قیمت کلاس خصوصی | قیمت یک جلسه کلاس خصوصی چطور محاسبه می شود؟

0 62

فضای وب پر است از تبلیغات معلم خصوصی و کلاس خصوصی با قیمت های مختلف و به شیوه های مختلف، مثلا برخی قیمت کلاس خصوصی با تدریس مفهومی را از تدریس عادی جدا کرده اند! یا برخی تبلیغات معیارهایی همچون درس یا پایه تحصیلی برای تفاوت قیمت هایشان دارند.

شما باید توجه داشته باشید قبل از گرفتن معلم خصوصی به شناخت کاملی از معلمی که انتخاب می کنید، برسید. در این مقاله اطلاعات دقیق و کاملی از قیمت معلم خصوصی در استادبانک به شما می دهیم علاوه بر آن کاملا شرح می دهیم، این قیمت گذاری ها برچه اساس و مبنایی هستند تا خیال شما از بابت هزینه ای که برای معلم خصوصی می کنید، راحت باشد.

سیستم تعیین قیمت کلاس خصوصی در استادبانک

سامانه استادبانک، به عنوان قطب تدریس خصوصی کشور، با برگزاری بیش از 200000 ساعت کلاس خصوصی با بهترین معلمان خصوصی ایران به عنوان قطب تدریس خصوصی کشور شناخته می شود، استادبانک یک شرکت دانش بنیان و برترین شرکت رشد یافته در دانشگاه شریف در سال 95 است. سامانه استادبانک توانسته رضایت بیش از 95% دانش آموزان و والدینی را که از خدمات اش استفاده کرده اند جلب کند،

راز این محبوبیت و جذابیت استادبانک سختگیری و نظارت های بیش از حد سیستم ارزیابی اساتید استادبانک می باشد، که هر ساله از 20000 نفر معلم متقاضی استخدام در استادبانک تنها 500 نفر آن ها را می پذیرند.

همین سیستم ارزشیابی است که قیمت کلاس خصوصی به ازای هر جلسه را برای هر استاد به شیوه ای که در ادامه خواهیم گفت تعیین می کند.


ما در استادبانک، معیارهای مشخص و دقیقی برای قیمت گذاری روی کلاس ها داریم و دلیل همه این ها حفظ منافع شما و ارائه بهترین خدمات به شماست. 

ارزیابی مستمر اساتید و تعداد ستاره ها

مدارک و رزومه اساتیدی که در استادبانک برای تدریس ثبت نام کرده و اطلاعات خود را وارد می کنند، توسط سیستم ارزیابی استادبانک بررسی و صحت سنجی می شوند، سپس طی مصاحبه ای اساتید را ارزیابی می کنند تا مطمئن شوند آن ها توانایی برگزاری یک کلاس خصوصی با کیفیت را از همه جهات دارند و تنها بهترین اساتید خصوصی کشور به استادبانک راه پیدا می کنند، در نهایت این ارزیابی ها هر استادی که پذیرفته می شود از 1 تا 5 ستاره می گیرد و همین ستاره ها قیمت کلاس خصوصی هر جلسه او را تعیین می کنند.

ارزیابی و نظارت استادبانک به صورت دائمی روی کار اساتید برقرار است و بالاتر رفتن تجربه و جلب رضایت دانش آموزان، ممکن است، تعداد ستاره های اساتید را بیشتر کند و اگر در موردی والدین یا دانش آموزان از کار اساتید راضی نباشد، سیستم ارزشیابی پس از بررسی خود استاد را جریمه، تعلیق و حذف می کند.

قیمت کلاس خصوصی بر اساس ستاره

قیمت معلم خصوصی در استادبانک براساس تعداد ستاره معلماساتید 1 و 2 ستاره: اساتید کم تجربه تری هستند که در ابتدای راه تدریسشان قرار دارند اما با همه این ها جزء بهترین ها می باشند، زیرا استادبانک معلمین اش را از بین رتبه های برتر کنکور و فارغ التحصیلان بهترین دانشگاه های کشور انتخاب کند. همینطور تعداد شاگردهای خصوصی این اساتید زیر 20 نفر نبوده است.

