزمایی قرار گرفته است. اساتید غیررسمی تنها تمایل دارند که به عضویت کانون درآیند ولی مدرکی آپلود نکرده‌اند. استادبانک با وجود دریافت مدارک تحصیلی و شناسایی اساتید رسمی، نمی‌تواند صحت کامل اطلاعات ارسالی را تضمین نماید و هیچ گونه تعهد و مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده در پروفایل اساتید ندارد.
 • شاگردان و والدین آنها می‌توانند با مشاهده پروفایل اساتید و روزمه آنها، استاد موردنظر خود را بیابند و از طریق پنل تعبیه شده در سایت و مطالعه راهنمای ارائه شده در بخش راهنمای انتخاب استاد، درخواست برگزاری کلاس با استاد مربوطه را برای استادبانک ارسال کنند. در صورتی که استاد موردنظر آمادگی تدریس داشته باشد، هماهنگی‌های لازم بین استاد و شاگرد از طریق سایت استادبانک صورت می‌گیرد. در این شرایط استادبانک هیچ تعهدی در قبال خسارات مستقیم، اتفاقی، تبعی، غیرمستقیم و کیفری، ناشی از ارتباط استاد با شاگرد نخواهد داشت. استادبانک صرفا وضعیت علمی اساتید را می‌تواند تایید نماید و هیچ مسئولیت و تعهدی در قبال موارد اخلاقی اساتید نخواهد داشت.
 • در صورتی که شاگردان و والدین آنها تمایل داشته باشند که استاد توسط سایت استادبانک به آنها معرفی گردد، می‌توانند از طریق بخش ارسال درخواست معرفی استاد در سایت و یا از طریق تماس مستقیم با استادبانک، درخواست خود برای معرفی استاد را ارائه نمایند. در این شرایط استادبانک بر مبنای رزومه اساتید، سابقه تدریس آنها و مدارک ارسال شده در مورد اطلاعات تحصیلی، به شاگردان استاد معرفی می‌کند. در این شرایط استادبانک هیچ تعهدی در قبال خسارات مستقیم، اتفاقی، تبعی، غیرمستقیم و کیفری، ناشی از ارتباط استاد با شاگرد نخواهد داشت. استادبانک صرفا وضعیت علمی اساتید را می‌تواند تایید نماید و هیچ مسئولیت و تعهدی در قبال موارد اخلاقی اساتید نخواهد داشت.
 • با توجه به اینکه اساتید زیادی در طول چند سال فعالیت سایت استادبانک، در این سایت ثبت‌نام کرده‌اند و دارای پروفایل می‌باشند، برخی از اساتید به دلایل گوناگون یا به صورت کلی و یا اینکه در برخی مقاطع زمانی خاص، امکان تدریس ندارند. اینکه هماهنگی در هر دو شرایط تعیین استاد توسط شاگرد و یا معرفی از طریق سایت استادبانک، توسط سایت صورت می‌گیرد، به این دلیل است که اساتیدی معرفی گردند که آمادگی تدریس داشته باشند.
 • استادبانک هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با هیچ شخص حقیقی یا حقوقی در حوزه تدریس خصوصی منعقد نکرده است. اساتید سایت استادبانک در هر لحظه قادر به ویرایش پروفایل خود هستند، بنابراین سایت استادبانک هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال هر نوع اطلاعات درج شده در پروفایل اساتید نخواهد داشت و صرفا مطالب درج شده توسط اساتید را نمایش می‌دهد.
 • با توجه به اینکه هویت و اطلاعات ارائه شده توسط شاگردان به هیچ وجه قابل راستی آزمایی نمی‌باشد، استادبانک هیچ مسئولیت یا تعهدی در قبال اطلاعات ارائه شده توسط شاگردان چه از طریق تماس تلفنی و چه از طریق ارسال درخواست معرفی استاد از طریق سایت ندارد.
 • اساتید با مسئولیت خود برای تدریس به منزل شاگرد مراجعه می‌کنند و استادبانک هیچ تعهد یا مسئولیتی در قبال خسارات مستقیم، اتفاقی، تبعی، غیرمستقیم و کیفری، ناشی از ارتباط استاد با شاگرد نخواهد داشت. به عبارتی استادبانک صرفا ارتباط بین استاد و شاگرد را هماهنگ می‌کند و به هیچ عنوان تضمینی در مورد نیات و قصد شاگرد به استاد نمی‌تواند ارائه نماید.
 • استادبانک مختار است که هر گونه اطلاعات و عکسی که توسط اساتید به سایت ارسال می‌شود یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به اساتید یا ایجاد شده توسط اساتید باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند، اصلاح یا حذف نماید.
 • مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به استادبانک یا تدریس خصوصی که به واسطه‌ی اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، با خود این افراد است و استادبانک مسئولیتی در قبال آنها ندارد.
 • اطلاعات موجود در سایت استادبانک از جمله اطلاعات موجود در پروفایل اساتید، با هزینه‌ی گردانندگان سایت جمع‌آوری، نظارت، مرتب‌سازی و توزیع شده است و حق حذف و یا اصلاح پروفایل اساتید به آنها داده شده است. استفاده کننده از استادبانک حق کپی‌برداری از اطلاعات موجود در استادبانک، نوشتار و تصاویر اطلاعات ارسال شده را چه به شکل دستی و یا خودکار نخواهد داشت و انجام این موارد پیگرد قانونی دارد.
 • تنها دانش‌آموزان خانم، دانشجویان خانم و والدین خانم می‌توانند از خدمات تدریس خصوصی اساتید خانم استادبانک استفاده نمایند. به عبارتی در صورتی که فردا تماس گیرنده و یا کسی که درخواست ثبت می‌کند، آقا باشد، امکان استخدام استاد خصوصی خانم برایش مقدور نمی‌باشد و حتما باید تماس از سمت یه خانم صورت گیرد تا استاد خصوصی خانم به شاگرد اختصاص یابد.

قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهند بود.

این قوانین ممکن است در هر زمان تغییر کند و کلیه کاربران موظف هستند قبل از استفاده از خدمات استادبانک قوانین را مطالعه نمایند.