قیمت کلاس خصوصی براساس چه معیارهایی محاسبه می‌شود؟

0 477

فضای وب پر است از تبلیغات معلم خصوصی و کلاس خصوصی با قیمت‌های مختلف مثلا برخی قیمت کلاس خصوصی با تدریس مفهومی را از قیمت کلاس خصوصی با تدریس عادی جدا کرده‌اند! یا برخی تبلیغات معیارهایی همچون درس یا پایه تحصیلی برای تفاوت قیمت‌هایشان دارند.

شما باید قبل از گرفتن معلم خصوصی به شناخت کاملی از معلمی که انتخاب می‌کنید، برسید. در این مقاله اطلاعات دقیق و کاملی از قیمت معلم خصوصی در استادبانک به شما می دهیم علاوه بر آن کاملا شرح می دهیم که این قیمت گذاری‌ها بر چه اساس و مبنایی تعیین شده‌اند تا خیال شما از بابت هزینه‌ای که برای معلم خصوصی می‌کنید، راحت باشد.

سیستم تعیین قیمت کلاس خصوصی در استادبانک


Ostadbank Quotes
استادبانک؛ معتبرترین مرجع معلم خصوصی کشور

فضای مجازی و تراکت های تبلیغاتی پر است از آگهی‌های معلم خصوصی با قیمت‌های مختلف، هر معلمی برای یک جلسه تدریس خود قیمت مشخصی دارد، اما شما چطور می‌توانید به این معلم‌ها اعتماد کنید و از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید؟

چه تضمینی وجود دارد که اگر معلمی قیمت بالایی داشته باشد، حتما معلم خوبی است؟ شما باید همه این گزینه‌های متنوع و زیاد را از لحاظ رزومه کاری، تحصیلات، دستاوردهایی که توسط شاگردان قبلی‌شان به دست آمده، افتخاراتی که داشته اند و… بسنجید و در نهایت یک معلم را انتخاب کنید و با او کلاس بگیرید. اما اگر پس از پایان جلسه از عملکرد معلم راضی نبودید، جایی نیست که بتوانید از او شکایت کنید و فقط پولتان را هدر داده‌اید.

چه بسیارند خانواده‌هایی که از این طریق معلم خصوصی می‌گیرند و وقت و هزینه‌شان را صرف می‌کنند اما نتیجه مطلوبی که انتظار داشته‌اند را نمی‌گیرند. اما یک مرجع بزرگ معلم خصوصی در کشور وجود دارد که کار ارزیابی معلمان را برای شما انجام می‌دهد، و البته! این مرجع معلمان خود را با سخت‌گیری‌ها و آزمون‌های زیاد از بین بهترین‌های کشور انتخاب می‌کند.

هر ساله از بین 20000 نفر متقاضی تدریس در استادبانک، تنها 500 نفر پذیرفته می‌شوند و سیستم ارزشیابی استادبانک با بررسی دقیق رزومه معلمان به آن‌ها از 1 تا 5 ستاره می‌دهد که نشان‌دهنده قیمت یک جلسه (90 دقیقه) کلاس خصوصی آن معلم می‌باشد.

علاوه بر این استادبانک، به صورت مداوم کار اساتید خود را مورد بررسی قرار می‌دهد و اگر خانواده‌ای از کار معلم‌ ناراضی باشند، یا مشکلی وجود داشته باشد پیگیری می‌کند تا دانش‌آموز متضرر نشوند. استادبانک با این عملکرد خود توانسته رضایت بیش از 95 درصدی کاربرانش را به دست‌آورد.


استادبانک بزرگترین سایت تدریس خصوصی در کشور است و توانسته رضایت بیش از 95% کاربران خود را به دست آورد. راز این محبوبیت استادبانک سخت‌گیری و نظارت‌های بیش از حد سیستم ارزیابی استادبانک بر کار اساتید می‌باشد، همین سیستم ارزشیابی است که قیمت کلاس خصوصی به ازای هر جلسه را برای هر استاد به شیوه ای که در ادامه خواهیم گفت تعیین می‌کند.

هر ساله بیش از 20000 نفر از معلمان کشور برای تدریس در استادبانک ثبت نام می کنند و سیستم ارزشیابی استادبانک پس از بررسی های سخت گیرانه خود تنها 500 نفر از آن ها را جذب می کند.

