چرا به گام به گام قران اول ابتدایی نیاز داریم؟

جواب تمرین های قران اول، راهی برای تقویت دروس

قرآن درسی است که اگرچه جزو دروسی است که بعضی از بخش هایی از آن نیز حفظی محسوب می‌شود اما درواقع باید آن را به‌صورت کاملاً مفهومی آموزش داد. پایه‌ی اول ابتدایی حساس‌ترین پایه‌ی تحصیلی است که پایه‌ی دانش آموز از آن‌جا شکل می‌گیرد پس چه بهتر که این شکل‌گیری به بهترین نحو انجام شود.

پس از آموزش کتاب قرآن که کلام خداوند است، نیاز است که پرسش و پاسخ انجام شود تا مطالب بهتر مورد یادگیری قرار بگیرند و کتاب گام به گام قرآن اول ابتدایی می‌تواند کمک کننده باشد.والدین با مطالعه جواب تمرین های قران اول میتوانند به درکی کامل از درس های فرزندان خود برسند. بنابراین وجود حل المسائل قران اول دبستان برای والدینی که وقت کافی برای کار کردن با فرزندان خود ندارند بسیار توصیه میشود.

چگونه از گام به گام قرآن اول ابتدایی درست استفاده کنیم؟

بهترین زمان استفاده از کتاب های گام به گام همیشه پس از آموزش کامل مطالب است. پس از آموزش نوبت به ارزیابی دانش آموز توسط خودش و یا معلمش است که این ارزیابی می‌تواند با استفاده از نمونه سوالات موجود کتب درسی انجام شود.

گام به گام قران اول ابتدایی دارای جواب صحیح سوالات مطرح شده در کتاب است اما دانش آموز فقط زمانی مجاز است به جواب‌ها نگاه کند که قبل از آن خودش جواب سوال را داده باشد و جواب داخل گام به گام صرفاً جهت اطمینان از پاسخ صحیح باشد. جواب تمرین های قران اول می‌تواند برای یادگیری مطالب این درس مفید باشد.

دانلود جواب تمرین های قران اول

کتاب حل المسائل قران اول دبستان توسط سایت استادبانک در اختیار والدین و دانش‌آموزان قرار داده شده است. والدین گرامی می‌توانند برای داشتن این کتاب اپلیکیشن استادبانک را دانلود کرده و با عضویت در آن از گام به گام قران اول ابتدایی و دیگر خدمات اپلیکیشن استفاده نمایند.

گام به گام کتابهای درسی در یک اپلیکیشن

اپلیکیشن گام به گام استادبانک را به طور کاملا رایگان دانلود کنید. فایل تمامی کتاب های درسی، بیش 1600 گام به گام و 1300 نمونه سوال را یکجا و رایگان در یک اپلیکیشن داشته باشید:

لینک دریافت رایگان از کافه بازار

لینک دریافت رایگان از Google Play

لینک آشنایی بیشتر با اپلیکیشن

راه های تقویت درس قران

برای موفق شدن نه تنها در درس قرآن بلکه در دروس مختلف سه راهکار وجود دارد:

  • استفاده از گام به گام و حل المسائل ان برای درک بهتر جواب تمرین های کتاب
  • استفاده از نمونه سوالات امتحانی برای تکرار و تمرین بیشتر مباحث
  • کمک گرفتن از معلم خصوصی برای رفع ایرادات و اشکالات درسی

.گام به گام قران اول ابتدایی، والدین و دانش اموزان را درجهت یادگیری و آموزش کامل تر سوق میدهد. بنابراین وجود این کتاب کمک بسزایی در موفقیت دانش اموزان پایه اول ابتدایی دارد.

اگر دانش اموز در هنگام حل تمرینات کتاب و یا نمونه سوالات امتحانی دچار مشکل شد باید از حضور یک معلم خصوصی استفاده کنیم.

سایت استادبانک با قراردادن رزومه‌ی اساتید مختلف بر روی سایت، این امکان را برای والدین و دانش آموزان فراهم کرده تا برای انواع دروس و انواع مقاطع تصیلی بتوانند به‌صورت آنلاین معلم خصوصی انتخاب کنند.

 

حرف آخر

یادگیری تنها با تمرین میسر است. کتاب‌هایی مثل گام به گام کمک می‌کنند تا دانش‌آموزانجواب تمرین های کتب درسی خود را در دست داشته باشد. گام به گام قران اول ابتدایی نیز دانش اموزان را برای موفقیت در این درس و دروس دیگر اماده میسازد.

والدین باید بدانند که استفاده از حل المسائل راه و روشخودش را دارد و حفظ کردن و کپی کردن از روی جواب های کتاب نه تنها کمکی به یادگیری دانش اموز نمیکند بلکه نتیجه بر عکس نیز دارد.

اگر دانش آموزان در حل تمرینات کتاب حتی با وجود حل المسائل ها دچار مشکل شدند، والدین میتوانند از اساتید خصوصی استادبانک استفاده کنند.

چرا به گام به گام قران اول ابتدایی نیاز داریم؟
4 (80%) 1 vote
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.