پدر و مادرها! اینستاگرام ما، محلی برای گفتگوی صمیمی شما برای پیشرفت درسی دانش آموزهاست. (کلیک کنید)

راهنمای جامع آزمون نمونه دولتی (ششم به هفتم و نهم به دهم)

راهنما جامع آزمون نمونه دولتی 97-98

8 10,209

خیلی از دانش آموزان و والدین آنها در جستجو تاریخ دقیق ثبت نام و برگزاری آزمون های نمونه دولتی هستند. در این مقاله استادبانک راهنمای جامع ثبت نام و اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی را در هر دو مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم ارائه کرده است. با ما همراه باشید تا در ادامه از روند ثبت نام، تاریخ ثبت نام و همچنین تاریخ برگزاری آزمون نمونه دولتی اطلاع پیدا کنید.

آزمون نمونه دولتی ورودی نهم به دهم:

  1.تاریخ های مهم:

راهنما جامع آزمون نمونه دولتی

تاریخ دقیق در جدول بالا به تدریج مشخص می‌شود.

     2. شرایط ثبت نام:

شرط ثبت نام در آزمون نمونه دولتی ورودی دهم، کسب حداقل معدل 17 در نوبت اول سال تحصیلی نهم است و شرط شرکت در این آزمون، کسب معدل کل 17 در سال تحصیلی نهم است.

    3. سوالات آزمون نمونه دولتی ومنابع آن:راهنما جامع آزمون نمونه دولتی

به ازاي هر پاسخ صحیح، 3 امتیاز مثبت و به ازاي هر پاسخ غلط، 1 امتیاز منفی براي داوطلب در نظر گرفته می‌شود. نمره نهایی در آزمون نمونه دولتی ورودی دهم، براساس جمع نمره داوطلب در آزمون ورودی (50%) و معدل کل پایه نهم داوطلب (50%) محاسبه می شود.

   4. روش درس خواندن برای قبولی و بهترین کتاب ها:

برای آزمون نمونه دولتی، بهترین منبع کتاب‌های درسی دانش‌آموز هستند، سپس برای تمرین و قوی کردن پایه درسی، کتاب مجموعه آزمون های نمونه دولتی و تیزهوشان 31 استان نهم به دهم (انتشارات پویش) توصیه می‌شود.

   5. آزمون های آزمایشی

آزمون‌های آزمایشی قلم چی، به خصوص آزمون‌های جامع قبل از آزمون های تیزهوشان و نمونه دولتی، بهترین گزینه است تا دانش آموزان با شرایط و نحوه طراحی سوالات آزمون آشنا شوند.

آزمون نمونه دولتی ورودی ششم به هفتم:

    1.تاریخ های مهم:

راهنما جامع آزمون نمونه دولتی

   2. شرایط ثبت نام:

شرط ثبت نام در آزمون نمونه دولتی ورودی هفتم، کسب مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس و یا کسب مقیاس خوب در حداکثر یك درس و خیلی خوب در سایر دروس در نوبت اول پایه ششم ابتدایی است و شرط شرکت در این آزمون، کسب مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس و یا کسب مقیاس خوب در حداکثر یك درس و خیلی خوب در سایر دروس در نوبت های اول و دوم پایه ششم ابتدایی است.

    3. سوالات آزمون نمونه دولتی و منابع آن:

راهنما جامع آزمون نمونه دولتی

به ازاي هر پاسخ صحیح، 3 امتیاز مثبت و به ازاي هر پاسخ غلط، 1 امتیاز منفی براي داوطلب در نظر گرفته می شود.

    4. روش درس خواندن برای قبولی و بهترین کتاب ها:

برای قبولی در آزمون نمونه دولتی، بهترین منبع کتاب‌های درسی دانش آموز هستند، سپس برای تمرین، کتاب مجموعه آزمون های نمونه دولتی و تیزهوشان 31 استان ششم به هفتم (انتشارات پویش) استفاده شود

    5. آزمون های آزمایشی:

آزمون‌های آزمایشی قلم چی، مخصوصا آزمون‌های جامع قبل از آزمون‌های تیزهوشان و نمونه دولتی، بهترین گزینه است تا دانش آموزان با شرایط و نحوه طرحِ سوالات آزمون آشنا شوند.

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 نظرات
  1. کانی می گوید

    لطفا یه پیشنهاد واسه افزایش تراز کانون و احتمال قبولی بیشتر در آزمون نمونه دولنی دهم بدید فقط میخوام تستمو قوی کنم چون معدلم ۲۰ فقط نقطه ضعفم تستامه

  2. سپیده عم رضا می گوید

    خیلی مطالب خوبی بود و توانستم از ان اطلاعات خوبی بگیرم

  3. سپیده عم رضا می گوید

    خوب بود