دانلود گام به گام شیمی یازدهم رشته ریاضی و تجربی با جواب تشریحی و رایگان

0 1,487

گام به گام شیمی یازدهم و تاثیر آن در یادگیری دانش آموزان

اگر در درس شیمی و مسائل آن مشکل دارید، می توانید با دانلود گام به گام شیمی یازدهم و مرور تمرین های کتاب شیمی یازدهم پایه درسی خود را تقویت کنید. در ادامه می‌توانید گام به گام شیمی یازدهم ریاضی و فیزیک و تجربی در گوشی موبایل خود با اپلیکیشن استادبانک برای همیشه داشته باشید.

دانلود گام به گام شیمی یازدهم pdf

تمرینات کتاب شیمی بر اساس نکات داخل هر درس تهیه شده است. دانش آموزان پایه یازدهم تجربی و ریاضی باید به این نکته توجه داشته باشند که اساتید اغلب از بین تمرینات، سوالات پایان ترم را طراحی می‌کنند. بهترین راه یادگیری فرمول های شیمی، تمرین و مرور آنها در قالب سوالات است.

برای دانلود گام به گام شیمی یازدهم تجربی و ریاضی کافیست به اپلیکیشن استادبانک مراجعه کنید. همچنین می توانید در کنار دانلود جواب فعالیت های شیمی یازدهم از امکانات دیگر برنامه مانند دانلود نمونه سوالات امتحانی بهره مند شوید.

گام به گام کتابهای درسی در یک اپلیکیشن

اپلیکیشن گام به گام استادبانک را به طور کاملا رایگان دانلود کنید. فایل تمامی کتاب های درسی، بیش 1600 گام به گام و 1300 نمونه سوال را یکجا و رایگان در یک اپلیکیشن داشته باشید:

 دانلود مستقیم اپلیکیشن (فایل APK)

دانلود مستقیم اپلیکیشن (فایل APK) (لینک کمکی)

 لینک دریافت رایگان از Google Play

 لینک آشنایی بیشتر با اپلیکیشن

دانلود گام به گام دیگر دروس پایه یازدهم

اینجا کلیک کنید تا تمام گام به گام های یازدهم را نیز ببینید.

نکاتی در مورد کتاب درسی و دانلود گام به گام شیمی یازدهم تجربی و ریاضی

درس شیمی به صورت مشترک بین دو رشته ریاضی و تجربی ارائه می شود. تمرینات شیمی در پایان هر درس، به ارزیابی نکات مطرح شده می پردازد و میزان یادگیری دانش آموز سرکلاس درس را می سنجد. شیمی از جمله دروس تخصصی این دو رشته است که نیاز به تمرکز زیاد دانش آموزان دارد.

درس شیمی به دلیل حجم بالای کتاب درسی، اغلب فرصتی را برای معلم جهت تمرکز برای تمرینات نمی گذارد. دانش آموزان ممکن است دسترسی به معلم خود نداشته باشند که در هنگام حل کردن تمرینات کنار آنها باشد، پس برای حل تمرینات و یادگیری نکات درسی، استفاده از  جواب فعالیت های شیمی یازدهم می‌تواند بسیار مفید باشد.

فایل گام به گام شامل چه موضوعاتی می‌شود؟

✌️ این گام به گام شامل حل تمرین ها و جواب سوالات کتاب درسی است.

آیا دانلود فایل گام به گام از اپلیکیشن استادبانک رایگان است؟

🗨️ بله تمامِ گام به گام های درسی در اپلیکیشن استادبانک رایگان هستند.

آیا این گام به گام تمام فصل های کتاب را پوشش می‌دهد؟

🔔 بله. تمام فصل های کتاب در این گام به گام پوشش داده شده است.

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.