دانلود رایگان گام به گام قرآن نهم با جواب های کامل و تشریحی

0 52,364

دانلود گام به گام قران نهم – جواب تمرین ها و فعالیت های قرآن نهم

درس قران از جمله درس هایی است که تا آخرین سال تحصیل نیز همراه شما خواهد بود. کلام خداوند به عنوان راهنمای زندگی همه افراد از جمله دانش آموزان، از اهمیت زیادی برخوردار است. بنابراین داشتن گام به گام قران نهم برای موفقیت در درس قران و پیدا کردن جواب قران نهم مهم است.

دانش آموزان باید فارغ از نمره این درس، در این درس مهارت های لازم را کسب کنند. در واقع شما هنگام مرور جواب تمرین های قرآن نهم  فقط به بخشی از نکات این درس پی خواهید برد و باید با مرور تمرینات و متن کتاب درسی، تسلط کاملی بر درس قران بیابید. یکی از راه‌های تسلط به این درس استفاده از گام به گام قران نهم می‌باشد.

دانلود کاملترین گام به گام قرآن نهم در اپلیکیشن استادبانک

با نصب اپلیکیشن استادبانک علاوه بر گام به گام قرآن نهم، گام به گام تمام دورس نهم را فصل به فصل دانلود کنید و نمونه سوالات پایان ترم را نیز دانلود کرده و برای آمادگی امتحان استفاده کنید.

گام به گام کتابهای درسی در یک اپلیکیشن

اپلیکیشن گام به گام استادبانک را به طور کاملا رایگان دانلود کنید. فایل تمامی کتاب های درسی، بیش 1600 گام به گام و 1300 نمونه سوال را یکجا و رایگان در یک اپلیکیشن داشته باشید:

 دانلود مستقیم اپلیکیشن (فایل APK)

دانلود مستقیم اپلیکیشن (فایل APK) (لینک کمکی)

 لینک دریافت رایگان از Google Play

 لینک آشنایی بیشتر با اپلیکیشن

دانلود گام به گام دیگر دروس نهم

اینجا کلیک کنید تا تمام  گام به گام های نهم را ببینید.

نکاتی در مورد حل المسائل یا گام به گام قران نهم

داشتن کتاب قران نهم و جواب تمرینات به کار شما می آید یا خیر؟ برای درک علت دریافت گام به گام قران نهم نکاتی را ذکر میکنیم که باید به خاطر داشته باشید.

  • اساتید هنگام طراحی سوالات پایان ترم، سراغ مهم ترین نکات کتاب درسی می روند. تمرینات اخر هر درس، تمامی این نکات یک درس را در بر می گیرد.
  • دانش آموزان به این نکته توجه داشته باشند که درس قران از جمله درس هایی است که به مرور مداوم نیاز دارد.
  • ترجمه فعالیت های قرآن نهم موضوعی نیست که آن را صرفا حفظ کنید بلکه باید روش پاسخگویی به سوالات را فرا بگیرید.
  • معلمین با توجه به وقت کلاس درسی نمی توانند به تمامی تمرینات برسند و این موضوع می تواند روی آموزش شما تاثیرگذار باشد. بنابراین وجود گام به گام قرآن نهم میتواند بسیار کمک کننده باشد.

دانلود گام به گام قرآن نهم

دانش آموزان باید توجه داشته باشند که پایه نهم تحصیلی، یکی از حساس ترین مقاطع تحصیلی آنها است. برای کسب موفقیت شما نباید صرفا به کلاس و کتاب درسی بسنده کنید.

بنابراین کتاب به گام به گام قران نهم را قرار دادیم تا با مرور جواب تمرین های قرآن نهم بتوانید به سطح مقبولی در دروس خود برسید.

برای دانلود ترجمه فعالیت های قرآن نهم و گام به گام آن درس باید اپلیکیشن استادبانک را نصب نمایید. در این اپلیکیشن علاوه بر حل المسائل قران نهم نمونه سوالات امتحانی و کتب درسی نیز وجود دارد که میتوانید از آن ها نیز بهره مند شوید.

حرف آخر

درس قران به آن جهت که حامل پیام های مهم و حیاتی پروردگار است، اهمیت زیادی به ویژه برای دانش آموزان مسلمانی است که در زمینه کسب دانش فعالیت می کنند. دانش آموز تا آخرین سال تحصیلی درس قران را باید یاد بگیرند.

به همراه داشتن گام به گام قرآن نهم به شما توانایی می دهد که از پس سوالات ترجمه این درس برآیید. ما گاهی وجود گام به گام قران نهم و  جواب تمرین های آن  به تنهایی کافی نیست و حتما باید در زمان تمرین و مرور دروس معلمی همراه شما اشد. به همین دلیل پیشنهاد میکنیم که در این شرایط سراغ معلم خصوصی بروید

سایت استادبانک با بیش 1800 معلم این امکان را به شما میدهد تا بتوانید برای خود با مشاهده رزومه ی اساتید و ویدئو نمونه تدریس آن ها معلم خصوصی مناسبی را انتخاب کنید.

استادبانک به عنوان بزرگترین سایت تدریس خصوصی کشور شناخته می شود. استادبانک با نظارتی سخت‌گیرانه معلم‌های خود را انتخاب می‌کند. برای استادبانک مهم است که تنها بهترین معلمان خصوصی کشور را در اختیار داشته باشد. در سایت استادبانک می‌توانید لیست بهترین معلمان تدریس خصوصی کشور را ببینید.

فایل گام به گام شامل چه موضوعاتی می‌شود؟

✌️ این گام به گام شامل حل تمرین ها و جواب سوالات کتاب درسی است.

آیا دانلود فایل گام به گام از اپلیکیشن استادبانک رایگان است؟

🗨️ بله تمامِ گام به گام های درسی در اپلیکیشن استادبانک رایگان هستند.

آیا این گام به گام تمام فصل های کتاب را پوشش می‌دهد؟

🔔 بله. تمام فصل های کتاب در این گام به گام پوشش داده شده است.

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.