دانلود گام به گام فارسی پنجم pdf رایگان

4 98,859

دانلود گام به گام فارسی پنجم ابتدایی

درس فارسی پنجم ابتدایی، یکی از ساده ترین درس های این مقطع محسوب می شود. البته این به معنای تضمین موفقیت در امتحانات پایان سال تحصیلی نیست. تمرین های درس فارسی بر اساس شعر و روایت های ذکر شده در درس های کتاب مطرح می شوند.

اکثر سوالات امتحانی این درس، از بین تمرینات کتاب مطرح می شود و این امر نشان دهنده اهمیت مرور تمرینات است. دانش آموزان پایه پنجم می توانند با مرور سوالات کتاب فارسی پنجم دبستان با جواب می توانند این نکته را پوشش دهند. سوالات کتاب فارسی پنجم دبستان با جواب ضمن پوشش تمرینات کتاب درسی، به بررسی مهم ترین نکات کتاب نیز می پردازد.

دانلود گام به گام فارسی پنجم ابتدایی

همانطور که گفته شد پیش از زمان امتحان تمرینات را یکبار خودتان پاسخ دهید و در دفعه بعدی، پاسخ هایتان را با پاسخ های گام به گام فارسی پنجم دبستان مقایسه کنید. جواب سوالات کتاب فارسی پنجم دبستان را میتوانید با دانلود اپلیکیشن استادبانک به دست آورید.

در اپلیکیشن استادبانک علاوه بر دانلود حل المسائل فارسی پنجم دبستان میتوانید به نمونه سوالات و کتب درسی این درس و دروس دیگر نیز دست پیدا کنید.

گام به گام کتابهای درسی در یک اپلیکیشن

اپلیکیشن گام به گام استادبانک را به طور کاملا رایگان دانلود کنید. فایل تمامی کتاب های درسی، بیش 1600 گام به گام و 1300 نمونه سوال را یکجا و رایگان در یک اپلیکیشن داشته باشید:

 دانلود مستقیم اپلیکیشن (فایل APK)

دانلود مستقیم اپلیکیشن (فایل APK) (لینک کمکی)

 لینک دریافت رایگان از Google Play

 لینک آشنایی بیشتر با اپلیکیشن

دانلود گام به گام دیگر دروس پنجم دبستان

روش استفاده صحیح از جواب سوالات کتاب فارسی پنجم دبستان

 • گام به گام فارسی پنجم دبستان باید پس از آموزش استفاده شود  زیرا این کتاب قرار است به‌عنوان ابزاری کمک آموزشی و نه به جای مرجع اصلی برای امتحانات پایان ترم استفاده شود.
 • برای استفاده مفید از سوالات کتاب فارسی پنجم دبستان با جواب بهتر است دانش آموز سوالات را شخصاً جواب دهد و پس از آن برای اطمینان از جواب درست، جواب‌های موجود در کتاب را مطالعه کند.
 • این نکته را در نظر داشته باشید که مرور درس به درس کتاب فارسی، می تواند به طور کلی به شما آمادگی مستمری دهد. شما و یا دانش آموزتان نباید صرفا در شب امتحان به فکر دانلود گام به گام نگارش فارسی پنجم ابتدایی بیافتند.

حرف آخر

کتاب فارسی پنجم فارغ از آموزش مسائل اولیه و قواعد ابتدایی زبان فارسی، به بررسی آثار برتر این زبان می پردازد. دانش آموزان به وسیله دانلود پاسخ سوالات کتاب فارسی پنجم دبستان، روش پاسخگویی به سوالات را یاد می گیرند. تسلط بر تمرینات این نوید را می دهد که فرد بدون مشکل می تواند به سوالات امتحانی نیز پاسخ دهد.

دانش آموزان پایه پنجم برای دانلود گام به گام فارسی پنجم ابتدایی می توانند از طریق اپلیکیشن استادبانک اقدام نمایند. همچنین اگر احساس می کنید که برای حل تمرینات کتاب و یا نمونه سوالات امتحانی نیاز به کمک معلم خصوصی دارید، می توانید به سایت استادبانک مراجعه کنید و از آنجا درخواست بهترین اساتید و معلمان رسمی و خصوصی کشور را بدهید.

استادبانک به عنوان بزرگترین سایت تدریس خصوصی کشور شناخته می شود. استادبانک با نظارتی سخت‌گیرانه معلم‌های خود را انتخاب می‌کند. برای استادبانک مهم است که تنها بهترین معلمان خصوصی کشور را در اختیار داشته باشد. علاوه بر معلمان خصوصی تهران در سایت استادبانک می‌توانید لیست بهترین معلمان تدریس خصوصی اصفهان و دیگر شهرستان‌ها را ببینید.

فایل گام به گام شامل چه موضوعاتی می‌شود؟

✌️ این گام به گام شامل حل تمرین ها و جواب سوالات کتاب درسی است.

آیا دانلود فایل گام به گام از اپلیکیشن استادبانک رایگان است؟

🗨️ بله تمامِ گام به گام های درسی در اپلیکیشن استادبانک رایگان هستند.

آیا این گام به گام تمام فصل های کتاب را پوشش می‌دهد؟

🔔 بله. تمام فصل های کتاب در این گام به گام پوشش داده شده است.

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 نظرات
 1. mohammadreza می گوید

  عالی بود ممنون از شما دوستان گرامی و عزیز

  1. استادبانک می گوید

   سلامت باشید.
   خوشحالیم که واستون مفید واقع شد.

 2. پارمیس می گوید

  من فارسی هم دانلود کردم اما هنوزم درست نشده لطفا مشکل رو حل کنید من ۳ بار دانلودش کردم اول تمام دروس بعد مطالعات پنجم بعدش فارسی پنجم لطفا پیگیری کنید😡😡😡😡😡😡😠🤬🥱😖

 3. AMIR می گوید

  به هیچ عنوان خوب نیست پایه پنجم فقط علوم و ریاظی