شبنم سلطانیه

شبنم سلطانیه

استاد تایید شده

4.9 از 5

(مشاهده 22 نظر)

تدریس آنلاین

309 جلسه موفق

کارشناسی ارشد ریاضیات و کاربردها از دانشگاه خوارزمی تهران

تدریس به مدت 4 سال در مدارس مقطع دبستان

بیش از دو سال همکاری با مجموعه استادبانک

قبولی دانش آموزان در آزمون ورودی تیزهوشان

درباره استاد

بالابردن انگیزه در دانش آموزان با آموزش به روش های نوین تدریس، حل نمونه سوالات مختلف و دست چین شده از کتب معتبر و مدار س مطرح با سطح آسان،متوسط و سخت متناسب با سطح دانش آموز ودر جهت ارتقای دانش آموز. ایجاد ارتباطی موثر و انگیزشی با دانش آموزان در پایه های مختلف ابتدایی و متوسطه. آموزش مطالب درسی به شیواترین و مناسب ترین صورت ممکن بدون گیج کردن دانش آموز و طولانی کردن تدریس موضوع به طوری که شاگرد اصل مطلب را در کوتاه ترین زمان ممکن درک نموده و در نمونه سوالات مختلف بتواند به کارببندد. اینجانب سابقه تدریس و قبولی دانش آموزانی را که قصد شرکت در آزمون ورودی تیزهوشان و مدارس برتر داشته اند را دارا هستم و هم چنین دانش آموزانم که در مدارس تیزهوشان درس می خوانند هم چنان برای رفع اشکال به من مراجعه می کنند.

تدریس ریاضی با کیفیت بالا،با روش های نوین تدریس و ایجاد علاقه و انگیزه در دانش آموزان

1 سال تدریس در مجموعه مدارس سرای دانش پایه ششم دبستان

4 سال تدریس در دبستان اروند

تدریس به دانش آموزانی که قصد شرکت در آزمون های المپیاد، تیزهوشان، ورودی مدارس برتر مانند انرژی اتمی، علامه طباطبایی،مفید،تلاش،... دارندو قبولی دانش آموزان در آزمون تیزهوشان

موفقیت درخشان شاگردان در امتحانات پایان ترم و پیشرفت چشمگیر آنان

گذراندن دوره های آموزشی بدو خدمت معلمان و آشنایی با روش های نوین تدریس

ارایه مقاله و سخنرانی با عنوان "استفاده از تحلیل مولفه های اصلی به منظور تعیین وزن در شبکه عصبی مصنوعی و کاربرد آن در پیش بینی سری های زمانی" در پژوهشکده پژوهشگاه بین المللی دانش های بنیادی(IPM)

تلفن پشتیبانی
021-91005343