اساتید 3 و  4 ستاره: اساتید با سابقه متوسط که تدریس در مدارس دولتی شناخته شده رادر رزومه خود دارند. همچنین ممکن است، افتخارات زیادی از جمله رتبه در المپیاد های علمی و رتبه های تک رقمی کنکور داشته باشند. مطمئنا تعداد شاگردهای خصوصی شان زیر 50 نفر نبوده است. همینطور فارغ النحصیلان دانشگاه های معتبر داخلی و خارجی می باشند.

اساتید 5 ستاره و vip : اساتیدی هستند با سابقه تدریس طولانی، که تعداد شاگردهای خصوصی شان بیش از 100 نفر بوده است. همینطور در مدارس برتر و دانشگاه های معتبر کشور در حال تدریس هستند و همگی رتبه های تک رقمی کنکور و فارغ التحصیل از دانشگاه های برتر داخل یا خارج از کشور در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری می باشند.

قیمت اساتید vip از جلسه ای 170 تا 799 هزار تومان متغیر است. این تغییر قیمت بخاطر سابقه کار و رزومه اساتید می باشد که هر چه استاد سابقه بیشتر و رزومه پربارتری داشته باشد، هزینه کلاس او بیشتر می شود.

تفاوت قیمت در پایه ها

نکته دیگری که منجر به تفاوت قیمت کلاس خصوصی در هر جلسه می شود، مقطع تحصیلی دانش آموز است. مثلا اساتید با هر ستاره ای بسته به اینکه برای مقطع ابتدایی تدریس کنند یا متوسطه و یا کنکور قیمت کلاس خصوصی آن ها متفاوت می شود.

قیمت کلاس خصوصی در شهرستان کمتر است

استادبانک خدمات خود را علاوه بر تهران در شهرهای مختلف کشور از جمله: اصفهان، تبریز، شیراز، کرمان، مشهد، کرج و اهواز گسترش داده است و در تلاش است تا فعالیت خود را در همه کشور ارائه کند، قیمت کلاس خصوصی حضوری در شهرستان ها از تهران ارزانتر است و شما با انتخاب شهر خود در استادبانک می توانید، از هزینه کلاس خصوصی برای هر جلسه در منطقه خود مطلع شوید.

استادبانک سعی می کند با کاهش قیمت تدریس خصوصی، تعداد شاگردان هر استاد را افزایش دهد. برای کاهش قیمت، استادبانک اساتید را بین مناطق جغرافیایی مختلف تقسیم بندی کرده است و می تواند به هر شاگرد اساتید نزدیک به او را معرفی کند. بدین ترتیب، هزینه کلاس خصوصی به پایین ترین حالت ممکن می رسد.چطور قبل از درخواست و پرداخت هزینه کلاس خصوصی، از کار معلم خود مطمئن شویم؟

با تمام این تفاسیر تنها تعداد ستاره ها و قیمت معلم خصوصی نباید معیار شما برای انتخاب معلم خصوصی تان باشد، باید قبل از انتخاب شناخت درست و کاملی از معلم بدست بیاورید  و مطمئن بشوید این معلم همان معلم خصوصی است که شما دنبالش می گشتید.

راه هایی که سامانه استادبانک برای نشان دادن تصویر درست و اصولی از معلم خصوصی و رزومه و توانایی های او درنظر گرفته است برای هرکدام از مدل های کلاس خصوصی حضوری یا آنلاین را در ادامه شرح می دهیم:

کلاس حضوری یا آنلاین؟

اگر در سایت استادبانک تدریس حضوری در منزل و یا آنلاین را به همراه درسی که می خواهید انتخاب کنید. لیست اساتید با تعداد ستاره های متفاوت برای شما نمایان می شود. استادبانک برای دوره ی شیوع ویروس کرونا پروتکل های بهداشتی را برای برگزاری کلاس در نظر گرفته است و اساتید موظف هستند در کلاس های حضوری آن ها را رعایت کنند.

