دانلود رایگان گام به گام قران اول ابتدایی | پاسخ های تشریحی و کامل

0 13,569

جواب تمرین های قران اول، راهی برای تقویت دروس

قرآن درسی است که اگرچه جزو دروس حفظی محسوب می‌شود، اما در واقع باید آن را به‌صورت کاملاً مفهومی آموزش داد. پایه‌ی اول ابتدایی حساس‌ترین پایه‌ی تحصیلی است که ریشه تحصیلی دانش آموز از آن‌جا شکل می‌گیرد پس چه بهتر که این شکل‌گیری به بهترین نحو  ممکن انجام شود.

پس از آموزش کتاب قرآن که کلام خداوند است، نیاز است که پرسش و پاسخ انجام شود تا مطالب بهتر مورد یادگیری قرار بگیرند و کتاب گام به گام قرآن اول ابتدایی می‌تواند کمک کننده باشد.

والدین با مطالعه جواب سوالات قرآن اول دبستان می‌توانند به درکی کامل از درس های فرزندان خود برسند. بنابراین وجود حل المسائل قران اول دبستان برای والدینی که وقت کافی برای کار کردن با فرزندان خود ندارند بسیار توصیه می‌شود.

دانلود کاملترین گام به گام قرآن اول ابتدایی

با دانلود اپلیکیشن گام به گام استادبانک به فایل pdf گام به گام قرآن اول ابتدایی به صورت رایگان دسترسی داشته باشید. علاوه بر این گام به گام دیگر دروس اول ابتدایی و نمونه سوالات امتحانی را دانلود کنید.

گام به گام کتابهای درسی در یک اپلیکیشن

اپلیکیشن گام به گام استادبانک را به طور کاملا رایگان دانلود کنید. فایل تمامی کتاب های درسی، بیش 1600 گام به گام و 1300 نمونه سوال را یکجا و رایگان در یک اپلیکیشن داشته باشید:

 دانلود مستقیم اپلیکیشن (فایل APK)

دانلود مستقیم اپلیکیشن (فایل APK) (لینک کمکی)

 لینک دریافت رایگان از Google Play

 لینک آشنایی بیشتر با اپلیکیشن

گام به گام دیگر دروس اول ابتدایی

اینجا کلیک کنید تا به تمام گام به گام های اول ابتدایی دسترسی پیدا کنید.

بهترین زمان استفاده از گام به گام قرآن اول ابتدایی همیشه پس از آموزش کامل مطالب است. پس از آموزش نوبت به ارزیابی دانش آموز توسط خودش و یا معلمش است که این ارزیابی می‌تواند با استفاده از نمونه سوالات موجود کتب درسی انجام شود.

گام به گام قران اول ابتدایی دارای جواب صحیح سوالات مطرح شده در کتاب است اما دانش آموز فقط زمانی مجاز است به جواب‌ها نگاه کند که قبل از آن خودش جواب سوال را داده باشد و جواب داخل گام به گام صرفاً جهت اطمینان از پاسخ صحیح باشد. جواب تمرین های قران اول می‌تواند برای یادگیری مطالب این درس مفید باشد.

بعد از رسیدن به پاسخ سراغ مشاهده جوابِ کتابِ گام به گام بروید.

دانلود جواب تمرین های قران اول

کتاب حل المسائل قران اول دبستان توسط سایت استادبانک در اختیار والدین و دانش‌آموزان قرار داده شده است. والدین گرامی می‌توانند برای داشتن این کتاب اپلیکیشن استادبانک را دانلود کرده و با عضویت در آن از گام به گام قران اول ابتدایی و دیگر خدمات اپلیکیشن استفاده نمایند.

راه های تقویت درس قران

برای موفق شدن نه تنها در درس قرآن بلکه در دروس مختلف سه راهکار وجود دارد:

  • استفاده از گام به گام و حل المسائل ان برای درک بهتر جواب تمرین های کتاب
  • استفاده از نمونه سوالات امتحانی برای تکرار و تمرین بیشتر مباحث
  • کمک گرفتن از معلم خصوصی برای رفع ایرادات و اشکالات درسی

.گام به گام قران اول ابتدایی، والدین و دانش اموزان را درجهت یادگیری و آموزش کامل تر سوق میدهد. بنابراین وجود این کتاب کمک بسزایی در موفقیت دانش اموزان پایه اول ابتدایی دارد.

اگر دانش اموز در هنگام حل تمرینات کتاب و یا نمونه سوالات امتحانی دچار مشکل شد باید از حضور یک معلم خصوصی استفاده کنیم.

سایت استادبانک با قراردادن رزومه‌ی اساتید مختلف بر روی سایت، این امکان را برای والدین و دانش آموزان فراهم کرده تا برای انواع دروس و انواع مقاطع تصیلی بتوانند به‌صورت آنلاین معلم خصوصی انتخاب کنند.

حرف آخر

یادگیری تنها با تمرین میسر است. کتاب‌هایی مثل گام به گام کمک می‌کنند تا دانش‌آموزان جواب تمرین‌های کتب درسی خود را در دست داشته باشند. گام به گام قران اول ابتدایی نیز دانش اموزان را برای موفقیت در این درس و دروس دیگر آماده می‌سازد.

والدین باید بدانند که استفاده از حل المسائل راه و روش خودش را دارد و حفظ کردن و کپی کردن از روی جواب های کتاب نه تنها کمکی به یادگیری دانش‌آموز نمی‌کند بلکه نتیجه بر عکس نیز دارد.

اگر دانش‌آموزان در حل تمرینات کتاب حتی با وجود حل المسائل ها دچار مشکل شدند، والدین می‌توانند از اساتید خصوصی استادبانک استفاده کنند.

فایل گام به گام شامل چه موضوعاتی می‌شود؟

✌️ این گام به گام شامل حل تمرین ها و جواب سوالات کتاب درسی است.

آیا دانلود فایل گام به گام از اپلیکیشن استادبانک رایگان است؟

🗨️ بله تمامِ گام به گام های درسی در اپلیکیشن استادبانک رایگان هستند.

آیا این گام به گام تمام فصل های کتاب را پوشش می‌دهد؟

🔔 بله. تمام فصل های کتاب در این گام به گام پوشش داده شده است.

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.