دانلود جامع ترین گام به گام هدیه های آسمانی سوم دبستان

2 163,391

گام به گام هدیه های آسمانی سوم ابتدایی راهی برای موفقیت

درس هدیه های آسمانی با تکیه برمفاهیم دینی و اخلاقی، تلاش می کند دانش آموز شما را صاحب رفتاری ارزشمند در زندگی شان کند. دانش آموزان به ویژه در پایه سوم ابتدایی، نیاز به راهنمایی اساتید در حل کردن تمرینات دارند.
در این صفحه می توانید هدیه های آسمانی سوم دبستان با جواب را دانلود کرده که مفاهیم ساده ای دارد و دانش آموز شما به راحتی می تواند از پس آنها در امتحان برآید.

درس تعلیمات دینی در سال های اخیر باتغییراتی مواجه شده و نام این کتاب به کتاب هدیه های آسمانی تغییر کرده است. دانلود گام به گام هدیه های آسمانی سوم ابتدایی می تواند به دانش آموز شما کمک کند که بهترین ابزار را برای حل تمرینات کتاب داشته باشند.

دانلود گام به گام هدیه های آسمانی سوم ابتدایی

دانلود گام به گام هدیه های آسمانی سوم ابتدایی یکی از بهترین ابزارهای کمک آموزشی را در اختیار شما قرار می دهد. والدین باید به این نکته توجه داشته باشند که نکات درسی و پاسخ های موجه به تمرینات، نیازمند راهنمایی است.

شما برای دانلود گام به گام هدیه های آسمانی سوم ابتدایی، کافیست به اپلیکیشن استادبانک مراجعه کنید. همچنین می توانید برای دانلود نمونه سوالات و کتب درسی نیز به اپلیکیشن استادبانک مراجعه کنید.

گام به گام کتابهای درسی در یک اپلیکیشن

اپلیکیشن گام به گام استادبانک را به طور کاملا رایگان دانلود کنید. فایل تمامی کتاب های درسی، بیش 1600 گام به گام و 1300 نمونه سوال را یکجا و رایگان در یک اپلیکیشن داشته باشید:

 دانلود مستقیم اپلیکیشن (فایل APK)

دانلود مستقیم اپلیکیشن (فایل APK) (لینک کمکی)

 لینک دریافت رایگان از Google Play

 لینک آشنایی بیشتر با اپلیکیشن

دانلود گام به گام دیگر دروس سوم ابتدایی

نکاتی در مورد گام به گام هدیه های آسمانی سوم ابتدایی

کمبود وقت کلاس های درسی در پایه هایی ابتدایی، برای اکثر دانش آموزان مشکل ساز شده است. تغییرات کتاب درسی نیز باعث شده والدین توانایی راهنمایی دانش آموزان را به اندازه کافی نداشته باشند. کتاب هدیه های آسمانی سوم دبستان با جواب دبستان شامل ۲۰ درس می‌باشد که هر درس از قسمت‌های زیر تشکیل شده است:

 • متن درس
 • بدانیم
 • فکر می‌کنم
 • دوست دارم
 • گفت‌وگو کنیم
 • امین و مینا
 • بگرد و پیدا کن
 • ببین و بگو
 • با هم بخوانیم
 • بازی و نمایش
 • یک کار خوب
 • تمرین کنیم
 • همراه با خانواده.

شما با دانلود هدیه های آسمانی سوم دبستان با جواب تمرینات فوق را در دست خواهید داشت.

کلام آخر

درس هدیه های آسمانی بر اساس ساده ترین مفاهیم دینی و اخلاقی طرح شده است. دانش آموزان از ابتدایی سال های آموزشی خود نیاز دارند اخلاقیات را هم بیاموزند. والدین باید به این نکته توجه داشته باشند که دانش آموزان باید به تمرینات کتاب درسی تسلط کافی را پیدا کنند.و این امر تنها با دانلود گام به گام هدیه های آسمانی سوم ابتدایی میسر است.

شما می توانید از طریق اپلیکیشن استادبانک گام به گام هدیه های آسمانی سوم دبستان را دانلود کنید. همچنین برای گرفتن مشورت از اساتید، می توانید به سایت استادبانک مراجعه کرده و از اساتید استادبانک کمک بگیرید.

استادبانک به عنوان بزرگترین سایت تدریس خصوصی کشور شناخته می شود. استادبانک با نظارتی سخت‌گیرانه معلم‌های خود را انتخاب می‌کند. برای استادبانک مهم است که تنها بهترین معلمان خصوصی کشور را در اختیار داشته باشد. در سایت استادبانک می‌توانید لیست بهترین معلم خصوصی ابتدایی را ببینید.

فایل گام به گام شامل چه موضوعاتی می‌شود؟

✌️ این گام به گام شامل حل تمرین ها و جواب سوالات کتاب درسی است.

آیا دانلود فایل گام به گام از اپلیکیشن استادبانک رایگان است؟

🗨️ بله تمامِ گام به گام های درسی در اپلیکیشن استادبانک رایگان هستند.

آیا این گام به گام تمام فصل های کتاب را پوشش می‌دهد؟

🔔 بله. تمام فصل های کتاب در این گام به گام پوشش داده شده است.

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
 1. Mr_gharoun می گوید

  چرا هدیه های آسمانی سوم ابتدایی رو تو برنامه استاد بانک نیست؟

  1. استادبانک می گوید

   سلام وقتتون بخیر.
   سایر گام به گام‌ها به زودی داخل اپلیکیشن بارگذاری می‌شن.
   ممنون از صبوری شما.