لیست اساتیدی که برای شما قابل رویت می باشد برای هر استاد شامل:

 1. تعداد ستاره ها
 2. (درصورت حضوری بودن) منطقه ی جغرافیایی که استاد تدریس حضوری انجام می دهند (برای تهران مناطق مشخص شده اند)
 3. تعداد جلسات موفق
 4. تعداد شاگردان فعال که در حال حاضر با استاد کلاس خصوصی دارند.
 5. امتیازی که دانش آموزان از 5 به استاد داده اند.
 6. نظراتی که شاگردان یا والدینشان ثبت کرده اند.
 7. ویدئو نمونه تدریس استاد
 8. رزومه و مدرک تحصیلی
 9. افتخارات و سوابق تدریس
 10. قیمت کلاس خصوصی به ازای هر جلسه 90 دقیقه ای
 11. مدرک دوره اخلاق حرفه ای که از آکادمی اساتید استادبانک دریافت کرده اند. (در ادامه مفصل توضیح می دهیم)
پروفایل معلم خصوصی استادبانک
پروفایل معلم خصوصی حضوری استادبانک

اگر به روی تصویر استاد کلیک کنید وارد صفحه خود استاد می شوید و رزومه او را بصورت کاملتری می بینید:

رزومه کامل معلم خصوصی در استادبانک
رزومه کامل معلم خصوصی در استادبانک

قیمت کلاس خصوصی آنلاین ده درصد کمتر است

نکته مهم کلاس های آنلاین اینست، که قبل از انتخاب کلاس می توانید یک جلسه کلاس آنلاین را ببینید و از کیفیت برگزاری کلاس مطمئن شوید، استادبانک برای برگزاری کلاس های آنلاین خود سه پلتفرم:

 1. اسکای روم
 2. ادوبی کانکتی
 3. بیگ بلو باتن

را در اختیار دارد. تا معلم و دانش آموز بنا بر راحتی خودشان هرکدام را می خواهند انتخاب کنند.

علاوه بر آن اساتید استادبانک به ابزارهای پیشرفته کلاس آنلاین مثل قلم نوری، میکروفن و وب کم با کیفیت برخوردار هستند، می توانید برای داشتن اطلاعات بیشتر درمورد کیفیت کلاس های آنلاین استادبانک به مقاله بهترین سایت تدریس آنلاین مراجعه کنید.

توجه داشته باشید که قیمت کلاس خصوصی آنلاین، برای هر استاد 10% کمتر از قیمت کلاس خصوصی حضوری است.


اگر فرم زیر را پر کنید، مشاوران ما با شما تماس می گیرند و همه چیز را در مورد بهترین شرایط آموزشی با به صرفه ترین هزینه، به شما می گویند.

با خیال راحت به ما اعتماد کنید، ما نگرانی های شما را بلدیم.

هیچ سوالی بدون پاسخ نمی‌ماند!

  captcha


  معلم خصوصی استادبانک چه فرقی با بقیه دارد؟

  هدف استادبانک اینست که با برآورده کردن هدف شما و بالابردن سطح علمی فرزندتان رضایت صد در صدی شما را جلب کند، به همین دلیل علاوه بر اینکه تلاش کرده قیمت کلاس خصوصی را در پائین ترین و منصفانه ترین حد خود نگه دارد، معلمین خصوصی خود را ملزم میدارد تا مواردی را در جلسات تدریس خصوصی خود رعایت کنند از جمله:

