گام به گام هدیه های آسمانی چهارم با جواب های کامل

2 59,772

گام به گام هدیه های آسمانی چهارم دبستان و تاثیر آن در نمره پایانی

کتاب هدیه‌های آسمان، کتابی است که می‌تواند تا حدی با راهنمایی دانش آموزان، راه و روش صحیح را به دانش آموزان نشان دهد و البته آموزش این کتاب نیازمند فردی ماهر و باتجربه است و گام به گام هدیه های آسمانی چهارم دبستان می تواند کمک کننده باشد.

این کتاب در مقطع چهارم ابتدایی از کتاب‌های مقاطع قبلی کامل‌تر و جامع‌تر شده است. با استفاده از گام به گام هدیه چهارم ابتدایی هم نمونه سوالات و هم جواب صحیح سوالات در اختیار دانش آموزان قرار می‌گیرد

دانلود گام به گام هدیه های آسمانی چهارم دبستان

سایت استاد بانک گام به گام هدیه آسمانی چهارم دبستان را در اختیار دانش آموزان قرار داده تا بتوانند آن را دانلود کرده و با انواع نمونه سوالات امتحانی تستی و تشریحی آشنا شوند. گام به گام هدیه چهارم دبستان همه درس ها با دارا بودن نمونه سوالات مختلف و همین‌طور جواب آن‌ها، دانش آموزان را برای مواجهه با امتحانات آماده خواهد کرد.

برای دانلود گام به گام هدیه چهارم دبستان اپلیکیشن استادبانک را دانلود کنید.

گام به گام کتابهای درسی در یک اپلیکیشن

اپلیکیشن گام به گام استادبانک را به طور کاملا رایگان دانلود کنید. فایل تمامی کتاب های درسی، بیش 1600 گام به گام و 1300 نمونه سوال را یکجا و رایگان در یک اپلیکیشن داشته باشید:

 دانلود مستقیم اپلیکیشن (فایل APK)

دانلود مستقیم اپلیکیشن (فایل APK) (لینک کمکی)

 لینک دریافت رایگان از Google Play

 لینک آشنایی بیشتر با اپلیکیشن

دانلود گام به گام دیگر دروس چهارم دبستان

نکاتی در خصوص حل المسائل ها

همان‌طورکه می‌دانید حل‌المسائل‌ها کتاب‌هایی با نمونه سوالات مختلف از درس‌ به درس یک مقطع هستند که جواب نمونه سوالات هم در این کتاب‌ها قرار داده شده است.

اگر دانش آموز از ابتدا جواب سوالات را مشاهده کند، ممکن است مطالب را به‌صورت حفظی یاد بگیرد که بی‌فایده است، پس برای یادگیری عمقی و مفهومی روش درست استفاده از گام به گام هدیه های آسمانی چهارم دبستان است که دانش آموز پس از خواندن مطالب کتاب درسی، نمونه سوالات مختلف از گام به گام را بخواند و خود پاسخ دهد و درانتها با نگاه کردن به جواب سوالات، از پاسخ صحیح سوالات اطمینان حاصل کند.

نیاز به یک راهنما جهت یادگیری بهتر

  • برای یادگیری و آموزش بهتر برخی از دروس نیاز است که دانش آموز به‌جز آموزشی که در مدرسه می‌بیند، با یک استاد ماهر هم دروس را مجدداً مرور کند.
  • مرور چندباره‌ی مطالب درسی، سرعت یادگیری را افزایش داده و دانش آموز می‌تواند جدا از فضای مدرسه و کلاس درس، نکات را فرابگیرد و اشکالات درسی‌اش را برطرف کند.
  • سایت استاد بانک با قرار دادن رزومه‌ی اساتید مختلف این امکان را برای دانش آموزان و همین‌طور والدین فراهم کرده است تا بتوانند به‌صورت آنلاین معلم خصوصی موردنظرشان را انتخاب کنند.
  • والدین می‌توانند با مقایسه‌ی رزومه‌ی اساتید باهم، بهترین فرد را برای آموزش فرزندانشان انتخاب کنند.

کلام آخر

پروسه‌ی آموزش و یادگیری با پرسش و پاسخ و ارزیابی است که می‌تواند موثر و کامل باشد. پس از آموزش، تمرین و حل انواع نمونه سوالات مختلف می‌تواند دانش آموز را برای امتحانات میان ترم، پایان ترم و در مقاطع بالاتر حتی برای امتحان کنکور آماده کند. در استفاده از کتاب گام به گام هدیه های آسمان چهارم ابتدایی بهتر است ابتدا سوالات پاسخ داده شوند سپس جواب صحیح چک شود

فایل گام به گام شامل چه موضوعاتی می‌شود؟

✌️ این گام به گام شامل حل تمرین ها و جواب سوالات کتاب درسی است.

آیا دانلود فایل گام به گام از اپلیکیشن استادبانک رایگان است؟

🗨️ بله تمامِ گام به گام های درسی در اپلیکیشن استادبانک رایگان هستند.

آیا این گام به گام تمام فصل های کتاب را پوشش می‌دهد؟

🔔 بله. تمام فصل های کتاب در این گام به گام پوشش داده شده است.

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
  1. ℳeysam می گوید

    عالی خیلی خوبه نصب کنید😃😃😃😃😀😀😀😙😙

  2. به تو چه می گوید

    عالی