نمونه سوالات امتحانی دهمنمونه سوالات امتحانی یازدهم

دانلود نمونه سوال هنر دهم و یازدهم نوبت اول و دوم

استادبانک نویسنده
3567 1
21 آبان 1399
نمونه سوال هنر دهم و یازدهم

دانلود نمونه سوالات امتحانی نوبت اول و دوم درس هنر پایه دهم و یازدهم

برای درس هنر در پایه دهم و یازدهم یک کتاب در نظر گرفته شده است. مطالب کتاب هنر در طی دو سال تحصیلی تدریس می‌شود. این امر موجب پرداخت هرچه بیشتر و عمیق‌تر به مسئله‌ی هنر می‌گردد. این فرصت به ندرت پیش می‌آید، لذا انتظار می‌رود از این موقعیت به بهترین شکل ممکن استفاده شود. در درس هنر پایه دهم و یازدهم به مفاهیمی از قبیل زیبایی و هنر، خلاقیت هنری و میراث فرهنگی پرداخته شده است.

از این طریق دانش‌آموزان با اصول زیبایی شناسی و شیوه‌ی تحلیل آثار هنری که بسیار مهم و البته لذتبخش بوده، آشنا می‌شوند و در نتیجه به شناخت عمیق‌تری از فرهنگ و هنر می‌رسند. دانش آموزان پایه دهم و یازدهم با شناخت عمیق‌تری که با کمک محتوای این کتاب نسبت به فرهنگ و هنر سرزمین خود و دیگر سرزمین‌ها پیدا می‌کنند به دید وسیع‌تری در زمینه‌ی فرهنگ، هنر و تاریخ جهان دست می‌یابند.

در نمونه سوال درس هنر دهم و یازدهم که در این بخش ارائه می‌شود، موضوعات مطرح شده در کتاب، بطور کلی پوشش داده شده‌اند. در ادامه می‌توانید نمونه سوالات نوبت اول و دوم درس هنر پایه دهم و یازدهم را در فرمت PDF و به صورت کاملا رایگان دانلود کنید.

خوب است بدانید:

  • نمونه سوالات هنر دهم و یازدهم مطابق با آخرین تغییرات کتاب درسی طراحی شده‌اند.
  • نمونه سوالات هنر پایه دهم و یازدهم در دو بخش نوبت اول و نوبت دوم ارائه شده است.
  • تمرین کردن هنر دهم و یازدهم سال‌های قبل تاثیر بسیاری در موفقیت شما در امتحانات این درس دارد.

دانلود تمام نمونه سوالات درس هنر پایه دهم و یازدهم (رایگان) در اپلیکیشن استادبانک

برای نصب اپلیکیشن استادبانک، می‌توانید از طریق لینک‌های زیر اقدام کنید. در حال حاضر امکان استفاده از این برنامه روی سیستم‌عامل اندروید وجود دارد. به زودی شرایط دانلود و نصب اپلیکیشن استادبانک، برای گوشی‌های آیفون و سیستم‌عامل آی‌او‌اس نیز فراهم می‌شود.

سوالات تالیفی استاد بانک برای درس هنر در دست طراحی هستند

سوالات هنر دهم و یازدهم بعد از آماده شدن از طریق همین صفحه در دسترس شما قرار خواهند گرفت