  1. سطح دانش و پایه ی شاگرد را در درس مورد نظر بصورت اصولی مشخص می کنند.
  2. نقاط ضعف و نیازهای دانش آموز را شناسایی کنند.
  3. میزان یادگیری دانش آموز در هر جلسه را بسنجند.
  4. تصویر درستی از جایگاه درسی دانش آموز به خود دانش آموز و والدین اش ارائه کند.
  5. حس اعتماد به نفس را در شاگرد تقویت می کنند.
  6. هدف کلاس خود را معین کند و برای والدین و دانش آموز شرح دهند که نتایج این جلسات چه خواهد بود.
  7. با توجه به نیاز دانش آموز روش تدریس مناسبی را اتخاذ کنند.
  8. با دانش آموز ارتباط صمیمانه و همدلانه داشته باشند.
  9. داشتن صبر وحوصله به طوریکه تا از یادگیری دانش آموز مطمئن نشدند، درس را ادامه ندهند.
  10. داشتن تسلط کامل بر دروس.
  11. به هیچ عنوان روحیه شاگرد را تضعیف نمی‌کنند.
  12. بعد هر جلسه گزارش کاملی از روند کلاس و پیشرفت دانش آموز را به والدین ارائه دهند.
  13. خارج از کلاس با شاگرد در ارتباط باشد و پیشرفت او را رصد کند.

  معلم خصوصی استادبانک ملزم است: پس از ارزیابی ئ نیازسنجی دانش آموز برای او هدفگذاری کند، سپس با والدین به توافق رسد که رسیدن به این هدف چند جلسه طول می کشد، معلم خصوصی پس از هر جلسه گزارش کاملی از روند رشد دانش آموز به والدین می دهد.آکادمی اساتید استادبانک

  آکادمی اساتید در کنار سیستم ارزشیابی اساتید مشخصاَ بر مهارت ها و دانش اساتید تمرکز دارد و آن را مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهد، برای آکادمی اساتید مهم است که معلمان خصوصی استادبانک از مهارت های به روز آموزشی خصوصی در جهان آگاه باشند و با داشتن اطلاعات تخصصی در مورد روانشناسی دانش آموزان در کنار آموزش خود نقش یک مشاور و حامی را برای دانش آموز داشته باشند.

  آکادمی اساتید دوره های اخلاق حرفه ای را برای اساتید در نظر گرفته است و پس از پایان این دوره ها به آن ها گواهینامه اعطا می کند. از جمله سرفصل های این دوره:

  • تسلط استاد به منابع و کتب درسی
  • مشخص کردن سطح تحصیلی، هدف و انتظارات شاگرد
  • انعطاف بیشتر در تعیین زمان جلسه
  • نهایی کردن زمان تشکیل جلسه با شاگرد
  • آمادگی علمی کامل استاد برای جلسات
  • تنظیم کلاس های شاگردان مختلف با فاصله ی زمانی مناسب از هم
  • آراستگی ظاهری
   و…

  همچنین آکادمی اساتید برای بالا بردن سواد الکترونیک اساتید به آن ها آموزش هایی را ارائه می کند و در پی اینست که اساتید استادبانک مهارت هایی را کسب کنند که کلاس های آنلاین را با بهترین کیفیت برگزار کنند.

  پشتیبانی استادبانک؛ پس از اتمام جلسه اول و آخر کلاستان با شما تماس می‌گیرند، تا مطمئن شوند از معلم خود راضی بوده‌اید. اگر استاد نتوانسته باشد رضایت شما را جلب کند، استادبانک پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد تا شما به هیچ عنوان متضرر نشوید.

  آیا تابحال معلم خصوصی داشته اید؟ برای چه درسی و با چه هزینه ای؟ نظر شما در مورد سیستم قیمت گذاری استادبانک چیست؟

  به نظر شما چه معیارهایی می تواند قیمت کلاس خصوصی را تعیین کند؟ یا قیمت کلاس خصوصی منصفانه برای هر پایه تحصیلی چقدر است؟

  نظر شما درباره این مطلب چیست؟

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  معلم خصوصی میخوای؟
  شماره موبایل شما؟
  معلم خصوصی نیاز داری؟