دانلود PDF نمونه سوال امتحانی دینی نهم

2 129,294

دانلود نمونه سوال دینی نهم چه کمکی به من می‌کند؟

درس پیام های آسمانی پایه نهم، یکی از درس های مطالعه محور است؛ به این معنا که دانش آموز نیاز به ابزارهای آموزشی و مرور نمونه سوال پیام های آسمان نهم دارد. نمونه سوال دینی نهم با جواب کمک میکند تا با مهم ترین نکات درس دینی نهم آشنا شوید.

نمونه سوال دینی نهم نوبت دوم و اول، از جمله ابزاری است که پاسخ های آن نکته محور است و شما را برای گرفتن نمره ی بالا در امتحانات پایان ترم آماده میکند.

می توانید برای دانلود فایل نمونه سوالات پایه نهم متوسطه کلیک کنید.

چرا باید نمونه سوال دینی نهم را بخوانیم؟

 • مطالب در کتاب پیام های آسمانی نهم، با توجه به شرایط سنی دانش آموزان، به صورت عقلانی مطرح شده اند.
 • دانش آموزان در این کتاب نکات را به صورت صریح دریافت می کنند.
 • شما به عنوان دانش آموز پایه نهم، می توانید با مرور نمونه سوالات دینی نهم نقاط ضعف و قوت درسی خود را پیش از فرا رسیدن زمان امتحان، مورد ارزیابی قرار دهید.
 • فراموش نکنید که قرار گرفتن در شرایط امتحان و مطالعه پاسخ های درست، به درک نکات بیشتر کمک می کند.

دانلود نمونه سوال دینی نهم

نمونه سوال دینی نهم با توجه به کتاب درسی و به صورت درس به درس طراحی شده است. اساتید با در نظر گرفتن مهم ترین نکات کتاب درسی، نسبت به طراحی سوالات اقدام کرده اند. شما با دانلود نمونه سوال دینی نهم نوبت دوم و اول مهم ترین نکات و حتی مهم ترین صفحات کتاب را خواهید شناخت.

لازم به ذکر است که مطالعه با دقت این درس، سواد شما را در مسائل دین مبین اسلام نیز بالا می برد. جهت دانلود نمونه سوالات پیام های آسمانی نهم با جواب کافیست بر روی لینک های زیر کلیک کنید:

دانلود نمونه سوال پیام های آسمان نهم نوبت اول

لینک اول

لینک دوم

لینک سوم

لینک چهارم

دانلود نمونه سوال پیام های آسمان نهم نوبت دوم

لینک اول

لینک دوم

لینک سوم

لینک چهارم

بررسی نمونه سوالات دینی نهم با اساتید استادبانک

درس پیام های آسمانی مقطع نهم، با فاصله گرفتن از مسائل ابتدایی این درس، به مفاهیم عالی دینی و رسم درست زندگی می پردازد. کلام ارزشمندی که در این کتاب از آن یاد می شود، گاهی نیاز به مطالعه و توضیح چندباره دارد.

شما ممکن است هنگام مطالعه یکجای کتاب پیام های آسمانی نهم، با مشکل و سوال مواجه شوید؛ برای پاسخ دادن به این سوالات، می توانید از معلم خصوصی کمک بگیرید. استاد بانک سامانه درخواست معلم خصوصی است که شما میتوانید به صورت آنلاین برای خود یا فرزندتان معلم انتخاب کنید.

حرف آخر

درس پیام های آسمانی نهم فرای از بحث امتحان، مطالب بسیار مفیدی را به دانش آموز انتقال می دهد. در مطلب بالا اشاره کردیم که بررسی نمونه سوالات پیام های آسمانی نهم با جواب رویکرد دانش آموز را نسبت به امتحان این درس کاملا بهبود می دهد.

دانش آموزان می توانند با دانلود نمونه سوال دینی نهم با جواب، با شیوه انتخاب سوال از داخل مطالب درسی آشنا شوند. همچنین فراموش نکنید که شما می توانید برای رفع مشکلات درسی تان از اساتید خصوصی استادبانک کمک بگیرید.

آیا نمونه سوالات همراه با جواب هستند؟

بله. تمامِ نمونه سوالات این بخش جواب تشریحی دارند.

آیا نمونه سوالات ترم اول و دوم تحصیلی را پوشش می‌دهد؟

بله. نمونه سوالات امتحانی شاملِ سوالات دی ماه (ترم اول) و سوالات خرداد ماه (ترم دوم) می‌شود.

آیا اپلیکیشن نمونه سوالات استادبانک رایگان هستند؟

بله. اپلیکیشن نمونه سوال و گام به گام استادبانک کاملا رایگان است.

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
 1. صادق می گوید

  با سلام و عرض خسته نباشید. چرا سوالات بصورت pdf ارائه نشدند؟ در ابتدا نوشتید pdf ولی خبری نیست و فقط در قالب apk ارائه شدند

  1. استادبانک می گوید

   سلام وقتتون بخیر.
   سوالات به صورت PDF هستن.
   اون بخش که فایل APK داره مربوط به اپلیکیشن استادبانک هست که میتونید رو موبایلتون نصب کنید و کلی نمونه سوال رو یک جا داشته باشید.