دانلود رایگان گام به گام فارسی یازدهم رشته ریاضی و تجربی

0 2,311

گام به گام فارسی یازدهم ؛ راهی برای موفقیت

زبان فارسی به عنوان یکی از بهترین زبان های زنده دنیا، تاریخچه‌ای کهن دارد. از آنجایی که زبان فارسی زبان مادری ما است، این درس به یکی از مهم ترین واحد های درسی نیز تبدیل کرده است. حجم بالای کتاب درسی و وقت کم کلاس های درسی سبب می شود که دانش آموز کمتر بتوانند برای حل تمرینات زمان بگذارد. حل المسائل فارسی یازدهم پاسخ فعالیت های هر درس را در اختیار شما قرار می دهد و مرور گام به گام فارسی یازدهم به شما در موفقیت تحصیلی کمک زیادی می‌کند.

دانلود گام به گام فارسی یازدهم رایگان

بیشتر معلم ها برای طراحی سوالات پایان ترم، به سراغ تمرینات درسی می روند. به همین دلیل بهتر است که تمرینات کتاب کاملا مسلط باشید. برای تسلط بر تمرینات درسی نیاز به مرور گام به گام فارسی یازدهم دارید. شما می توانید پاسخ های خود را با پاسخ های موجود در حل المسائل چک کنید.

با دانلود و نصب اپلیکیشن استادبانک می‌توانید به سادگی به جواب فعالیت های فارسی یازدهم و همچنین نمونه سوالات و سایر گام به گام های این پایه دسترسی داشته باشید.

گام به گام کتابهای درسی در یک اپلیکیشن

اپلیکیشن گام به گام استادبانک را به طور کاملا رایگان دانلود کنید. فایل تمامی کتاب های درسی، بیش 1600 گام به گام و 1300 نمونه سوال را یکجا و رایگان در یک اپلیکیشن داشته باشید:

 دانلود مستقیم اپلیکیشن (فایل APK)

دانلود مستقیم اپلیکیشن (فایل APK) (لینک کمکی)

 لینک دریافت رایگان از Google Play

 لینک آشنایی بیشتر با اپلیکیشن

دانلود گام به گام دیگر دروس پایه یازدهم

اینجا کلیک کنید تا تمام گام به گام های یازدهم را نیز ببینید.

نکاتی در مورد حل المسائل فارسی یازدهم

قواعد زبان فارسی از جمله بخش های مهم این کتاب درسی است که دانش آموزان رشته علوم تجربی و ریاضی باید به آن توجه کنند. دانش آموزان فارغ از بحث امتحانات، باید در طول سال تحصیلی نیز موفق عمل کنند که حل المسائل فارسی یازدهم این قابلیت را در اختیار آنها قرار می دهد. اما باید توجه داشته باشند که برای رفع ایرادات خود در زمان حل تمرینات باید به کتاب گام به گام فارسی یازدهم رشته ریاضی و تجربی مراجعه کنند.

فایل گام به گام شامل چه موضوعاتی می‌شود؟

✌️ این گام به گام شامل حل تمرین ها و جواب سوالات کتاب درسی است.

آیا دانلود فایل گام به گام از اپلیکیشن استادبانک رایگان است؟

🗨️ بله تمامِ گام به گام های درسی در اپلیکیشن استادبانک رایگان هستند.

آیا این گام به گام تمام فصل های کتاب را پوشش می‌دهد؟

🔔 بله. تمام فصل های کتاب در این گام به گام پوشش داده شده است.

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.