انتخاب مقطع تحصیلی

کلاس دوازدهم ریاضی، تجربی و انسانی، استادبانک دوازدهم

برای موفقیت در سال دوازدهم با حجم بالای مطالبی که باید یاد بگیرید و استرس نزدیک شدن به دوران کنکور، هیچ چیزی جز یک برنامه ریزی درست و استفاده از منابع آموزشی معتبر نمی‌تواند برای شما کارساز باشد.

با برنامه ریزی درست، استفاده از برنامه و منابع کمک آموزشی جامع و معتبر می‌توانید سال کنکور و امتحان نهایی را را به سادگی آب خوردن طی کنید. به همین دلیل ما هر آنچه که یک دانش آموزان کلاس دوازدهمی نیاز دارد را در دسترس شما قرار دادیم تا بتوانید به سرعت در مسیر یادگیری قدم بردارید و پیشرفت کنید. برای این موضوع، کافی است وارد استادبانک دوازدهم شوید و از منابع اختصاصی کلاس دوازدهم استفاده کنید.

انتخاب معلم خصوصی در استادبانک، بهترین سامانه تدریس خصوصی در ایران

بهترین معلم خصوصی متوسطه دوم در هر نقطه از ایران

هر دانش آموزی می‌تواند به بهترین دانش آموز کلاس تبدیل شود اگر به موقع، مشکلات درسی و ضعف تحصیلی خود را برطرف کند! سامانه تدریس خصوصی استادبانک، شرایطی را فراهم کرده است که همه دانش آموزان بتوانند با هر سطحی از توان مالی از کمک بهترین معلمین خصوصی دوازدهم برای آموزش دروس مختلف خود استفاده کنند. شما می‌توانید برای دروس مختلف کلاس دوازدهم با توجه به بودجه‌ای که دارید به صورت آنلاین یا حضوری‌‌ از هر نقطه ایران با بهترین معلمان، کلاس خصوصی برگزار و مشکلات خود را برطرف کنید. در ادامه برای مشاهده لیست معلمین خصوصی متوسطه دوم به ویژه پایه دوازدهم روی لینک زیر کلیک کنید.

سوالات متداول

منابع آموزشی رایگان کلاس دوازدهم رشته های مختلف را از کجا پیدا کنم؟

شما می‌توانید برنامه ریزی درسی رایگان، گام به گام‌ها، نمونه سوالات امتحانی، امتحان نهایی و سایر مطالب آموزشی کلاس دوازدهم ریاضی، تجربی یا انسانی را به صورت رایگان و سریع در مجله استادبانک پیدا کنید.

آیا برای کلاس دوازدهم به تنهایی درس بخوانم کافی است؟

از آنجایی که پایه دوازدهم مقطع مهم پیش از کنکور به شمار می‌رود و دانش آموز علاوه‌بر گذارندن این پایه باید برای کنکور هم آماده شود بهتر است از حضور مشاور یا معلم خصوصی کمک بگیرید تا بتوانید مشکلات درسی خود را سریع‌تر برطرف نمایید.

بهترین معلم خصوصی و برنامه ریزی درسی پایه دوازدهم رو از کجا پیدا کنم؟

سایت استادبانک،‌برترین سامانه معلم خصوصی ایران است که با مراجعه به آن می‌توانید از کمک بهترین معلم خصوصی‌های دوازدهم و خدمات رایگان آموزشی آن استفاده کنید.

×
دانلود رایگان اپلیکیشن نمونه سوالات و گام به گام (function ($) { function setClasses(liTag) { var aTag = liTag.find('> a'); var classes = liTag.attr('class').split(" "); var selectedClasses = classes.filter(selectedClass => selectedClass.indexOf('gtm-mag-header') === 0); for (var i = 0; i < selectedClasses.length; i++) { aTag.addClass(selectedClasses[i]); liTag.removeClass(selectedClasses[i]); } } $('body').find("li[class*='gtm-mag-header-']").each(function() { var liTag = $(this); setClasses(liTag); }); $('body').find("li[class*='gtm-mag-header-']").each(function() { var liTag = $(this); setClasses(liTag); }); }(jQuery));