گام به گام هدیه های آسمانی دوم ابتدایی با پاسخ کامل به سوالات کتاب

2 179,083

گام به گام هدیه های آسمانی دوم ابتدایی

حل المسائل کتابی است که در درجه اول به بررسی و برجسته سازی نکات مهم درس می پردازد. به ویژه در مقطع دوم ابتدایی دانش آموزان قوه تشخیص نکات مهم را ندارند. گام به گام هدیه های آسمانی دوم ابتدایی این نقطه ضعف را پوشش می دهد.

شما باید توجه داشته باشید که با دریافت گام به گام هدیه های آسمانی دوم دبستان یک ابزار کمک آموزشی قوی را در اختیار فرزند خود قرار می دهید. دانلود گام به گام هدیه های آسمانی دوم دبستان به دانش آموز شما کمک می کند که نحوه پاسخگویی به تمرینات را نیز بیاموزد.

دانلود گام به گام هدیه های آسمانی دوم دبستان

موضوعاتی چون اهل‌بیت پیامبر، نماز خواندن، طبیعت زیبا و در کنار سفره، از جمله مفاهیم ساده و ارزشمندی است که در درس هدیه های آسمانی به دانش آموزان شما آموزش داده می شود.

شما می توانید با دانلود گام به گام هدیه های آسمان دوم دبستان، علاوه بر آشنایی با این درس، به صورت موثرتر به فرزندتان راهنمایی و کمک کنید.

والدین برای دانلود گام به گام هدیه های آسمانی دوم ابتدایی، می توانند به اپلیکیشن استادبانک مراجعه کنند. در اپلیکیشن استاد بانک علاوه بر مرور گام به گام هدیه های آسمان دوم دبستان میتوانید به نمونه سوالات امتحانی و کتاب درسی هدیه های آسمانی دست پیدا کنید.

گام به گام کتابهای درسی در یک اپلیکیشن

اپلیکیشن گام به گام استادبانک را به طور کاملا رایگان دانلود کنید. فایل تمامی کتاب های درسی، بیش 1600 گام به گام و 1300 نمونه سوال را یکجا و رایگان در یک اپلیکیشن داشته باشید:

 دانلود مستقیم اپلیکیشن (فایل APK)

دانلود مستقیم اپلیکیشن (فایل APK) (لینک کمکی)

 لینک دریافت رایگان از Google Play

 لینک آشنایی بیشتر با اپلیکیشن

دانلود گام به گام دیگر دروس دوم دبستان

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
 1. مهربانو می گوید

  چرا فقط درس ریاضی و اجتماعی هست ؟؟باقی دروس وارد نشده که

  1. استادبانک می گوید

   سلام. وقتِ شما بخیر.
   گام به گام‌های دروس دیگه در حال تولید هستن و تا آخر سالِ ۹۹ تمامِ دروس تو اپلیکیشن استادبانک قرار می‌گیرن.
   موفق باشید.