ارزیابی مستمر اساتید و تعداد ستاره‌ها

مدارک و رزومه اساتیدی که در استادبانک برای تدریس ثبت‌نام می‌کنند، توسط سیستم ارزیابی استادبانک بررسی و صحت سنجی می‌شوند، سپس طی مصاحبه‌ای مجددا اساتید ارزیابی می‌شوند تا مطمئن شوند آن‌ها توانایی برگزاری یک کلاس خصوصی باکیفیت را از همه جهات دارند و تنها بهترین اساتید خصوصی کشور به استادبانک راه پیدا می‌کنند، در نهایت این ارزیابی‌ها هر استادی که پذیرفته می‌شود از 1 تا 5 ستاره می‌گیرد و همین ستاره‌ها قیمت کلاس خصوصی هر جلسه او را تعیین می‌کنند.

ارزیابی و نظارت استادبانک به صورت دائمی روی کار اساتید برقرار است و بالاتر رفتن تجربه و جلب رضایت دانش‌آموز و والدین ممکن است تعداد ستاره‌های اساتید را بیشتر کند و اگر در موردی والدین یا دانش‌آموز از کار استاد راضی نباشند سیستم ارزشیابی پس از بررسی ممکن است استاد را جریمه، تعلیق یا حذف ‌کند.

قیمت کلاس خصوصی بر اساس ستاره

قیمت معلم خصوصی در استادبانک براساس تعداد ستاره معلم

اساتید 1 و 2 ستاره: اساتید کم تجربه‎‌تری هستند که در ابتدای راه تدریسشان قرار دارند اما جزء بهترین ها می‌باشند، زیرا استادبانک معلمین‌اش را از بین رتبه‌های برتر کنکور و فارغ التحصیلان بهترین دانشگاه‌های کشور انتخاب کند. همینطور تعداد شاگردهای خصوصی این اساتید زیر 20 نفر نبوده است.

اساتید 3 و  4 ستاره: اساتید با سابقه متوسط که تدریس در مدارس دولتی و غیردولتی را در رزومه خود دارند. همچنین ممکن است، افتخارات زیادی از جمله رتبه در المپیادهای علمی و رتبه‌های تک رقمی کنکور را داشته باشند. مطمئنا تعداد شاگردهای خصوصی شان زیر 50 نفر نبوده است. همینطور فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر داخلی و خارجی می‌باشند.

اساتید 5 ستاره و vip : اساتیدی با سابقه تدریس طولانی، که تعداد شاگردهای خصوصی شان بیش از 100 نفر بوده است. همینطور در مدارس برتر و دانشگاه‌های معتبر کشور در حال تدریس هستند و همگی رتبه‌های تک رقمی کنکور و فارغ التحصیل از دانشگاه‌های برتر داخل یا خارج از کشور در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری می‌باشند.

قیمت اساتید vip از جلسه‌ای 245 هزار تومان تا 1 میلیون و 100 هزار تومان متغیر است. این تغییر قیمت بخاطر سابقه کار و رزومه اساتید می‌باشد، هر چه استاد سابقه بیشتر و رزومه پربارتری داشته باشد هزینه کلاس او بیشتر می‌شود.


اگر فرم زیر را پر کنید، مشاوران ما با شما تماس می‌گیرند و در مورد یک کلاس خصوصی باکیفیت با بهترین هزینه با شما صحبت می‌کنند.


تفاوت قیمت در پایه‌های مختلف

نکته دیگری که منجر به تفاوت قیمت کلاس خصوصی در هر جلسه می‌شود، مقطع تحصیلی دانش‌آموز است. مثلا اساتید با هر ستاره‌ای بسته به اینکه برای مقطع ابتدایی تدریس کنند یا متوسطه و یا کنکور قیمت کلاس خصوصی آن‌ها متفاوت می‌شود.

قیمت کلاس خصوصی در شهرستان کمتر است

استادبانک خدمات خود را علاوه بر تهران در شهرهای مختلف کشور از جمله: اصفهان، تبریز، شیراز، کرمان، مشهد، کرج و اهواز گسترش داده است و در تلاش است تا فعالیت خود را در همه کشور ارائه کند. قیمت کلاس خصوصی حضوری در شهرستان‌ها از تهران ارزان‌تر است و شما با انتخاب شهر خود در استادبانک می‌توانید، از هزینه کلاس خصوصی برای هر جلسه در منطقه خود مطلع شوید.

استادبانک سعی می کند با کاهش قیمت تدریس خصوصی، تعداد شاگردان هر استاد را افزایش دهد. برای کاهش قیمت، استادبانک اساتید را بین مناطق جغرافیایی مختلف تقسیم بندی کرده است و می تواند به هر شاگرد اساتید نزدیک به او را معرفی کند. بدین ترتیب، هزینه کلاس خصوصی به پایین ترین حالت ممکن می رسد.

قیمت کلاس خصوصی آنلاین 15 تا 20 درصد کمتر است

نکته مهم کلاس های آنلاین اینست، که قبل از انتخاب کلاس می توانید یک جلسه کلاس آنلاین را ببینید و از کیفیت برگزاری کلاس مطمئن شوید، استادبانک برای برگزاری کلاس های آنلاین خود سه پلتفرم:

 1. اسکای روم
 2. ادوبی کانکتی
 3. بیگ بلو باتن

را در اختیار دارد. تا معلم و دانش آموز بنا بر راحتی خودشان هرکدام را می خواهند انتخاب کنند.

علاوه بر آن اساتید استادبانک به ابزارهای پیشرفته کلاس آنلاین مثل قلم نوری، میکروفن و وب کم با کیفیت برخوردار هستند، می توانید برای داشتن اطلاعات بیشتر درمورد کیفیت کلاس های آنلاین استادبانک به مقاله بهترین سایت تدریس آنلاین مراجعه کنید.

توجه داشته باشید که قیمت کلاس خصوصی آنلاین، برای هر استاد 15 تا 20 درصد کمتر از قیمت کلاس خصوصی حضوری است.

چطور قبل از درخواست و پرداخت هزینه کلاس خصوصی از کار معلم خود مطمئن شویم؟

با تمام این تفاسیر تنها تعداد ستاره‌ها و قیمت معلم خصوصی نباید معیار شما برای انتخاب معلم خصوصی‌تان باشد، باید قبل از انتخاب شناخت درست و کاملی از معلم بدست بیاورید و مطمئن شوید این معلم همان معلم خصوصی است که شما دنبالش می‌گشتید.

راه‌هایی که سامانه استادبانک برای نشان دادن تصویر درست و اصولی از معلم خصوصی، رزومه و توانایی‌های او درنظر گرفته است برای هرکدام از مدل‌های کلاس خصوصی حضوری یا آنلاین را در ادامه شرح می‌دهیم:

اگر در سایت استادبانک تدریس حضوری در منزل و یا آنلاین را به همراه درسی که می‌خواهید انتخاب کنید. لیست اساتید با تعداد ستاره‌های متفاوت برای شما نمایان می‌شود. استادبانک برای دوره ی شیوع ویروس کرونا پروتکل‌های بهداشتی را برای برگزاری کلاس حضوری در نظر گرفته است و اساتید موظف هستند آن‌ها را رعایت کنند.

در لیست اساتیدی که برای شما قابل رویت می باشد برای هر استاد شامل:

 1. تعداد ستاره ها؛
 2. (درصورت حضوری بودن) منطقه ی جغرافیایی که استاد تدریس حضوری انجام می‌دهند (برای تهران مناطق مشخص شده اند)؛
 3. تعداد جلسات موفق؛
 4. تعداد شاگردان فعال که در حال حاضر با استاد کلاس خصوصی دارند؛
 5. امتیازی که دانش آموزان از 5 به استاد داده اند؛
 6. نظراتی که شاگردان یا والدینشان ثبت کرده اند؛
 7. ویدئو نمونه تدریس استاد؛
 8. رزومه و مدرک تحصیلی؛
 9. افتخارات و سوابق تدریس؛
 10. قیمت کلاس خصوصی به ازای هر جلسه 90 دقیقه‌ای؛
 11. مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای که از آکادمی اساتید استادبانک دریافت کرده اند (در ادامه در مورد این مدرک توضیح می‌دهیم)؛
پروفایل معلم خصوصی استادبانک
پروفایل معلم خصوصی حضوری استادبانک

اگر به روی تصویر استاد کلیک کنید وارد صفحه خود استاد می‌شوید و رزومه او را بصورت کاملتری می‌بینید:

رزومه کامل معلم خصوصی در استادبانک
رزومه کامل معلم خصوصی در استادبانک

ما در استادبانک، معیارهای مشخص و دقیقی برای قیمت‌گذاری روی کلاس‌ها داریم و دلیل همه این‌ها حفظ منافع شما و ارائه بهترین خدمات به شماست. 

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.